teotihuacan - maya route journey.jpg

Majų kelias 8 Dienų Kelionė su poilsiu Del Karmen ar Kankuno kurorte

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto iki archeologinių Teotihuacano griuvėsių bei Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

MAP MEXICO.png

Kaina € 800 Vienam asmeniui

1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

mexico oro uostas.jpg
belas artes.jpg
mx.jpg

Atvykimas į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

V

V

Viešbutis Gran Hotel Ciudad de Mexico Šis 5 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs Zocalo, pagrindinėje aikštėje Meksiko miesto centre. Istorinės architektūros viešbutis siūlo nemokamą belaidį internetą ir gurmanų restoraną, iš kurio atsiveria Zócalo aikštės bei Nacionalinių rūmų vaizdai.

2 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

mexican food.jpg
mexico city 2.jpg
mexico-cathedral.jpg

Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Rytinės ekskursijos planas/pdf

Popetinės ekskursijos planas/pdf

Viešbutis  Gran Hotel Ciudad de Mexico Šis 5 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs Zocalo, pagrindinėje aikštėje Meksiko miesto centre. Istorinės architektūros viešbutis siūlo nemokamą belaidį internetą ir gurmanų restoraną, iš kurio atsiveria Zócalo aikštės bei Nacionalinių rūmų vaizdai.

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

teotihuacan.jpg
guadalupe.jpg
mex2.jpg

Privati kelione mikroautobusu, Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą, 

Visi bilietai iskaiciuoti

Ekskursija po Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikoje.

Viešbutis Gran Hotel Ciudad de Mexico Šis 5 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs Zocalo, pagrindinėje aikštėje Meksiko miesto centre. Istorinės architektūros viešbutis siūlo nemokamą belaidį internetą ir gurmanų restoraną, iš kurio atsiveria Zócalo aikštės bei Nacionalinių rūmų vaizdai.

4 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Ši diena, kai keliaujate į San Kristobalį. Po ankstyvo skrydžio pakeliui sustosime į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių. Centrinėje Čiapaso aukštumoje rasite žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

sumidero 2.jpg
San Cristobal del casas 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Meksikas - Tuxtla ir 10kg rankinio bagažo

San Juan Chamula kaimo vizitas,
Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

San Kristobalio lankytinos vietos

Viešbutis Grand Maria  Viešbutis „Grand María San Cristóbal“ yra miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko.

5 DIENA MERIDA

Po keliones  lektuvu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant uodų ir intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus, pėsčiųjų ir dviračių sportą.

merida.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
MERIDA%20MEXICO_edited.jpg

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Tuxtla - Merida ir 10kg rankinio bagažo

V

C

Viešbutis Gamma de Fiesta Inn Mérida El Castellano  įsikūręs  tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. katedros, yra lauko baseinas su gultais ir nemokamas belaidis internetas.

6 DIENA MERIDA - KUZAMA

Tarptautiniai skrydžiai leidžiasi Benito Juárezo tarptautiniame oro uoste apie 5 km nuo miesto centro. Saugūs ir patikimi fiksuotų kainų geltonų durų taksi užtrunka nuo 15 iki 30 minučių ir kainuoja apie 10 eurų. Priešingu atveju, šokite į metro (terminal Aérea line 5) ir keliaukite į miestą. Metro yra pats lengviausias ir pigiausias susisiekimo būdas po Meksiką. Tačiau jis gali būti labai užimtas ir perkrautas. Stebėkite daiktus ir važiuodami metro nepalikite kuprinės ant nugaros. 

cuzama.jpg
cenote yucotan.jpg
santa_barbara.jpg

Kaip nekeista pinigus geriausia keisti oro uoste, mieste labai mažai keityklu, nesaugu ir

Atvykus su dideliais lagaminais ar vaikais, mes nerekomenduojame vykti į viešbutį 

CMake this yours. Add images, text and links, or connect data from your collection.

Viešbutis Gamma de Fiesta Inn Mérida El Castellano   įsikūręs  tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. katedros, yra lauko baseinas su gultais ir nemokamas belaidis internetas.

7 DIENA CELESTUN

Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustosime pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

selestun.jpg
celectun beach.jpg
Celestun-Boat.jpg

v

v

v.

Viešbutis Gamma de Fiesta Inn Mérida El Castellano  įsikūręs  tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. katedros, yra lauko baseinas su gultais ir nemokamas belaidis internetas.

8 DIENA MERIDA - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

Šį rytą patogiu mini autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 1,5 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Po 3 valandų  vakarop atvyksite į viešbutį Kankune arba į Rivjerą Majos kurorte.

pyramid.jpg
kankunas.jpg
playa del carmen 3.jpg

v

v

v

Parašykite mums Mielai atsakysiu į visus klausimus, kurie padės suplanuoti kelionę:

+52 33 36657815