top of page

Nuotaikinga visos dienos ekskursija pėsčiomis ir metro po Meksiko Miestą  A-1

Sveiki atvykę į seniausią Amerikos sostinę - ir pasiruoškite būti priblokšti! Jei Meksike lankysitės pirmą kartą, mūsų pasivaikščiojimas istoriniame centre yra geriausias būdas susipazinti su Meksikos kultūros raida nuo pat ankstyvųjų iki šių dienų. Susipažinsime ir pasivaikščiosime po vieną didžiausių ir gražiausių miesto parkų vakarinėje dalyje, o specialus „Maisto turas“ parodys, kokia puiki ir turtinga yra vietinė virtuvė. Aplankysime svarbiausius pastatus ir vietas, parodančias Meksiko centro istoriją ir architektūrą. Visos ekskursijos metu taip pat aplankysime įvairias parduotuves, aikštes, parkus, kultūros centrus, kavines, maisto kioskus, kuriuos lanko vietiniai gyventojai.

Kaina € 35 Eurai Vienam asmeniui, 4 ir daugiau žmonių grupei taikoma 25% nuolaida

Ekskursijos maršrutas

🕣8:30 - 9:00 am👨‍👩‍👦‍👦 Šiandien mes pradėsime jūsų kelionę nuo jūsų viešbučio, kur jūsų gidas lauks registratūroje atsižvelgiant į sutartą laiką.🚌 Išbandysite metroautobusa „Metrobús“ kuris priklauso Meksiko greito tranzito sistemai, kuris per pastaruosius 15 metų smarkiai sumažino miesto eismą ir taršą.

1. Gvadalupės bazilika (Basílica de Guadalupe)

gvadelupes bazilika.jpg
gudelupe .jpg
metrobus.jpg

Pirmoje stotelėje aplankysite vieną iš labiausiai lankomų religinių vietų pasaulyje Gvadalupės baziliką, pastatytą Lotynų Amerikos Gvadalupės Mergelės globėjos garbei, kurią kasmet aplanko 20 milijonų piligrimų. (Cerro del Tepeyac) kalvos papėdėje aplankysime baziliką, antrą pagal lankomumą katalikų pasaulyje, nusileidzenti tik Romos Šv. Pauliaus bazilikai. Pakilsime stačiais laiptais į Cerrito koplyčią, pastatytą vietoje, kur pirmą kartą pasirodė Gvadalupės Mergelė. Ekskursija pratęsime senojo kapucinų vienuolyno link, kur šiuo metu stovi Gvadalupės bazilikos muziejus. Iš čia galime pasigrožėti įspūdinga daugiau nei 4 000 naujų ispanų meno kūrinių, susijusių su Gvadalupės kultu, kolekcija.

🕚11:00 am🚇 Tęsime kelionę į Meksikos centrą, Išbandysite metro. Meksiko metropolitenas yra vieta, kur įvairūs socialiniai sluoksniai kiekvieną dieną priversti susimaišyti. Atsižvelgiant į tai, Meksiko miesto metro yra antras pagal dydį Šiaurės Amerikoje ir kasdien perveža penkis milijonus žmonių.

2. Miesto senamiestis

mexico-cathedral.jpg
belas artes.jpg
mexico city metro.jpg

Aplankysite viena didžiausių pasaulyje aikščių „Plaza de la Constitución“, dar žinoma kaip „Zócalo“, ji buvo viena pagrindinių miesto turgaus teritorijų nuo Tenochtitlano (apie XIV a.) Laikų, be to, ji buvo ritualų ir švenčių vieta. 1860-aisiais imperatorius Maksimilianas sukūrė paryžietiško stiliaus parką su medžiais apsodintais takais ir suolais. Skirsime šiek tiek laiko, kad pajustumėte šios didingos aikštės energiją ir istoriją, tada susipazinsime su ją supančiais kvartalais, prezidento rumais, gausa įspūdingos architektūros, įskaitant  buvusius (Templo Mayor) griuvėsius, Nacionalinį dailės muziejų ir (Casa de los Azulejos) kitaip vadinamą „Plytelių namą“. 1. Konstitucijos aikštė (Zocalo) ➡ 2. Nacionaliniai rūmai (Palacio Nacional) ➡ 3. Metropoliteno katedra ➡ 4. Didžioji šventykla (Templo Mayor) ➡ 5. Madero gatvė ➡ 6. San Francisko bažnyčia (Iglesia de San Francisco) ➡  7. Lotynų Amerikos bokštas (Torre Latinoamericana) ➡ 8. Plytelių namas (Casa de Azulejos) ➡ 9.  Dailės rūmai (Palacio de Bellas Artes) Pasivaikščiiojimo metu sustosime vienai kavos pertraukėlei kur galesite paragauti Meksikietiškos kavos. ☕🎁 maža dovana jums, mėgstama kava apmokėsime mes !!!

🕐13:00 pm 🍽 Istorijos ir tradicijų derinys Meksike persmelkia visus gyvenimo aspektus, o maisto sritis nėra išimtis. Šimtmečius maistas ir gėrimai buvo neatsiejama miesto kultūros dalis, pasireiškianti žymiuose turguose ir užkandinėse bei keliuose išties nuostabiuose receptuose, kuriuos mes vadiname Meksikos virtuve. Šis turas leidžia jums ištirti keletą svarbiausių su maistu susijusių lankytinų vietų istoriniame Meksiko centre.

3. Maisto degustacija ir pietūs istoriniame centre 

Los-Cocuyos takos.jpg
el moro.jpg
San-Juan turgus.jpg

1. Pirma stotelė (Los Cocuyos) Tikrai neturėtumėte palikti Meksiko neparagave bent trijų (Tacos Al Pastor, Campechanos, Suadero, Longaniza)  Ši vieta teigia esanti pirmoji Meksike patiekianti šiuos patiekalus gatvėje. Gerai pasisotine keliausime toliau. 2. (El Moro) Tai bus mūsų antroji pietų stotelė. Visai netoli nuo takerijos ateisime į seniausią (churrería) visame mieste kuri dirba nuo 1935 m., geriau žinomą kaip El Moro. Tie, kurie čia įkūrė šia užkandine buvo Ispanai. Jie atvyko iš Ispanijos, kai prasidėjo pilietinis karas, bet jau trečioji karta puikiai vygdo ši versla. „El Moro“, nes čuros (churros) yra tipiškas Ispaniškas skanėstas, o tas, kuris kepdavo čuras, buvo pravardžiuojami „El Moro“, tačiau tai neturi nieko bendra su maurais (daugiau istorijos sužinosite budami čia). 3. Tęsiame savo kelionę i miesto turgu (San Juan Market). Pastatytas 1955 m. uždaras (San Chuano) turgus yra vienas seniausių Meksike. Istorinio centro širdyje jis yra pavadintas iš gretimos (San Juan Plaza) aikštės. 
Čia galėsite iš arti susipažinti su kiekviena mėsa ar žuvimi, kurią tik galite įsivaizduoti, pradedant vietiniais skanėstais ir baigiant retais užsienio importais. Tarp jų yra iguana, skunkas, elnias, triušis, kiaulė žindenė, ožka, žemumų paka, šernas, elniena ar krokodilas, taip pat retai meksikietiškoje virtuvėje randamas strutis. 
Tarp čia parduodamų naminių paukščių yra šviežių putpelių, Kornvalio vištų, ančių, balandžių, žąsų, kalakutų, balandžių, taip pat įvairių rūšių paukščių kiaušinių. Be to, yra daugybė vabzdžių, tokių kaip taratulos, skorpionai, tarakonai, žiogai, raudonieji kirminai ir eskamolės (skruzdžių lervos, dar vadinamos „Meksikos ikrais“). Vabzdžiai dažniausiai valgomi kaip traškučiai, patiekiami tacose arba naudojami kaip kitų patiekalų puošmena.
Kiti produktai yra vaisiai, daržovės, valgomosios gėlės ir prieskoninės žolelės, kurių daugelis yra iš užsienio, skirtų maistui gaminti. Taip pat yra sezoninių Meksikos, tokių kaip laukiniai grybai, kurie užpildo prekystalius liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Jei nerimaujate dėl kraujo ar žalios mėsos, tai būtinai ispėkite mus, nes tai gali būti ne jūsų vieta.

🕝14:30 pm 🚇 Gerai pasisotine tęsiame savo kelione. Trumpas pravažiavimas su metro į Meksiko Čapultepeko parką, kuris yra seniausias ir didžiausias mieste ir visoje Lotynų Amerikoje, ir vienas seniausių miesto parkų pasaulyje. Šiame parke yra keletas žinomiausių turistų lankomų vietų, pavyzdžiui, Čapultepeko pilis ir Nacionalinis antropologijos muziejus. 

3. Čapultepeko parkas ir jos pilis (Bosque de Chapultepec)

parkas 2.jpg
parkas.jpg
capultepec.jpg

1. (Ninos Heroes) paminklas. Mūsų pasivaikščiojimas prasidės nuo įspūdingo paminklo, pagerbiantčio 6 meksikiečius paauglius, kurie žuvo gindami Meksiką, kai JAV armija užpuolė Čapultepeko pilį. 2. Čapultepeko pilis Ši pilis, iš kurios atsiveria įspūdingi Meksiko vaizdai, yra vienintelė konstrukcija, tarnavusi kaip suvereno būstinė Šiaurės Amerikoje. Pastatas didingai stovi ant Čapultepeko kalno, o dabar jame yra Nacionalinis istorijos muziejus. 3. Priklausomai nuo laiko ir jūsų ištvermės likusia kelionės dalį praleisime parko teritorijoje aplankydami ežerą ir pasigrožėsite egzotine augmenija.

🕔17:00 pm🚌 Mūsų pasivaikščiojimas baigsis apie 17 val.,taigi mūsų kelionės vadovas nuveš jus į viešbutį ar kitą sutartą vietą.

įskaičiuota:

* Profesionalaus Lietuviškai kalbančio gido paslauga.

* Paėmimas iš viešbučio ir grįžimas atgal keliones pabaigoje, kilometro spinduliu nuo angelo paminklo (insurgentes avenue)

* Visos transporto išlaidos

*Nemokama kava, pasirinktinai pagal savo skonį

pasirenkami priedai:

* Paėmimas iš bet kurios Meksikos vietos ar oro uosto.

* (Los Cocuyos) Takos už 5 vnt. apie 4 Eur apmokant Meksikos pesais.

* El Moro čuros už 4 vnt. apie 2 Eur apmokant Meksikos pesais.

neįskaičiuota:

* Maitinimas

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

bottom of page