izamal.jpg

Irinos ir Rimanto Turas po Meksika 2

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meridos miesto iki archeologinių  Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

Mex irina.jpg

Kaina € 1000 Vienam asmeniui

1 DIENA GVADALACHARA

Balandžio 18 d. Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

mexico oro uostas.jpg
guadalajara.jpg
guadalajara-2342422_640 (1).jpg

Skrydžio bilietas Kankunas - Gvadalachara ir 10kg rankinio bagažo

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Viešbutis Morales Historical & Colonial Downtown Core  Šis 4 žvaigždučių istorinis viešbutis, įsikūręs pačiame Gvadalacharos centro centre, siūlo elegantišką apgyvendinimą, aukščiausios klasės patogumus ir yra netoli nuo daugelio lankytinų vietų.
Viešbutis „Morales“ idealiai tinka svečiams vos kelioms minutėms nuo populiarių lankytinų vietų. Netoliese yra daugybė istorinių vietų, katedrų ir kt.
Po dienos, praleistos tyrinėjant miestą, „Morales“ svečiai gali atsipalaiduoti viešbučio poilsio salone su gėrimais ir klausytis gyvos muzikos arba pasinaudoti moderniausiu verslo centru, kuriame veikia nemokamas belaidis internetas.
Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Gvadalachara.

2 DIENA HUENTITANO KANJONAS

Balandžio 19 d. Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

Huentitán 2.png
Huentitán 8.jpg
Huentitán 3.jpg

Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

prašome peržiūrėti mūsų video įrašą apie Huentitano kanjona >>

V.

3 DIENA TEKILA

Balandžio 20 d. Jalisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste.

Tekila – tai alkoholinis gėrimas, gaminamas iš mėlynosios agavos vaisių, naudojant distiliacijos metodą. Norint suprasti, kaip šiam gėrimui suteikiamas išskirtinis pavadinimas „tequila“, jos gamybos subtilybes galima palyginti su konjako gaminimu. Kaip konjaku vadinamas tik tas brendis, kuris pagamintas ir išlaikytas Prancūzijos Konjako regione, taip ir tekila yra vienas iš „mezcal“ gėrimų, pagamintų Tekilos mieste Jalisco provincijoje Meksikoje. Svarbu: Visi tekilos degustatoriai kelionės metu turi būti ne jaunesni nei 18 metų.

tequila town.jpg
Guachimontones 1.png
meksika%202%20084.jpg

Tekilos turas su grupe ir angliškai kalbančiu vadovu

V

V.

Viešbutis Morales Historical & Colonial Downtown Core

4 - 5 - 6 DIENA PUERTO VALLARTA

Balandžio 21 - 22 - 23 d. Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.
Mėgaukitės pora dienų poilsio, tai istorinė sostinė, tai paplūdimio kurortas, tai gyvas, romantiškas miestelis.
Valartos mieste yra daug ką pamatyti ir nuveikti, o mes norėjome įsitikinti, kad turėsite šiek tiek laiko, kad galėtumėte visa tai panaudoti. Nesivaržykite atsipalaiduoti ar išbandyti pasirenkamą veiklą, pavyzdžiui, ekologinių banginių stebėjimą, misijos metu įsitrauksite į nepaprastą nuotykį į vandenyno gyluma. Susitikti ir pasimaudyti su delfinais jų natūralioje buveinėje arba atsipalaiduoti atliekant masažą, dviračiu apžiūrėti netoliese esančias kalvas ar apsilankyti vietinėje vaisių turgavietėje.

puerto-vallarta.png
PuertoVallarta.png
puerto-vallarta 2.jpg

Autobuso bilietas į Puerto Valjarartą

Jums reikės važiuoti taksi ir sumokėti 150 MXN, nes pervežimas iš autobusų stoties į viešbutį Puerto Vallarta neįskaičiuotas

Poilsis prie jūros

7 - 8 DIENA MEKSIKAS

Balandžio 24 - 25 d. Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

belas artes.jpg
mexico-cathedral.jpg
mexico city 2.jpg

Skrydžio bilietas Puerto Vallarta - Meksikas ir 10kg rankinio bagažo

V

V

Viešbutis Astor

8 DIENA MEKSIKAS

Balandžio 26 d. Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

teotihuacan.jpg
gudelupe .jpg
mex2.jpg

Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą, Gvadalupės bazilika

V

V

9 - 10 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Balandžio 27 -28 d. Po ankstyvo skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

Ši diena, kai keliaujate į San Kristobalį. Po ankstyvo skrydžio pakeliui sustosime į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių. Centrinėje Čiapaso aukštumoje rasite žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

sumidero 2.jpg
San Cristobal del casas 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Merida - Tuxtla ir 10kg rankinio bagažo

San Juan Chamula kaimo vizitas,
Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

San Kristobalio lankytinos vietos

Viešbutis Grand Maria  Viešbutis „Grand María San Cristóbal“ yra miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko.

11 - 12 DIENA VAIZDINGA KELIONĖ - PALENKĖ

Balandžio 29 - 30 d. Keliausime link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, privačiu mikroautobusu, sustojant prie Agua Azul. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Palenke.jpg
agua azul.jpg
misol - ha2.jpg

Dėl saugumo šiandien prisijungiame prie kitos grupės

v

v.

13 DIENA PALENKĖ - KANKUNAS

Gegužės 1 d. Mūsų kelionė baigiasi šiandien. Galite išvykti bet kada. Išsiregistravimo laikas yra 12 val., 

Memory & Tolerance Museum
Hammock Relaxing
Charming Streets

Pratęskite kelionę su mumis

Prisijunkite prie mūsų „Facebook“ bendruomenės

Ivertinkite mus „Tripadvisor“

Parašykite mums Mielai atsakysiu į visus klausimus, kurie padės suplanuoti kelionę:

įskaičiuota:

* Vietinio skrydžio bilietai: Kankunas - Guadalajara ir 10 kg rankinio bagažo

* Autobuso bilietas i Puert Vallarta

* 14 nakvynių 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Puerto Vallarta - Mexico City ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Meksikas - Tuxla ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 8 Pusryčiai 

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Kankunas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur

* Vietinio skrydžio: Meksikas - Tuxla

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

+52 33 2824 4099