top of page
kolumbijos ekspresas.jpg

Kolumbijos ekspresas 14 Dienų Kelionė 

Apkabinti gamtą Kolumbijoje ir Karibų jūros regione yra kaip niekur kitur Žemėje. Įsivaizduokite vaizdingus paplūdimius, judrius miestus ir šviežiausią kavą, kurią kada nors gėrėte. Ir tai tik apibraižėte paviršių, o kas gi dar jūsų laukia šioje kelionėje. Išbandysite Bogotos ir Medeljino kultūros, meno ir maisto atgimimą, pasinersite į Kartachenos Karibų jūros atmosferą, sužinosite apie vietinę Gotshezhy Wiwa žmonių kultūrą. Ištirsite San Andresą, kuriame randasi vieni gražiausių pasaulio paplūdimių. Ir Nesvarbu, ar pasirinksite bagį, golfo vežimėlį, motorolerį ar taksi, esame tikri, kad jums patiks viskas, ką gali pasiūlyti ši sala.

kolubijos ekspresas.jpg

Kaina € 1600 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA BOGOTA

Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).

bogota.jpg
bogota 2.jpg
bogota 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Lucia Boutique Spa ⭐⭐⭐⭐

2 DIENA DRUSKOS KATEDRA

Po pusryčių vyksime į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįžime į Bogotą.

Druskos katedra.jpg
zipaquiro.jpg
kolumbija.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija į Zipaquiro miestą ir Druskos katedrą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Lucia Boutique Spa ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA BOGOTA - TAIRONA

Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta.

tairona.jpg
tairona 2.jpg
tairona.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Santą Martą + 👜 10 kg rankinis bagažas🚍 Kelionė mikroautobusu į Tayroną 2 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA TAIRONA

Laisvas laikas.  Mėgausimės laisva diena Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

tairona 3.jpg
tairona 4.jpg
tairona 5.jpg

Įskaičiuota:  🏖️Poilsis prie jūros

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

5 DIENA TAIRONA - KARTACHENA

Šiandien atsisveikinsime su Taironą ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Po to lauks - 3 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. 

cartagena 3.jpg
cartagena 2.jpg
cartagena.jpg

Įtraukta Paslauga: 👨‍👩‍👦‍👦 ✔🚍 Kelionė mikroautobusu ar autobusu į Kartaheną 5 val, 👨‍👩‍👦‍👦 Kartachenos miesto turas.

Pasirenkama:🐎Ekskursija po Kartahena vežimu (iki 4 žmonių) už vežima 20 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

6 DIENA KARTACHENA - MEDELJINAS

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Medeljiną. Pakeliui sužinokite šiek tiek daugiau apie įdomią miesto istoriją. Devintąjį ir devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Ir kai kurie iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat dabar daug saugesnės ir patogesnės atmosferos), nesunku suprasti, kodėl jo populiarumas auga. Atvykę apžiūrėsite šį gražų miestą orientaciniame pasivaikščiojime su savo lyderiu, o po to šį vakarą praleissite laisvalaikį – kodėl gi nepasižvalgius į garsųjį Medeljino naktinį gyvenimą!

medellin.jpg
medellin 3.jpg
medellin 2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Medeljiną + 👜10 kg rankinis bagažas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

7 DIENA GVATAPĖ

Šiandiena keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol) šioje be streso visą dieną trunkančioje kelionėje. Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausitės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapė ežerą! Jūsų patogumui į šią ekskursiją įskaičiuoti tradiciniai pietūs.

La Piedra del Peñol.jpg
La Piedra del Peñol 1.jpg
gvatape.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija į Gvatape, čia turėsite laiko užlipti į Peñol uolos viršūnę 742 laiptais ir mėgautis įspūdingais Gvatapė ežero vaizdais iš viršaus 👨‍👩‍👦‍👦 Po apsilankymo Peñol uoloje jūsų laukia pelnyta pietų pertrauka ir galėsite pasimėgauti tipišku Antioko patiekalu. Jūsų popietė baigsis ekskursija po Gvatapė ežerą mūsų privačiais išskirtiniais laivais. Dabar tai tikrai bus vienas iš svarbiausių jūsų kelionės į Kolumbiją renginių! 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

8 DIENA MEDELJINAS

Atraskite Medeljino miestą privačioje kelionėje, kurioje aplankysite pagrindines Medeljino centro vietas, senas bažnyčias, sužinosite istorinį ir meninį nuostabių bronzinių maestro Botero statulų kontekstą, lipsite į oro lynų keltuvus ir važiuosime funikulieriumi iš kurio mėgausitės nuostabiu miesto vaizdu, pasivaikščiosite kartu su savo patyrusiu gidu ir pajusite bendruomenės atmosferą arba „barrio“, kad pamatytumėte, kaip žmonės gyvena ir išgyvena kasdien.
Po pietų aplankysime (Comuna - 13). Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausios ir gyvybingiausios miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

medellin4.jpg
medellin 5.jpg
comuna13.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas po Medeljino miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

9 DIENA MEDELJINAS - SAN ANDRESAS

San Andresas yra labai graži sala, esanti Karibų jūroje, toli nuo Kolumbijos. Tiksliau sakant, 700 km nuo Medeljino, o kad galėtumėte tiksliau įsivaizduoti, tai tik 200 km nuo Nikaragvos. Jei ieškote nuostabios vietos su geriausiais paplūdimiais ir vandenimis, taip pat gausybe koralų ir jūros gyvybės, pasivaikščioti ar tiesiog pagulėti ir atsipalaiduoti, tai tikrai puiki vieta.

san andres island.jpg
san andresas.jpg
San-Andres-Colombia-4.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į San Andresa + 👜 10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po San Andreso miestelį 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Aqualina Inn or similar ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

10 - 11 - 12 DIENA SAN ANDRESAS

Atsipalaiduoti saulėje Karibų jūros paplūdimyje ir smagiai praleisti laiką , San Andresas bus tinkama vieta. Gražioje saloje oras yra puikus ištisus metus. Saloje yra daugiau nei 40 paplūdimių, kuriuose galėsite mėgautis šiltu vandeniu ir gaiviu Karibų jūros vėjeliu. Vienas iš jų yra Spratt Bight, laikomas gražiausiu San Andrés paplūdimiu dėl savo ilgio, taip pat dėl ​​nuostabaus balto smėlio ir krištolinio vandens, iš kurio atsiveria vaizdas kaip iš atviruko. Aplankysime Cocoplum įlanką, kurioje atsiveria nuostabus Karibų jūros turkio ir šį paplūdimį puošiančių kokoso palmių žalumo kontrastas. Ši Kolumbijos sala dažnai vadinama „Septynių spalvų jūra“ dėl savo grožio ir daugybės jūros gyvybės. Bet kuriame iš šių paplūdimių galėsite mėgautis stulbinančio Karibų jūros kraštovaizdžio ramybe, žvelgdami į gausią laukinę gamtą, jos grožį ir mėgautis gardžiais atogrąžų gėrimais.
Be neįtikėtino gamtos grožio Karibų jūros paplūdimiuose ir vandenyse, dėl kurių jūsų atostogos bus nepamirštamos, San Andrés taip pat turi neįtikėtiną kultūrinį turtą, kuriame yra olandų, ispanų, anglų ir Afrikos kultūrų pėdsakų. Ši kultūrų įvairovė atsispindi muzikoje, kurios turtingos melodijosa papildys jūsų dienas. Turtingas akivaizdus salos paveldas atsispindi skaniuose vietiniuose patiekaluose, ruošiamuose iš regioninės žuvies ir tropinių vaisių, tokių kaip sopa marinera (jūros gėrybių sriuba), kepti žuvies rutuliukai ir albóndigas de pescado (žuvies kukuliai), kurie yra tikras delikatesas. 

san-andres 3.jpg
san andresas 3.jpg
sanandreso maistas.jpg

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Aqualina Inn or similar ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

13 DIENA SAN ANDRESAS – BOGOTA

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į San Andreso oro uostą  ir skrydis į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien apžiūrėsite keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybe jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksite į Aukso muziejų, kad sužinotumėte apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame ir lengvai naršomame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosite apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotas grupes konflikte, ir kaip šalis pavirto į tokią situaciją, kokia yra dabar. . Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Cerro de Monserrate, kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį visame didžiuliame mieste.

beach-in-san-andres.jpg
monserat 2.jpg
monserat.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Bogota + 👜10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija Keltuvu į Monserata

Nakvynė Viešbutyje: 🛌GHL Tequendama ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

14 DIENA BOGOTA

Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. 

Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.

colombia 3.jpg
colombia 2.jpg
colombia.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į  oro uostą

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos

2022.11.14 - 2022.11.27  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  1600,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 6 vietos   užsakykite dabar >>   ir 48 valandas Išsaugosime jūsų vietą be jokio depozito ar užstato

2023.02.10 - 2023.02.24  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  1600,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 8 vietos  užsakykite dabar >>   ir 48 valandas Išsaugosime jūsų vietą be jokio depozito ar užstato

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 13 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 13 Pusryčių

* Vietinio skrydžio bilietai: Bogota - Santa Marta  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Katarhena Medeljinas   ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Medeljinas - San Andresas  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: San Andresas - Bogota  ir 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas -  Bogota - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.

*Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.

* Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD);

Aviabilietai į Kolumbiją ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~690–990 Eur), tiesioginis skrydis ir atgal iš Madrido, Paryžiaus, Amsterdamo ar Londono  (~590–790 Eur). Aviabilietai į Meksiką per JAV yra pigesni.Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 250 Eur

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 2 keliautojų grupei

* Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 30 USD, oro uoste 50 USD

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

bottom of page