THAILAND EXPLORE 15 DIENU 14 NAKTU

 

Pasinerkite į šiltus Krabi salų vandenis, iš arti pamatykite dramblius Čiangmajuje, apžiūrėkite gražias senovines Ajutajos miesto šventyklas, patyrinėkite judrias Bankoko turgavietes, aplankykite kalnų genčių kaimelius Tailando šiaurėje, nukeliaukite į įžymųjį Azijos Auksinį trikampį, pamatykite gražiausią pasaulio ežerą.

SVARBU: Visiems šio turo užsiėmimams nebūtina turėti patirties; nors jie įtraukti į programą, bet jūs renkatės, ar dalyvausite juose. Toliau pateiktoje dalyje rasite nurodytą šios kelionės įvertinimą. Visos kelionės tikrai įvyks.

 

Pilnas kelionės maršrutas:

1 DIENA BANKOKAS

Jūsų atostogos oficialiai prasidėjo. Manom, kad už tai verta paskelbti tostą. Mūsų pasirinkimas – kokteiliai „Bed Supper Club“ arba „Vertigo“. Paklauskite gido nuorodų arba griebkite savo naujuosius draugus ir pabandykite rasti kelią traukiniu.                     

Atvykstate į Bankoką ir susipažįstate su šiuo nuostabiu miestu. Informacinis susitikimas įvyks šį vakar maždaug 18 val.

Paieškokite pranešimo viešbučio fojė arba paklauskite viešbučio registratūroje, kur vyks susitikimas. Jei negalite rasti tinkamo skrydžio, kad atvyktumėte laiku, galite atvykti viena diena anksčiau, kad galėtumėte dalyvauti susitikime. Mes mielai užsakysime jums papildomą nakvynę (jei bus galimybė). Jei vėluosite, prašome informuoti viešbučio registratūrą. Šiame susitikime mes surinksime informaciją apie jūsų draudimą ir artimus giminaičius, todėl prašome turėti visą šią informaciją, kad galėtumėte pateikti ją vadovui.

Jei atvyksite anksčiau, galite nuplaukti į kinų kvartalą, pasivaikščioti žmonių pilnomis gatvėmis, apžiūrėti nuostabius Didžiuosius rūmus ir Smaragdinio Budos šventyklą, nueiti į turistų meką – Khao San gatve arba pasimėgauti tailandietišku masažu.

 

Pasirenkama veikla

Bankokas - Didieji rūmai - 500 THB

Bankokas - apsilankymas Čatučak turguje - 100 THB

Bankokas - tailandietiškas masažas - 250 THB

2 DIENA AJUTAJA

Senoviniai vienuolynai ir puošnios šventyklos išsibarsčiusios šiame gamtos kampelyje, kuriame kadaise buvo antikinė Siamo sostinė. Mianmaro kariai sunaikino Ajutają XVIII a., bet šios UNESCO pasaulio paveldo sąraše įtrauktos vietos griuvėsiai suteikia galimybę žvilgtelėti į didingą miesto praeitį. Pasimėgaukite maistu iš geriausio maisto turgaus, kokiame mums teko lankytis! Bang-Ain naktinis maisto turgus nusidriekęs pusę mylios, jame parduodama viskas nuo šviežios ant grotelių keptos žuvies ir rankomis rinktų mango vaisių iki klasikinių Pad Thai patiekalų, viskas gaminama iš šviežiausių produktų. Tai tikra gurmano svajonė!

Nakvynė traukinyje į Čiangmajų

Pusryčiai įskaičiuoti

3 DIENA ČIANGMAJUS

Mes atvykstame į Čiangmajų, įsikūrusį tarp įspūdingų kalnų, žaliuojančio kraštovaizdžio, kuriame yra daugiau nei 300 šventyklų. Sienomis aptvertas Čiangmajaus miestas – tikras šiaurės brangakmenis. Ši vieta, kurios istorija siekia daugiau nei 700 metų, tobulai tinka pasivaikščioti slaptomis siauromis alėjomis, apžiūrėti šventyklas ir dekoratyvinius tikmedžio namus. Likusią dienos dalį galėsite patyrinėti šį vaizdingą, stulbinamą ir ramų miestą. Praleiskite vakarą atrasdami naktinį Čiangmajaus gyvenimą. Apžiūrėkite žymiojo Naktinio turgaus prekių gausybę. Pasimėgaukite tailandietišku masažu arba vietos gatvės maistu. Čiangmajaus maistas – vienas geriausių Tailande! Patys drąsiausi gali išmėginti Čiangmajaus ypatingąjį patiekalą – keptus žiogus.

Įtraukta veikla 

 į Wat Phra That Doi Suthep šventyklą

Pasirenkama veikla 

Čiangmajus - tailandietiškas masažas - 200 THB

Čiangmajus - tailandietiškų patiekalų gamybos kursas - 800 THB

Čiangmajus - Gibono skrydis (Flight of the Gibbon) - 3600 THB

4 DIENA ČIANGRAJUS ( PASIRENKAMA )

Važiuodami pro liūdnai pagarsėjusį Auksinį trikampį (kur susitinka Mianmaras, Tailandas ir Laosas), mes keliaujame link Tailando-Laoso sienos (2,5 val. su mini autobusu). Kalnai ir džiunglės su gausia augmenija ir gyvūnija yra tobula vieta gamtos ir nuotykių mylėtojams. Daugybė čia tekančių upių suteikia galimybę įdomiai keliauti ir pasigrožėti šio kraštovaizdžio gamta. Taip pat sustojame aplankyti Wat Rong Khun (žymiosios Baltos šventyklos) ir vėlai vakare grįžtame į Čiangmajų.

 

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla 

Čiangrajaus turas - 1200 THB

5 DIENA ČIANGMAJUS

Pirma apsilankysime gražioje orchidėjų fermoje, kurioje auga virš 50 įvairių spalvotų orchidėjų, tuomet aplankysime Akha kalnų genties kaimą, dramblių rezervatą ir maždaug valandą josime drambliais per mišką, grožėsimės gamta miško gilumoje ir kaimo gyvenimu. Po to pereisime Mae Tang upę ir sustosime papietauti. Po pietų eisime į žygį pėsčiomis, po 1 val. pasieksime gražų krioklį, atsipalaiduosite ir išsimaudysite krioklyje, tuomet eisime apie 1 val. iki Mae Tang upės, kurioje maždaug 1 val. plauksime plaustais ir maždaug 40 min. – bambuko plaustais. Turo pabaigoje aplankysime Karen ilgakaklių moterų genties kaimą.

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

6 - 7 - 8 DIENA KRABI / AO NANG

Ao Nang yra du idiliški paplūdimiai, kurių krantus skalauja švarus ir šiltas vanduo. Kiti žmonių nepaliesti paplūdimiai yra daugybėje toliau esančių salų, kurias iš Ao Nang galima pigiai ir greitai pasiekti tradicinėmis tailandietiškomis valtimis.

Ao Nang gali pasiūlyti platų užsiėmimų ir pramogų pasirinkimą, įskaitant nardymą, plaukiojimą baidarėmis, plaukiojimą tarp salų, alpinizmą, vandens procedūras, masažus, grožio procedūras, parduotuves, plaukimą plaustais, žygius pėsčiomis, apsilankymus šventyklose, žvejybos parkus, žygius ant dramblių, maisto gamybos kursus, masažo kursus, pasivaikščiojimus turgavietėse ir žvejybą.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Kelionė valtimi į Hongo salą

Turas dviračiais į paplūdimį ir apsilankymas vietos kaimelyje 

Pasirenkama veikla 

Ao Nang - Plaukimas baidarėmis - Mangrove miškas

(Ao Tha Len) - 1000 THB

Ao Nang - Crystal pool & Hot Springs - 1800 THB

Ao Nang - Maisto gamybos kursas - 1000 THB

Neįtraukti mokesčiai

Skrydis Čiangmajus - Krabi 3500 THB (avansu)

Nacionalinio parko mokestis - 300 THB

Dviračių nuomos mokestis - 250 THB

9 DIENA PHI PHI SALA

Šį rytą po 2 valandų kelionės keltu pasieksime Phi Phi salą. Ši sala – Tailando superžvaigždė. Joje buvo filmuojami filmai. Apie ją kalbasi keliautojai visame Tailande. Praleisime likusią dienos dalį Phi Phi Leh, aplankysime Maya paplūdimį, kuriame buvo filmuotas Holivudo filmas „Paplūdimys“ ir panardysime vienuose iš švariausių vandenų mūsų planetoje.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Kelionė tradicine tailandietiška valtimi ir nardymas Maya paplūdimyje    

Apsilankymas Beždžionių paplūdimyje   

Pasirenkama veikla 

Phi Phi - tailandietiškas masažas - 300 THB

Neįtraukti mokesčiai

Aplinkos priežiūros mokestis - 30 THB

Kur ieškote viešbučių?

Naudingiausi viešbučių pasiūlymai iš visų geriausių kelionių interneto svetainių. ... svetaines vienos paprastos paieškos metu ir raskite būtent tai, ko ieškote.  www.GuruHotels.Net

10 DIENA PHI PHI SALA / KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS

Po pusryčių galite pasirinkti 20 minučių trukmės kopimą į įspūdingą Phi Phi Done apžiūros aikštelę, kurioje galite pasigrožėti vaizdu ir padaryti įspūdingų nuotraukų, kurios primins kelionę, o likusią dienos dalį praleisime paplūdimyje ir atgal grįšime keltu. Autobusu (songthaew), keltu ir mini autobusu keliausime į Khao Sok nacionalinį parką. (maždaug 5 val.) Apžiūrėsime šiuos nuostabius kalkmedžio raizginius ir pasisveikinsime su beždžionėmis. Miegosime džiunglėse esančiuose svečių namuose.

Pasirenkama veikla 

Phi Phi - tailandietiškas masažas - 300 THB

Įėjimo į apžvalgos aikštelę mokestis - 30 THB  

11 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS

Pietų Tailande esantis Khao Sok nacionalinis parkas – nuostabi vieta. Parkas yra viename iš seniausių nuolat žaliuojančių tropinių miškų, didžiuliai kalkakmenių kalnai su smailomis viršukalnėmis, gilūs slėniai, kvapą gniaužiančios vietos, įdomūs urvai, laukiniai gyvūnai ir dar daugiau. Šiandien – laisvadienis, galbūt norėsite plaukti kanojomis žemyn upe šalies gražiausiame ir didžiausiame atogrąžų miške. Pakeliui pastebėkite šalia vandens žaidžiančias beždžiones. Galima pasivaikščioti daugybe įdomių pėsčiųjų takų ir šalia parke esančių vandens šaltinių

 

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla 

Khao Sok nacionalinis parkas -plaukimas kanojomis

Turas - 700 THB

Khao Sok tailandietiškas masažas - 300 THB

Neįtraukti mokesčiai

Apsilankymo nacionaliniame parke mokestis - 300 THB

(tik tuo atveju, jei pasirenkate apsilankyti) 

12 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS/ CHEOW LAN EŽERAS

Pasaulyje yra vietų, kurios yra nepaliestų didingų gamtos stebuklų pavyzdžiai. Tailandas – viena tokių vietų. Apsilankysite šioje ekologinė oazėje, patyrinėsite nuostabų Cheow Lan ežerą ir paplaukiosite krištolo švarumo vandenyje; išgyvenkite nepamirštamas akimirkas Khao Sok nacionalinio parko širdyje. Nakvosime 12 km nuo artimiausio kelio, miegosime saugiose prabangiose palapinėse ant vandens.

Pusryčiai, Pietūs, Vakarienė įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Plaukimas kanojomis Cheow Lan ežere

Naktinis safaris

Neįtraukti mokesčiai

Apsilankymo nacionaliniame parke mokestis - 300 THB

13 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS/ CHEOW LAN EŽERAS

Saulei pakilus žengę kelis žingsnius galėsite atsibusi ežere, šoksime į valtį ir vyksime apžiūrėti nuostabių langūrų, tai vienos labiausiai paplitusių beždžionių Khao Sok parke, ypač prie Cheow Lan ežero. Po pusryčių nuotykinis žygis pėsčiomis į Nam Ta Loo urvą, tai didelis erdvus urvas. Tai geriausiai žinomas urvas. Grįšime į namą ant vandens, pailsėsime ir vėliau vyksime valtimi į prieplauką. Po 40 minučių trukmės kelionės į Surat Thani, sėsime į naktinį traukinį į Bankoką (maždaug 12 val.). Visas naktinių traukinių keliones važiuosime traukiniais, kuriuose yra minkšti miegamieji vagonai. Kupė keliems žmonėms su oro kondicionieriumi ir dviaukštėmis lovomis – paklodės ir pagalvės pateikiamos. Mūsų bagažas keliauja vagone su mumis. Traukinyje galima užsisakyti maistą ir gėrimus.

Nakvynė traukinyje į Bankoką

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Plaukimas kanojomis ryte Cheow Lan ežere

Rytinis safaris

Žygis pėsčiomis Nam Ta Loo urve

14 DIENA BANKOKAS

Mūsų traukinys atvyksta į Bankoką ankstų rytą. Likusi dienos dalis laisva, skirta jūsų atradimams. Pakankamai laiko jūsų pasirinktai veiklai arba galite skirti jį paskutinės minutės pirkiniams, nes čia galima nusipirkti viską. Nuo puošnių tikmedžio retenybių iki naujausių mados tendencijų, nuo pigių marškinėlių iki naujausio modelio Lamborghini Diablo, nedaug yra dalykų, kurių čia nerasite. Ir tai, kad Bankoke galima rasti gausybę tarptautinių prekės ženklų, nereiškia, kad turėsite mokėti tiek, kiek pirmojo pasaulio valstybėse.

Pasirenkama veikla 

Bankokas - Didieji rūmai - 500 THB

Bankokas - apsilankymas Čatučak turguje -100 THB

Bankokas - tailandietiškas masažas - 250 THB

15 DIENA BANKOKAS

15 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos, šiandien užsisakykite skrydį, norėdami išvengti mokesčio, jei keliaujate su viza, gauta atvykimo metu. Tikimės, kad jums patiko kelionė ir kviečiame pasidalinti nepamirštamais prisiminimais su savo draugais.

Pasirenkamos paslaugos 

Kelionė i oro uosta taksi iki 3 žmonių

mikroautobusu iki 10 žmonių 

Please reload

for more information please contact us via e-mail: info@gurujourneys.com