1 DIENA MEKSIKAS

Tarptautiniai skrydžiai leidžiasi Benito Juárezo tarptautiniame oro uoste apie 5 km nuo miesto centro. Saugūs ir patikimi fiksuotų kainų geltonų durų taksi užtrunka nuo 15 iki 30 minučių ir kainuoja apie 10 eurų. Priešingu atveju, šokite į metro (terminal Aérea line 5) ir keliaukite į miestą. Metro yra pats lengviausias ir pigiausias susisiekimo būdas po Meksiką. Tačiau jis gali būti labai užimtas ir perkrautas. Stebėkite daiktus ir važiuodami metro nepalikite kuprinės ant nugaros. 

Kaip nekeista pinigus geriausia keisti oro uoste, mieste labai mažai keityklu, nesaugu ir reikalingas asmens pasas.

Atvykus su dideliais lagaminais ar vaikais, mes nerekomenduojame vykti į viešbutį metro traukiniu.

Kur apsistoti Meksikos mieste? Vietovės suskirstymas

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. Kaina apie 30 Eur už naktį dviems.

2 DIENA MEKSIKAS

(9 val - 12 val)  Pradėkite dieną nuo „Plaza de la Constitución“ (kitaip vadinamame „Zocalo“), plakančia miesto širdimi, kurioje yra katedra, prezidento rūmai ir vyriausybės įstaigos. Būtent ši aikštė buvo ištraukta Jameso Bondo filme „Spectre“. Aikštės šiaurės rytuose yra senovės actekų miesto Tenochtitlán centras ir šventyklos liekanos. Pasivaikščiokite po griuvėsius prieš apžiūrėdami muziejų. Tada aplankykite „Palacio Nacional“, kuriame yra prezidento kabinetai ir Diego Rivera freskos, kuriose pasakojama apie Meksikos istoriją prieš Ispanijos užkariavimą. Katedros viršuje tas patsvarpas, kuris skambėjo per Nepriklausomybės karą. (Catedral Metropolitana) didžiausią katedrą Amerikoje. Daugybė vietinių gyventojų meldžiasi prie daugybės paauksuotų ir medinių altorių. Įsitikinkite, kad prisijungkite prie varpinės turo, kuris nuves jus ant katedros stogo ir suteiks puikų vaizdą į Zocalo aikšte ir miestą.

(13 val - 18 val) Antrą dienos dalį mes siūlome pasinaudoti „Hop-on Hop-off“ autobusais. Tai patogus būdas atrasti miestą savo ritmu ir susikurti savo asmeninį maršrutą. Ši paslauga leidžia jums įlipti ir išlipti iš autobuso taip dažnai, kaip jums patinka bet kurioje stotelėje, kol galioja jūsų bilietas. Turas autobusai turi keturis skirtingus „Hop-on Hop-off“ maršrutus, kur galėsite atrasti viską, ką šis puikus miestas gali pasiūlyti: istorinis miesto centro maršrutas, pietų maršrutas, Polanco žirgų trasa-Chapultepec maršrutas ir bazilikos maršrutas. Kiekvienas maršrutas nukels jus į geriausias lankytinas vietas.

Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Rytinės ekskursijos planas/pdf

Apie 8 Eurus kainuojantis dienos bilietas su TuriBus ar CapitalBus yra patogus ir saugus. Bilietus galite įsigyti pas vairuotoją.

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. Kaina apie 30 Eur už naktį dviems.

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių siulome keliauti į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui butinai sustokite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

Geriausias ir patogiausias budas aplankyti piramides tai prisijungti prie ekskursijos. Tačiau pigiau yra važiuoti metro iki (Autobuses del Norte) stoties su (Linea 5), ​​nusipirktikti bilietus iš 8 platformos autobusų stotyje ir nuvažiuoti autobusu iki (Pyramid or Zona Arquelogico) Autobusas trunka 2 valandas ir nuvežia tiesiai prie įėjimo į parką. Patareme atvykti anksčiau.(10:00) Pradėkite lipdami 248 laipteliais į Saulės piramidės viršune, kol neįsibėgės dienos karštis. Tada pasivaikščiokite Mirusiųjų prospektu, kad galėtumėte užlipti Mėnulio piramide. Užeikite į muziejų, prieš apžiūrėdami Quetzlpapálotl rūmus su puošniai išraižytais stulpais ir spalvingomis freskomis. Apžvalgyti visą vietą užtrunka 2–3 valandas, o po to išvažiuokite iš 2 vartų atgal, eikite per automobilių stovėjimo aikštelę ir laukite autobuso iš pagrindinio kelio šono. 

Labiausiai paplitusi visų turistų  apgaulė - padirbti suvenyrai, parduodami kaip vertingesni ar tikresni nei yra. Tačiau turint omenyje, kad išleidžiate pinigus tai nėra blogiausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti, kad palaikytumėte vietinius pardavėjus. Nepaisant to, nėra malonu, kai nusiperkate ką nors padirbto, todėl būkite atsargūs pirkdami sidabro gaminius, papuošalus ir ypač viską, ką žmonės bando jums pasakyti, kad tai yra „tikra relikvija“.

Kur nusipirkti ekskursiją? 

Venkite įkyrių vietinių pardavėjų.

Pasirinkite ekskursija su sustojimu Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikoje.

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. Kaina apie 30 Eur už naktį dviems.

WHY BOOK AND TRAVEL WITH GURU JOURNEYS ?

It’s easier than you think – We believe that traveling with us should not be hard, but it should be something everyone should do. You can choose to spend a week or a few, traveling this beautiful places and seeing what is out there. Why travel? Because you can, with all the challenges it presents and opportunities, let’s you discover who you are in a way that only the road brings.

INS.png

© 2019 Guru Journeys Ltd 

Calle Lagunitas 445

Jardines de Guadalupe

Guadalajara, Jalisco

44740

Méxio

Registro Nacional De Turismo 

No 04140390930

+52 33 36657815