top of page
izamal.jpg

Meksika su Tekila 12 Dienų Kelionė su pasirenkamu papildomu poilsiu Del Karmen, Tulume ar Kankuno kurorte

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto iki archeologinių Teotihuacano griuvėsių bei Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

meksika ir tekila.jpg

Kaina € 1000 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

Sausio 28 d. Atvykstantiems svečiams taikomas 30 eurų papildomas mokestis

1 DIENA MEKSIKAS

29 Sausio Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

belas artes.jpg
mexico city 1.jpg
mexico-cathedral.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Papildoma informacija: SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Viešbutis Astor >>

2 DIENA MEKSIKAS

30 Sausio Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

Po to keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

mexico city tour.jpg
teotihuacan.jpg
gudelupe .jpg

Įtraukta veikla:Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po Meksiką.

Viešbutis Astor >>

3 DIENA MEKSIKAS - SAN MIGELIS

31 Sausio Ryte po pusryčių keliausite į San Migelio (San Miguel de Allende) miestą. Atrasite jo kolonijinį žavesį. Šis pasaulio paveldo miestas siūlo provincijos atmosferą su visomis prabangomis ir patogiomis savybėmis. Tą akimirką, kai įkelsite koją į San Migelio centrą, pajausite kad įžengėte į laiko mašiną. Apylinkės yra išklotos akmenimis grįstomis gatvėmis ir kolonijiniais namais, kurie paversti meno galerijomis ar muziejais.

Šiandien padalinsime grupę į kelias mažas grupes, ir pateiksime detalųjį planą kaip pažinti miestą individualiai. Turėsite neribotą laiką susipažinti su meno galerijomis ar muziejais.  Įsitikinkite, kad užsukote į (La Esquina), kad pamatytumėte jų didžiulę populiarių žaislų kolekciją, taip pat ekskursiją po Kaukių muziejų (Museo de la Máscara). Meno talento meka (San Miguel de Allende) yra senas tekstilės fabrikas, kuriame įsikūrę dešimtys meno galerijų, kurios tenkina kiekvieną skonį; su antikvariniais daiktais, dekoratyviniais dirbiniais, smiltainio rankdarbiais, stiklu ir papuošalais garantuotai nepaliksite tuščių rankų! Jei norėtumėte ką nors užkąsti, taip pat yra restoranų ir kavinių.

SAN MIGELIS.jpg
SAN MIGELIS 2.jpg
SAN MIGELIS 3.jpg

Įtraukta veikla: ✔Pusryčiai įskaičiuoti✔🚍 Pervežimas į San Migelį  ETN Biznio klasės autobusu

Pasirenkama veikla:

Viešbutis Casa Don Quijote >>

4 DIENA SAN MIGELIS - GVADALACHARA

1 Vasario Šiandien vykstame į Gvadelaharą. Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

guadalajara-2342422_640 (1).jpg
guadalajara-4562249_640.jpg
guadalajara.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 ETN Biznio klasės kelionė autobusu į Gvadalacharą 👨‍👩‍👦‍👦 Gvadelaharos miesto turas

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą 

Viešbutis Dali Plaza >>

5 DIENA TEKILA

2 Vasario Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant atgal sustosim paraugauti o gal ir netik, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio.

tekila2.jpg
TEKILA.jpg
meksika%25202%2520084_edited.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas Tekilos mieste ir apsilankymas Tekilos gamykloje.

Speciali informacija: 🔞 Norėdami išbandyti tekila ar ragauti alkoholinius gėrimus Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

Viešbutis Dali Plaza >>

6 DIENA GVADALACHARA - SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

3 Vasario Šiandiena anksti ryte tie kas panorės, su vietiniu gidu aplankysime Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán. Po to visi grįšite į viešbutį, galėsite nusiprausti, ir vyksime į oro uostą.

Po popietinio skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

Huentitán 2.png
Chapas.jpg
San Cristobal del casas 2.jpg

Įtraukta Paslauga:✔🚖 Pervežimas į oro uostą 💺 Skrydžio bilietas Gvadalachara - Tuxtla + 👜 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis: 20kg registruotas bagažas, kaina iš anksto 20 USD, ar oro uoste 35 USD (jei būtina)

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 🚶‍♂️🗻Žygis Huentitano kanjone ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po San Kristobalio miestą

Viešbutis Grand Maria >>

7 DIENA SAN JUAN CHAMULA / SUMIDERO KANJONAS

4 Vasario Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Lankysimes bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.
Mūsų kelionė tęsiasi į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
san juan chamula.jpg

Įtraukta veikla: ✔Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 San Juan Chamula kaimo vizitas, Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

Viešbutis Grand Maria >>

8 DIENA VAIZDINGA KELIONĖ - PALENKĖ

5 Vasario Keliausime link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, privačiu mikroautobusu, sustojant prie Agua Azul. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo vieno iš aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Palenke.jpg
CHAPAS 2.jpg
misol - ha2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i Palenkę, su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: o✔👨‍👩‍👦‍👦 Aplankymas,  (Agua Azul) 2val. - (Misol Ha) 45 min. Palenkės archeologinė zona 2val. Visi parko ir archeologinės zonos mokesčiai įskaičiuoti. Suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

Viešbutis Maya Tulipanes >>

9 DIENA PALENKĖ - MERIDA

6 Vasario Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus. Dar šiandiena mūsų laukia apžvalginė ekskursija po Meridą: Didžioji aikštė, Šv. Idelfonso katedra, įspūdingasis Paseo Monteo prospektas.

MERIDA MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
ETN MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti  ✔🚍 Pervežimas į Merida ADO turistines klasės autobusu

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Pasirenkama veikla: Išbandykite istorinę, žirgų vežimo ekskursiją miesto gatvėmis. (kaina 20 Eurų už vežimą iki 4 asmenų)

Viešbutis María Jose >>

10 DIENA MERIDA - KUZAMA

7 Vasario Šiandien aplankysime tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio.

santa_barbara.jpg
Cenotes cuzama.jpg
cenote yucotan.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Kuzamos cenotu turas

Pasirenkama veikla: Antrosios dienos pusės, kelionė į Progreso paplūdimi Meksikos įlankoje 

Viešbutis María Jose >>

11 DIENA CELESTUN

8 Vasario Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustosime pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

selestun.jpg
Celestun-Boat.jpg
celectun beach.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Celectuno visos dienos turas

Viešbutis María Jose >>

12 DIENA IZAMALAS - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

9 Vasario Šį rytą patogiu, privačiu autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 2 valandas laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Bet prieš tai sustojimas, vos 30 kilometrų iki Čičen Icos, kur yra įsikūręs Pueblo Mágico (stebuklingas miestas) Izamalas , dar žinomas kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puiki pries ispanikinė praeitis. kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šio geltonai ir ochra dažyto miesto teisėtumo.
O dar po 3 valandų  vakarop atvyksite į viešbutį Kankune ar Plaja del Karmen, ar į Rivjerą Majos kurortą, tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

pyramid.jpg
izmal2.jpg
playa del carmen 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i pasirnkta kurorta , su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Izamalo turas, Čičen Icą apsilankymo bilietas, suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

Kaip pasirinkti kurortą ar viešbutį?

Kaip pasirinkti kurortą ?

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

Kankunas yra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Tulumas yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

Besidomintiems mūsų kelione siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

playa del carmen.jpg
cancun.jpg
Plaja Del Karmen.jpg

Kodėl Meksika? Meksikos turizmo rinkoje sėkmingai dirbame nuo 2005 metų. Mes ne tik užsakymų agentūra - Mes kvalifikuota ir kūrybinga komanda – entuziastingi kelionių ekspertai, konsultantai, kelionių vadovai ir gidai. 

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 11 nakvynių 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją). apačioje šiame puslapyje, galite pažvelgti į viešbučius

* Vietinio skrydžio bilietai: Gvadalachara - Tuxla ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 8 Pusryčiai 

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Kankunas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur ( Šiuo atveju netaikoma)

* Vietinio skrydžio: Gvadalachara - Tuxla

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD per skrydį

*Papildoma diena prieš kelionę kainuoja 30 Eur. asm. viešbučio ir sutinkančio asmens išlaidoms padengti

Apgyvendinimas kelionės metu

2

Viešbutis „Astor“

Antonio Caso 83, 06470 Mexico City, Mexico 

Vos už 350 m nuo Reformos prospekto įsikūrusiame viešbutyje „Astor“ siūlomas nemokamas belaidis internetas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Erdviuose minimalistinio stiliaus numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys LCD televizoriai. Stilingais neutraliais atspalviais dekoruotuose „Hotel Astor“ numeriuose yra oro kondicionieriai, Visuose numeriuose yra vonios kambariai su dušais. „Astor“ yra baras ir restoranas, kur galėsite mėgautis tipiškais meksikietiškais valgiais.

astor.jpg
astor1.jpg
astor 2.jpg

Viešbutis Casa Don Quijote

Už 600 m nuo San Miguel de Allende istorinio muziejaus ir 700 m nuo Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčios, įsikūrusiame viešbutyje „Casa Don Quijote“ siūloma apsistoti numeriuose su terasomis ir visame pastate naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Visuose numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir vonios kambariai. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra ir ekskursijų organizavimas svečiams. Visuose viešbučio kambariuose yra kavos aparatai. „Hotel Casa Don Quijote“ numeriuose yra oro kondicionieriai ir spintos. Netoli viešbučio „Casa Don Quijote“ esančios populiarios lankytinos vietos yra Las Monjas šventykla, Allende institutas ir viešoji biblioteka. 

hotel 1.jpg
hotel 2.jpg
hotel 3.jpg

Viešbutis Dali Plaza

Pedro Moreno , 570 Colonia Centro, 44100 Guadalajara, Mexico 

Šis 4 žvaigždučių viešbutis yra vos už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo Gvadalacharos katedros. Viešbutyje „Dali Plaza Ejecutivo“ yra poilsio salonas, nemokamas belaidis internetas, savitarnos pusryčiai ir kambariai su oro kondicionieriais. Svečių kambariuose yra kabelinė televizija ir darbo stalas. Iš kiekvieno kambario galima skambinti nemokamai vietiniais telefonais. Kiekviename kambaryje yra vonios kambarys, o kambarių tarnybą galima užsisakyti iš kelių netoliese esančių restoranų. „Dali Plaza Ejecutivo“ viešbutis yra Gvadalacharos centre, netoli daugelio lankytinų miesto vietų. Per 10 minučių iš „Mercado de San Juan de Dios“ nueisite iki parduotuvių, o per 5 minutes - iki Teatro Degollado.

hotel 3.jpg
hotel 2.jpg
hotel 1.jpg

Viešbutis Grand Maria

Flavio A. Paniagua # 17, Centro, 29230 San Cristóbal de Las Casas, Mexico

San Cristóbal de Las Casas mieste įsikūrusiame viešbutyje „Grand Maria“ yra restoranas ir baras. Apgyvendinimo įstaigoje yra sodas. Čia veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename viešbučio kambaryje yra kabelinius ir palydovinius kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius ir rašomasis stalas. Vonios kambariuose rasite vonias arba dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis. Viešbutis yra už 300 m nuo San Cristobal katedros, už 400 m nuo Centrinės aikštės ir parko bei už 400 m nuo Santo Domingo bažnyčios ir San Cristobal de las Casas.

grand maria.jpg
grand maria.jpg2.jpg
grand maria 3.jpg

Viešbutis Maya Tulipanes 

Cañada # 6, Col. La Cañada, 29960 Palenque, Mexico 

Šis viešbutis įsikūręs ekologiško turizmo vietovėje La Cañada, už 8 km nuo Palenkės archeologinės vietovės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, lauko baseiną, karaokės barą, restoraną. „Hotel Maya Tulipanes“ numeriuose yra oro kondicionieriai, telefonai ir kabelinius kanalus rodantys televizoriai. Ventiliatorius ir vonios kambarys su dušu, plaukų džiovintuvu, kosmetiniu veidrodžiu ir higienos reikmenimis. Vietą puošia majų meno kopijos ir archeologiniai kūriniai. 

tulipanes 2.jpg
tulipanes.jpg
tulipanes 3.jpg

Viešbutis María Jose

Calle 64 No 456, 97000 Mérida, Mexico 

Viešbutis „María José“ yra 700 metrų nuo Meridos katedros ir pagrindinės aikštės. Jis siūlo lauko baseiną ir nemokamą belaidį internetą. Yra visą parą dirbanti registratūra ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Visuose kambariuose ir liukso numeriuose yra oro kondicionieriai, kabelinius kanalus rodantys televizoriai, rašomieji stalai ir spintos. Kiekviename yra vonios kambarys su dušu ir nemokamais higienos reikmenimis. Liukso numeriuose taip pat yra sofos ir virtuvėlės su šaldytuvais, mikrobangų krosnelėmis ir kavos virimo aparatais. Viešbutyje yra kavinė-baras ir teikiamos aptarnavimo kambariuose paslaugos. 

hotel marija jose 1.jpg
hotel marija jose 2.jpg
hotel marija jose 3.jpg
stamp real.png