akcentai meksikos.jpg

Meksikos Akcentai 13 Dienų Kelionė su poilsiu P.Vallartos kurorte

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Išsami pažintis su Meksikos sostine – Meksiko miestu. Teotihuakanas – didžiausias Meksikos archeologinis kompleksas (UNESCO).  Aplankysite Mariachi muzikos ir tekilos gimtine. Poilsis viename garsiausių Meksikos kurortų – Vallartoje.

meksikos akcentai map.jpg

Kaina € 850 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

Book on Trip Advisor >>
1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

belas artes.jpg
Meksikas
mexico-cathedral.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Atvykimas į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

mexico city tour.jpg
mexico city 2.jpg
mx.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla

Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco

Kodėl pusryčiai neįskaičiuoti?  Jūs tikrai girdėjote seną posakį, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Na, o Meksikoje tai ypč aktualu. Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakysime įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandysime geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

teotihuacan.jpg
mex2.jpg
gudelupe .jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla 

Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą, Gvadalupės bazilika

Notes

4 DIENA GVADALACHARA

Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

guadalajara.jpg
guadalajara-2342422_640 (1).jpg
guadalajara-4562249_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Meksikas - Gvadalachara ir 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis 20kg bagažas iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

5 DIENA HUENTITANO KANJONAS

Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

Huentitán 2.png
Huentitán 8.jpg
Huentitán 3.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Huentitano kanjono turas
Vakarinis Gvadelaharos turas

prašome peržiūrėti mūsų video įrašą apie Huentitano kanjona >>

6 DIENA TEKILA

Jalisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste.

tequila.jpg
Guachimontones 1.png
meksika%202%20084.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Tekilos miesto aplankymas

Tekilos spirito varyklos vizitas ir turas

Tekila – tai alkoholinis gėrimas, gaminamas iš mėlynosios agavos vaisių, naudojant distiliacijos metodą. Norint suprasti, kaip šiam gėrimui suteikiamas išskirtinis pavadinimas „tequila“, jos gamybos subtilybes galima palyginti su konjako gaminimu. Kaip konjaku vadinamas tik tas brendis, kuris pagamintas ir išlaikytas Prancūzijos Konjako regione, taip ir tekila yra vienas iš „mezcal“ gėrimų, pagamintų Tekilos mieste Jalisco provincijoje Meksikoje. Svarbu: Visi tekilos degustatoriai kelionės metu turi būti ne jaunesni nei 18 metų.

7 DIENA TONALA - TLAKEPAKĖ

Mėgaukitės visos dienos nepakartojama, kultūrine ir gastronomine patirtimi, kuri padės jums susipažinti su papročiais ir gyvenimo būdais „Tapatíos“ (žodis Gvadalacharos gyventojams). Apžiūrėsite stebuklingus Tonalo ir Tlaquepaque miestus, kuriuos pristatis vietinis ekspertas. Du priešspanietiški miestai, skirti menui ir keramikai. Tyrinėsite ir atrasite visas jo vietas, kolonijinius pastatus, muziejus, aikštes, turgus, šventyklas, meno galerijas ir vietines rankdarbių dirbtuves, sužinoję apie Jalisco regioninę kultūrą, pasimegausite tradiciniu maistu ir gėrimais. Ekskursijos metu jūsų vietinis šeimininkas pasidalins istorija, tradicijomis ir gastronomija  draugiškoje ir linksmoje atmosferoje. Ši patirtis skirta tiems, kurie nori kažko kitokio, autentiško, vietinio ir asmeniško. 

tlaquepaque.png
guadalajara.jpg
mexican food.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

meksikos gatvės maisto fiesta.

Meksika yra viena iš geriausių (top5) gatvės maisto šalių pasaulyje. Tačiau, gatvės maistas Meksikoje skiriasi priklausomai nuo regiono. Atsižvelgiant į tai, šiandiena jums teks išbandyti skirtingų Gvadelaharos specialybių, kuriuos tikrai turėtumėte pabandyti kelionės į Meksiką metu.

8 - 12 DIENA PUERTO VALLARTA

Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.
Mėgaukitės pora dienų poilsio, tai istorinė sostinė, tai paplūdimio kurortas, tai gyvas, romantiškas miestelis.
Valartos mieste yra daug ką pamatyti ir nuveikti, o mes norėjome įsitikinti, kad turėsite šiek tiek laiko, kad galėtumėte visa tai panaudoti. Nesivaržykite atsipalaiduoti ar išbandyti pasirenkamą veiklą, pavyzdžiui, ekologinių banginių stebėjimą, misijos metu įsitrauksite į nepaprastą nuotykį į vandenyno gyluma. Susitikti ir pasimaudyti su delfinais jų natūralioje buveinėje arba atsipalaiduoti atliekant masažą, dviračiu apžiūrėti netoliese esančias kalvas ar apsilankyti vietinėje vaisių turgavietėje.

puerto-vallarta.png
PV (3).jpg
puerto vallarta 4.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

P. Vallarta orentacinis turas

Norėdami puikiai pailsėti prie jūros, kartu ar su kompanija ir tuo pačiu nepadaryti klaidos pasirinkdami viešbutį, kuris patenkintų visus jūsų norus ir atitiktų jūsų biudžetą, pasinaudokite patyrusio Guru Journeys agento paslaugomis. Galų gale, tai yra profesionalus turizmo verslo atstovas, turintis asmeninės patirties, atsiliepimų iš savo klientų ir asmeniškai aplankęs daugelį viešbučių, suteiksiantis objektyviausias konsultacijas

13 DIENA PUERTO VALLARTA - MEKSIKAS

Mūsų kelionė baigiasi šiandien. Galite išvykti bet kada. Išsiregistravimo laikas yra 12 val., Tačiau jūs galite naudoti viešbutį savo daiktams laikyti, jei dar turite laiko. Jūsų pervežimas į Puerto Vallartos oro uostą ir Skrydžio bilietas Puerto Vallarta - Meksikas, su 10kg rankinio bagažo yra įskaičiuotas.

PV (5).jpg
puerto vallarta 5.jpg
puerto-vallarta 2.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas i oro uostą​

Šiandien mes pasirūpinsime jūsų skrydžiu į Meksiką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai informuoti mus su bilietu atgal į Europą.

Datos ir kainos

 

2021.01.08 - 2021.01.21  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      850 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.01.05 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.01.21 - 2021.02.03  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      850 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.01.15 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.02.25 - 2021.03.10  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      850 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.02.15 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.05.19 - 2021.06.01  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      850 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.04.19 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 12 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Meksikas - Gvadalajara ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 8 Pusryčiai 

* Pervežimas į Vallartos oro uostą

* Vietinio skrydžio bilietai: Vallarta -Meksikas ir 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Meksikas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 150 Eur

* Vietinio skrydžio: Meksikas - Guadalajara

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puertos Vallartos kurorte. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.

Papildomi apgyvendinimo variantai Puertos Vallartos kurorte

 

Viešbutis „Riu Jalisco“, iš kurio atsiveria nuostabaus balto smėlio paplūdimio vaizdas, yra ideali vieta mėgautis nepamirštamomis atostogomis su šeima ar draugais. Šis viešbutis „viskas įskaičiuota“ Valartartoje, Meksikoje...     peržiūrėti dabar >>

Papildoma kaina asmeniui dviviečiame kambaryje už 5 nakvynes   nuo 320 EUR 

Viešbutis „Riu Vallarta“, kuriame teikiamos visą parą „viskas įskaičiuota“ tipo paslaugos, atsiveria gražaus balto smėlio paplūdimio vaizdai ir siūlo geriausias paslaugas, kad galėtumėte mėgautis atostogomis. Šis Meksikos viešbutis siūlo nemokamą belaidį internetą, baseinus su baru ir geriausias pramogas, kad galėtumėte patirti autentiškas atostogas su „RIU Hotels & Resorts“.     peržiūrėti dabar >>

Papildoma kaina asmeniui dviviečiame kambaryje už 5 nakvynes   nuo 350 EUR 

Viešbutis „Riu Palace Pacifico“ (24 val. Viskas įskaičiuota) yra Naujojo Vallartos mieste, Meksikoje, ir neabejotinai yra prabangiausias mūsų viešbutis šiame rajone. Aukštos kokybės aptarnavimas ir personalo profesionalumas padaro šį viešbutį puikia vieta praleisti atostogas.     peržiūrėti dabar >>

Papildoma kaina asmeniui dviviečiame kambaryje už 5 nakvynes   nuo 350 EUR 

+52 33 36657815