top of page
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje.jpg

Atraskite savo ritmą Kolumbijoje 14 Dienų Kelionė 

Kolumbija paprastai yra neįvertinta kelionių kryptis, o tai reiškia, kad yra daugiau nepaliestų šios gražios šalies dalių, kurias galite patirti. Keliautojams ji nėra gerai žinoma, todėl atrodo, kad tarsi reiks kirsti vieną iš paskutinių kelionių sienų. Kolumbija pribrendo atradimams, o ten visko tiek daug: žalių slėnių, auksinių paplūdimių ir snieguotų kalnų, kolonijinės tvirtovės ir siautulingos Bogotos energijos. Susipažinsite su nacionaliniais parkais, paplūdimiais, kaimų bendruomenėmis ir miestais. Be to, nėra geresnės vietos, norintiems  paragauti skanėstų, pavyzdžiui, šviežių jūros gėrybių ir skanios kavos. Prisijunkite prie šios šiltos, svetingos šalies ir grįžkite su daugiau istorijų, nei kada nors turėsite laiko papasakoti.

kolumbijos zemelapis.jpg

Kaina € 1650 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

Itin maža grupė tik 6 keliautojai! Parduota

1 DIENA BOGOTA

20 Sausio 2023 Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).

bogota.jpg
salento 2.jpg
salento 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌GHL Tequendama ⭐⭐⭐⭐

2 DIENA BOGOTA - SALIENTAS

21 Sausio Šį rytą pasinerkite į Kolumbijos skonį ir spalvas apsilankę garsiajame Paloquemao turguje, kuriame yra didžiausias Bogotos egzotiškų vaisių, šviežių daržovių ir maisto prekystalių pasirinkimas – galbūt pasimėgaukite gardžia Arepa (kolumbietiško stiliaus tortilija). Maždaug pietų metu lauks skrydis į kavos regioną ir pervežimas (apie 40 minučių) į gražųjį Salento kaimą. Skirsime laiko pasivaikščiojimui nuostabiomis gatvėmis ir pasigrožėkite geriausiomis „paisa“ architektūros spalvomis. Butinai paragausime upėtakį, kuris patiekiamas su sodriu česnakiniu sūrio padažu. Kolumbijos nacionalinė sporto šaka (tejo) yra populiari pramoga Salente. Šį vakarą išbandykite savo jėgas šiame smagiame užsiėmime su grupe – dar geriau su alumi rankoje!

bogota.jpg
salento 2.jpg
salento 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Salienta + 👜 10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Bogotos miesto turgų, Ekskursija po Saliento miestelį 

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌El Mirador del Cocora ⭐⭐⭐⭐

3 DIENA SALIENTAS - KOKORA - KAVOS REGIJONAS

22 Sausio Ryte vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių. 
Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje, vyksime į esantį kavos ūkį. Dėl savo atogrąžų aukščio ir derlingo vulkaninio dirvožemio Kolumbija yra viena didžiausių kavos gamintojų pasaulyje. Šią priklausomybę sukeliančią pupelę daug geriau pažinsite ekskursijoje po kavos plantaciją ir perdirbimo centrą. Pasigilinsite į gamyklos istoriją ir sužinosite vidinės pramonės, kuri ilgą laiką kėlė šalies ekonomiką, istoriją. Pažiūrėsite, kaip pupelės auginamos, nuimamos, apdorojamos, džiovinamos, skrudinamos ir malamos, o tada iš pirmų lūpų išgirsite, dėl ko kyla tas triukšmas. Išbandysite įvairių rūšių kavos grūdelius ir išmoksite ruošti įvairių rūšių kavą – viską užbaisite garuojančiu puodeliu šviežiai užplikytos kavos. Po to atsipalaiduosite tarp nuostabių Estancia apsuptų žalių kalvų ir slėnių.

kokora.jpg
kokora2.jpg
coffe.jpg

Įtraukta veikla: 👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija į Kokoros slėnį, ir į kavos plantaciją ir perdirbimo centrą.

Neįskaičiuota: 🏇 jojimas ant arklių 30 USD.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌El Mirador del Cocora ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA SALIENTAS - MEDELJINAS

23 Sausio Šįryt išvykstame iš Saliento 1 valandos trukmės pervežimas į nedidelį oro uostą, iš kur skrisime į Medeljiną. Pakeliui sužinokite šiek tiek daugiau apie įdomią miesto istoriją. Devintąjį ir devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Ir kai kurie iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat dabar daug saugesnės ir patogesnės atmosferos), nesunku suprasti, kodėl jo populiarumas auga. Atvykę apžiūrėsite šį gražų miestą orientaciniame pasivaikščiojime su savo lyderiu. Privačioje kelionėje, kurioje aplankysite pagrindines Medeljino centro vietas, senas bažnyčias, sužinosite istorinį ir meninį nuostabių bronzinių maestro Botero statulų kontekstą, lipsite į oro lynų keltuvus ir važiuosime funikulieriumi iš kurio mėgausitės nuostabiu miesto vaizdu, pasivaikščiosite kartu su savo patyrusiu gidu ir pajusite bendruomenės atmosferą arba „barrio“, kad pamatytumėte, kaip žmonės gyvena ir išgyvena kasdien. Po pietų aplankysime (Comuna - 13). Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausios ir gyvybingiausios miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

medellin.jpg
medellin 3.jpg
medellin 2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Medeljiną + 👜 10 kg rankinis bagažas

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas po Medeljino miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

5 DIENA GVATAPĖ

24 Sausio Šiandiena keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol) šioje be streso visą dieną trunkančioje kelionėje. Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausitės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapė ežerą! Jūsų patogumui į šią ekskursiją įskaičiuoti tradiciniai pietūs.

La Piedra del Peñol.jpg
La Piedra del Peñol 1.jpg
gvatape.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija į Gvatape, čia turėsite laiko užlipti į Peñol uolos viršūnę 742 laiptais ir mėgautis įspūdingais Gvatapė ežero vaizdais iš viršaus 👨‍👩‍👦‍👦 Po apsilankymo Peñol uoloje jūsų laukia pelnyta pietų pertrauka ir galėsite pasimėgauti tipišku Antioko patiekalu. Jūsų popietė baigsis ekskursija po Gvatapė ežerą mūsų privačiais išskirtiniais laivais. Dabar tai tikrai bus vienas iš svarbiausių jūsų kelionės į Kolumbiją renginių! 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

6 DIENA MEDLJINAS - KARTACHENA

25 Sausio Šiandien atsisveikinsime su Medljinu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Po to lauks - 3 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. 

cartagena 3.jpg
cartagena 2.jpg
cartagena.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Kartahena + 👜 10 kg rankinis bagažas

👨‍👩‍👦‍👦 Kartachenos miesto turas.

Pasirenkama:🐎Ekskursija po Kartahena vežimu (iki 4 žmonių) už vežima 20 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

7 DIENA KARTACHENA

26 Sausio Praleiskite šiek tiek laisvo laiko susipažindami su sena ir nauja Kartachena. Pasivaikščiokite po senamiestį, apsipirkite vietinių rankdarbių, arba plaukite laivu į Punta Arenas arba Playa Blanca, nes nusipelnėte maudynių Pietų Karibų jūroje. Kitu atveju užsisakykite kelionę už miesto į Volcan de Lodo El Totumo. Vietoj lavos šis savotiškas ugnikalnis išsviedžia kremą primenantį purvą, kuris, kaip teigiama, turi daug gydomųjų savybių. Patirkite keistą maudymosi patirtį, tada nuplaukite purvą netoliese esančioje lagūnoje. Vakarą galite praleisti kaip norite. Būtinai susisiekite su savo vadovu, kad rastumėte puikių vietinių maisto produktų vakarienei.

cartagena 4.jpg
playa blanca.jpg
cartagena 5.jpg

Pasirenkama: 👨‍👩‍👦‍👦 🏝🏖 Ekskursija į Playa Blanca papludimį 20 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

8 DIENA KARTACHENA - TAIRONA

27 Sausio Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta.

tairona.jpg
tairona 2.jpg
tairona.jpg

Įtraukta Paslauga: 👨‍👩‍👦‍👦 ✔🚍 Kelionė mikroautobusu  į Tayroną 5 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

9 - 10 - 11 DIENA TAIRONA

28 - 29 - 30 Sausio Laisvas laikas.  Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

tairona 3.jpg
tairona 4.jpg
tairona 5.jpg

Įskaičiuota:  🏖️Poilsis prie jūros 👨‍👩‍👦‍👦Ekskursija po Taironos nacionalinį parką

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Villa Maria Tayrona ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

12 DIENA TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA

31 Sausio Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (-1,5 val.) ir skrydis į Bogotą.

Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).

Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.

santa marta.jpg
colombia 2.jpg
colombia.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Bogota + 👜10 kg rankinis bagažas

traukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Bogotos miestą 

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (25 Eur) Jei reikia

Nakvynė Viešbutyje: 🛌GHL Tequendama ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

13 DIENA DRUSKOS KATEDRA

1 Vasario Po pusryčių vyksime į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįžime į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien dar apžiūrėsite keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybe jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksite į Aukso muziejų, kad sužinotumėte apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame ir lengvai naršomame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosite apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotas grupes konflikte, ir kaip šalis pavirto į tokią situaciją, kokia yra dabar. . Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Cerro de Monserrate, kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį visame didžiuliame mieste.

Druskos katedra.jpg
monserat 2.jpg
monserat.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija į Zipaquiro miestą ir Druskos katedrą, Ekskursija Keltuvu į Monserata

Nakvynė Viešbutyje: 🛌GHL Tequendama ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

14 DIENA BOGOTA 

2 Vasario Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. 

Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.

salento.jpg
salento 3.jpg
bogota.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 13 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Kolumbijos paslaugos.

* Maitinimas: 12 Pusryčių

* Vietinio skrydžio bilietai: Bogota - Salentas  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Salentas - Medeljinas  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Medeljinas - Katarhena  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Santa Marta - Bogota  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio: papildomas 20kg bagažas 1 vienetas 2 asmenims

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas -  Bogota - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.

*Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.

* Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD);

Aviabilietai į Kolumbiją ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~690–990 Eur), tiesioginis skrydis ir atgal iš Madrido, Paryžiaus, Amsterdamo ar Londono  (~590–790 Eur). Aviabilietai į Meksiką per JAV yra pigesni.Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.

Svarbu:

* Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas (visiems skrydžiams) kaina iš anksto 80 USD, oro uoste 100 USD

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

bottom of page