top of page

APIE MUS

Guru Journeys  tikslas – sukurti unikalią ir individualią kelionių patirtį, tuo pat metu suteikiant svečiams išskirtinės kokybės aptarnavimą.

Mūsų bendrovės moto – Atrask tikrą gyvenimą. Mes tvirtai tikime, kad kiekvienas svečias yra unikalus ir nuolat stengiamės patenkinti jūsų norus ir poreikius. Mes suderiname organizuotas išvykas ir individualių kelionių laisvę. Su Guru Journeys jūs tikrai pažinsite pačias gražiausias pasaulio vietas

15 METŲ PATIRTIS

Nebijome iššūkių - Patys esame keliautojai – išmaišėme beveik visą pasaulį, todėl pažinimo džiaugsmu norime pasidalinti ir su Jumis.
 Mūsų komanda organizavo keliones į Meksiką, Čilę, Indiją, Kubą, Argentiną ir kt. Mūsų populiariausios kryptys - Meksika, Bolivija, Malaizija, Indonezija, Indija,Tailandas, Brazilija, Argentina, Kostarika, Kuba. Žinome, ką darome - kiekvieną maršrutą ruošiame labai kruopščiai – išstudijuojame vietoves, konsultuojamės su specialistais, atidžiai renkamės vietos partnerius.

KOKYBĖS POLITIKA

Profesionalus darbas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su klientu. Siekiame, kad patenkintas keliautojas grįžtų ir rekomenduotų mus kitiems. Kūrybiškumas ir lankstumas. Nuolat tobulėti, analizuojant keliautojų nuomonę, rekomendacijas ir patirtį.

ESAME MATOMI

bottom of page