top of page

Majų kelias 15 Dienų Kelionė su poilsiu Del Karmen ar Kankuno kurorte

Suraskite Meksikos actekų, sapotekų, majų ir ispanų kultūrų širdis naudodami šią 15 dienų „Meksika Savarankiškai“ maršruto planą ar PDF, kurią palaiko ilgalaikę patirtį turinti kelionių operatorius „Guru Journeys“. Atraskite griuvėsius, apsilankykite Meridos mieste ir sutikite nuostabių žmonių kelionėje, apimančioje visus pagrindus. Mėgaukitės atsipalaidavusiomis Jukatano pusiasalio pakrantėmis, atskleiskite nuostabią senųjų civilizacijų paslaptį Čičen Ica ir pasinerkite į ikiteisminę kultūrą San Kristobalyje. Turėdami daugybę galimybių maudytis, snorkeliuoti ir daug daugiau, tai bus puikus įvadas į vieną spalvingiausių ir įdomiausių Centrinės Amerikos vietų.

mek sav 1 baltas.jpg

Kelionės biudžetas / kaina pateikta vienam asmeniui, keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. Pramogos, alkoholiniai gėrimai, suvenyrai ir kitos asmeninės išlaidos neįskaičiuota.

Kelionės konsultacija

Skype, Zoom ar Facebook plat..

 €      0,-

Apgyvendinimas

10 naktų 3 žvaigždučių viešbučiai

 €  270,-

Transportas

autobusai, lėktuvai, taksi ....

 €  180,-

Maistas

pusryčiai, pietūs, vakarienės

 €  300,-

Lankytinos Vietos

ekskursijos, muziejai ir pan.

 €  160,-

Automobilio Nuoma

jei būtina

 €      0,-

Nenumatytos išlaidos

ekskursijos, muziejai ir pan.

 €    30,-

Kelionės Planas PDF

mūsų paruoštas maršrutas

 €    20,-

Kelionės biudžetas

Kaina vienam keliaujant dviese

 €  960,-

Kelionės maršrutas

1 DIENA MEKSIKAS

👨‍👩‍👦‍👦 Bienvenidos Meksike! Tai vienas didžiausių pasaulio miestų centrų, triukšmingas metropolis, turintis tiek daug įtakos, siūlantis daugybę muziejų, galerijų ir architektūros malonumų, taip pat pumpuojantis naktinį gyvenimą ir neprilygstamą gatvės maistą. Jūsų nuotykiai prasideda šį vakarą. Bet jei atvykstate anksti, galbūt aplankykite Zocalo - didžiulę centrinę aikštę - ir apžiūrėkite netoliese esančius actekų griuvėsius ir kolonijinę architektūrą. Taip pat yra daug parkų ir sodų, kuriuose galite atsipalaiduoti ir prisitaikyti prie meksikietiško gyvenimo būdo.

mexico oro uostas.jpg
mx.jpg
belas artes.jpg

📑 užsisakę mūsų maršruto PDF, gausite visą informaciją apie pervežimus į viešbutį ✈🚖🚇 ir geriausią pinigų (valiutos)💲✔ keitimą visame Meksike.

🏨Viešbučiai: pasinaudoję ilgamete patirtimi Meksikoje, mes jums atrinkome kelis viešbučius, kurie atitinka kokybę ir kainą. Mėlyna   spalva pažymėti viešbučiai daugiau ar mažiau atitinka jūsų biudžeto kainą, užsisakę juos neišleisite daugiau pinigų. Žalia  spalva pažymėti viešbučiai bus pigesni, bet atitinkantis kokybę ir kainą. Oranžine spalva pažymėti viešbučiai bus brangesni ar brangus, neatitinkantis jūsų biudžeto kainą, užsisakę juos išleisite daugiau pinigų. Visi pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai >>) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius, paspaudus ant ju busite nukreipti į kitus ar kitų svetainių puslapius.

🏨 Kur Apsitoti Meksike?  Mes rekomenduojame jums apsistoti „Mexico City Reforma“. Tai yra viena žinomiausių gatvių visame mieste! Yra saugi, puiki ir įdomi vieta, kur galima rinktis prabangius ir pigius viešbučius, puikius restoranus, muziejus, taip pat kai kurias gerai žinomas pramogas. Viešbutis Astor >>  vos už 350 m. nuo Reformos prospekto, viešbutyje yra nemokamas belaidis internetas. Erdviuose minimalistinio stiliaus numeriuose yra oro kondicionieriai, visuose numeriuose yra vonios kambariai su dušais. 

Viešbučiai miesto centre: Kali Ciudadela Mexico City ⭐⭐⭐  naujai renovuotas viešbutis šalia metro 👌👀rekomenduojame!

Viešbutis Gran Hotel Ciudad de Mexico >>  Šis 5 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs Zocalo, pagrindinėje aikštėje Meksiko miesto centre. Istorinės architektūros viešbutis siūlo nemokamą belaidį internetą ir gurmanų restoraną, iš kurio atsiveria Zócalo aikštės bei Nacionaliniai rumai.

🏨 Viešbutis Kali Ciudadela  ⭐⭐⭐⭐      (Gera kaina apie 40 EUR už naktį dviems)

Šalia Ciudadela aikštės, istoriniame Meksiko centre įsikūrusiame viešbutyje „Kali Ciudadela Mexico City“ yra baras-restoranas, nemokamas belaidis internetas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Praktiško interjero numeriuose yra ventiliatoriai ir kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus. Aplinkinėse gatvėse rasite keletą vietinių kavinių, maisto prekių parduotuvių ir maisto prekystalių. La Ciudadela amatų turgus yra už 500 m. Iki Balderas metro ir metro autobusų stočių nueisite per 5 minutes, o iki centrinės Zocalo aikštės nueisite per 20 minučių.

kali hotel.jpg
kali hotel. 3.jpg
kali hotel 2.jpg

2 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į seniausią Amerikos sostinę - ir pasiruoškite būti priblokšti! Jei Meksike lankysitės pirmą kartą, mes jums siulome mūsų pasivaikščiojimą istoriniame centre >> kuris geriausias būdas susipažinti su Meksikos kultūros raida nuo pat ankstyvųjų iki šių dienų. 

 Jei norite atrasti miestą savo ritmu pradėkite pažinti anksti ryte. 🕣(9 val-12 val)  Pradėkite dieną nuo „Plaza de la Constitución“ (kitaip vadinamame „Zocalo“), plakančia miesto širdimi, kurioje yra katedra, prezidento rūmai ir vyriausybės įstaigos. Būtent ši aikštė buvo ištraukta Jameso Bondo filme „Spectre“. Aikštės šiaurės rytuose yra senovės actekų miesto Tenochtitlán centras ir šventyklos liekanos. Pasivaikščiokite po griuvėsius prieš apžiūrėdami muziejų. Tada aplankykite „Palacio Nacional“, kuriame yra prezidento kabinetai ir Diego Rivera freskos, kuriose pasakojama apie Meksikos istoriją prieš Ispanijos užkariavimą. Katedros viršuje tas patsvarpas, kuris skambėjo per Nepriklausomybės karą. (Catedral Metropolitana) didžiausią katedrą Amerikoje. Daugybė vietinių gyventojų meldžiasi prie daugybės paauksuotų ir medinių altorių. Įsitikinkite, kad prisijungkite prie varpinės turo, kuris nuves jus ant katedros stogo ir suteiks puikų vaizdą į Zocalo aikšte ir miestą. 🕐(13 val-18 val) Antrą dienos dalį mes siūlome pasinaudoti „Hop-on Hop-off“ autobusais. Tai patogus būdas atrasti miestą savo ritmu ir susikurti savo asmeninį maršrutą. Ši paslauga leidžia jums įlipti ir išlipti iš autobuso taip dažnai, kaip jums patinka bet kurioje stotelėje, kol galioja jūsų bilietas. Turas autobusai turi keturis skirtingus „Hop-on Hop-off“ maršrutus, kur galėsite atrasti viską, ką šis puikus miestas gali pasiūlyti: istorinis miesto centro maršrutas, pietų maršrutas, Polanco žirgų trasa-Chapultepec maršrutas ir bazilikos maršrutas. Kiekvienas maršrutas nukels jus į geriausias lankytinas vietas.

mexico-cathedral.jpg
mexico city 2.jpg
mexico city 1.jpg

📑 užsisakę mūsų maršruto PDF, gausite informaciją pažymėta „Google“📍 žemėlapyje, apie geriausius 🌮gatvės maisto kioskus, kavines ir užkandines, kurios ne tik nustebins, bet ir sutaupys jūsų išlaidas. Taip pat gausite saugos patarimų ir kaip naudotis viešuoju transportu.

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių siulome keliauti į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa. arba už mažiau nei puodelį kavos isgikite laiką ir pinigus taupanti leidinį  - Išsamų vadovą, Lietuvių kalba, kaip aplankyti Dievų miestą Teotihuakaną>> šį leidinį pridedame nemokamai įsigyjant mūsų kelionės PDF.
Grįžus į Meksiko miestą, jei dar nebuvot, pakeliui butinai sustokite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

teotihuacan.jpg
mex2.jpg
guadalupe.jpg

❌🛑Labiausiai paplitusi visų turistų apgaulė - padirbti suvenyrai, parduodami kaip vertingesni ar tikresni nei yra. Tačiau turint omenyje, kad išleidžiate pinigus tai nėra blogiausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti, kad palaikytumėte vietinius pardavėjus. Nepaisant to, nėra malonu, kai nusiperkate ką nors padirbto, todėl būkite atsargūs pirkdami sidabro gaminius, papuošalus ir ypač viską, ką žmonės bando jums pasakyti, kad tai yra „tikra relikvija“.

4 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Ši diena, kai keliaujate į San Kristobalį.✈ Trumpas vidinis skrydis Meksikoje yra pigus ir daug lengvesnis ir greitesnis nei kelionės autobusu išbandymas. Taigi iš Meksiko oro uosto yra keletas operatorių kurie skrenda į Tuxlą ir kainos gali siekti tik 50 JAV dolerių asmeniui. Pasirinkite rytinį skrydį, nes tai svarbu. (MEX ✈ TGZ)  Mexico City Juarez International  - Tuxtla Gutierrez. O po kelionės,  Centrinėje Čiapaso aukštumoje jus rasite žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštai apylinkėse.

san kristobalis 2.jpg
san kristobalis.jpg
San Cristobal del casas 1.jpg

❌📸🛑Labiau nei bet kur kitur, šiame regione - čia turite būti ypač atsargūs fotografuodami. Visiškai draudžiama fotografuoti bet kokioje bažnyčioje, bet kokį ritualą ar bet kokį religinį vadovą ar gydytoją . Prieš fotografuodami juos ar jų vaikus, visada atsiklauskite.

🏨Viešbučiai: Rekomenduojame! Viešbutis Grand María San Cristóbal >> su 4 žvaigždučių patogumais, įsikūręs miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko. Kambariai dekoruoti Meksikos kolonijiniu stiliumi, su medinėmis detalėmis, dekoruoti meksikiečių amatininkų. (Kaina apie 50 EUR už naktį dviems)

🏨 Viešbutis Grand Maria ⭐⭐⭐⭐ (Gera kaina apie 40 EUR už naktį dviems)

Kodėl mes jums siūlome šį viešbutį? Tik atvykus Jūs pajusite, kad patekote į senovės istoriją. Meksikos kolonijinio stiliaus viešbutis su išraižytų meksikiečių amatininkų medinėmis detalėmis, ir 4 žvaigždučių viešbučio patogumais. Viešbutis Grand María įsikūręs miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko.

grand maria.jpg
grand maria.jpg2.jpg
grand maria 3.jpg

Flavio A. Paniagua # 17, Centro, 29230 San Cristóbal de Las Casas, Mexico

🏨 Rezervuoti kambarį ar jį peržiūrėti per booking.com galite paspaudę šią nuorodą >>

5 DIENA SAN JUAN CHAMULA / SUMIDERO KANJONAS

Šiandien mes siūlome aplankyti gražų Sumidero kanjoną >>. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustokite turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.
Po pietų siūlome kelione tęsti į San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Apsilankykite bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais. Negaiškite laiko ir užsisakykite mūsų maršruto PDF, kurioje rasite visa informaciją kaip aplankyti šį kaimą.

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
san juan chamula.jpg

❌📸🛑Labiau nei bet kur kitur, šiame regione - čia turite būti ypač atsargūs fotografuodami. Visiškai draudžiama fotografuoti bet kokioje bažnyčioje

6 DIENA AGUA AZUL - MISOL HA - PALENKĖ

Keliausite link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, sustojant prie Agua Azul >>. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha >>. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė >>, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Palenke.jpg
CHAPAS 2.jpg
misol - ha2.jpg

🚐🏞 Norintiems aplankyti abu krioklius, kelionė įmanoma tik su organizuotu turu i Palenkę. Ekskursiją tiksliau kelionę (nes jus keliausite su savo daiktais) prieš 2 dienas galite užsisakyti San Kristobalyje, arba iš anksto užsisakyti per mūsų agentūrą. Svarbu pasirinkti patikimus operatorius kurie turi didelia patirtį.

🏨Viešbučiai: Svarbu pasirinkti viešbutį šalia autobusų stoties, nes rytoj ryte važiuosite autobusu į Merida, tad ryte nereiks skubėti. Viešbutis Cañada Internacional >> yra 100 metrų nuo centrinės autobusų stoties (tai didelis patogumas rytojaus dienai vykstant i Merida), ekologiškoje La Cañada turistinėje zonoje, už 500 metrų nuo viešbučio yra prekybos centras. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

🏨 Viešbutis Cañada Internacional ⭐⭐⭐ (Gera kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

Kodėl rekomenduojame šį viešbutį? Patogus, švarus, ir pigus, mūsų išbandytas. Viešbutis yra už 50 m nuo centrinės autobusų stoties, La Cañada ekologinėje turistinėje zonoje, ir už už 8 km nuo archeologinės zonos. Viešbutis įsikūręs restoranų zonoje, už 500 metrų yra prekybos centras. Patogiuose kambariuose yra 2 dvigulės lovos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir oro kondicionieriai. Vonios kambariuose rasite dušus, nemokamus higienos reikmenis ir rankšluosčius. Taip pat yra seifas.

CANADA HOTEL 3.jpg
CANADA HOTEL. 2.jpg
CANADA HOTEL.jpg

Carretera Palenque - Pakal Na, esq Av Juarez, col La Cañada, 29960 Palenque, Mexico

🏨 Rezervuoti kambarį ar jį peržiūrėti per booking.com galite paspaudę šią nuorodą >>

7 DIENA PALENKĖ - MERIDA

Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksite į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Kolonijinis miestas Merida, įkurtas 1542 m. (senovės majų miesto) vietoje, kuris išlaiko didžiąją dalį senojo pasaulio žavesio, visų pirma dėl žmonių ir architektūros. Pasivaikščiokite ir mėgaukitės, tiesiog praleiskite laiką klajodami „Plaza Grande“ aikštėje: žalioje, šešėlinėje aikštėje, apsuptoje XVI a. Katedros, miesto rotušės. Apsilankykite valstijos vyriausybės rūmuose ir „Casa Mantejo“, arba lauko turguose, kur galesite paragauti vietinių maisto užkandžių.

MERIDA MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
ETN MEXICO.jpg

🚍 Autobusas išvyksta 🕣8:30 val., o kelionė į Meridą trunka 8 valandas. (fiksuota bilieto kaina 830 pesų, tai kainuos 35 Eurus) 

🏨Viešbučiai: Viešbutis María Jose >>   yra vos už 700 metrų nuo Meridos katedros ir pagrindinės aikštės. Jis siūlo lauko baseiną ir nemokamą belaidį internetą. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. (Kaina apie 35 EUR už naktį dviems)

8 DIENA MERIDA - KUZAMA

Šiandien aplankykite tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio

santa_barbara.jpg
cenote yucotan.jpg
Cenotes cuzama.jpg

📑🚌🚖 Kaip iš Meridos viešuoju transportu nuvykti į Kuzamos cenotes? Informaciją rasite kelionės PDF.

9 DIENA MERIDA - ČIČEN ICA - PASIRINKTAS KURORTAS

Šį rytą patogiu autobusu važiuokite į Čičen Icą („Chichen Itza“). Čičen Icą , vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų, senovės majų metropolis, ikoniškas ir tikrai įspūdingas. „Chichen Itza“ neabejotinai bus jūsų hitų sąraše per pastarąją kelionę į Meksiką. Atsisiuskite pdf kur jūs rasite išsamią informacija ir turėsite 2,5 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 

Autobusas iš archeologinės vietovės išvyksą i Kankuną, Plają del Karmen ar Tulumą 16.30 val. Kaip rašoma ADO svetainėje, kelionė trunka šiek tiek daugiau nei tris valandas. Jei tie laikai jums netinka, apie kitas galymibes daugiau info rasite mūsų PDF.

pyramid.jpg
chiten itza.jpg
mexico 5.jpg

🏖  Kaip išsirinkti kurortą? 

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

Kankunas yra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Tulumas yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

Besidomintiems mūsų paslaugomis siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

10 - 14 DIENA POILSIS PRIE JŪROS

Meksikos Karibų jūros regione linksmybės niekada nesibaigs, nuo aušros iki sutemų yra begalė užsiėmimų! Atraskite visą gamtos, nuotykių, kultūros ir majų istorijos, gastronomijos, apsipirkimo, sveikatingumo ir pramogų patirtį, kurią rasite kiekvienoje mūsų siūlomoje nuostabioje vietoje.

kankunas.jpg
Plaja Del Karmen.jpg
puerto vallarta 03.jpg

🏨 Kankuno viešbučiai >> 🏨 Kankuno viešbučiai >> 🏨 Kankuno viešbučiai >>

 

15 DIENA PASKUTINĖ ATOSTOGŲ DIENA IR KITA INFORMACIJA

🚖🚌 Šiandiena suplanuokite pervežimą į oro uostą. Dauguma tarptautinių skrydžių išvyksta iš Kankuno tarptautinio oro uosto, 3 arba 4 terminalo. Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomom dienom. Jei svarstote būti ilgiau, ar vykti kitur, siūlau pasinaudoti mūsų konsultacija kuri trunka apie vieną valandą. Padėsiu jums susigaudyti informacijos gausoje.

Ruošiatės kelionei į Meksiką? Pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi: 1. Domina detalus atostogų planas 📑 po Meksika? Rašykite mums ⌨📧 info@gurujourneys.com 2. Patikrinti ✅ maršrutai ir 🏨 viešbučiai, keliautojams rekomenduojama tik, ką akyse esame matę. Visus maršrutus, turus, viešbučius esame kruopščiai patikrinę ir patys ne kartą išbandę.

Kankuno viešbučiai

Kankunas visame pasaulyje pripažintas dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos vandens. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, įmantrios SPA paslaugos; išskirtiniai prekybos centrai, tipiški rankdarbių turgūs, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Trumpai tariant, mes siūlome tris skirtingas vietas. (Zona Hotelera) yra ilga paplūdimio juosta ir vieta, kur rasite daugybę „viskas įskaičiuota“ prabangių viešbučių. (Punta Cancun) yra šiaurinė (Zona Hotelera) dalis kuri yra gyvesnė, ideali vieta vakarėlių liūtams, nes čia yra daugybė puikių klubų ir barų. Šiek tiek į vakarus yra (El Centro) žinomas kaip Kankuno miesto centras, ir vieta, kur rasite pigesnių apgyvendinimo galimybių. 

🏨 Viešbutis Kavia  ⭐⭐⭐

Claveles 109, 77500 Cancún, Mexico 

  ✅    Gera kaina 30 - 35 Eur už naktį

Netoli nuo Kankuno autobusų stoties įsikūrusiame viešbutyje „Hotel Kavia“ yra restoranas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, lauko baseinas ir baras. Šiame šeimyniniuose numeriuose yra atvira terasa. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros, kambarių tarnybos ir valiutos keitimo paslaugomis.

kavia.jpg
kavia 3.jpg
kavia 2.jpg
bottom of page