Meksikos Akcentai 12 Dienų Kelionė su poilsiu

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Išsami pažintis su Meksikos sostine – Meksiko miestu. Teotihuakanas – didžiausias Meksikos archeologinis kompleksas (UNESCO).  Aplankysite Mariachi muzikos ir tekilos gimtine. Poilsis viename garsiausių Meksikos kurortų – Vallartoje.

meksikos akcentai zemelapis.jpg

Kaina € 900 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

Įskaičiuota: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Pasirenkama: 

2 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

Kodėl pusryčiai neįskaičiuoti?  Jūs tikrai girdėjote seną posakį, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Na, o Meksikoje tai ypč aktualu. Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakysime įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandysime geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Įskaičiuota:  ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Meksiką

Pasirenkama: : 🥟Pusryčiai gatvės maistas 5USD

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

Įskaičiuota:   ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Teotihuakaną ir Švč. Mergelės Gvadelupės baziliką.

Pasirenkama:

4 DIENA MEKSIKAS - PUERTO VALLARTA

Šiandiena ankstyvą rytą atskrisime  į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.

Įskaičiuota:  ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Puerto Valjararta + 👜 10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 25 kg registruojamas bagažas (25 USD) Jei reikia

5 - 6 DIENA PUERTO VALLARTA

Mėgaukitės pora dienų poilsio, tai istorinė sostinė, tai paplūdimio kurortas, tai gyvas, romantiškas miestelis.
Valartos mieste yra daug ką pamatyti ir nuveikti, o mes norėjome įsitikinti, kad turėsite šiek tiek laiko, kad galėtumėte visa tai panaudoti. Nesivaržykite atsipalaiduoti ar išbandyti pasirenkamą veiklą, pavyzdžiui, ekologinių banginių stebėjimą, misijos metu įsitrauksite į nepaprastą nuotykį į vandenyno gyluma. Susitikti ir pasimaudyti su delfinais jų natūralioje buveinėje arba atsipalaiduoti atliekant masažą, dviračiu apžiūrėti netoliese esančias kalvas ar apsilankyti vietinėje vaisių turgavietėje.

Įskaičiuota: 👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija Puerto Vallarta

Pasirenkama:

7 DIENA PUERTO VALLARTA - GVADALACHARA 

Šiandien vykstame į Gvadelaharą. Pakeliui sustosite prie vaizdingų piramidžių.
Rytinis Meksikos regionas yra išsibarstęs su žymiais majų griuvėsiais - Čičen Icos, Tulumo, Palenkės ir daugelio kitų, tačiau vakarinėje šalies dalyje taip pat yra prarastų civilizacijų liekanų, suklestėjusių gerokai anksčiau, nei ispanai prisilietė Naujajame pasaulyje. . Los Guachimontonesas, esantis valandą už Gvadalacharos, yra vakarų Meksikos archeologinės karūnos brangakmenis. Teuchitláno kultūros suformuota vietovė yra žinoma dėl įdomių „apvalios piramidės“ struktūrų.

Atvykus Jūsų lauks poilsis ir vakare apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

Įskaičiuota:🚍Prabangios klasės kelionė autobusu į Gvadalacharą 👨‍👩‍👦‍👦 Gvadelaharos miesto turas

Pasirenkama:

8 DIENA TEKILA

Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste.

Įskaičiuota:  ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas Tekilos mieste ir apsilankymas Tekilos gamykloje

Speciali informacija:🔞 Norėdami išbandyti tekila ar ragauti alkoholinius gėrimus Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

9 DIENA GVADALACHARA - MERIDA

Šiandiena ankstyvą rytą atskrisime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Atskridus Jūsų lauks ryte poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant uodų ir intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus, pėsčiųjų ir dviračių sportą.

Įskaičiuota:  ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Merida + 👜 10 kg rankinis bagažas 👨‍👩‍👦‍👦 Meridos miesto turas.

Pasirenkama:🐎Ekskursija po Merida vežimu (iki 4 žmonių) už vežima 20 USD

10 DIENA MERIDA - KUZAMA

Šiandien aplankysime tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio.

Įskaičiuota:  ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Jokutano cenotus

Pasirenkama: 👨‍👩‍👦‍👦 🏝🏖 Ekskursija į Progreso papludimį Meksikos įlankoje. 5 USD

11 DIENA MERIDA - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

Šį rytą patogiu, privačiu autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 3 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Kitas sustojimas  vos už 30 kilometrų nuo Čičen Icos, kur yra įsikūręs Pueblo Mágico (stebuklingas miestas) Izamalas , dar žinomas kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puiki pries ispanikinė praeitis. kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šio geltonai ir ochra dažyto miesto teisėtumo.

Įskaičiuota:  ✔🚍 Kelionė mikroautobusu į Plya del Carmen 👨‍👩‍👦‍👦PDF kelionės pėsčiomis programa 🎫 bilietas į Čičen Icą

Pasirenkama:

12 DIENA  PLAYA DEL CARMEN - KANKUNO ORO UOSTAS

Mūsų kelionė baigiasi šiandien. Galite išvykti bet kada. Išsiregistravimo laikas yra 12 val., Tačiau jūs galite naudoti viešbutį savo daiktams laikyti, jei dar turite laiko. Jūsų pervežimas į Kankuno oro uostą yra įskaičiuotas, bet dar rekomenduojama pratęsti viešnagę Kankune.

Įskaičiuota:  ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas

Pasirenkama: Rekomenduojama pratęsti viešnagę Kankune.

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 12 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 6 Pusryčiai

* Pervežimas į Vallartos oro uostą

* Vietinio skrydžio bilietai:Meksikas - Vallarta  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Gvadelhara - Merida  ir 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas -  Meksikas - Kankunas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 25 USD, oro uoste 35 USD

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puertos Vallartos kurorte.

+52 33 36657815

WHY BOOK AND TRAVEL WITH GURU JOURNEYS ?

It’s easier than you think – We believe that traveling with us should not be hard, but it should be something everyone should do. You can choose to spend a week or a few, traveling this beautiful places and seeing what is out there. Why travel? Because you can, with all the challenges it presents and opportunities, let’s you discover who you are in a way that only the road brings.

INS.png

© 2019 Guru Journeys Ltd 

Calle Lagunitas 445

Jardines de Guadalupe

Guadalajara, Jalisco

44740

Méxio

Registro Nacional De Turismo 

No 04140390930

+52 33 36657815