top of page

Ką atvežti lauktuvių iš Japonijos

Updated: Jul 18, 2023

Japonija ne tik lenkia tendencijas, bet ir kuria tendencijas. Tai ką pirkti Japonijoje? Turbūt jums reikia šiek tiek pagalbos apsispręsti? O čia yra visas privalomų įsigyti japoniškų suvenyrų sąrašas:

Taigi 100% turėsite nusipirkti naują lagaminą viskam, ką ketinate pirkti.


1. Japonijos kosmetikos gaminiai

Japoniški grožio produktai yra geriausias pasirinkimas keliaujančioms moterims, nes jie yra labai vertinami dėl puikios kokybės ir prieinamos kainos! Nuo aukščiausios klasės prekių ženklų, tokių kaip Shiseido, KOSE ir SK-Ⅱ, iki nebrangių prekių ženklų, tokių kaip CANMAKE ir KATE, Japonija siūlo platų kosmetikos gaminių asortimentą. Japonijos vaistinėse galima lengvai rasti platų produktų asortimentą. Be odos priežiūros ir makiažo produktų, japoniški apsaugos nuo saulės produktai taip pat yra labai paklausūs.


2. Elektronikos prietaisai

Japonija žinoma kaip pasaulyje pirmaujanti aukštųjų technologijų šalis, gaminanti pažangiausius produktus, įskaitant elektroninius prietaisus. Japonijos elektronikos gaminiai yra labai populiarūs tarp užsienio lankytojų, kurie siekia patikimos „Made-in-Japan“ kokybės. Taip pat daugelis gaminių Japonijoje parduodami daug pigiau nei užsienyje, o kartais galima pagauti tikrai gerų akcijų. Populiarūs elektroniniai gaminiai Japonijoje yra fotoaparatai, ryžių viryklės, elektroninės tualeto sėdynės, ausinės ir kt.

Akihabara yra žinomas kaip pasaulyje pirmaujantis elektroninis miestas. Tai geriausia vieta pamatyti pogrindinę Japonijos kultūrą ir įsigyti aukštųjų technologinių prietaisų.


3. Matcha

Matcha, gaunama iš žaliosios arbatos lapų ir turi daug antioksidantų, yra žinoma dėl savo didelės naudos sveikatai. Net jei dar niekada nebandėte, tai verta įsigyti, nes čia matcha yra pati kvapniausia ir meistriškai pagaminta. Jei ieškote dovanų šeimai ir draugams, matcha yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galima nupirkti Japonijoje. Maži miltelių pavidalo žaliosios arbatos maišeliai yra lengvIi ir puikiai supakuoti. Daugumoje dovanų parduotuvių Japonijoje yra prekiaujama matcha, bet jei turite galimybę, pirkite ją iš arbatos specializuotos parduotuvės.

Daugiau Matcha produktų:


4. Daruma

Daruma (だるま) lėlės yra mieli ir nepakartojami japoniški žaislai, persmelkti tradicijomis ir simbolika. Šios mažos lėlės su apvalia forma ir ikoniškomis tuščiomis akimis simbolizuoja atkaklumą ir sėkmę. Japonai dažnai naudoja Daruma lėles kaip talismaną, kad padėtų pasiekti savo tikslus arba įveikti kliūtis. Sugalvojus norą turite nudažyti kairę akį, o tada, kai noras išsipildo, nudažote dešinę akį. Jie yra puikūs suvenyrai tiems, kurie domisi japonų dvasingumu ir kultūra. Parsivežkite į namus Daruma ir tegul jos teigiama energija įkvepia jus siekti savo svajonių!


5. Sake

Sake (お酒) – tradicinis japoniškas alkoholinis gėrimas, gaminamas iš fermentuotų ryžių. Jis turi savitą skonį ir dažnai patiekiamas mažuose puodeliuose, vadinamuose sakazuki (杯). Japonija garsėja savo aukštos kokybės sake, čia galima rinktis iš daugybės skirtingų tipų ir prekių ženklų. Taip pat galite rasti unikalių ir dailaus dizaino sake puodelių, kurie yra puikūs suvenyrai. Mėgaukitės puodeliu sake ir parsivežkite namo dalelę Japonijos kultūros.


 30 views0 comments

Comments


bottom of page