top of page

Hirošima 広島

Japonija yra antra pagal technologiją pirmaujanti šalis pasaulyje, atsiliekanti nuo Suomijos, o po jos rikiuojasi JAV. Nors santykinai mažoje šalyje gyvena tik 126 milijonai žmonių, Japonija sugeba pirmauti technologijų, mokslo ir biomedicinos sektoriuose.

Šios pažangos priežastys skiriasi; tačiau didžiąją šios sėkmės dalį galima priskirti novatoriškam jaunimo mentalitetui. Pavyzdžiui, šalies akademinių rezultatų lygis yra antras pasaulyje pagal matematiką ir pirmas pasaulyje pagal mokslą. Japonija švietimui išleidžia daugiau nei 3,5% savo BVP. Šis dėmesys mokslo pasiekimams perkeliamas į profesinį pasaulį, kuriame japonų išradėjai, verslininkai ir inžinieriai nuolat kuria naujas idėjas, paremtas duomenimis. Vieni unikaliausių išradimų pasaulyje buvo sukurti – ir kol kas juos galima rasti išskirtinai – tik Japonijoje.


1. Galvos atrama

Kas tai yra: Rankinė galvos atrama, leidžianti miegoti prie stalo

Sukurtas: 2015 m

Vidutinė kaina: 40 EUR

Šis keistas išradimas atrodo šiek tiek siaubingai, tačiau yra populiarus. Rankos formos galvos laikiklis tvirtinamas prie jūsų stalo, o plaštakos formą galite reguliuoti taip, kad ji atitiktų jūsų galvą, kad galėtumėte nusnūsti biure, jei norite. Tai tarsi trečioji uretano ranka.


2. Veido treniruoklis

Kas tai yra: mankštos įrankis, kurį dedate į burną, kad įtemptumėte veido raumenis

Vidutinė kaina: 15 EUR

Tai atrodo kaip kankinimo įtaisas iš siaubo filmo, bet taip nėra. Maža figūrėlė įdedama tarp jūsų lūpų, kad sustiprintų veido raumenis aplink žandikaulį ir burną. Tai apsaugo nuo odos suglebimo ir senėjimo. Jums tereikia jį naudoti tris minutes per dieną, kad laikui bėgant pamatytumėte rezultatą. 3 views0 comments

Comentarios


bottom of page