meksika ir tekila.jpg

Iš Meksiko į Puerto Valjartą!  10 Dienų Kelionė su pasirenkamu papildomu poilsiu Puerto Valjartoje

Sveiki atvykę į 10 dienų Meksikoj vadovą. Mano vardas Mangirdas
ir aš esu „Guru Journeys“, kelionių organizatorius ir, tinklaraštininkas. Nuo tada, kai įkūriau šį tinklaraštį, gavau daugybę el. laiškų apie tai, kur žmonės galėtų keliauti tam tikrą laiką. Štai kodėl mes sukūrėme šį vadovą, kad padėtume jums planuoti keliones Meksikoje.

Tai unikali patirtis nuo šiuolaikinio Meksikos miesto ir archeologinių Teotihuakano griuvėsių - iki daugybe galimybių maudytis, nardyti ir vaikščioti pėsčiomis. Tai bus ideali pažintis su viena spalvingiausių ir įdomiausių tikros Meksikos vietų, jaudinančių pojūčių, gyvybingų miestų, ir išlikusios kultūros.

💶Peržiūrėkite įprastas išlaidas, su kuriomis susidursite, ir kad galėtumėte pradėti planuoti kelionės biudžetą. Visos vidutinės kelionės išlaidos ir biudžetai gaunami iš tikrų keliautojų ir pateikti lentelėje. Tiesa, pateiktos išlaidos gali skirtis, tačiau turėtų pakakti galutiniam tikslui pasiekti. ✈️Atminkite, kad tarptautinis skrydis nėra įtrauktas į biudžetą, todėl kiek kainuoja tarptautiniai skrydžiai, galite sužinoti čia...

1. Mes gauname nedidelį komisinį mokestį už pirkinius, kuriuos atliekate iš šio puslapio, mes įtraukėme tik tas paslaugas, kurios, mūsų manymu, yra geriausios. Tad šis kelionės planas jums bus be jokių papildomų išlaidų. Užsakymai iš šių nuorodų padės išlaikyti mūsų tinklaraštį. Dėkojame, kad palaikote mus, bet kur, kur mes klajojame. 2. Visi tamsiai juodai pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius. 3. Raudonai pažymėti tekstai pasako tai ko mes nerekomenduojame ar siūlome atkreipti dėmesį. 4. Mobiliajame įrenginyje mūsų programos ir informacija pateikta nepilnu formatu. 5. Šio puslapio informacija paskutinį kartą buvo atnaujinta 2022 m. Vasario mėn.

Kelionės konsultacija

Skype, Zoom ar Facebook plat..

 €    50,-

Apgyvendinimas

10 naktų 3 žvaigždučių viešbučiai

 €  270,-

Transportas

autobusai, lėktuvai, taksi ....

 €  180,-

Maistas

pusryčiai, pietūs, vakarienės

 €  300,-

Lankytinos Vietos

ekskursijos, muziejai ir pan.

 €  160,-

Automobilio Nuoma

jei būtina

 €      0,-

Nenumatytos išlaidos

ekskursijos, muziejai ir pan.

 €    30,-

Kelionės Planas PDF

mūsų paruoštas maršrutas

 €    20,-

Kelionės biudžetas

Kaina vienam keliaujant dviese

 €  960,-

žemiau rasite pilną maršrutą, kurį galima atlikti per 12 dienų. Tačiau atminkite, kad jis buvo atnaujintas ar papildytas 2022 Sausio 10.

Pilnas Kelionės Maršrutas

1 DIENA MEKSIKAS

👨‍👩‍👦‍👦 Bienvenidos Meksike! Tai vienas didžiausių pasaulio miestų centrų, triukšmingas metropolis, turintis tiek daug įtakos, siūlantis daugybę muziejų, galerijų ir architektūros malonumų, taip pat pumpuojantis naktinį gyvenimą ir neprilygstamą gatvės maistą. Jūsų nuotykiai prasideda šį vakarą. Bet jei atvykstate anksti, galbūt aplankykite Zocalo - didžiulę centrinę aikštę - ir apžiūrėkite netoliese esančius actekų griuvėsius ir kolonijinę architektūrą. Taip pat yra daug parkų ir sodų, kuriuose galite atsipalaiduoti ir prisitaikyti prie meksikietiško gyvenimo būdo.

mexico oro uostas.jpg
belas artes.jpg
mexico city 1.jpg

📑 užsisakę mūsų maršruto PDF, gausite visą informaciją apie pervežimus į viešbutį ✈🚖🚇 ir geriausią pinigų (valiutos)💲✔ keitimą visame Meksike. 

🏨 Kur Apsitoti Meksike?  Mes rekomenduojame jums apsistoti „Mexico City Reforma“. Tai yra viena žinomiausių gatvių visame mieste! Yra saugi, puiki ir įdomi vieta, kur galima rinktis prabangius ir pigius viešbučius, puikius restoranus, muziejus, taip pat kai kurias gerai žinomas pramogas. Viešbutis Astor >>  vos už 350 m. nuo Reformos prospekto, viešbutyje yra nemokamas belaidis internetas. Erdviuose minimalistinio stiliaus numeriuose yra oro kondicionieriai, visuose numeriuose yra vonios kambariai su dušais. 

Viešbučiai miesto centre: Kali Ciudadela Mexico City ⭐⭐⭐  naujai renovuotas viešbutis šalia metro.

2 DIENA MEKSIKAS

🙋‍♂️🕗Pabude Meksike, pasiruošę pasivaikščiojimui? Kad susiorientuotumėte mieste ir apžiūrėtumėte istorinį jo centrą, siulome pasinaudoti mūsų sukurtu žemėlapiu📌 . Aplankykite Metropoliteno katedrą, Zocalo, Nacionalinius rūmus, Bellas Artes, Paseo de la reforma ir kt. Ištyrę pagrindines istorines Meksikos sostinės įžymybes, tikrai būsite išalkę. 🍖Pietums paragaukite autentiškų vietinių patiekalų. Vienų geriausių vietų, rasite mūsų kelionės Pdf. Likusią dienos dalį galėsite tyrinėti kaip norite.🚌Siūlome miesto turistinį autobusą: Apie 8 Eurus kainuojantis dienos bilietas su TuriBus ar CapitalBus yra patogus ir saugus. Bilietus galite įsigyti pas vairuotoją.

mexico-cathedral.jpg
mx.jpg
mexico city 2.jpg

Pusryčiai: kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Pasirenkama veikla:
👍– Frida Kahlo muziejus (įėjimo mokestis) – MXN 270
👍– Metropoliteno katedra (įėjimo mokestis) – Nemokamas
👍– Torre Latino 360° apžvalgos aikštelė (įėjimo mokestis) – 130 MXN
👍– Diego Riveros freskos Nacionaliniuose rūmuose (įėjimo mokestis) – Nemokamas

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių siulome keliauti į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui butinai sustokite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

Pyramid teotihuacan.jpg
teotihuacan.jpg
gudelupe .jpg

👍– Geriausias ir patogiausias budas aplankyti piramides tai prisijungti prie ekskursijos.

💶– 3 Eur. Už mažiau nei puodelį kavos isgikite laiką ir pinigus taupanti leidinį  - Išsamų vadovą, Lietuvių kalba, kaip aplankyti Dievų miestą Teotihuakaną >> šį leidinį pridedame nemokamai įsigyjant mūsų kelionės PDF.

4 DIENA PALENKĖ - MERIDA

11 Sausio Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus. Dar šiandiena mūsų laukia apžvalginė ekskursija po Meridą: Didžioji aikštė, Šv. Idelfonso katedra, įspūdingasis Paseo Monteo prospektas.

MERIDA MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
ETN MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti  ✔🚍 Pervežimas į Merida turistines klasės autobusu

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Pasirenkama veikla: Išbandykite istorinę, žirgų vežimo ekskursiją miesto gatvėmis. (kaina 20 Eurų už vežimą iki 4 asmenų)

5 DIENA MERIDA - KUZAMA

12 Sausio Šiandien aplankysime tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio.

santa_barbara.jpg
Cenotes cuzama.jpg
cenote yucotan.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Kuzamos cenotu turas

Pasirenkama veikla: Antrosios dienos pusės, kelionė į Progreso paplūdimi Meksikos įlankoje 

6 DIENA CELESTUN

13 Sausio Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustosime pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

selestun.jpg
Celestun-Boat.jpg
celectun beach.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Celectuno visos dienos turas

7 DIENA IZAMALAS - ČIČEN ICA - KANKUNAS

14 Sausio Šį rytą patogiu, privačiu autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 2 valandas laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Bet prieš tai sustojimas, vos 30 kilometrų iki Čičen Icos, kur yra įsikūręs Pueblo Mágico (stebuklingas miestas) Izamalas , dar žinomas kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puiki pries ispanikinė praeitis. kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šio geltonai ir ochra dažyto miesto teisėtumo.
O dar po 3 valandų  vakarop atvyksite į viešbutį Kankune ar Plaja del Karmen, ar į Rivjerą Majos kurortą, tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

pyramid.jpg
izmal2.jpg
playa del carmen 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i pasirnkta kurorta , su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Izamalo turas, Čičen Icą apsilankymo bilietas, suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

Kaip pasirinkti kurortą ?

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

Kankunas yra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Tulumas yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

Besidomintiems mūsų kelione siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

playa del carmen.jpg
cancun.jpg
Plaja Del Karmen.jpg

Kodėl Meksika? Meksikos turizmo rinkoje sėkmingai dirbame nuo 2005 metų. Mes ne tik užsakymų agentūra - Mes kvalifikuota ir kūrybinga komanda – entuziastingi kelionių ekspertai, konsultantai, kelionių vadovai ir gidai. 

Apgyvendinimas kelionės metu

 

1. Mes gauname nedidelį komisinį mokestį už pirkinius, kuriuos atliekate iš šio puslapio, mes įtraukėme tik tas paslaugas, kurios, mūsų manymu, yra geriausios. Tad šis kelionės planas jums bus be jokių papildomų išlaidų. Užsakymai iš šių nuorodų padės išlaikyti mūsų tinklaraštį. Dėkojame, kad palaikote mus, bet kur, kur mes klajojame. 2. Visi tamsiai juodai pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius. 3. Raudonai pažymėti tekstai pasako tai ko mes nerekomenduojame ar siūlome atkreipti dėmesį. 4. Mobiliajame įrenginyje mūsų programos ir informacija pateikta nepilnu formatu. 5. Šio puslapio informacija paskutinį kartą buvo atnaujinta 2022 m. Vasario mėn.

Viešbutis Grand Maria

Flavio A. Paniagua # 17, Centro, 29230 San Cristóbal de Las Casas, Mexico

San Cristóbal de Las Casas mieste įsikūrusiame viešbutyje „Grand Maria“ yra restoranas ir baras. Apgyvendinimo įstaigoje yra sodas. Čia veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename viešbučio kambaryje yra kabelinius ir palydovinius kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius ir rašomasis stalas. Vonios kambariuose rasite vonias arba dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis. Viešbutis yra už 300 m nuo San Cristobal katedros, už 400 m nuo Centrinės aikštės ir parko bei už 400 m nuo Santo Domingo bažnyčios ir San Cristobal de las Casas.

grand maria.jpg
grand maria.jpg2.jpg
grand maria 3.jpg

  Peržiūrėti Viešbutį booking.com >>  

Viešbutis Maya Tulipanes 

Cañada # 6, Col. La Cañada, 29960 Palenque, Mexico 

Šis viešbutis įsikūręs ekologiško turizmo vietovėje La Cañada, už 8 km nuo Palenkės archeologinės vietovės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, lauko baseiną, karaokės barą, restoraną. „Hotel Maya Tulipanes“ numeriuose yra oro kondicionieriai, telefonai ir kabelinius kanalus rodantys televizoriai. Ventiliatorius ir vonios kambarys su dušu, plaukų džiovintuvu, kosmetiniu veidrodžiu ir higienos reikmenimis. Vietą puošia majų meno kopijos ir archeologiniai kūriniai. 

tulipanes 2.jpg