Didysis Meksikos Turas.jpg

Didysis Meksikos Turas 19 dienų kelionė

Pasakykite „Hola“ senoviniams miestams, mešikų siurprizams ir žydrai jūros pakrantei. Patirkite Meksikos actekų, zapotekų, majų ir ispanų kultūrų širdį šioje 19 dienų trukmės „Grand tour de Mexico“ kelionėje, apimančioje visus pagrindus. Atrasite griuvėsius, apsilankysite miestelius ir susipažinsite su nuostabiais žmonėmis. Pasimėgausit ės ne tik atsipalaidavusia Jukatano pusiasalio pakrante, bet ir arogantiškomis Ramiojo Vandenyno įlankomis. Mes jums atskleisime nuostabų senovės civilizacijų paslaptį ne tik Čičen Icoje, bet ir dar vis neištirtoje majų Palenkėje. O kur dar iki ispanų laikų kultūrą San Kristobalyje de las Kasas. Turėdami daugybę galimybių maudytis kriokliuose ir nepamirštamais žygiais pėsčiomis ir laivuose, gražiausiuose Meksikos kanjonuose, tai tikrai bus ideali įžanga į vieną spalvingiausių ir įdomiausių Centrinės Amerikos milžine - Meksika.

Didysis Meksikos Turas (2).jpg

Kaina € 2300 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

MAX - 8     Tai tik 8 keliautojų grupės kelionė, kurioje daugiau komforto, laisvės ir įspūdžių.

1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą.  Oro uoste pasitiks lietuviškai kalbantis gidas, kuris palydės jus iki viešbučio. Kadangi dauguma lėktuvų iš Europos atvyksta vakare, mes jums parinkome nakvyne patogiame 4 žvaigždučių viešbutyje oro uoste. 

Meksikas .jpg
mexico oro uostas.jpg
mexico-cathedral.jpg

Įtraukta Paslauga:👨‍💼Pasitikimas oro uoste 

Papildoma informacija: SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Viešbutis Astor >>

2 DIENA MEKSIKAS - SIUDAD VALLESAS (CIUDAD VALLES)

Po pusryčių susitiksite su kelionės vadovu ir kitais keliautojais ir sužinoti daugiau apie kelionę. Skrydis į Tampiko miestelį, kur turėsime patogų mikroautobusą, kuris nuveš mus į Siudad Vallesą. (2 val.) Viena iš gražiausių Meksikos zonų, be jokios abejonės, yra (Huasteca Potosina) su nuostabiais kraštovaizdžiais ir džiunglėmis, kuriose gausu krioklių, cenotų ir neįtikėtinų urvų, paruoštų jums juos tyrinėti. Štai kodėl būtina aplankyti (Ciudad Valles San Luis Potosí). Praesite istorinio centro gatvėse, kuriose maišosi tradicijos ir modernumas, Santjago apaštalo parapija yra geriausias šių pavyzdys. Tai seniausias pastatas Ciudad Valles, pastatytas XVI amžiuje, tačiau vos už poros gatvių rasite katedrą su avangardo sodo architektūra. Dar viena atrakcija, kurią aplankysite, yra Hidalgo sodas su įspūdingu vaizdu į Valles upę. Visai netoli yra Luis Donaldo Colosio parkas, kuriame galite rasti pylimą su trajineromis. Galiausiai apsižvalgysime turgų. Čia galėsite paragauti žymiausių regiono patiekalų, kur bus daugybė pasirinkimų: (enchiladas huastecas, caldo loco, bocoles de nata o el zacahuil) ir be abejo didžiausia tamale pasaulyje.

tampico to ciudad valles.jpg
ciud vall.jpg
san luise potosi.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔💺 Skrydžio bilietas Meksikas - Tampiko + 👜 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis: 20kg registruotas bagažas, kaina iš anksto 20 USD, ar oro uoste 35 USD (jei būtina)

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Viešbutis Quinta Mar >>

3 DIENA TAMULO KRIOKLYS

Visa diena skirta pažinčiai su Tamulo kriokliu, vienas iš gamtos stebuklų, kurį pamatysite, yra šis krioklys. Jo vandens užuolaidos yra paslėptos tarp aukštų vertikalių kanjono sienų. Tamulo krioklys siekia 105 metrus ir su juo susipapažinsite mažoje medinėje valtyje, pavadintoje (panga) tradicine šiame regione. Ekskursija prasideda žemės valdoje La Morena, kur teka Tampono upė, rodanti savo gražius mėlynus ir žalius atspalvius. Kelionės metu galėsite grožėtis vandens kontrastu su augmenija ir uolomis. Galėsite net šiek tiek paplaukioti upe. Gidas ves maždaug pusantros valandos, kol pasieksite Tamulą. Laivas bus atitoles 100 metrų atstumu tarp krioklių, kad galėtumete pasigrožėti be jokio pavojaus. Geriausias metų laikas jį aplankyti yra nuo spalio iki kovo.

TAMUL 6.jpg
TAMUL 2.jpg
TAMUL 9.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Tamulo krioklio vizitas, Kelionė „Tamulo“ kanjonu laivu

Pasirenkama veikla:

Viešbutis Quinta Mar >>

4 DIENA XILITLA - LAS POZAS - GOLONDRINAS

Keliausite į stebuklingąjį (žavujį protėvių miestą) Xilitla miestelį. Šis vardas priskiriamas Nahua indėnams ir reiškia „kozolių vietą“. Atvykę į miestą pamėgsite jo žmonių šiluma ir jų draugiškuma. Čia pamatysite labai įvairios augmenijos. Miesto įkūrimas datuojamas XVI a., Todėl jis yra seniausias miestas visame San Luis Potosí regijone.  Šis  perlas, kaip dar žinoma, turi nuostabias kavos plantacijas, kurios vietovei suteikia magijos. Buvimas džiunglių rajone bus dar vienas pliusas su gamtos grožiais ir išskirtine gastronomija.
Aplankysite buvusį San Agustino vienuolyną, kuris buvo pastatytas kaip prieglobstis sulaikant 1557 m. Čičimekų išpuolius. Užlipsite į varpinę, kad pamatytumėte geriausią miesto vaizdą, ir pasigrožėsite (Cerro de la Silleta) kalnais.
Aplankysime (Edward James Surrealist Garden) Edvardo Jameso siurrealistinį sodą, esanti Las Pozaso viduje, Meksikos džiunglėse. Ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje į Xilitlą, atvyko vienas ekscentriškiausių ir įdomiausių dvidešimto amžiaus siurrealistinio meno kolekcininkų Edwardas Jamesas. Britų rašytoją pakerėjo „Las Pozas“ (Šuliniai) kraštovaizdžio spindesys, kur jis sukūrė fantastiškus namus, kuriuose yra unikali skulptūrinė erdvė, nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Siurrealizmo, kurio kūrybos šaltiniai randami sapnuose ir pasąmonėje, teoriškai niekada nebuvo galima panaudoti kuriant daiktus realiame gyvenime. Edwardas Jamesas, kurį Salvadoras Dalí apibūdina kaip „beprotiškesnį už visus siurrealistus kartu“, sukūrė skulptūrų sodą, kuris nepaiso jokios architektūrinės etiketės ir leidžia pažvelgti į kažką naujo, judantį tarp fantazijos ir realybės.
Paskutinė stotelė - Kregždės ola ar Kregždžių urvas (Swallow's Cave). Šį milžinišką urvą supa tanki augalija, būdinga (Huasteca Potosina) regionui. 512 metrų gylio ir 60 metrų pločio, 370 metrų laisvu kritimu, kregždžių urvas yra antras pagal dydį Meksikoje ir vienas didžiausių pasaulyje. Jo kalkakmenio sienos suteikia prieglobstį tūkstančiams paukščių, įskaitant baltakakles ir žaliasias papūgėles, kurios kiekvieną rytą plūsta iš savo lizdų ir sukasi į aplinkinius miškus ieškodami maisto, kad vakare grįžtų tuo pačiu būdu. Šis reginys vyksta kiekvieną dieną saulėtekio ir saulėlydžio metu, tad mes jį stebesime besibaigenčiai mūsu dienai.

MONESTRY.JPG
XILITA.jpg
COLONDRINAS1.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija,  (Xilita) 2val. - (Edward James Surrealist Garden) 3 val. (Swallow's Cave) 2val.

Viešbutis Quinta Mar >>

5 DIENA PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS

(Raftingas) Pasimėgaukite švelniu jauduliu šioje plaustų kelionėje žemyn Tampaono upe. Išklause savo vadovo saugos instruktažą, Pradėsite plaukima švelniai pasivažinėdami ramiu vandeniu, kol apžiūrėsite apylinkes. Peršoksite per III klasės slenksčius, o tai reiškia, kad slenksčiai yra lengvi ir įdomūs - puikiai tinka šeimoms, naujokams ir gamtos entuziastams, ieškantiems ramių nuotykių. Pasigrožėsite nuostabiausiais (Huasteca Potosina) apylinkių vaizdais.

(Minas Viejas) krioklio ir (Micos) krioklių turas. Taip pat žinomas kaip turkio maršrutas, jis idealiai tinka žmonėms, norintiems iš arti susipažinti su kriokliais. Susipažinkite su šiuo neįtikėtinu 50 metrų aukščio kriokliu! Atsigaivinkite turkio spalvos mėlynuose natūraliuose baseinuose, ant kurių teka 50 metrų aukščio „Minas Viejas“ krioklys. Vėliau leiskitės į kelionę per džiungles, link kito gražaus paslėpto krioklio.

(Puente de Dios y Cascadas de Tamasopo) Dievo tiltas ir Tamasopo kriokliai. Šios ekskursijos metu aplankysite (Puente de Dios), natūralios uolos formos urvą, į kurį saulės spinduliai patenka pro plyšį, sukuriantį dirbtinį apšvietimo efektą vandenyje. Šioje vietoje galėsite stebėti turkio spalvos vandens mėlynę, stalaktitus ir stalagmitus ant sienų, kurie daro šią ekskursiją nepamirštama patirtimi. Vėliau vyksite į Tamasopo krioklius, vešlios augmenijos vietą. Klausantis vandens garso, krentančio iš 20 metrų aukščio. Kaip dalijasi vienoda vandens mase ir slenkant uolomis, tampa reginys, kuris džiugins tavo širdį.

Ciudad Valles bus galima rasti daugiau ekskursijų, kurias galite užsisakyti prieš dieną.

rafting.jpg
puente de dios.jpg
ETN MEXICO.jpg

Pasirenkama veikla: 🚣‍♀️ (Raftingas) 50 Eur 👨‍👩‍👦‍👦 (Minas Viejas) 45 Eur 🥽 (Puente de Dios) 45 Eur

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 Pervežimas į Gvadelahara turistines klasės autobusu

Papildoma informacija: Šiąnakt naktiniu autobusu važiuosime į (Gvadelahara). Kelionė naktiniu autobusu Meksikoje bus gana maloni patirtis, pranokstanti daugelio žmonių pradinius lūkesčius. Autobusų kompanija, teikianti aukščiausios klasės paslaugas, yra labai profesionali, o darbuotojai visada yra labai mandagūs, o autobusas važiuoja laiku ir yra tiesioginis. Autobuse yra oro kondicionierius, tualetas ir televizorius. Sėdynių konfigūracija bus dosni, o tai reiškia, kad bus daug vietos išsitiesti / miegoti. Kai kurie pirmos klasės autobusai yra dviaukščiai; iš kurio atsiveria puikūs įvairių Meksikos peizažų vaizdai. Iš viešbučio išsiregistruosime tik prieš važiuodami į stotį.

Nakvynė kelionėje autobusu >>

6 DIENA GVADALACHARA

Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

guadalajara-2342422_640 (1).jpg
guadalajara-4562242_640.jpg
guadalajara-4562249_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Gvadelaharos miesto turas

Pasirenkama veikla: Gatvės maisto degustacija (kaina tik maistui ir gėrimams apie 6 Eur)

7 DIENA TEKILA

Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant atgal sustosim paraugauti o gal ir netik, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio.

tekila2.jpg
TEKILA.jpg
meksika%202%20081.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas Tekilos mieste ir apsilankymas Tekilos gamykloje.

Speciali informacija: 🔞 Norėdami išbandyti tekila ar ragauti alkoholinius gėrimus Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

8 DIENA HUENTITANO KANJONAS

Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

Huentitán 2.png
Huentitán 3.jpg
Huentitán 8.jpg

Įtraukta veikla: ✔🚶‍♂️🗻Žygis Huentitano kanjone 🎁Dovana visiems iveikusiems 10 km. žygį

Pasirenkama:🍖🥟🍸Atraskite Meksikos kulinarinius turtus! Pasigaminkite ir paragaukite autentiškos meksikietiškos virtuvės patiekalų, priskirtų UNESCO nematerialaus kultūros paveldui. Vadovas grupę nuvež į vietinį turgų, kur patys nupirksit įvairių rūšių maisto produktų, darzoviu ir vaisiu. Sužinosite, kaip gaminti tipišką meksikietišką valgį pas mūsų šefą, kuris atvers savo terasos duris, kad parodytų jums viską, ką reikia žinoti apie Meksikos gastronomiją. Atidarysime Tekilos barą, kuriame išmoksit pasigaminti geriausius kokteilius. Reikia mažiausiai 6 dalyvių, kaina 40 Eur.

9 DIENA PUERTO VALLARTA

Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.

puerto-vallarta.png
PV (5).jpg
playa del carmen 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas autobusu ar mikroautobusu į i pasirnkta kurorta , su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Puerto Vallarta miesto turas.

Viešbutis Paramar >>

10 DIENA PAPLŪDIMŲ TURAS

Ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius. Norėdami pažinti gražiausius paplūdimius, keliausime kaip vietiniai gyventojai. Kontaktas su gamta, einant Makao keliu ir besimėgaujant krištolo skaidrumo įlankos vandenimis. Kelionę pradėsime nuo (Boca de Tomatlan), nuo nedidelio vietinio kaimelio, kuris randasi džiunglėse, yra mieguistas ir dirba kaip valčių uostas. Tai suteikia labai įdomią atmosferą. Tai puikus Puerto Vallartos paplūdimys, skirtas Instagram tinkamoms nuotraukoms. Džiunglių uolos, išsiliejusios į vandenyną, valčių, paliekančių įlanką, ar spalvingų vietinių namų nuotraukos, tikras perlas jusų atostogoms. Smagiausia vieta fotografuoti paplūdimyje bus nedidelis akmeninis maleconas arba takas, vedantis per džiungles. Taip pat prieisime nedidelį akmeninį taką, vedanti į vandenį - tikriausiai maža prieplauka. Jum tikrai patiks ši vieta pasivaikščioti ir nusifotografuoti. Jus visiškai sups gyvybinga vandens jūra, atsukta į žemiau esančias uolas. Tai labai dramatiška ir graži vieta poilsiui. Šis žygis taps jusu mėgstamiausiu visoje kelionėje, užpildyta daugybe išsibarsčiusiomis aukštomis palmėmis - tarsi apleista sala, niekada nemačiusi kitų žmonių.

puerto vallarta.jpg 4.jpg
puerto vallarta.jpg6.jpg
puerto vallarta.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius.

Viešbutis Paramar >>

11 DIENA PUERTO VALLARTA - MEKSIKAS

Po pusryčių Puerto Vallartoje dar turesite laiko, o po pietų keliausime į oro uostą skrydžiui į Meksika. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

puerto vallarta 01.jpg
puerto vallarta 02.jpg
mexico city 1.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į oro uostą.

12 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

mexico city tour.jpg
mexico city 2.jpg
mx.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco

Maitinimas Neįtrauktas Kodėl pusryčiai neįskaičiuoti?  Jūs tikrai girdėjote seną posakį, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Na, o Meksikoje tai ypč aktualu. Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakysime įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandysime geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Viešbutis Astor >>

13 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

mex2.jpg
teotihuacan.jpg
guadalupe.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą, Gvadalupės bazilika

Viešbutis Astor >>

14 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Po ankstyvo skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

San Cristobal del casas 1.jpg
Chapas.jpg
San Cristobal del casas 2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į oro uostą 💺 Skrydžio bilietas Meksikas - Tuxtla + 👜 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis: 20kg registruotas bagažas, kaina iš anksto 20 USD, ar oro uoste 35 USD (jei būtina)

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

15 DIENA SAN JUAN CHAMULA / SUMIDERO KANJONAS

Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Lankysimes bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.Mūsų kelionė tęsiasi į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
san juan chamula.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i Palenkę, su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Aplankymas,  (Agua Azul) 2val. - (Misol Ha) 45 min. Palenkės archeologinė zona 2val. Visi parko ir archeologinės zonos mokesčiai įskaičiuoti. Suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

16 DIENA VAIZDINGA KELIONĖ - PALENKĖ

Keliausime link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, privačiu mikroautobusu, sustojant prie Agua Azul. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo vieno iš aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Palenke.jpg
agua azul.jpg
misol - ha2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i Palenkę, su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Aplankymas,  (Agua Azul) 2val. - (Misol Ha) 45 min. Palenkės archeologinė zona 2val. Visi parko ir archeologinės zonos mokesčiai įskaičiuoti. Suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

17 DIENA PALENKĖ - MERIDA

Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus. Dar šiandiena mūsų laukia apžvalginė ekskursija po Meridą: Didžioji aikštė, Šv. Idelfonso katedra, įspūdingasis Paseo Monteo prospektas.

MERIDA MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
ETN MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 Pervežimas į Merida turistines klasės autobusu

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Pasirenkama veikla: Išbandykite istorinę, žirgų vežimo ekskursiją miesto gatvėmis. (kaina 20 Eurų už vežimą iki 4 asmenų)

18 DIENA MERIDA - KUZAMA

Šiandien aplankysime tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio.

santa_barbara.jpg
mexico cenote.jpg
Cenotes cuzama.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Kuzamos cenotu turas

Pasirenkama veikla: Antrosios dienos pusės, kelionė į Progreso paplūdimi Meksikos įlankoje (kaina 10 Eurų asmeniui)

19 DIENA IZAMALAS - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

Šį rytą patogiu, privačiu automobiliu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 2 valandas laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Bet prieš tai sustojimas, vos 30 kilometrų iki Čičen Icos, kur yra įsikūręs Pueblo Mágico (stebuklingas miestas) Izamalas , dar žinomas kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puiki pries ispanikinė praeitis. kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šio geltonai ir ochra dažyto miesto teisėtumo.
O dar po 3 valandų  vakarop atvyksite į viešbutį Kankune ar Plaja del Karmen, ar į Rivjerą Majos kurortą, tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

pyramid.jpg
izmal2.jpg
kankunas.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i pasirnkta kurorta , su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Izamalo turas, Čičen Icą apsilankymo bilietas, suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

Kaip pasirinkti kurortą ?

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

Kankunas yra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Tulumas yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

Besidomintiems mūsų kelione siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

playa del carmen.jpg
cancun.jpg
kankunas.jpg

Kodėl Meksika? Meksikos turizmo rinkoje sėkmingai dirbame nuo 2005 metų. Mes ne tik užsakymų agentūra - Mes kvalifikuota ir kūrybinga komanda – entuziastingi kelionių ekspertai, konsultantai, kelionių vadovai ir gidai. 

Datos ir kainos

 

2021.10.19 - 2021.11.06  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      2300 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.09.16 / liko 8 vietos  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.11.30 - 2021.12.18  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      2300 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.10.27 / liko 8 vietos  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 3 nakvynės 3*, 8 nakvynės 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Meksikas - Tampiko ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 9 Pusryčiai 2 Pietus

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 350 Eur

* Vietinio skrydžio: Meksikas - Tampico

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puerto Vallartoje. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.