top of page
kolumbijos ekspresas.jpg

Kolumbijos ekspresas 15 Dienų Kelionė 

Apkabinti gamtą Kolumbijoje ir Karibų jūros regione yra kaip niekur kitur Žemėje. Įsivaizduokite vaizdingus paplūdimius, judrius miestus ir šviežiausią kavą, kurią kada nors gėrėte. Ir tai tik apibraižėte paviršių, o kas gi dar jūsų laukia šioje kelionėje. Išbandysite Bogotos ir Medeljino kultūros, meno ir maisto atgimimą, pasinersite į Kartachenos Karibų jūros atmosferą, sužinosite apie vietinę Gotshezhy Wiwa žmonių kultūrą. Ištirsite San Andresą, kuriame randasi vieni gražiausių pasaulio paplūdimių. Ir Nesvarbu, ar pasirinksite bagį, golfo vežimėlį, motorolerį ar taksi, esame tikri, kad jums patiks viskas, ką gali pasiūlyti ši sala.

kolubijos ekspresas.jpg

Kaina € 1300 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA BOGOTA

16 Sausio Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).

bogota.jpg
bogota 2.jpg
bogota 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Lucia Boutique Spa ⭐⭐⭐⭐

2 DIENA DRUSKOS KATEDRA

17 Sausio Po pusryčių vyksime į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįžime į Bogotą.

Druskos katedra.jpg
zipaquiro.jpg
kolumbija.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija į Zipaquiro miestą ir Druskos katedrą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Lucia Boutique Spa ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA BOGOTA - SALIENTAS

18 Sausio Šį rytą lauks skrydis į kavos regioną ir pervežimas (apie 40 minučių) į gražųjį Salento kaimą. Vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių. Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje, vyksime į esantį kavos ūkį. Dėl savo atogrąžų aukščio ir derlingo vulkaninio dirvožemio Kolumbija yra viena didžiausių kavos gamintojų pasaulyje. Šią priklausomybę sukeliančią pupelę daug geriau pažinsite ekskursijoje po kavos plantaciją ir perdirbimo centrą. Pasigilinsite į gamyklos istoriją ir sužinosite vidinės pramonės, kuri ilgą laiką kėlė šalies ekonomiką, istoriją. Pažiūrėsite, kaip pupelės auginamos, nuimamos, apdorojamos, džiovinamos, skrudinamos ir malamos, o tada iš pirmų lūpų išgirsite, dėl ko kyla tas triukšmas. Išbandysite įvairių rūšių kavos grūdelius ir išmoksite ruošti įvairių rūšių kavą – viską užbaisite garuojančiu puodeliu šviežiai užplikytos kavos. Po to atsipalaiduosite tarp nuostabių Estancia apsuptų žalių kalvų ir slėnių.

Vakare skirsime laiko pasivaikščiojimui nuostabiomis gatvėmis ir pasigrožėkite geriausiomis „paisa“ architektūros spalvomis. Butinai paragausime upėtakį, kuris patiekiamas su sodriu česnakiniu sūrio padažu. Kolumbijos nacionalinė sporto šaka (tejo) yra populiari pramoga Salente. Šį vakarą išbandykite savo jėgas šiame smagiame užsiėmime su grupe – dar geriau su alumi rankoje!

kokora.jpg
coffe.jpg
salento 2.jpg

Įtraukta Paslauga: 🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Salienta + 👜 10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: 👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Saliento miestelį 👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija į Kokoros slėnį, ir į kavos plantaciją ir perdirbimo centrą.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Camino Nacional ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA SALIENTAS - MEDELJINAS

19 Sausio Šįryt išvykstame iš Saliento 1 valandos trukmės pervežimas į nedidelį Činčinos miestelį, kur sėsime į patogų viešąjį autobusą kelionei į Medeljiną (apie 6 val.).. Pakeliui sužinokite šiek tiek daugiau apie įdomią miesto istoriją. Devintąjį ir devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Ir kai kurie iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat dabar daug saugesnės ir patogesnės atmosferos), nesunku suprasti, kodėl jo populiarumas auga. Atvykę apžiūrėsite šį gražų miestą,  aplankysime (Comuna - 13). Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausios ir gyvybingiausios miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

medellin.jpg
medellin 3.jpg
medellin 2.jpg

Įtraukta Paslauga: 👨‍👩‍👦‍👦 ✔🚍 Kelionė mikroautobusu ar autobusu į Medeljiną 7val. Turas po Medeljino miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

5 DIENA GVATAPĖ

20 Sausio Šiandiena keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol) šioje be streso visą dieną trunkančioje kelionėje. Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausitės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapė ežerą! Jūsų patogumui į šią ekskursiją įskaičiuoti tradiciniai pietūs.

La Piedra del Peñol.jpg
La Piedra del Peñol 1.jpg
gvatape.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija į Gvatape, čia turėsite laiko užlipti į Peñol uolos viršūnę 742 laiptais ir mėgautis įspūdingais Gvatapė ežero vaizdais iš viršaus 👨‍👩‍👦‍👦 Po apsilankymo Peñol uoloje jūsų laukia pelnyta pietų pertrauka ir galėsite pasimėgauti tipišku Antioko patiekalu. Jūsų popietė baigsis ekskursija po Gvatapė ežerą mūsų privačiais išskirtiniais laivais. Dabar tai tikrai bus vienas iš svarbiausių jūsų kelionės į Kolumbiją renginių! 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

6 DIENA MEDELJINAS - SAN ANDRESAS

21 Sausio San Andresas yra labai graži sala, esanti Karibų jūroje, toli nuo Kolumbijos. Tiksliau sakant, 700 km nuo Medeljino, o kad galėtumėte tiksliau įsivaizduoti, tai tik 200 km nuo Nikaragvos. Jei ieškote nuostabios vietos su geriausiais paplūdimiais ir vandenimis, taip pat gausybe koralų ir jūros gyvybės, pasivaikščioti ar tiesiog pagulėti ir atsipalaiduoti, tai tikrai puiki vieta.

san andres island.jpg
san andresas.jpg
San-Andres-Colombia-4.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 

Neįskaičiuota: ❌💺 Skrydžio bilietas į San Andresa (50 Eur) Jei reikia 🛬💳Kiekvienas turite sumokėti apsilankymo mokestį kuris kainuoja 112 500 COP = apie 30 EUR

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po San Andreso miestelį 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Į šią sutartį apgyvendinimas neįtrauktas. Viešbučio kainos prasideda nuo 60 Eur (3 žvaigždučių) su pusryčiais 2 asmenims.

7 - 8 - 9 DIENA SAN ANDRESAS

22 - 23 - 24 Sausio Atsipalaiduoti saulėje Karibų jūros paplūdimyje ir smagiai praleisti laiką , San Andresas bus tinkama vieta. Gražioje saloje oras yra puikus ištisus metus. Saloje yra daugiau nei 40 paplūdimių, kuriuose galėsite mėgautis šiltu vandeniu ir gaiviu Karibų jūros vėjeliu. Vienas iš jų yra Spratt Bight, laikomas gražiausiu San Andrés paplūdimiu dėl savo ilgio, taip pat dėl ​​nuostabaus balto smėlio ir krištolinio vandens, iš kurio atsiveria vaizdas kaip iš atviruko. Aplankysime Cocoplum įlanką, kurioje atsiveria nuostabus Karibų jūros turkio ir šį paplūdimį puošiančių kokoso palmių žalumo kontrastas. Ši Kolumbijos sala dažnai vadinama „Septynių spalvų jūra“ dėl savo grožio ir daugybės jūros gyvybės. Bet kuriame iš šių paplūdimių galėsite mėgautis stulbinančio Karibų jūros kraštovaizdžio ramybe, žvelgdami į gausią laukinę gamtą, jos grožį ir mėgautis gardžiais atogrąžų gėrimais.
Be neįtikėtino gamtos grožio Karibų jūros paplūdimiuose ir vandenyse, dėl kurių jūsų atostogos bus nepamirštamos, San Andrés taip pat turi neįtikėtiną kultūrinį turtą, kuriame yra olandų, ispanų, anglų ir Afrikos kultūrų pėdsakų. Ši kultūrų įvairovė atsispindi muzikoje, kurios turtingos melodijosa papildys jūsų dienas. Turtingas akivaizdus salos paveldas atsispindi skaniuose vietiniuose patiekaluose, ruošiamuose iš regioninės žuvies ir tropinių vaisių, tokių kaip sopa marinera (jūros gėrybių sriuba), kepti žuvies rutuliukai ir albóndigas de pescado (žuvies kukuliai), kurie yra tikras delikatesas. 

san-andres 3.jpg
san andresas 3.jpg
sanandreso maistas.jpg

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Į šią sutartį apgyvendinimas neįtrauktas. Viešbučio kainos prasideda nuo 60 Eur (3 žvaigždučių) su pusryčiais 2 asmenims.

10 DIENA SAN ANDRESAS - KARTACHENA

25 Sausio Šiandien atsisveikinsime su San Andresu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Po to lauks - 3 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. 

cartagena 3.jpg
cartagena 2.jpg
cartagena.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Santą Martą + 👜 10 kg rankinis bagažas 👨‍👩‍👦‍👦 Kartachenos miesto turas

Pasirenkama:🐎Ekskursija po Kartahena vežimu (iki 4 žmonių) už vežima 20 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

11 DIENA KARTACHENA

26 Sausio Praleiskite šiek tiek laisvo laiko susipažindami su sena ir nauja Kartachena. Pasivaikščiokite po senamiestį, apsipirkite vietinių rankdarbių, arba plaukite laivu į Punta Arenas arba Playa Blanca, nes nusipelnėte maudynių Pietų Karibų jūroje. Kitu atveju užsisakykite kelionę už miesto į Volcan de Lodo El Totumo. Vietoj lavos šis savotiškas ugnikalnis išsviedžia kremą primenantį purvą, kuris, kaip teigiama, turi daug gydomųjų savybių. Patirkite keistą maudymosi patirtį, tada nuplaukite purvą netoliese esančioje lagūnoje. Vakarą galite praleisti kaip norite. Būtinai susisiekite su savo vadovu, kad rastumėte puikių vietinių maisto produktų vakarienei.

cartagena 4.jpg
playa blanca.jpg
cartagena 5.jpg

Pasirenkama: 👨‍👩‍👦‍👦 🏝🏖 Ekskursija į Playa Blanca papludimį 25 USD
Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐
Maitinimas:🍳Pusryčiai 

12 DIENA BOGOTA - TAIRONA

27 Sausio Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta.

tairona.jpg
tairona 2.jpg
tairona.jpg

Įtraukta Paslauga:🚍 Kelionė mikroautobusu į Tayroną 5 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

13 - 14 DIENA TAIRONA

28 - 29 Sausio Laisvas laikas.  Mėgausimės laisva diena Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

tairona 3.jpg
tairona 4.jpg
tairona 5.jpg

Įskaičiuota:  🏖️Poilsis prie jūros

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

15 - 16 DIENA TAIRONA - MINKA

30 - 31 Sausio Minca, tai gaivaus oro gurkšnis. Nedidelis kaimelis, įsikūręs šiaurinėse Kolumbijos kalvose. Klimatas čia (660 metrų virš jūros lygio), keliais laipsniais vėsesnis nei kitur šioje šalies dalyje, bet vis tiek puikiai tinka mėgautis nepakartojamais vaizdais lauke. Dienas čia praleisite vaikščiojant nuo krioklio iki krioklio per džiungles, atskleidžiant kakavos ir kavos paslaptis, vaikantis nepagaunamus paukščius ir mėgaujantis ramaus atsipalaidavimo akimirkomis tarp ramios, nepaliestos gamtos.

minca4.jpg
minca waterfals.jpg
minca.jpg

Įskaičiuota:  🏖️Poilsis prie jūros

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

17 DIENA MINKA - SANTA MARTA – BOGOTA

1 Vasario Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santos Martos oro uostą  ir skrydis į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien apžiūrėsite keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybe jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksite į Aukso muziejų, kad sužinotumėte apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame ir lengvai naršomame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosite apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotas grupes konflikte, ir kaip šalis pavirto į tokią situaciją, kokia yra dabar. . Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Cerro de Monserrate, kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį visame didžiuliame mieste.

santa marta.jpg
monserat 2.jpg
monserat.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Bogota + 👜10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija Keltuvu į Monserata

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Lucia Boutique Spa ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

18 DIENA BOGOTA

2 Vasario Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. 

Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.

colombia 3.jpg
colombia 2.jpg
colombia.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į  oro uostą

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos

2023.01.16 - 2023.02.02  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  1300,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 8 vietos  užsakykite dabar >>   ir 48 valandas Išsaugosime jūsų vietą be jokio depozito ar užstato

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 13 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 13 Pusryčių

* Vietinio skrydžio bilietai: Bogota - Salentas  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: San Andresas - Katarhena  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Santa Marta - Bogota  ir 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas -  Bogota - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.

* Vietinio skrydžio bilietai: Medeljinas - San Andresas  ir 10 kg rankinio bagažo

*Kiekvienas turite sumokėti apsilankymo mokestį kuris kainuoja 112 500 COP = apie 30 EUR

* 4 nakvynės pasirnktuose viešbučiuose San Andrese 

*Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.

* Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD);

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 250 Eur

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 2 keliautojų grupei

* Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 30 USD, oro uoste 50 USD

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

bottom of page