japan by train.jpg

 Japonija traukiniu (Japonija) 10 dienų kelionė

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto iki archeologinių Teotihuacano griuvėsių bei Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

Japan by Train.jpg
Kaina € 1500 Vienam asmeniui
Užsakyti >>
Book on Trip Adviser >>
1 DIENA OSAKA - KIOTAS

1 Spalio 2021

Konnichiwa draugai, sveiki atvykę į kylančios saulės kraštą. Išgarsėjusi dėl savo grožio, kultūros, virtuvės ir tiesiog beprotišku akcentu, tai yra viena kelionė, kurios niekada nepamiršite. Susitvarkę atvykimo į šalį formalumus Osakos miesto Kansai oro uoste, pateksite į vieną didžiausių pasaulio metropolių. Mes jus pasitiksime ir pradėsime  nepamirstama kelione nuostabiojoje sakurų šalyje – Japonijoje. Kartu su grupe būsite nugabenti į viešbutį, esantį Kioto mieste. Truputi turėsit laisvo laiko poilsiui ir vakarop susitiksim pažinčiai su naktiniu miestu. Ekskursija nuves į gražiausias dviejų skirtingų Geišos rajonų gatves ir paaiškins apie Geišos instituciją šiuolaikinėje Japonijos visuomenėje. Senovės gatvės ir paslaptinga atmosfera suteikia Gionui nepaprastą žavesį, tarsi dekoracijos būtų paimtos iš senos knygos.

kyoto-1976538_640.jpg
fushimiinari-3403511_640.jpg
japanese-1690364_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Įtraukta veikla

Ekskursija po vakarine geišų gatve

Atvykimas į Osakos miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA KIOTAS

2 Spalio 2021

Kiotas buvo Japonijos sostinė, o imperatoriaus rezidencija nuo 794 iki 1868 m. Kyote išliko daugybė šventyklų, šventovių ir kitų istoriškai neįkainojamų statinių, kurie buvo pastatyti per šį ilgą laikotarpį. Septyniolika istorinių vietų, įskaitant Kiyomizu šventyklą ir Nijo pilį, yra įtrauktos į pasaulio kultūros paveldo vietas. Šiandien ne visus galime aplankyti, tačiau stengiamės iš visų jėgų. 

Nishiki turgus (viena judriausių Kioto šviežio maisto turgų)
Nijo pilis (buvusi shooto rezidencija Kiote su erdviais japoniškais sodais)
Kinkakuji šventykla (garsusis Auksinis paviljonas)
Ryoanji (vienas žymiausių „Zen“ akmenu sodų Japonijoje)
Arashiyama  (nuostabi bambuku giraite)

kinkaku-ji-3970248_640.jpg
architecture-1869398_640.jpg
kyoto-1229559_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kioto visos dienos turas ir apsilankymo bilietai

Note:

3 DIENA HIMEJIS - OSAKA

3 Spalio 2021

Šį rytą po trumpo važiavimo greituju traukiniu atvyksime į Himeji, apžiūrėti didingąjį pilį, pastatytą karui, persekiojamą kerštingų vaiduoklių, saugomą „stebuklingų“ keraminių plytelių ir pasižyminčią keistu kariniu labirintu, norint supainioti įsibrovėlių. Mitas, prietarai, kraujo praliejimas ir šlovė atgimsta per 83 didžiausios ir gerbiamiausios Japonijos pilies pastatus. Šiandien turistų traukos objektas už Kobės ribų esančioje tvirtovėje yra tamsiai keistas. Po pietų sustojame Osakoje, vakarų Japonijos prekybos centre! Aplankysime keletą ikoniškiausių Osakos įžymybių ir patirsime tiek tradicinę, tiek šiuolaikinę Osaką. Mėgaukitės panoraminiais Osakos vaizdais į „Umeda Sky“ pastato viršuje esančią „Floating Garden“ observatoriją, kuri taip pat populiari tarp tarptautinių keliautojų dėl savo unikalios architektūros. Leiskitės į upės laivų kruizą, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Japonijos vandens miestą Osaką.

heritage-5430081_640.jpg
osaka-98350_640.jpg
night-4735915_640 (1).jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Himeji pilies apsilankymas

Osakos miesto orentacinis turas

Pasirenkama veikla

Upės laivų kruizas 12 EUR

„Floating Garden“ observatoriją, 10 EUR

Note:

4 DIENA KIOTAS - HIROŠIMA

4 Spalio 2021

Šiandien važiuojame traukiniu į Hirošimą, istoriškai reikšmingą miestą, pažymėtą pirmosios atominės bombos sprogimu 1945 m. (Kiotas - Hirošima 354 km, maždaug 1,5 valandos traukiniu). Hirošima yra lobis. istoriniai pastatai ir vietovės. Nesvarbu, ar tai senieji Edo laikotarpio miestai, ar išlikę liekanos iš atominės bombos 1945 m., Per pastatus galite atsekti kiekvieną Hirosimos istorijos aspektą. Šiame mieste galite pamatyti keletą svarbiausių vietų ir paminklų, suteikiančių galimybę suprasti Hirošimos praeitį.

shinkansen-2504783_640.jpg
japan-1457468_640.jpg
monument-887390_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Kioto - Hirošima

Įtraukta veikla 

Orientacinis pasivaikščiojimas Hirosimoje

Bagažo dydžio apribojimas - Visuose „Guru Journeys“ turuose Japonijoje! naudojami visame pasaulyje garsūs „Shinkansen“ kulkiniai traukiniai, kuriems nustatytas didžiausio bagažo dydžio apribojimas. Jūsų lagaminas turi būti mažesnis nei 160 cm. Tai yra maždaug toks dydis, kurį dauguma oro linijų bendrovių laiko „rankiniu bagažu“ ir leidžia jį viršutinėse saugyklose. Be to dar galite tureti ir maža kuprine ar rankinre.

5 DIENA HIROŠIMA - MIJADŽIMOS SALA

5 Spalio 2021

Po pusryčių traukiniu vyksime į uostą ir Iš ten laivu plauksime į vieną gražiausių Japonijoje „epinę dievų salą“ – Mijadžimą. Mijadžima yra maža sala, esanti netoli už Hirošimos. Tai yra „UNESCO“ pasaulio paveldo objektas, vienas iš japonų lankomiausių turistinių objektų. Mijadžimoje Jums nereiks skubėti ir kad įsijaustumėte į jos tarsi dievų laiku plaukiančią kasdienybę, vaikštinėsite pėsčiomis. Jos atrakcija numeris vienas yra ryškiai raudoni Itsukushima-jinja šventovės vartai, išsiskiriantys jūroje.„Plūduriuojančių šventovės vartų“ scena yra viena iš trijų geriausių vaizdų Japonijoje!

Miyajima taip pat turi gražų ir jaukų centrą su siauromis gatvelėmis su kavinėmis, restoranais ir mažomis parduotuvėmis. Čia galite įsigyti visko: suvenyrų, rankdarbių, sausainių ir ledų.

hiroshima-725801_640 (1).jpg
miyajima-94164_640.jpg
japan-4842718_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Dienos turas po Mijadžima 

Pasirenkama veikla

Keltuvo bilietas į kalno viršūnę 15 EUR​

note:

6 DIENA HIROŠIMA - TOKIJAS

4 Spalio 2021

Šiandien važiuojame traukiniu į Tokiją (Hirosima - Tokijas 894km, 4 valandos kulkiniu traukiniu). Mes atvyksime į viešbutį ir truputi atsipūsime. Pirmą dieną apsilankysime Tokiju ir pamatysime miestą vietinių akimis. Šios individualios kelionės metu išmoksite naršyti ir naudotis Tokijo transporto sistema. Pasirinksite iš garsiausių miesto lankytinų vietų, paragausite japoniško maisto ir jos kultūros.

shinkansen-5237269_640.jpg
japan-3474379_640.jpg
tokyo-290981_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Hirošima - Tokijas

Įtraukta veikla 

Vakarinis turas po Tokija

Bagažo dydžio apribojimas - Visuose „Guru Journeys“ turuose Japonijoje! naudojami visame pasaulyje garsūs „Shinkansen“ kulkiniai traukiniai, kuriems nustatytas didžiausio bagažo dydžio apribojimas. Jūsų lagaminas turi būti mažesnis nei 160 cm. Tai yra maždaug toks dydis, kurį dauguma oro linijų bendrovių laiko „rankiniu bagažu“ ir leidžia jį viršutinėse saugyklose. Be to dar galite tureti ir maža kuprine ar rankinre.

7 DIENA TOKIJAS - HAKONĖ (FUJI KALNAS) - TOKIJAS

            7 Spalio 2021

Dienos kelionė iš Tokijo į Fuji kalną ir Hakone yra viena mėgstamiausių Japonijos keliautojų. Šią kelionę pradėsime traukiniu iš Tokijo stoties ankstyvą rytą. Tai labai populiarus turas tarp turistų, dėl neįtikėtino vaizdo į Fuji kalna ir nepaprastą gamtos grožį kuri galite pamatyti iš Hakonės. Į dienos išvyką taip pat įeina kelionė kruiziniu laivu po gražų Ashi ežerą, pasivažinėjimas lynu keliu Komagatakos kalne, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Hakonės nacionalinį parką. Vėlai vakare tuo pačiu kulkiniu traukiniu grįžtame į Tokiją.

mt-fuji-2582263_640.jpg
lake-ashi-3971861_640.jpg
sulphur-3984364_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Tokijas - Hakone - Tokijas

Įtraukta veikla 

Visos dienos turas i Hakone

Jei turėsite daugiau energijos, grįžę iš Hakonės galime bus pratesti tura po Tokija.

8 DIENA TOKIJAS - KAMAKURA - TOKIJAS

   8 Spalio 2021

Apie 1 valandą nuo Tokijoa plankysime 2-ąjį pagal dydį miestą Jokohamos regijone - Kita Kamakura. Kamakura buvusi Japonijos sostinė tarp XIV ir XIV amžiaus. Daugybė istorinių vietų yra įtrauktos į  „UNESCO“ pasaulio pavelda.  Eidami gatve galime pasijusti kažkuo kitokiu nei vakarietiška kultūra. Šioje vietoje yra daug vertingų šventyklų ir šventovių. Taigi, einant pėsčiomis mes galime aplankyti daugybę istorinių šventyklų ir šventovių, tokių kaip vadinamoji hortenzijos šventykla ir bambukų giraitės šventykla. Visos šios šventyklos yra ramioje aplinkoje, todėl jausitės tarsi budizmo stiliuje.

buddha-219885_640.jpg
kamakura-4969542_640.jpg
japan-670413_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Apsilankymas Kamakuroje

Tokijo 

Jei turėsite daugiau energijos, grįžę iš Kamakuros galime bus pratesti tura po Tokija.

9 DIENA TOKIJAS

   9 Spalio 2021

Šiandien mes aplankysime svarbiausias Tokijo lankytinas vietas. Ryte  pėsčiomis eisime iki netoli esančius Imperatorių rūmų rytinius sodus, įkurtus buvusios Edo pilies vietoje.. Ši idiliška lauko erdvė, kurioje įsikūręs tradicinis japonų sodas, arbatos paviljonas, akmeninės sienos, yra Edo eros pilies komplekse. Grįžtame į Tokijo stotį ir trumpam važiuojame į Asakusa Kannon šventyklą (Senso-ji) - vieną iš svarbiausių Japonijos budistų vietų. Po trumpo vizito pėsčiomis einame į Nakamise prekybos gatvę, kur galime papietauti. Ryškių spalvų maistas iš maisto pardavėjų yra pasirengęs jums tarnauti. Pabaigus pietus, važiuosime metro važiuosime į Tokijo Shinjuku rajona sustodami į jaunimo pamėgtą Haradžuku rajoną. Taigi mes galime išsiskirstyti čia, jei jums patiks ar tęsti kelione su grupę, grįžtam į viešbutį vėliau vakare.

japan-4608746_640.jpg
shinjuku-4503496_640.jpg
tokyo-3131978_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Apsilankymas Kamakuroje

Tokijo 

Note:

10 DIENA TOKIJAS

   10 Spalio 2021

Šį rytą kelione baigesi ir jūs galite bet kada išvykti iš viešbučio. Išsiregistravimo laikas yra 11 ryto, o jei išvykstate vėliau, galėsite naudotis lagaminų saugykla viešbutyje ir išeiti paskutinę minutę apsipirkti.

​Pervežimas į Naritos tarptautinį oro uostą.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas i Naritos oro uostą

Note:

įskaičiuota:

* Pasitikimas Kansai  oro uoste.

* 9 nakvynės 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio  „Shinkansen“ kulkinio traukinio bilietai pagal programa ir riboto didzio bagažas

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 9 Pusryčiai 

* Pervežimo bilietas į Narita oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Osaka; Tokijas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai.

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 450 Eur

+52 33 2824 4099