THAILAND EXPLORE 14 DIENU 13 NAKTU

 

Pasinerkite į šiltus Krabi salų vandenis, iš arti pamatykite dramblius Čiangmajuje, apžiūrėkite gražias senovines Ajutajos miesto šventyklas, patyrinėkite judrias Bankoko turgavietes, aplankykite kalnų genčių kaimelius Tailando šiaurėje, nukeliaukite į įžymųjį Azijos Auksinį trikampį, pamatykite gražiausią pasaulio ežerą.

SVARBU: Visiems šio turo užsiėmimams nebūtina turėti patirties; nors jie įtraukti į programą, bet jūs renkatės, ar dalyvausite juose. Toliau pateiktoje dalyje rasite nurodytą šios kelionės įvertinimą. Visos kelionės tikrai įvyks.

 

Pilnas kelionės maršrutas:

1 DIENA BANKOKAS

16 Vasario 2018

Jūsų atostogos oficialiai prasidėjo. Manom, kad už tai verta paskelbti tostą. Mūsų pasirinkimas – kokteiliai „Bed Supper Club“ arba „Vertigo“. Paklauskite gido nuorodų arba griebkite savo naujuosius draugus ir pabandykite rasti kelią traukiniu.                     

Atvykstate į Bankoką ir susipažįstate su šiuo nuostabiu miestu. Informacinis susitikimas įvyks šį vakar maždaug 18 val.

Paieškokite pranešimo viešbučio fojė arba paklauskite viešbučio registratūroje, kur vyks susitikimas. Jei negalite rasti tinkamo skrydžio, kad atvyktumėte laiku, galite atvykti viena diena anksčiau, kad galėtumėte dalyvauti susitikime. Mes mielai užsakysime jums papildomą nakvynę (jei bus galimybė). Jei vėluosite, prašome informuoti viešbučio registratūrą. Šiame susitikime mes surinksime informaciją apie jūsų draudimą ir artimus giminaičius, todėl prašome turėti visą šią informaciją, kad galėtumėte pateikti ją vadovui.

Jei atvyksite anksčiau, galite nuplaukti į kinų kvartalą, pasivaikščioti žmonių pilnomis gatvėmis, apžiūrėti nuostabius Didžiuosius rūmus ir Smaragdinio Budos šventyklą, nueiti į turistų meką – Khao San gatve arba pasimėgauti tailandietišku masažu.

 

Pasirenkama veikla

Bankokas - Didieji rūmai - 500 THB

Bankokas - apsilankymas Čatučak turguje - 100 THB

Bankokas - tailandietiškas masažas - 250 THB

2 DIENA AJUTAJA

17 Vasario 2018

Senoviniai vienuolynai ir puošnios šventyklos išsibarsčiusios šiame gamtos kampelyje, kuriame kadaise buvo antikinė Siamo sostinė. Mianmaro kariai sunaikino Ajutają XVIII a., bet šios UNESCO pasaulio paveldo sąraše įtrauktos vietos griuvėsiai suteikia galimybę žvilgtelėti į didingą miesto praeitį. Pasimėgaukite maistu iš geriausio maisto turgaus, kokiame mums teko lankytis! Bang-Ain naktinis maisto turgus nusidriekęs pusę mylios, jame parduodama viskas nuo šviežios ant grotelių keptos žuvies ir rankomis rinktų mango vaisių iki klasikinių Pad Thai patiekalų, viskas gaminama iš šviežiausių produktų. Tai tikra gurmano svajonė!

Pusryčiai įskaičiuoti

3 DIENA ČIANGMAJUS

18 Vasario 2018

Mes atvykstame į Čiangmajų, įsikūrusį tarp įspūdingų kalnų, žaliuojančio kraštovaizdžio, kuriame yra daugiau nei 300 šventyklų. Sienomis aptvertas Čiangmajaus miestas – tikras šiaurės brangakmenis. Ši vieta, kurios istorija siekia daugiau nei 700 metų, tobulai tinka pasivaikščioti slaptomis siauromis alėjomis, apžiūrėti šventyklas ir dekoratyvinius tikmedžio namus. Likusią dienos dalį galėsite patyrinėti šį vaizdingą, stulbinamą ir ramų miestą. Praleiskite vakarą atrasdami naktinį Čiangmajaus gyvenimą. Apžiūrėkite žymiojo Naktinio turgaus prekių gausybę. Pasimėgaukite tailandietišku masažu arba vietos gatvės maistu. Čiangmajaus maistas – vienas geriausių Tailande! Patys drąsiausi gali išmėginti Čiangmajaus ypatingąjį patiekalą – keptus žiogus.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

 į Wat Phra That Doi Suthep šventyklą

Pasirenkama veikla 

Čiangmajus - tailandietiškas masažas - 200 THB

Čiangmajus - tailandietiškų patiekalų gamybos kursas - 600 THB

4 DIENA ČIANGMAJUS

19 Vasario 2018

Pirma apsilankysime gražioje orchidėjų fermoje, kurioje auga virš 50 įvairių spalvotų orchidėjų, tuomet aplankysime Akha kalnų genties kaimą. Po to pereisime Mae Tang upę ir sustosime papietauti. Po pietų eisime į žygį pėsčiomis, po 1 val. pasieksime gražų krioklį, atsipalaiduosite ir išsimaudysite krioklyje, tuomet eisime apie 1 val. iki Mae Tang upės, kurioje maždaug 1 val. plauksime plaustais ir maždaug 40 min. – bambuko plaustais. Turo pabaigoje aplankysime Karen ilgakaklių moterų genties kaimą.

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

5 - 6 - 7 DIENA KRABI / AO NANG

20 -21- 22 Vasario 2018

Ao Nang yra du idiliški paplūdimiai, kurių krantus skalauja švarus ir šiltas vanduo. Kiti žmonių nepaliesti paplūdimiai yra daugybėje toliau esančių salų, kurias iš Ao Nang galima pigiai ir greitai pasiekti tradicinėmis tailandietiškomis valtimis.

Ao Nang gali pasiūlyti platų užsiėmimų ir pramogų pasirinkimą, įskaitant nardymą, plaukiojimą baidarėmis, plaukiojimą tarp salų, alpinizmą, vandens procedūras, masažus, grožio procedūras, parduotuves, plaukimą plaustais, žygius pėsčiomis, apsilankymus šventyklose, žvejybos parkus, žygius ant dramblių, maisto gamybos kursus, masažo kursus, pasivaikščiojimus turgavietėse ir žvejybą.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Skrydis Čiangmajus - Krabi 

Kelionė valtimi į Hongo salą

Nacionalinio parko mokestis - 400 THB

Apsilankymas vietos kaimelyje 

Pasirenkama veikla 

Ao Nang - Plaukimas baidarėmis - Mangrove miškas

(Ao Tha Len) - 1000 THB

Ao Nang - Crystal pool & Hot Springs - 1100 THB

Ao Nang - Maisto gamybos kursas - 600 THB

8 DIENA PHI PHI SALA

23 Vasario 2018

Šį rytą po 2 valandų kelionės keltu pasieksime Phi Phi salą. Ši sala – Tailando superžvaigždė. Joje buvo filmuojami filmai. Apie ją kalbasi keliautojai visame Tailande. Praleisime likusią dienos dalį Phi Phi Leh, aplankysime Maya paplūdimį, kuriame buvo filmuotas Holivudo filmas „Paplūdimys“ ir panardysime vienuose iš švariausių vandenų mūsų planetoje.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Kelionė tradicine tailandietiška valtimi ir nardymas Maya paplūdimyje    

Apsilankymas Beždžionių paplūdimyje   

Pasirenkama veikla 

Phi Phi - tailandietiškas masažas - 300 THB

9 DIENA PHI PHI SALA / KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS

24 Vasario 2018

Po pusryčių galite pasirinkti 20 minučių trukmės kopimą į įspūdingą Phi Phi Done apžiūros aikštelę, kurioje galite pasigrožėti vaizdu ir padaryti įspūdingų nuotraukų, kurios primins kelionę, o likusią dienos dalį praleisime paplūdimyje ir atgal grįšime keltu. Autobusu (songthaew), keltu ir mini autobusu keliausime į Khao Sok nacionalinį parką. (maždaug 5 val.) Apžiūrėsime šiuos nuostabius kalkmedžio raizginius ir pasisveikinsime su beždžionėmis. Miegosime džiunglėse esančiuose svečių namuose.

Khao Sok Green Valley Resort

Pasirenkama veikla 

Phi Phi - tailandietiškas masažas - 300 THB

Įėjimo į apžvalgos aikštelę mokestis - 30 THB  

10 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS

25 Vasario 2018

Pietų Tailande esantis Khao Sok nacionalinis parkas – nuostabi vieta. Parkas yra viename iš seniausių nuolat žaliuojančių tropinių miškų, didžiuliai kalkakmenių kalnai su smailomis viršukalnėmis, gilūs slėniai, kvapą gniaužiančios vietos, įdomūs urvai, laukiniai gyvūnai ir dar daugiau. Šiandien – laisvadienis, galbūt norėsite plaukti kanojomis žemyn upe šalies gražiausiame ir didžiausiame atogrąžų miške. Pakeliui pastebėkite šalia vandens žaidžiančias beždžiones. Galima pasivaikščioti daugybe įdomių pėsčiųjų takų ir šalia parke esančių vandens šaltinių

Khao Sok Green Valley Resort

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla 

Khao Sok nacionalinis parkas -plaukimas kanojomis

11 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS/ CHEOW LAN EŽERAS

26 Vasario 2018

Pasaulyje yra vietų, kurios yra nepaliestų didingų gamtos stebuklų pavyzdžiai. Tailandas – viena tokių vietų. Apsilankysite šioje ekologinė oazėje, patyrinėsite nuostabų Cheow Lan ežerą ir paplaukiosite krištolo švarumo vandenyje; išgyvenkite nepamirštamas akimirkas Khao Sok nacionalinio parko širdyje. Nakvosime 12 km nuo artimiausio kelio, miegosime saugiose prabangiose palapinėse ant vandens.

 

Pusryčiai, Pietūs, Vakarienė įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Plaukimas kanojomis Cheow Lan ežere

Naktinis safaris

12 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS/ CHEOW LAN EŽERAS

27 Vasario 2018

Saulei pakilus žengę kelis žingsnius galėsite atsibusi ežere, šoksime į valtį ir vyksime apžiūrėti nuostabių langūrų, tai vienos labiausiai paplitusių beždžionių Khao Sok parke, ypač prie Cheow Lan ežero. Po pusryčių nuotykinis žygis pėsčiomis į Nam Ta Loo urvą, tai didelis erdvus urvas. Tai geriausiai žinomas urvas. Grįšime į namą ant vandens, pailsėsime ir vėliau vyksime valtimi į prieplauką. Po 40 minučių trukmės kelionės į Surat Thani, sėsime į naktinį traukinį į Bankoką (maždaug 12 val.). Visas naktinių traukinių keliones važiuosime traukiniais, kuriuose yra minkšti miegamieji vagonai. Kupė keliems žmonėms su oro kondicionieriumi ir dviaukštėmis lovomis – paklodės ir pagalvės pateikiamos. Mūsų bagažas keliauja vagone su mumis. Traukinyje galima užsisakyti maistą ir gėrimus.

 

Nakvynė traukinyje į Bankoką

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Plaukimas kanojomis ryte Cheow Lan ežere

Rytinis safaris

Žygis pėsčiomis Nam Ta Loo urve

13 DIENA BANKOKAS

28 Vasario 2018

Mūsų traukinys atvyksta į Bankoką ankstų rytą. Likusi dienos dalis laisva, skirta jūsų atradimams. Pakankamai laiko jūsų pasirinktai veiklai arba galite skirti jį paskutinės minutės pirkiniams, nes čia galima nusipirkti viską. Nuo puošnių tikmedžio retenybių iki naujausių mados tendencijų, nuo pigių marškinėlių iki naujausio modelio Lamborghini Diablo, nedaug yra dalykų, kurių čia nerasite. Ir tai, kad Bankoke galima rasti gausybę tarptautinių prekės ženklų, nereiškia, kad turėsite mokėti tiek, kiek pirmojo pasaulio valstybėse.

Pinnacle Lumpinee Park Hotel

Pasirenkama veikla 

Bankokas - Didieji rūmai - 500 THB

Bankokas - apsilankymas Čatučak turguje -100 THB

Bankokas - tailandietiškas masažas - 250 THB

14 DIENA BANKOKAS

1 Kovo 2018

14 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos, šiandien užsisakykite skrydį, norėdami išvengti mokesčio, jei keliaujate su viza, gauta atvykimo metu. Tikimės, kad jums patiko kelionė ir kviečiame pasidalinti nepamirštamais prisiminimais su savo draugais.

Įtraukta veikla

Kelionė i oro uosta taksi 

Please reload

for more information please contact us via e-mail: info@gurujourneys.com