top of page

Kelionės biudžetas

Apgyvendinimas

10 naktų 3 žvaigždučių viešbučiai

€ 245,-

Transportas

autobusai, lėktuvai, taksi ....

€ 135,-

Maistas

pusryčiai, pietūs, vakarienės

€ 300,-

Lankytinos Vietos

ekskursijos, muziejai ir pan.

€ 185,-

Kelionės biudžetas iš viso:

Kaina pateikta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. Pramogos, alkoholiniai gėrimai, suvenyrai ir kitos asmeninės išlaidos neįskaičiuota.

€ 865,-

Meksika savarankiskai 1.jpg

Majų kelias 9 Dienų Kelionė + 4 Dienos poilsio Plaja del Karmen kurorte

Ruošiatės kelionei į Meksiką? Pasinaudokite mano sukaupta patirtimi :

1. Mes gauname nedidelį komisinį mokestį už pirkinius, kuriuos atliekate iš šio puslapio, mes įtraukėme tik tas paslaugas, kurios, mūsų manymu, yra geriausios. Tad šis kelionės planas jums bus be jokių papildomų išlaidų. Užsakymai iš šių nuorodų padės išlaikyti mūsų tinklaraštį. Dėkojame, kad palaikote mus, bet kur, kur mes klajojame. 2. Visi tamsiai juodai pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius. 3. Raudonai pažymėti tekstai pasako tai ko mes nerekomenduojame ar siūlome atkreipti dėmesį. 4. Mobiliajame įrenginyje mūsų programos ir informacija pateikta nepilnu formatu. 5. Šio puslapio informacija paskutinį kartą buvo atnaujinta 2021 m. Vasario 13 d

meksika savarankiskai.jpg

Aš Mangirdas Baušis

 

Jaučiuosi labai laimingas, galėdamas padėti žmonėms patirti atradimų džiaugsmą, kelionių žavesį ir nuostabą, aplankant naujas, nematytas vietas.

Aš Mangirdas Baušis ...

1 DIENA MEKSIKAS

Tarptautiniai skrydžiai leidžiasi Benito Juárezo tarptautiniame oro uoste apie 5 km nuo miesto centro. Saugūs ir patikimi fiksuotų kainų geltonų durų taksi užtrunka nuo 15 iki 30 minučių ir kainuoja apie 10 eurų. Priešingu atveju, šokite į metro (terminal Aérea line 5) ir keliaukite į miestą. Metro yra pats lengviausias ir pigiausias susisiekimo būdas po Meksiką. Tačiau jis gali būti labai užimtas ir perkrautas. Stebėkite daiktus ir važiuodami metro nepalikite kuprinės ant nugaros. 

mexico oro uostas.jpg
belas artes.jpg
mx.jpg

Kaip nekeista pinigus geriausia keisti oro uoste, mieste labai mažai keityklų, nesaugu ir reikalingas asmens pasas.

Atvykus su dideliais lagaminais ar vaikais, mes nerekomenduojame vykti į viešbutį metro traukiniu.

Kur apsistoti Meksikos mieste? Vietovės suskirstymas

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

2 DIENA MEKSIKAS

(9 val - 12 val)  Pradėkite dieną nuo „Plaza de la Constitución“ (kitaip vadinamame „Zocalo“), plakančia miesto širdimi, kurioje yra katedra, prezidento rūmai ir vyriausybės įstaigos. Būtent ši aikštė buvo ištraukta Jameso Bondo filme „Spectre“. Aikštės šiaurės rytuose yra senovės actekų miesto Tenochtitlán centras ir šventyklos liekanos. Pasivaikščiokite po griuvėsius prieš apžiūrėdami muziejų. Tada aplankykite „Palacio Nacional“, kuriame yra prezidento kabinetai ir Diego Rivera freskos, kuriose pasakojama apie Meksikos istoriją prieš Ispanijos užkariavimą. Katedros viršuje tas patsvarpas, kuris skambėjo per Nepriklausomybės karą. (Catedral Metropolitana) didžiausią katedrą Amerikoje. Daugybė vietinių gyventojų meldžiasi prie daugybės paauksuotų ir medinių altorių. Įsitikinkite, kad prisijungkite prie varpinės turo, kuris nuves jus ant katedros stogo ir suteiks puikų vaizdą į Zocalo aikšte ir miestą.

(13 val - 18 val) Antrą dienos dalį mes siūlome pasinaudoti „Hop-on Hop-off“ autobusais. Tai patogus būdas atrasti miestą savo ritmu ir susikurti savo asmeninį maršrutą. Ši paslauga leidžia jums įlipti ir išlipti iš autobuso taip dažnai, kaip jums patinka bet kurioje stotelėje, kol galioja jūsų bilietas. Turas autobusai turi keturis skirtingus „Hop-on Hop-off“ maršrutus, kur galėsite atrasti viską, ką šis puikus miestas gali pasiūlyti: istorinis miesto centro maršrutas, pietų maršrutas, Polanco žirgų trasa-Chapultepec maršrutas ir bazilikos maršrutas. Kiekvienas maršrutas nukels jus į geriausias lankytinas vietas.

mexican food.jpg
turi bus 1.jpg
mexico-cathedral.jpg

Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakykite įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandykite geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Rytinė ekskursija pėsčiomis po Meksiko miesto centrą / žemėlapis >>

Apie 8 Eurus kainuojantis dienos bilietas su TuriBus ar CapitalBus yra patogus ir saugus. Bilietus galite įsigyti pas vairuotoją.

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių siulome keliauti į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui butinai sustokite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

Geriausias ir patogiausias budas aplankyti piramides tai prisijungti prie ekskursijos. Tačiau pigiau yra važiuoti metro iki (Autobuses del Norte) stoties su (Linea 5), ​​nusipirktikti bilietus iš 8 platformos autobusų stotyje ir nuvažiuoti autobusu iki (Pyramid or Zona Arquelogico) Autobusas trunka 2 valandas ir nuvežia tiesiai prie įėjimo į parką. Patareme atvykti anksčiau.(10:00) Pradėkite lipdami 248 laipteliais į Saulės piramidės viršune, kol neįsibėgės dienos karštis. Tada pasivaikščiokite Mirusiųjų prospektu, kad galėtumėte užlipti Mėnulio piramide. Užeikite į muziejų, prieš apžiūrėdami Quetzlpapálotl rūmus su puošniai išraižytais stulpais ir spalvingomis freskomis. Apžvalgyti visą vietą užtrunka 2–3 valandas, o po to išvažiuokite iš 2 vartų atgal, eikite per automobilių stovėjimo aikštelę ir laukite autobuso iš pagrindinio kelio šono. 

Labiausiai paplitusi visų turistų  apgaulė - padirbti suvenyrai, parduodami kaip vertingesni ar tikresni nei yra. Tačiau turint omenyje, kad išleidžiate pinigus tai nėra blogiausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti, kad palaikytumėte vietinius pardavėjus. Nepaisant to, nėra malonu, kai nusiperkate ką nors padirbto, todėl būkite atsargūs pirkdami sidabro gaminius, papuošalus ir ypač viską, ką žmonės bando jums pasakyti, kad tai yra „tikra relikvija“.

teotihuacan.jpg
guadalupe.jpg
mex2.jpg

Kur nusipirkti ekskursiją? Siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija.

Venkite įkyrių vietinių pardavėjų.

Pasirinkite ekskursija su sustojimu Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikoje.

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

4 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Ši diena, kai keliaujate į San Kristobalį. Kaip ir pirmą kartą mes siūlome pasinaudoti fiksuotų kainų geltonų durų taksi, kurious reikia užsakyti diena prieš tai. Atvykus į oro uostą nepamirškite pasikeisti daugiau pinigų nes čia geriausias kursas. Trumpas vidinis skrydis Meksikoje yra pigus ir daug lengvesnis ir greitesnis nei kelionės autobusu išbandymas. Taigi iš Meksiko oro uosto yra keletas operatorių kurie skrenda į Tuxlą ir kainos gali siekti tik 50 JAV dolerių asmeniui. Pasirinkite rytinį skrydį, nes tai svarbu. (MEX ✈ TGZ)  Mexico City Juarez International  - Tuxtla Gutierrez. Pervežimas iš Tuxtla oro uosto į San Kristobal de las Kasas: Šią kelionę vykdo dvi pervežimo kompanijos. Viena yra ADO autobusų įmonė, kita - vietinio transporto įmonė, priklausanti šalia oro uosto esančio miestelio draugijai. ADO siūlo bilietus užsisakyti internetu per savo svetainę. Kita įmonė siūlo bilietus pirkti tik kasoje. Kai būsite oro uoste, po bagažo išrašymo prieš išeinant iš oro uosto yra stiklinės durys, jų stendas yra iš jūsų dešinės pusės. Paprašykite bendro autobuso į San Kristobal. Kaina yra 180 MXN (8 EUR). 4 vietų taksi į San Kristobalį ne atostogų sezono metu kainuoja 1000 MXN (40 EUR). Kainos šiek tiek keičiasi, jei atvyksite vasarą, kalėdinį laiką ar velykų savaitės metu. Atstumas nuo (Angel Albino Corzo Tuxtla) oro uosto iki San Kristobalio yra 77 km. Kelionės trukmė yra apie 1 valanda 10 minučių.

Po ilgos kelionės pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje jus rasite žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštai apylinkėse.

mexico airport.jpg
San Cristobal del casas 2.jpg
San Cristobal del casas 1.jpg

Meksikos oro linijų sąrašas vykdantis skrydžius į Tuxtla: 1. Volaris 2. Aeromexico 3. Vivaaerobus 

Ekskursijos planas/pdf

Labiau nei bet kur kitur, šiame regione - čia turite būti ypač atsargūs fotografuodami. Visiškai draudžiama fotografuoti bet kokioje bažnyčioje, bet kokį ritualą ar bet kokį religinį vadovą ar gydytoją . Prieš fotografuodami juos ar jų vaikus, visada atsiklauskite.

Viešbutis Grand Maria  Viešbutis „Grand María San Cristóbal“ yra miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko. (Kaina apie 45 EUR už naktį dviems)

5 DIENA SAN JUAN CHAMULA / SUMIDERO KANJONAS

Šiandien mes siūlome aplankyti San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai.  Lankysimes bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.

Po pietų kelione tęsti į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustokite turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

sumidero 2.jpg
san juan chamula.jpg
crocodile del Chapas.jpg

Ekskursija po Sumidero kanjoną siūlome įsigyti iš mūsų partnerių

Kristobalio lankytinos vietos

Kaip aplankyti San Chuano Chamula kaima?

Viešbutis Grand Maria   Viešbutis „Grand María San Cristóbal“ yra miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko. (Kaina apie 45 EUR už naktį dviems)

6 DIENA AGUA AZUL - MISOL HA - PALENKĖ

Keliausite link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, sustojant prie Agua Azul. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Norintiems aplankyti abu krioklius, kelionė įmanoma tik su turu i Palenke.

CHAPAS 2.jpg
Palenke.jpg
misol - ha2.jpg

Siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija

V.

V.

Viešbutis Cañada Internacional  Viešbutis yra 100 metrų nuo centrinės autobusų stoties (tai didelis patogumas rytojaus dienai vykstant i Merida), ekologiškoje La Cañada turistinėje zonoje, už 500 metrų nuo viešbučio yra prekybos centras. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

7 DIENA PALENKĖ - MERIDA

Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant uodų ir intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus, pėsčiųjų ir dviračių sportą.

ETN MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
MERIDA%20MEXICO_edited.jpg

Autobusas išvyksta 8 val., o kelionė į Meridą trunka 7 valandas. Iš autobusų stoties patariame vykti taksi į viešbutį (3 EUR).

Meridos miesto lankytinų vietų zemelapis.

Išbandykite istorinę, žirgų vežimo ekskursiją miesto gatvėmis.

Viešbutis María Jose  Viešbutis „María José“ yra už 700 metrų nuo Meridos katedros ir pagrindinės aikštės. Jis siūlo lauko baseiną ir nemokamą belaidį internetą. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

8 DIENA MERIDA - KUZAMA

Šiandien aplankykite tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio

cuzama.jpg
cenote yucotan.jpg
santa_barbara.jpg

Siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija

V

V

Viešbutis María Jose  Viešbutis „María José“ yra už 700 metrų nuo Meridos katedros ir pagrindinės aikštės. Jis siūlo lauko baseiną ir nemokamą belaidį internetą. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. (Kaina apie 30 EUR už naktį dviems)

9 DIENA MERIDA - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

Šį rytą patogiu autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“). Čičen Icą , vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų, senovės majų metropolis, ikoniškas ir tikrai įspūdingas. „Chichen Itza“ neabejotinai bus jūsų hitų sąraše per pastarąją kelionę į Meksiką. Keliaujant į Čičen Icą iš Meridos yra du autobusu variantai. Pirmąją klasę su (Ado) tai trunka 1,5 valandos ir kainuoja apie 150 MXN (6 EUR). Antrąją klasę su (Oriente) trunkantį 2 valandas kainuojančius 95 MXN (3,8 EUR). Čičen Icą turi bagažo saugyklą, kurią be problemų galima naudoti bagažui, bet jos nerekomenduojama naudoti nešiojamam kompiuteriui. Atsisiuskite pdf kur jūs rasite išsamią informacija ir turėsite 2,5 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 

Autobusas iš archeologinės vietovės išvyksą i Kankuną, Plają del Karmen ar Tulumą 16.30 val. Kaip rašoma ADO svetainėje, kelionė trunka šiek tiek daugiau nei tris valandas. Jei tie laikai jums netinka, kita galimybė yra pirmiausia važiuoti autobusu į Valjadolido miestą, nes per dieną nuo jo išvyksta kur kas daugiau autobusų. Autobusų bilietus galima įsigyti internetu per ADO svetainę arba asmeniškai bet kurioje ADO autobusų stotyje Meksikoje.

pyramid.jpg
kankunas.jpg
playa del carmen 3.jpg

K

Kur geriau? Del Karme ar Tulume, siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija

Kankunas

Viešbutis  Castropol įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. Kaina apie 30 Eur už naktį dviems.

PASKUTINĖ ATOSTOGŲ DIENA IR KITA INFORMACIJA

Šiandiena suplanuokite pervežimą į oro uostą. Dauguma tarptautinių skrydžių išvyksta iš Kankuno tarptautinio oro uosto, 3 arba 4 terminalo. Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomom dienom. Jei svarstote būti ilgiau, ar vykti kitur, siūlau pasinaudoti mano konsultacija kuri trunka apie vieną valandą. Padėsiu jums susigaudyti informacijos gausoje.

NIUJORKAS1.jpg
keliones kuba.jpg
KOSTA-RIKA.jpg

Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomu 3 dienų turu į Niujorką

Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomu 3 dienų turu į Kosta Rika

Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomu 3 dienų turu į Kubą

Apie viešbutčius Patogūs 3 - 4 žvaigždučių viešbučiai su privačiais patogumais ir dažnai gausiu vietinio pobūdžio stiliumi. Kai kuriuose maršrutuose taip pat yra namų ar unikalių apgyvendinimo vietų.

Apie lankytinas vietas įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. Kaina apie 30 Eur už naktį dviems.

Apie lankytinas vietas įsikūręs vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo sostinės „zocalo“ aikštės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, tvarkingus ir saugius kambarius. Kaina apie 30 Eur už naktį dviems.

Apie žmonės Meksikiečiai yra labai šilti bei malonūs žmonės, visada pasiruošę padėti. Aišku, kaip ir kiekvienoje šalyje ar tautoje yra savų pliusų ir minusų. Niekada nereikia tikėti viskuo, ką sako vietiniai žmonės, nes dažniausia jie arba meluoja, arba nieko nežino ir bijo tą prisipažinti, arba viską tiesiog išgalvoja. Meksikoje labai daug dėmesio skiriama mandagumo formoms. Beveik niekada nesutiksite arogantiškų ar nedėmesingų žmonių, o taktiškumas yra labai svarbus bendraujant. Meksikiečiai niekada nepasirodo nekantrūs, taip pat beveik niekada nebūna punktualūs, kaip tai suprantama Europoje. 

Kelionę galite pratęsti papildomomis dienomis

PAPILDOMA DIENA MERIDA - CELESTUNAS

REKOMENDUJAMA TARP GRUODŽIO IR KOVO MĖNESIAIS, IR TAI GALI BŪTI JŪSŲ 9 KELIONĖS DIENA. Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustosime pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

selestun.jpg
mexico cenote.jpg
Celestun-Boat.jpg

Siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija

V

V

Aplankykite turgų Meksika yra šalis, kurioje gausu skanių, egzotiškų vaisių ir daržovių, kurių retai rasite kitur, ir viena iš apsilankymo privilegijų yra tai, kad šių šviežių ir sveikų maisto produktų galima įsigyti kasdien. Užeikite į bet kurį Meksikos turgų ir greičiausiai suklupsite pamate keletą šakniavaisių ar spygliuotų lukštų vaisių, apie kuriuos tikriausiai net net negirdėjote, juolab nematę; čia yra tie daug, kuriuos butinai reiktu paragauti.

Kelionės konsultacija

Siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija

Sveiki, Tautiečiai. Esu Mangirdas, kelionių organizatorius, daug metų gyvenu Meksikoje, Gvadalaharos mieste. Gyvendamas čia, iš arti susipažinau su šios šalies kultūra, žmonėmis, jų papročiais, maistu ir aplinka. Atradau daug nuostabių šios šalies vietų...ir labai noriu visais savo įspūdžiais pasidalinti su Jumis. Jaučiuosi labai laimingas, kai galiu padėti žmonėms patirti atradimų džiaugsmą, kelionių žavesį ir nuostabą, aplankant naujas, nematytas vietas. Siūlau jums pasinaudoti mano konsultacija kuri trunka vieną valandą. Padėsiu sustyguoti jūsų norimus maršrutus. Konsultacija yra nemokama, padėsiu jums susigaudyti informacijos gausoje. 

bottom of page