top of page

GURU KELIONĖS

1 DIENA KANKUNAS

Kankunas 

👨‍👩‍👦‍👦 Sveiki atvykę į Meksiką! Jūsų nuotykis prasideda Kankune, žavingame pajūrio mieste Jukatano pusiasalyje, žinomame dėl nuostabių turkio spalvos vandenų. Atvykę į Kankuno tarptautinį oro uostą būsite pasitikti mūsų ar kito agento, kuris perduos jums, jūsų pasirinktą išnuomota automobilį, su kuriuo pervažiuosite į jūsų viešbutį. Turėti savo automobilį gali būti patogiau ir ekonomiškiau nei pasikliaut

KANKUNAS .jpg
KANKUNAS (2).jpg
KANKUNAS 3.jpg

🚗Išsinuomokite automobilį iš mūsų ir mes būsime su jumis jūsų kelionėje (☎ kelionės metu galėsite mums paskambinti, jei susidūrsite su kokia painiavą ar iškils kokių kitų problemų)

🏨Viešbučiai: pasinaudoję ilgamete patirtimi Meksikoje, mes jums atrinkome kelis viešbučius, kurie atitinka kokybę ir kainą. Mėlyna   spalva pažymėti viešbučiai daugiau ar mažiau atitinka jūsų biudžeto kainą, užsisakę juos neišleisite daugiau pinigų. Žalia  spalva pažymėti viešbučiai bus pigesni, bet atitinkantis kokybę ir kainą. Oranžine spalva pažymėti viešbučiai bus brangesni ar brangus, neatitinkantis jūsų biudžeto kainą, užsisakę juos išleisite daugiau pinigų. Visi pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai >>) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius, paspaudus ant ju busite nukreipti į kitus ar kitų svetainių puslapius.

🏨 Kur Apsitoti Kankune?   pusla

2 DIENA MEKSIKAS - TULUMAS

Gruodžio16 d. Meksikos oro uostas  MEX ✈ CUN Kankuno oro uostas 🚗130 km ➡ Tulumas

👨‍👩‍👦‍👦 Sveiki atvykę į Meksiką! Jūsų nuotykis prasideda Kankune, žavingame pajūrio mieste Jukatano pusiasalyje, žinomame dėl nuostabių turkio spalvos vandenų. Atvykę į Kankuno tarptautinį oro uostą būsite pasitikti mūsų ar kito agento, kuris perduos jums, jūsų pasirinktą išnuomota automobilį, su kuriuo pervažiuosite į jūsų viešbutį. 

KANKUNAS .jpg
KANKUNAS (2).jpg
KANKUNAS 3.jpg

🚗Išsinuomokite automobilį iš mūsų ir mes būsime su jumis jūsų kelionėje (☎ kelionės metu galėsite mums paskambinti, jei susidūrsite su kokia painiavą ar iškils kokių kitų problemų)

🏨Viešbučiai:

2 DIENA KANKUNAS - TULUMAS

1 DIENA KANKUNAS

Atstumas nuo Kankuno iki Tulumo yra maždaug 130 kilometrų arba 1 valanda 45 minučių važiuojant 307 greitkeliu, ir tai yra gana tiesus kelias. Tačiau, atsižvelgiant į eismo intensyvumą ir kurioje Tulumo dalyje apsistosite, tad kelionė gali ir užtrukti ilgiau. Kelyje į Tulumą yra keletas mielų miestelių ir paplūdimių, o jei planuojate išvykas į bet kokius vietinius centotus ar griuvėsius, turint savo automobilį galima susiplanuoti pilną kelionės dieną

Kankunas →🚗55km→Plaja del Karmen→🚗75km→Tulumas = 🚗130km

TULUM.jpg
TULUM 3.jpg
TULUM 2.jpg

🏨Viskas priklauso nuo to, kur jūs apsistojote Tulume ...
Jei pirmą kartą lankotės Tulume, svarbu žinoti, kad yra keletas skirtingų vietovių, kurios sudaro Tulumo miestas, Aldea Zama, privatus paplūdimys ir viešasis paplūdimys.
Jei apsistosite privačiame paplūdimio ruože (į pietus nuo Avenue Coba), norėdami ten patekti turėsite važiuoti šiek tiek toliau, nei jei jūsų apgyvendinimo vieta būtų miesto centre. Pastaruoju metu paplūdimio kelyje taip pat daug eismo, todėl gali užtrukti iki valandos daugiau, kol pateksite į savo prašmatnų paplūdimio viešbutį, nei į vieną miesto centre, nors žemėlapyje jie atrodo ne taip toli vienas nuo kito.

🏨 Viešbutis Coco Tulum ⭐⭐⭐ (Gera kaina apie 100 EUR už naktį dviems)

1 DIENA KANKUNAS

Tulume įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Coco Tulum“ yra privatus paplūdimys, teikiamos SPA paslaugos ir meksikiečių-italų sintezės restoranas. Kiekviename kambaryje ar kajutėje veikia nemokamas belaidis internetas, o pro langus atsiveria Karibų jūros arba džiunglių vaizdai. „Coco Tulum“ kambariuose ir kajutėse yra tinkleliai nuo uodų. Pagrindinio bokšto kambariuose taip pat yra ventiliatoriai ir vonios kambariai, o kajutėse - bendri vonios kambariai.
Įspūdingi majų Tulumo griuvėsiai yra už 3 km. Iki Tulumo miesto galite nuvažiuoti maždaug per 10 minučių. Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis viešbutis randasi mėgstamiausioje vietovėje Tulume.

coco tulumas.jpg
coco tulumas 5.jpg
coco tulumas 3.jpg

3 DIENA TULUMAS

1 DIENA KANKUNAS

Kadangi Tulume yra tiek daug ką nuveikti, nenuostabu, kad šis buvęs mieguistas žvejų kaimelis neseniai tapo viena populiariausių vietų planetoje. Neįtikėtini balto smėlio Tulumo paplūdimiai čia yra pagrindinė atrakcija, tačiau už kranto esančiame Tulume yra daugybė nuostabių lankytinų vietų. Aš Mangirdas gyvenu Meksikoje, beveik dešimt kartų lankiausi Tulume. Kiekvieną kartą nustembu, kiek neįtikėtinų vietų yra šiame mažytyje miestelyje. Tai neabejotinai viena geriausių vietų Jukatano Pusiasalyje.

tulumas.jpg
cenotes caracol.jpg
tulumas2.jpg

Taigi, norėdamas padėti jums sudariau sąrašą, kuris gal pravers ir supažindins kaip geriau išnaudoti jūsų atostogų laiką. 1. Aplankykite Tulumo griuvėsius (vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Tulume!) 2. Pasinerkite ir aplankykite cenotus (Cenote Caracol Caves) 3. pasivažinėkite dviračiu 4. Išbandykite Takus paplūdimyje (Taqueria La Eufemia) ir paragaukite Buritas Amor.

4 DIENA TULUMAS - BAKALARAS (BACALAR)

1 DIENA KANKUNAS

Kelionė į (Bacalar) Bakalaro miestas tiksliau Bakalaro lagūną yra vienas iš paslėptų Meksikos brangakmenių, kuriam kažkaip pavyko išvengti turistų antplūdžio. Bacalar lagūna, vanduo yra užburiančiai mėlynas, spalva dažniau siejama su atogrąžų sala nei lagūna. Ši vieta yra puiki vieta atsipalaiduoti, nes daugelis viešbučių ir nakvynės namų randasi pačioje lagūnoje. Jei norėtum, visą laiką galėtum praleisti ten, įsitaisęs hamake su vaizdu į lagūną! Vis dėlto tai būtų gėda, nes vienoje iš „Bacalar“ cenotų yra tiek daug vandens pramogų, įskaitant plaukiojimą baidarėmis, paviršinį nardymą, ar nardymą. Miestas taip pat turi įdomią piratų istoriją, apie kurią gali būti smagu sužinoti apsilankymo metu. 

Tulumas →🚗220km→Bacalar

bakalar.jpg
bakalar 2.jpg
bacalar.jpg

❌📸🛑Labiau nei bet kur kitur, šiame regione - čia turite būti ypač atsargūs fotografuodami. Visiškai draudžiama fotografuoti bet kokioje bažnyčioje, bet kokį ritualą ar bet kokį religinį vadovą ar gydytoją . Prieš fotografuodami juos ar jų vaikus, visada atsiklauskite.

🏨Viešbučiai: Rekomenduojame! Viešbutis Grand María San Cristóbal >> su 4 žvaigždučių patogumais, įsikūręs miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko. Kambariai dekoruoti Meksikos kolonijiniu stiliumi, su medinėmis detalėmis, dekoruoti meksikiečių amatininkų. (Kaina apie 50 EUR už naktį dviems)

🏨 Viešbutis Rancho Encantado ⭐⭐⭐ (Gera kaina apie 90 EUR už naktį dviems)

1 DIENA KANKUNAS

Vos kiek daugiau nei pusvalandį nuo sostinės Četumalio ir jos oro uosto ir maždaug tokiu pačiu atstumu iki sienos nuo Belizo, įsikūręs  nesugadintų lagunos Bacalar vandenų pakrantėje. Ši vietovė, esanti piečiausioje Jukatano pusiasalio dalyje, yra tik toje vietoje, kur gali tapti ekologiškai mąstančio keliautojo, norinčio pabėgti iš didesnių, dažnai per daug išsivysčiusių šiaurinės pusiasalio zonų. Viešbutyje „Rancho Encantado“ yra restoranas ir nemokami pusryčiai, įskaičiuoti į kainą. Apsistoję čia galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir privačia prieplauka bei sūkurine vonia. Kaimiško stiliaus vasarnamiuose yra mini barai ir kavos virimo aparatai, vonios kambariai su dušais. Iš kai kurių numerių atsiveria ežero vaizdai, taip pat yra sodas. Viešbutyje taip pat yra ekskursijų informacijos punktas ir bagažo saugykla. Automobilius pasistatysite nemokamoje aikštelėje. Baidarių nuoma viešbutyje yra nemokama, o San Felipe fortas yra už 2 km. 

bacalar 34.jpg
bacalar 33.jpeg
bacalar 35.jpg

5 DIENA BAKALARAS - MAHAHUAL - BAKALARAS

1 DIENA KANKUNAS

Leiskitės į nepamirštama kelionę Rojaus kupiną vietą, kuri dar visai neseniai buvo paslaptis . Šis mažas miestelis, esantis pusantros valandos nuo Bakalaro, yra ideali vieta praleisti dieną, kad galėtumėte pasigrožėti kvapą gniaužiančiu vaizdu į jūrą turkio mėlyną spalvą ir leiskite sau būti nunešamam švelnaus raminančių, siūbuojančių bangų ir gaivaus jūros vėjo. Gamtos peizažai, kuriuos rasite Mahahual, nepaliaus jūsų stebinti ir bus puiki vieta pasidalinti nepamirštamomis akimirkomis su savo šeima ar draugais. 

Bacalar →🚗105km→Mahahual→🚗105km→Bacalar = 🚗210km

Mahahual 1.jpg
Mahahual.jpg
Mahahual3.jpg

🚍 Autobusas išvyksta 🕣8:30 val., o kelionė į Meridą trunka 8 valandas. (fiksuota bilieto kaina 830 pesų, tai kainuos 35 Eurus) 

🏨Viešbučiai: Viešbutis María Jose >>   yra vos už 700 metrų nuo Meridos katedros ir pagrindinės aikštės. Jis siūlo lauko baseiną ir nemokamą belaidį internetą. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. (Kaina apie 35 EUR už naktį dviems)

6 DIENA BAKALARAS - KUZAMA - MERIDA

1 DIENA KANKUNAS

Ilgesnė kelionė į Meridą aplankant Kuzamos miestelį ir vienas jo senotų. Šiandien aplankykite tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksite arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsite ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsite į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio. 

Po ilgos dienos kelionės atvyksite į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus. 

Bacalar →🚗305km→Cuzama→🚗45km→Merida = 🚗350km

santa_barbara.jpg
Cenotes cuzama.jpg
MERIDA MEXICO.jpg

📑🚌🚖 Kaip iš Meridos viešuoju transportu nuvykti į Kuzamos cenotes? Informaciją rasite kelionės PDF.

🏨 Viešbutis Rancho Encantado ⭐⭐⭐ (Gera kaina apie 90 EUR už naktį dviems)

1 DIENA KANKUNAS

Vos kiek daugiau nei pusvalandį nuo sostinės Četumalio ir jos oro uosto ir maždaug tokiu pačiu atstumu iki sienos nuo Belizo, įsikūręs  nesugadintų lagunos Bacalar vandenų pakrantėje. Ši vietovė, esanti piečiausioje Jukatano pusiasalio dalyje, yra tik toje vietoje, kur gali tapti ekologiškai mąstančio keliautojo, norinčio pabėgti iš didesnių, dažnai per daug išsivysčiusių šiaurinės pusiasalio zonų. Viešbutyje „Rancho Encantado“ yra restoranas ir nemokami pusryčiai, įskaičiuoti į kainą. Apsistoję čia galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir privačia prieplauka bei sūkurine vonia. Kaimiško stiliaus vasarnamiuose yra mini barai ir kavos virimo aparatai, vonios kambariai su dušais. Iš kai kurių numerių atsiveria ežero vaizdai, taip pat yra sodas. Viešbutyje taip pat yra ekskursijų informacijos punktas ir bagažo saugykla. Automobilius pasistatysite nemokamoje aikštelėje. Baidarių nuoma viešbutyje yra nemokama, o San Felipe fortas yra už 2 km. 

bacalar 34.jpg
bacalar 33.jpeg
bacalar 35.jpg

7 DIENA MERIDA - CELESTUNAS - MERIDA

1 DIENA KANKUNAS

REKOMENDUJAMA TARP LAPKRIČIO IR GEGUŽĖS MĖNESIAI. Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustokite pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

selestun.jpg
Celestun-Boat.jpg
mexico cenote.jpg

🏖  Kaip išsirinkti kurortą? 

8 DIENA MERIDA - IZAMALAS - VALJADOLIDAS

1 DIENA KANKUNAS

Ryte po pusryčių keliausite į Izamala, kuris yra laikomas stebuklingas miestas (Pueblo Mágico), dar žinios kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puikus pries ispanikinė praeitis. Kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šį geltoną ir ochra dažyto miesto teisėtumo. Po kelių apsilankymo valandų  tęskite kelionę toliau. Po valandos kelio pasieksite Valjadolidą, viena iš tų vietų Meksikoje, kur galima praleisti daug ilgiau nei iš pradžių planuojate. Valjadolidas yra viena iš tų vietų, kur vietiniai gyvena ne tik iš turizmo, ir jūs tai iš karto pajusite, ypač atvykę iš geriausių turistų paplūdimio miestų, tokių kaip Kankunas ar Tulumas. Atmosfera yra rami, nesunku rasti pigų restoraną, ir galime įsivaizduoti, kad patenkame į malonią rutiną, kurią sudaro tai, kad kasdien pietų metu lankomės vietiniame turguje, po pietų klaidžiojame po spalvingąsias gatves ir ragaujame įvairių ledų. Ne tik miestas yra nepaprastai nuostabus (yra priežastis, kodėl jis įtrauktas į UNESCO sąrašą), bet ir yra daug dalykų, kuriuos reikia nuveikti už miesto ribų.

IZAMALAS.jpg
IZAMALAS 2.jpg
valladolid.jpg

🏖  Kaip išsirinkti kurortą? 

Plaja

9 DIENA VALJADOLIDAS - ČIČEN ICA - HOLBOX

1 DIENA KANKUNAS

Šį rytą važiuokite į Čičen Icą („Chichen Itza“). Čičen Icą , vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų, senovės majų metropolis, ikoniškas ir tikrai įspūdingas. „Chichen Itza“ neabejotinai bus jūsų hitų sąraše per pastarąją kelionę į Meksiką. Atsisiuskite pdf kur jūs rasite išsamią informacija ir turėsite 2,5 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 

Keliaujame toliau, į puikaus atsipalaidavimo, puikaus oro ir bohemiško grožio derinį, į Isla Holbox rojaus salą, kurią visada verta aplankyti! Visų pirma, jūs turite žinoti, kad į „Holbox“ jūs negalėsite nuvažiuoti automobiliu, todėl turėsite pirmiausia pasiekti žvejų miestelį Chiquilà, iš kurio keltas išvyksta į Holboxą, ir kursuoja visą dieną.  Rasti „Chiquila“ yra paprasta, nes esu tikras, kad keliaudami naudojate „Google“ žemėlapius ar kažką panašaus. Tiesiog pridėkite „Chiquila“ prie savo maršruto ir programa parodys jums kelią. Prie pat keltų prieplaukos yra skirtingos privačios automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose už 120 pesų per dieną (apie 5 Eur) galėsite palikti automobilį ir pasiimti jį grįžę iš „Holbox“. (svarbu palikti automobilį stovėjimo aikštelėje). Keltas Chiquilà - Holbox ir atgal, yra tik 2 keltų kompanijos (9 Hermanos) ir (Holbox Express). Chiquilà yra mažas žvejų miestelis, kuriame nėra nieko romantiško. 

pyramid.jpg
chiten itza.jpg
HOLBOX.jpg

🏖  Kaip išsirinkti kurortą? 

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jū

10 DIENA HOLBOX

1 DIENA KANKUNAS

Ar verta aplankyti Holbox? Taip, taip ir taip! Nes jau aplanklėte tokias vietas kaip Kankunas, Plaja Del Karmen ir Tulumas, tad metas į Holboxo salą, kad gautumėte mieguistesnę, mažiau išvystytą patirtį. Spalvų mylėtojai jausis tarsi sapnavę! Daugelį salos sienų puošia ryškios freskos, ir net ryškios vandenyno spalvos atrodo taip, lyg jų sodrumas būtų dar labiau paryškintas. Tai turistinis miestelis, bet ne toks, koks yra Kankunas. Be to, maistas, gėrimai ir apgyvendinimas yra pigesni todėl tai yra vieta, kuri tinka bet kokiam biudžetui.

holbox sala 2.jpg
holbox sala 3.jpg
holbox sala.jpg

🏖  Kaip išsirinkti kurortą? 

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios Besidomintiems mūsų paslaugomis siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

11 DIENA HOLBOX - PUERTO MORELOS

1 DIENA KANKUNAS

Šį rytą išvykite iš Holboxo į Puerto Morelosą  (Puerto Morelos), žavingą pajūrio miestą. Gausi Jukatano Karibų jūros pakrantė reiškia, kad čia rasite daug šviežiausių jūros gėrybių. Čia galite mėgautis tradicine šviežios žuvies, midijų, krevečių ir moliuskų švente. Puerto Morelosas turi unikalią asmenybę, tai yra autentiškas žvejų kaimelis, turintis ramią, bohemišką ir atsipalaidavusią atmosferą, leidžiančią susisiekti su jo žmonių paprastumu. Tai nuotykių vieta, kurioje išsiskiria nuostabios gamtos pramogos, tokios kaip mangrovės, cenotai ir gausios džiunglės.

puertos morelos.jpg
puerto-morelos 3.jpg
puertos morelos 2.jpg

🏖  Kaip išsirinkti kurortą? 

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

Kankunas yra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Tulumas yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

Besidomintiems mūsų paslaugomis siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

12 - 14 DIENA POILSIS PRIE JŪROS

1 DIENA KANKUNAS

Meksikos Karibų jūros regione linksmybės niekada nesibaigs, nuo aušros iki sutemų yra begalė užsiėmimų! Atraskite visą gamtos, nuotykių, kultūros ir majų istorijos, gastronomijos, apsipirkimo, sveikatingumo ir pramogų patirtį, kurią rasite kiekvienoje mūsų siūlomoje nuostabioje vietoje.

kankunas.jpg
Plaja Del Karmen.jpg
puerto vallarta 03.jpg

🏨 Kankuno viešbučiai >> 🏨 Kankuno viešbučiai >> 🏨 Kankuno viešbučiai >>

 

15 DIENA PASKUTINĖ ATOSTOGŲ DIENA IR KITA INFORMACIJA

🚖🚌 Šiandiena suplanuokite pervežimą į oro uostą. Dauguma tarptautinių skrydžių išvyksta iš Kankuno tarptautinio oro uosto, 3 arba 4 terminalo. Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomom dienom. Jei svarstote būti ilgiau, ar vykti kitur, siūlau pasinaudoti mūsų konsultacija kuri trunka apie vieną valandą. Padėsiu jums susigaudyti informacijos gausoje.

Ruošiatės kelionei į Meksiką? Pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi: 1. Domina detalus atostogų planas 📑 po Meksika? Rašykite mums ⌨📧 info@gurujourneys.com 2. Patikrinti ✅ maršrutai ir 🏨 viešbučiai, keliautojams rekomenduojama tik, ką akyse esame matę. Visus maršrutus, turus, viešbučius esame kruopščiai patikrinę ir patys ne kartą išbandę.

bottom of page