Irinos ir Rimanto Turas po Meksika

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meridos miesto iki archeologinių  Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

irina map.jpg

Kaina € 850 Vienam asmeniui

1 DIENA MERIDA

Po 4 valandų kelionės autobusu atvyksite į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant uodų ir intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus, pėsčiųjų ir dviračių sportą.

Įtraukta Paslauga

Autobuso Bilietas i Merida

V

C

Viešbutis Gamma de Fiesta Inn Mérida El Castellano  įsikūręs  tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. katedros, yra lauko baseinas su gultais ir nemokamas belaidis internetas.

2 DIENA MERIDA - ČIČEN ICA 

Šį rytą patogiu, privačiu automobiliu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 3 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Kitas sustojimas  vos už 30 kilometrų nuo Čičen Icos, kur yra įsikūręs Pueblo Mágico (stebuklingas miestas) Izamalas , dar žinomas kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puiki pries ispanikinė praeitis. kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šio geltonai ir ochra dažyto miesto teisėtumo.

Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

v

v

3 DIENA CELESTUN

Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustosime pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

v

v

v.

Viešbutis Gamma de Fiesta Inn Mérida El Castellano  įsikūręs  tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. katedros, yra lauko baseinas su gultais ir nemokamas belaidis internetas.

4 DIENA MERIDA - KUZAMA

Tarptautiniai skrydžiai leidžiasi Benito Juárezo tarptautiniame oro uoste apie 5 km nuo miesto centro. Saugūs ir patikimi fiksuotų kainų geltonų durų taksi užtrunka nuo 15 iki 30 minučių ir kainuoja apie 10 eurų. Priešingu atveju, šokite į metro (terminal Aérea line 5) ir keliaukite į miestą. Metro yra pats lengviausias ir pigiausias susisiekimo būdas po Meksiką. Tačiau jis gali būti labai užimtas ir perkrautas. Stebėkite daiktus ir važiuodami metro nepalikite kuprinės ant nugaros. 

Kaip nekeista pinigus geriausia keisti oro uoste, mieste labai mažai keityklu, nesaugu ir

Atvykus su dideliais lagaminais ar vaikais, mes nerekomenduojame vykti į viešbutį 

CMake this yours. Add images, text and links, or connect data from your collection.

Viešbutis Gamma de Fiesta Inn Mérida El Castellano   įsikūręs  tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. katedros, yra lauko baseinas su gultais ir nemokamas belaidis internetas.

5 - 6 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Ši diena, kai keliaujate į San Kristobalį. Po ankstyvo skrydžio pakeliui sustosime į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių. Centrinėje Čiapaso aukštumoje rasite žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Merida - Tuxtla ir 10kg rankinio bagažo

San Juan Chamula kaimo vizitas,
Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

San Kristobalio lankytinos vietos

Viešbutis Grand Maria  Viešbutis „Grand María San Cristóbal“ yra miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko.

7 DIENA GVADALACHARA

Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

Skrydžio bilietas Tuxla - Gvadalachara ir 10kg rankinio bagažo

V

V

Viešbutis Dali Plaza Ejecutivo Šis 4 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs 3 gatves nuo Zocalo, pagrindinės aikštės. 

8 DIENA HUENTITANO KANJONAS

Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

prašome peržiūrėti mūsų video įrašą apie Huentitano kanjona >>

V.

9 DIENA GVADALACHARA

Mūsų kelionė baigiasi šiandien. Galite išvykti bet kada. Išsiregistravimo laikas yra 12 val., 

Hammock Relaxing
Charming Streets

Pratęskite kelionę su mumis

Prisijunkite prie mūsų „Facebook“ bendruomenės

Ivertinkite mus „Tripadvisor“

įskaičiuota:

* Autobuso bilietas i Merida

* 8 nakvynių 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Merida - Tuxla ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 2 Pusryčiai 

* Vietinio skrydžio bilietai: Tuxla ir Gvadeljara 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Kankunas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur

* Vietinio skrydžio: Meksikas - Tuxla

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

WHY BOOK AND TRAVEL WITH GURU JOURNEYS ?

It’s easier than you think – We believe that traveling with us should not be hard, but it should be something everyone should do. You can choose to spend a week or a few, traveling this beautiful places and seeing what is out there. Why travel? Because you can, with all the challenges it presents and opportunities, let’s you discover who you are in a way that only the road brings.

INS.png

© 2019 Guru Journeys Ltd 

Calle Lagunitas 445

Jardines de Guadalupe

Guadalajara, Jalisco

44740

Méxio

Registro Nacional De Turismo 

No 04140390930

+52 33 36657815