Kosta Rika - Atogrąžų Rojus.jpg

Kosta Rika - Atogrąžų Rojus 11 Dienų Kelionė su poilsiu

Unikali gamta ir nepamirštami nuotykiai! Civilizacijos dar nepaliesta nepaprasto grožio gamta, garuojančios versmės ir ugnikalniai. Laukinė šios Karibų valstybės pusė iš nuostabos privers aiktelti net ir daug kraštų mačiusius keliautojus. Jei norite tikrai įsimintinos kelionės, Kosta Rika - Atogrąžų Rojus neabejotinai puikus pasirinkimas, o nuotraukose įamžinta gyvūnija, ugnikalniai ir gamtos draustiniai dar ilgai leis gyventi nepamirštamais įspūdžiais.

KOSTA RIKA.jpg

Kaina € 1350 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

Book on Trip Advisor >>
1 DIENA SAN CHOSĖ

Vos tik išėjus iš oro uosto, Jus pasitiks mūsų Guru Journeys atstovas, saugiai palydėsime iki jūsų viešbučio, kuris yra vos tik 30 minučių kelio nuo oro uosto, San Chosė miesto centre.
Truputi pailsėje vyksite į ekskursiją po Kosta Rikos sostinę. Aplankysite Demokratijos aikštę, Nacionalinį muziejų, Nacionalinį teatrą, Aukščiausiojo Teismo ir Kongreso rūmus, Sabanos parką. Vakaras bus laisvas, galite mėgautis vakariene viešbutyje ir pasiruošti rytdienos nuotykiams.

san jose kosta rika.jpg
costa-rica-4584475_640.jpg
san jose.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Savarankiškai atvyksite į San Chosė kur būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį.

Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kosta Riką būtina turėti ne maziau kaip 6 menesius galiojantį Lietuvos piliečio pasą. Trumpalaikiam apsilankymui Kosta Rikoje Lietuvos Respublikos piliečiams viza nereikalinga.

2 DIENA KUEPOS

Po pusryčių rytą galėsite praleisti San Chosė centre, aplankyti Nacionalinį teatrą, muziejus, susipažinti su istoriniais pastatais ir parkais. Po to išvykstame link Ramiojo vandenyno, keliausime į Kuepos (Manuel Antonio nacionalinis parkas). Palyginus ramus, bet gyvas paplūdimys su maža bangų mūša yra tobula vieta poilsiui atogrąžų augmenijos apsuptyje. Netoli Manuelio Antonio nacionalinio parko yra gražūs balto smėlio paplūdimiai ir šilti turkio spalvos vandenys, idealiai tinkantys maudynėms, žvejybai, baidarėms, laipiojimui, buriavimui. Mėgausimės porą dienų atsipalaidavę ir apžiūrėdami Manuelio Antonio nacionalinį parką.

MANUELIO ANTONIO PAPLUDIMYS.jpg
MANTONIO BEACH.jpg
sea-679922_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Pasivaikščiojjimas po sostinės senamiestį

Kelionė į Quepos (4 valandos)

Kosta Rikos virtuvėje susipina dvi maisto gaminimo tradicijos, ispanų ir indėnų, o pagrindiniai maisto produktai – kukurūzai, ryžiai ir juodosios pupos. Pusryčiams skanaukite pupų ir ryžių mišinio pagardinto pipirais ir svogūnais gaijo pinto, pietums taip pat neapsieisite be ryžių ir pupų, tačiau prie visa to bus patiekiama mėsa ir daržovės. Taip pat gardžiuokitės kepta žuvimi ir kukurūzų pyragėliais su įvairiais įdarais, o po kiekvieno valgio jums bus pasiūlyta išgerti kavos, mat kvapnusis gėrimas geriamas ištisą dieną.

3 DIENA MNUELIO ANTONIO PARKAS

Manuelio Antonio nacionalinis parkas yra žavus atogrąžų miškų, paplūdimių ir koralinių rifų derinys. Šie paplūdimiai yra gražiausi šalyje, apaugę vešliu mišku. Miške gyvena dvipirščiai tinginiai, tukanai, iguanos, retos ir žavingos voverės beždžionės, milijonai spalvingų mažų krabų ir daug daugiau. Vingiuotas kelias aplink siūlo įspūdingus vaizdus. 

Šios konkrečios ekskursijos metu per maždaug 2,5–3 valandas pasivaikščiosite per atogrąžų mišką 1500 metrų lengvai pasiekiamomis trasomis, naudodamiesi patyrusiu ir dvikalbiu gamtininkų, patvirtintu Kosta Rikos turizmo tarybos.  Jūsų vadovas padės jums surasti įvairiausią florą ir fauną , taip pat galesite pasinaudoti jų teleskopų iš arti fotografuoti gyvūnus. Turėsite galimybę pastebėti kaukiančią, baltaveidę ir Titi beždžionę, taip pat Aguti ir, jei pasiseks, gražią nuodų smiginio varlę (Dendrobates auratus), sužinoti apie mitybą, įpročius ir daugelį kitų faktų, apie rūšių įvairovę, su kuria susidursite per šį neįtikėtiną gamtos nuotykį.

MANUELIO ANTONIO PARKAS.jpg
sloth manuel antonio national park.jpg
capuchin-monkey-2759768_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Manuelio Antonijo nacionalinio parko ekskursija su gidu/gamtininku 

Visi parko mokesčiai įskaičiuoti

Parke turėsite laisvo laiko iki vakaro: Manuel Antonio nacionalinis parkas - tai džiunglės vandenyno pakrantėje. Vietovės ten pakankamai uolėtos, todėl vaikštant parke siaurais takeliais tenka tai kilti į viršų, tai leistis žemyn. Kad po kojomis būtų kietesnis pagrindas, kas žingsnį išmėtyti cementiniai blokeliai. Kai kur jų nematyti, tad kartais neatsargiai pastačius koją, ji beveik per sprindį smenga į permirkusią minkštą žemę. Drėgmės ten tiek ore, tiek ant žemės yra be galo daug. Kai kuriose atkarpose net takeliu bėga vandens upeliai. Kitur jis nuo uolų krenta kriokliais žemyn.  Kadangi nacionaliniai parkai Kosta Rikoje saugomi, todėl augmenija čia žmogaus nepaliesta ir labai vešli. Kai kuriose vietose šios džiunglės yra neįžengiamos. Gyvūnija čia irgi pakankamai gausi. Visoje parko teritorijoje knibždėte knibžda daugybė krabų, galima pamatyti ir krokodilų. Vandenyno pakrantėje medžiais karstosi beždžionės, giliau džiunglėse skraido spalvingi plaštakos dydžio drugeliai, medžio drevėse ar ant šakų tupi iguanos. Garsų įvairovė taip pat čia lydi kiekviename žingsnyje. Girdėti įvairių gyvūnų čirpimas bei rėkimas, vandenyno bangų ošimas, vandens čiurlenimas. Kartais eidamas takeliu netikėtai patenki į nuostabų laukinį paplūdimį, kur gali atgaivinti kūną vandenyno bangose. 

4 DIENA MONTEVERDĖS DRAUSTINIS

Keliausite iš Kuepos į Monteverde, į vėsų apylinkių orą. Pakilsite į Monteverdės rūko miškų regioną. Praleisite porą dienų tyrinėdami vietove ir rūko miškų rezervatą, kuris tikrai yra paukščių mėgėjų rojus.

Kosta Rikos regionas Monteverde / Santa Elena yra labai populiarus tarp keliautojų, nes yra daugybė gamtos rezervatų. Populiariausi yra "Monteverde" debesies miško biologinis rezervatas, daugiausia dėl to, kad "National Geographic" pavadino jį debesų miško atsargų vainiko brangakmeniu. Pats miškas skendi debesyse. Yra vėsu, apie 20 C ir be galo drėgna. Nors gal tiksliau - šlapia. Tropinių augalų yra mažiau, tačiau miškas labai vešlus. Augalas auga tiesiog ant augalo. Nuo lietaus gausos visur teka upeliai.

costa-rica-2400159_640.jpg
toucan-1586967_640.jpg
orange-chinned-parrots-1586951_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Kelionė į „Monteverde Cloud Forest“

 (4 valandos)

Vienas iš geriausių kelionių aspektų - tai laikas, kai bandysite daugybę unikalių šio regiono restoranų. Tai suteikia išsamesnį ir įdomų supratimą apie vietinį maistą ir kultūrą. Tai darant visada leidžia jums turėti dar geresnę patirtį. 

5 DIENA MONTEVERDĖS DRAUSTINIS

Po pusryčių vyksite į ekskursiją „Sky Adventures“. Monteverde parką. Parkas yra viename iš labiausiai pripažintų ir nuostabiausių debesų miškų. Monteverde, esanti aukštuose Puntarenas provincijos kalnuose ir dėl didelio aukščio, tarp 1200 m. ir 1750 m  virš jūros lygio, turi kintamą klimatą, kuris padėjo sukurti itin didelę biologinę įvairovę. Pats dėl to Monteverde yra toks populiarus, kad yra pripažintas kaip viena iš iškiliausių laukinės gamtos draustinių pasaulyje. Šią įvairią gyvenimo sistemą sudaro daugiau kaip 2500 augalų rūšių, daugiau kaip 100 žinduolių rūšių, daugiau nei 400 paukščių rūšių, 120 roplių ir varliagyvių rūšių ir tūkstančiai vabzdžių; iš tikrųjų visas pasaulis.

„Sky Adventures“ Monteverde parkas buvo pirmasis iš parkų, atidarytų Kosta Rikoje 1997 m. Būtent dėl Monteverde biologinės įvairovės gausos egzistavo priežastis, kad Monteverde lankytojai kuo geriau patirtų debesų mišką, atrastų viską, ką tik galėtų ir ko norėtų šiame stebuklingame miške. 

hanging bridge monteverde.jpg
Sky-Tram monte verde.jpg
frog-1434425_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Turas atogrąžų miškais, pakabinamais tiltais

Papildoma Veikla

Kavos, šokolado, cukranendrių perdirbimo proceso edukacinis turas.

Siūlome išbandyti papildomą ekskursiją Šis turas padės sužinoti apie kavos, kakavos ir cukranendrių augalus, neįtikėtiną gaminimo procesą, taip pat ir paragausime kiekvieno iš jų. Pasaulis Kosta Rikos arabiką pripažįsta kaip vieną kokybiškiausių. Pasidomėsime, kodėl aukštumose medžiai subrandina geresnes pupeles, nei lygumų plantacijose. 400 milijonų kavamedžių tenka pusketvirto milijono gyventojų – tai šį tą sufleruoja apie kavos produkcijos mastus. Jei tik Jums bus įdomu, gidas galės papasakoti ir apie kavos plantatorių dinastijas, besikeičiančias jos auginimo sąlygas ir kainą.

6 DIENA ARENALIS

Pusryčiaujame viešbutyje ir leidžiamės į kelią. Atstumas tarp Monteverdės ir Arenalio  yra reikšmingas. „La Fortuna“ arčiausiai Arenalio ugnikalnio esantis miestas yra 350 metrų aukščio, o Monteverde 1500 metrų. Neapsigaukite pažiurėje, atrodo tai trumpas atstumas, kai skrenda varna, bet didžiulis ežeras su vingiuotais kalnų keliais tai ne bus mažai. Daugiau nei 914 m. aukščio pažemėjimas sukuria nuostabią aplinką, tačiau kelyje bus ir nelygumų. Mėgautis stulbinančiais Arenal ežero ir jo fone esančio ugnikalnio vaizdais.

Po pietų atvykstame į Arenal Ugnikalnio teritoriją, kur įsikursite savo viešbutyje, iš kurio galėsite pasimėgauti alsuojančio ugnikalnio vaizdais, o vakare tikriausiai pamatysite, kaip tolumoje stūksantis milžinas retkarčiais aukštai į dangų išspjauna raudonos lavos fakelus. Likusi dienos dalis bus laisva.

jeep-boat-jeep.jpg
tree-692918_640.jpg
Arenal-Manoa-Resort-Hotel-Hot-Springs.jp

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Kelionė į La Fortuną, (4 valandos) 

Plaukimas laivu Arenalio ežeru

Atsipalaiduokite terminėse vulkaninėse karštuose šaltiniuose

Mėgaukitės fantastiškais karštų šaltinių baseinais, besiplečiančiais vienas nuo kito! Karštosios versmės porelėms yra ideali vieta romantiškai praleisti laiką. Tik įsivaizduokit. Gulite karštame baseine, tropinių augalų apsuptyje, gurkšnojate kokteilį ir gėritės jau tamsoje skendinčiu bei žėrinčiu vulkanu.

7 DIENA ARENALIS

Bundame su saulės spinduliais ir po sočių pusryčių  su jumis pasisveikins ugnikalnis Arenalis. Kosta Rikoje Arenalis yra andezitinio tipo stratovulkanas. Šis ugnikalnis yra taisyklingos kūgio formos bei jauniausias iš šalyje esančių, 1968 metais, liepos mėnesį, po pirmojo stipraus išsiveržimo, jis pasidengė teliūrine danga, prieš tai daug metų Aresanlis buvo laikomas kaip vienas iš vietos kalnų. Nuotykiai prasideda – mėgaukitės Kosta Rikos krioklių didybę ir jų baseinų malonumais, trumpais pasivaikščiojimais upe, atogrąžų džiunglėmis.  Po nuotykių gamtoje Jūsų lauks skanūs pietūs ir dienos nuotykius pratęsime laukinėje atogrąžų gamtoje ir galimybe atsipalaiduoti terminiuose šaltiniuose, esančius ugnikalnio papėdėje. Žygyje Nacionaliniame Arenalio parke su profesionaliu gidu sužinosite daug įdomių faktų apie ugnikalnį Arsenalis, jo istoriją bei kitų Kosta Rikos ugnikalnių istoriją. Maršrute galėsite mėgautis ramybe ir laukinės gamtos stebėjimu, gidas Jums paaiškins visus iškilusius klausimus apie fauną ir florą, kurią sutiksite pakeliui. Dieną pabaigsime poilsiu terminiuose ugnikalnio šaltiniuose, kur galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis ramiu pasiplaukiojimu šiltame vandenyje. 

waterfall-4751898_640.jpg
fortuna-1452436_640.jpg
monkey-796824_640.jpg

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Visos dienos ekskursija po Arenalio ugnikalnio rajoną

Sunku atsistebėti, kad šalia viešbučio medžių viršūnėse karstosi beždžionės, gulint prie baseino nuo medžio nušoka kokio pusmetrio ilgio riebus driežas, iš delno dydžio žiedų nektarą renka spalvingų kolibrių būriai... Arba važiuojant keliu pamatai – upės krantinėje keliolika krokodilų mėgaujasi saulės voniomis.

8 DIENA PUERTO VJECHAS

Po pusryčių autobusu keliausite link Puerto Vjecho, į Karibų jūros pakrantę. Netoli pasienio su Panama įsikūrusiame miestelyje susimaišė daugybė įvairių tautų nuo afrokaribų iki indėnų bribrių. Atvykus pajusite ne tik šiltesnį klimatą, bet ir pamatysite augmenijos pokytį. Popietė skirta jūsų laisvalaikiui, mėgautis šiltu Punta Cocle paplūdimiu ar susipažinti su jo apylinkėmis. Šioje vietovėje yra daug gražių paplūdimių, o dėl stiprių ir aukštų bangų ją ypač vertina banglentininkai. Apsistosite vietovėje Punta Cocle netoli Puerto Vjecho. Čia galėsite pailsėti ir dar kartą pasimėgauti Kosta Rikos gamta. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Punta Cocle.

tropical-1514446_640.jpg
coconut-trees-1644929_640.jpg
puerto-viejo-4048875_640 (1).jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Kelionė į Punta Cocle , (5 valandos) 

Papildoma Veikla

Raftingas - 3 ir 4 lygio sraunumas, Pacuare upė - žinoma visame pasaulyje

Pirmiausia tie, kurie norėsite daugiau ne tik mėgautis šiltu Punta Cocle paplūdimiais, turėsite galimybę išsinuomuoti kalnų dviračius. Žygiai kalnų dviračiais: Išbandykite jėgas kalnų dviračiais “Pura Vida” žemėje! Važiuosite asfaltu nuklotomis ir kalnuotomis trasomis, kur susipažinsite tiek su tropinio paplūdimio, tiek miško keliais. Kaip visada jus lydės nuostabi laukinė gamta ir gyvūnija, turėsite galimybę išvysti tropinių paukščių ar kur ne kur šmėžuojančių roplių.

9 DIENA MANZANILLO

Siūlome išbandyti papildomą ekskursiją kalnų dviračiais.
Leiskitės į žygį vienoje gražiausių vietų Karibuose! Manzanillo yra nedidelis miestas, esantis 9 kilometrai kelio nuo Punta Cocles. Čia yra Gandoca-Manzanillo saugoma teritorija su balto smėlio paplūdimiais, koralų rifais ir nepaliestu atogrąžų mišku, su laukine gamta ir jos gyventojais. Turėsite galimybę apsilankyti Manzanillo apžvalgos aikštelėje, gražioje vietoje su nuostabiu vaizdu į Karibų jūrą. Galėsite stebėti tropinių paukšciu rūšis ir jų verdantį kasdieninį gyvenimą, nardyti ir maudytis skaidriuose pakrančių vandenyse, o galbūt tiesiog pakrantėje mėgautis nepakartojamo rojaus kampelio vaizdais ir saulės spinduliais, medituoti, paragauti tropinių vaisių.

Gandoca.jpg
MANZANILO.jpg
animal-1450480_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Ekskursiją kalnų dviračiais

Papildomas mokestis

Dviračio nuoma nuo 5 USD

Įėjimas į parką 5 USD

Jau žinote, kad didžiąją Kosta Rikos dalį sudaro nacionaliniai parkai ir draustiniai (o mes Jums atrinkome pačius įspūdingiausius). Dosnioji gamta ir ekoturizmo politiką palaikanti valdžia sukuria geriausias sąlygas ir ramiam, patogiam, ir aktyviam, klajūniškam laisvalaikiui.

10 DIENA PUNTA COCLE

Siūlome išbandyti papildomą ekskursiją po (The Jaguar Rescue Center) Jaguaru gelbejimo centrą.

Mūsų ekskursija po „Jaguar Rescue Center“ jaguaru gelbėjimo centrą nepanaši į jokią ankstesnę patirtį su gyvūnais. Mūsų pasaulinės klasės turas priartins jus prie beždžionių, laukinių kačių, tinginių, skruzdžių teatrų ir kt. Medžiuose pamatysite beždžiones, laisvai skraidančius paukščius ir nuodingiausias Kosta Rikos gyvates, apgyvendintas terariumuose, imituojančiuose jų natūralią buveinę. Vedami profesionalų, kruopščiai apmokiusių mūsų gyvūnus, pamatysite tai, ko net nežinojote ir sužinosite dalykus, kurių niekada negalėjote įsivaizduoti.

lazy-902838_640.jpg
frontal-lobe-basilisk-5289648_640.jpg
collard-araceri-1080720_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Papildoma Veikla

Apsilankymas (The Jaguar Rescue Center)

Šiandien pasaulyje gyvena šešios tinginių rūšys, o Kosta Rikoje gyvena dvi iš jų: rudasis trijų pirštų tinginys (Bradypus variegatus) ir Hoffmano dviejų pirštų tinginys (Choloepus hoffmanni). Nors jų bendra išvaizda yra panaši, jie labai skiriasi anatomija, temperamentu ir priežiūros poreikiais. Dviejų pirštų ir 3 pirštų ant kojų tinginys yra naktinis, o tai reiškia, kad jie aktyvūs naktį. Jie dažnai atpažįstami dėl kiaulę primenančios nosies, kurios plaukai būna šviesūs arba rudi. Iš tolo sunku nustatyti laukinio dviejų pirštų tinginio lytį, nes jų lytiniai organai yra paslėpti kailyje. Trijų pirštų tinginys yra dieninis, o tai reiškia, kad jie yra aktyvūs dienos metu. Jie turi 3 pirštus ant rankų ir 3 pirštus ant kojų. Jie dažnai atpažįstami dėl šypsenos.

11 DIENA SAN CHOSĖ

Po paskutinių pusryčių viešbutyje atsisveikinkite su puriu smėlio paplūdimiu ir važiuosite patogiu autobusu (apie 4 val. kelio) kuris jus lydės į sostinę San Chosę oro uosta. Šiandien tenka ištarti “Sudie” žavingai Kosta Rikos gamtai ir jos žmonėms. Tačiau gerų įspūdžių tikrai parsivešite į namus, kurių užteks jūsų šeimai ir draugams papasakoti.

this-is-cahuita-beach.jpg
parrot-4785502_640.jpg
coffee-beans-1369780_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas į San Chosė oro uostą

(5 valandos) 

Lauktuvės iš Kosta Rikos: kavos pupelės turėtų būti numeris vienas, juk Kosta Rika pirmoji valstybė Centrinėje Amerikoje pradėjo auginti kavamedžius. Margaspalviai rankų darbo gaminiai papuoš tiek artimųjų, tiek jūsų pačių namų interjerą ar taps puikia aprangos detale.

Datos ir kainos

 

2021.11.19 - 2021.11.29  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1350 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.08.15 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.11.29 - 2021.12.09  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1350 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.08.15 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 8 nakvynių 3* ir 2 nakvynes 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 10 Pusryčiai

* Pervežimas į San Chosė oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas - San Chosė   San Chosė - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį  550 Eur

* Papildomą ekskursiją po (The Jaguar Rescue Center) 22 USD 

*Galime pakoreguoti viešbučių kategoriją, maitinimo tipą, lankomus objektus pagal Jūsų poreikius

*

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?

+52 33 2824 4099