top of page

Nuotaikinga individuali ekskursija po Meksiko Miestą

Sveiki atvykę į seniausią Amerikos sostinę - ir pasiruoškite būti priblokšti! Jei Meksike lankysitės pirmą kartą, mūsų pasivaikščiojimas istoriniame center yra geriausias būdas susipažinti su Meksikos kultūros raida nuo pat ankstyvųjų iki šių dienų.

Pirmąja kelionės dalį pradėkite nuo Gvadelupės Bazilikos komplekso, artimiausia metro stotis 🚇La Villa Basílica 300m. Prieš pradėdami kelionę, visada pasirūpinkite savo daiktais, įskaitant mobilųjį telefoną, saugokitės šioje vietoje veikiančių kišenvagių.

Gvadelupes bazilika.jpg

 1. Gvadalupės bazilika

🕘9:00

00:00 / 00:27
guadalupe.jpg

 Legenda

.

00:00 / 02:30

originalus mergelės atvaizdas

Expiatory Temple to Christ The Ki.jpg

 2. Kristaus Karaliaus šventykla

🕤9:30

00:00 / 02:08

Scotland

Nuotaikinga individuali ekskursija po Meksiko Miestą

Sveiki atvykę į seniausią Amerikos sostinę - ir pasiruoškite būti priblokšti! Jei Meksike lankysitės pirmą kartą, mūsų pasivaikščiojimas istoriniame center yra geriausias būdas susipažinti su Meksikos kultūros raida nuo pat ankstyvųjų iki šių dienų. Susipažinsite su nacionaliniais parkais, paplūdimiais, kaimų bendruomenėmis ir miestais. Be to, nėra geresnės vietos, norintiems  paragauti skanėstų, pavyzdžiui, šviežių jūros gėrybių ir skanios kavos. Prisijunkite prie šios šiltos, svetingos šalies ir grįžkite su daugiau istorijų, nei kada nors turėsite laiko papasakoti.

stamp real.png
bottom of page