top of page
meksika ir tekila.jpg

Iš Meksiko į Puerto Valjartą!  10 Dienų Kelionė su pasirenkamu papildomu poilsiu Puerto Valjartoje

Sveiki atvykę į 10 dienų Meksikoj vadovą. Mano vardas Mangirdas
ir aš esu „Guru Journeys“, kelionių organizatorius ir, tinklaraštininkas. Nuo tada, kai įkūriau šį tinklaraštį, gavau daugybę el. laiškų apie tai, kur žmonės galėtų keliauti tam tikrą laiką. Štai kodėl mes sukūrėme šį vadovą, kad padėtume jums planuoti keliones Meksikoje.

Tai unikali patirtis nuo šiuolaikinio Meksikos miesto ir archeologinių Teotihuakano griuvėsių - iki daugybe galimybių maudytis, nardyti ir vaikščioti pėsčiomis. Tai bus ideali pažintis su viena spalvingiausių ir įdomiausių tikros Meksikos vietų, jaudinančių pojūčių, gyvybingų miestų, ir išlikusios kultūros.

💶Peržiūrėkite įprastas išlaidas, su kuriomis susidursite, ir kad galėtumėte pradėti planuoti kelionės biudžetą. Visos vidutinės kelionės išlaidos ir biudžetai gaunami iš tikrų keliautojų ir pateikti lentelėje. Tiesa, pateiktos išlaidos gali skirtis, tačiau turėtų pakakti galutiniam tikslui pasiekti. ✈️Atminkite, kad tarptautinis skrydis nėra įtrauktas į biudžetą, todėl kiek kainuoja tarptautiniai skrydžiai, galite sužinoti čia...

1. Mes gauname nedidelį komisinį mokestį už pirkinius, kuriuos atliekate iš šio puslapio, mes įtraukėme tik tas paslaugas, kurios, mūsų manymu, yra geriausios. Tad šis kelionės planas jums bus be jokių papildomų išlaidų. Užsakymai iš šių nuorodų padės išlaikyti mūsų tinklaraštį. Dėkojame, kad palaikote mus, bet kur, kur mes klajojame. 2. Visi tamsiai juodai pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius. 3. Raudonai pažymėti tekstai pasako tai ko mes nerekomenduojame ar siūlome atkreipti dėmesį. 4. Mobiliajame įrenginyje mūsų programos ir informacija pateikta nepilnu formatu. 5. Šio puslapio informacija paskutinį kartą buvo atnaujinta 2022 m. Vasario mėn.

Kelionės konsultacija

Skype, Zoom ar Facebook plat..

 €    50,-

Apgyvendinimas

10 naktų 3 žvaigždučių viešbučiai

 €  270,-

Transportas

autobusai, lėktuvai, taksi ....

 €  180,-

Maistas

pusryčiai, pietūs, vakarienės

 €  300,-

Lankytinos Vietos

ekskursijos, muziejai ir pan.

 €  160,-

Automobilio Nuoma

jei būtina

 €      0,-

Nenumatytos išlaidos

ekskursijos, muziejai ir pan.

 €    30,-

Kelionės Planas PDF

mūsų paruoštas maršrutas

 €    20,-

Kelionės biudžetas

Kaina vienam keliaujant dviese

 €  960,-