automobilių nuoma Kankuno oro uoste

Autonuoma Kankuno oro uoste be kreditinės kortelės

Patogus ir didelis pasirinkimas, aiškus rezervavimas, konkreti kainodara ir žinojimas, jog atskridus jūsų jau lauks rezervuotas automobilis – viskas, ko reikia geroms atostogoms ant ratų. Dienos nuomos kaina nuo 800 MXN tai apie 33 Eurus. Jokių paslėptų mokesčių, žinosite tiksliai, už ką mokate. Į nuomos kainą įskaičiuotas neribotas kilometražas (neribota rida). Į nuomos kainą įskaičiuotas draudimas eismo įvykių atveju su išskaita (draudimo amplitudė, atskaitomas 10%), draudimas nuo vagystės su išskaita (draudimo amplitudė, atskaitomas 10%). Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, kad jūs galėtumėte saugiai vairuoti.

Vairuotojų amžius ir atsakomybė

+ Jei vairuotojas yra nuo 23 iki 65 metų amžiaus ir turi 2 metų vairavimo patirtį, automobilis jam nuomojamas be jokių papildomų sąlygų.

+ Vairuotojas yra visiškai atsakingas už išsinuomotą automobilį ir gali vairuoti tik tie asmenys, kurie įrašyti į draudimo sutartį.

Svarbu : Automobilio naudojimo teritorija / zona

Mūsų ar mūsų partneriu nuomojamais automobiliais galite naudotis tik tam tikrose valstyjose. Tai reiškia, kad jūs negalite išvažiuoti iš Quintana Roo ir Jukatano valstijų ribos. Žemiau rasite (ar paspaudus čia) leistinų zonų ir lankytinų vietų žemėlapi.

Automobilio nuomos avansas

Pasirinkto automobilio nuoma rezervuojama sumokėjus dviejų dienų avansą. Po to, jei atsisakysite išsinuomoti automobilį, avansas negrąžinamas.

Užstatas paimant automobilį

Kai atvyksite paimti automobilio, nuomos įmonė pareikalaus sumokėti MXN 5000,- Arba USD 280,- Arba EUR 250  dydžio užstatą. Užstatas bus grąžintas grąžinus automobilį, jei bus įvykdytos visos nuomos sąlygos. Depozito valiuta jus galite pasirinkti patys.Kupiūros doleriais ar eurais bus grąžinamos tos pačios kurias paliksite prieš paimdami automobili.

Kaip užsisakyti automobilį?

Geriausias būdas užsisakyti automobilį, susisiekiti su mūsų konsultantu, ar užpildykite elektroninę užklausą čia. Atkreipkite dėmesį, kad taikomas minimalus 3 dienų nuomos laikotarpis. Parašykite, kada norėtumėte išsinuomoto automobilio ir kiek keleivių. Mes susisieksime su jumis per 24 valandas (daugeliu atvejų per 3val.) su pasiulymais.

Kur keliauti? Kokie populiariausi turistiniai miestai, vietos ir paplūdimiai?

Meksikos lankomiausios, įdomiausios o gal dar ir nežinomos vietos rasite čia.

Jei turite daugiau klausimų, jus mums galite paskambinti

Taip jus galite mums paskambinti, bet prieš tai turime sutarti dieną ir laiką (atkreipkite dėmesį į laiko skirtumą tarp Meksikos ir Lietuvos - 8val.) Pigiausiai mums galėtumėte paskambinti tai per Skype ar Whatsapp. Visus mano kontaktus rasite čia.

Kokias kitas paslaugas jus teikiate Meksikoje?

Visos mūsų kelionių agenturos teikiamas paslaugas rasite čia.

drive map.jpg
 
 
Užklausimas automobilių nuomai Kankuno oro uoste

 

Mes susisieksime su jumis per 24 valandas, nurodydami turimus automobilius ir apmokėjimo informaciją. 

14:30
arrow&v
14:30
arrow&v
Nurodykite kalbą, kuria galite kalbėti ir suprasti. Jei suprantate ispanų arba anglų kalbas, galbūt galėsime atsakyti greičiau.

+52 33 2824 4099