top of page

Majų kelias (Meksika) 9 Dienų Kelionė + poilsis prie jūros

Sveiki atvykę į jūsų 9 dienų Majų Kelias vadovą. Mano vardas Mangirdas ir aš esu „Guru Journeys“, kelionių agentūros vadovas, gidas ir tinklaraštininkas. Nuo tada, kai pasaulį netikėtai užklupo pandemija, atsirado daug laisvo laiko. Gaudamas daugybę el-laiškų, įkūriau šį tinklaraštį www.meksikasavarankiskai.lt. Apie tai kur žmonės galėtų keliauti tam tikrą laiką, aš sukūriau šį vadovą, kad padėtų jums planuoti kelionę pagal biudžetą.

MAJU TURAS (1).png
PYRAM.png
mexico-cathedral-2073363 (1).png

Kelionės biudžetas / kaina pateikta vienam asmeniui, keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. Pramogos, alkoholiniai gėrimai, suvenyrai ir kitos asmeninės išlaidos neįskaičiuota.

              💶Kelionės biudžetas                       

🚗 Automobilio nuoma:                          0,- 

⛽ Degalai:                                                  0,-  

🛏️ Apgyvendinimas:                            200,- 

✈️🚌🚗 Transportas:                           200,- 

📷 Lankytinos Vietos:                            80,- 

🚶Guru Walk:                                           15,-  

🙋‍♂️Kelionės  konsultacija:                        0,- 

🍳 Maistas:                                              200,-

💶Kelionės Draudimas:                         20,- 

💳Nenumatytos Išlaidos:                      80,- 

📑 kelionės planas PDF:                        10,- 

       Visa kaina:                                        785,- 

Dėl labai svyruojančio valiutos kurso, kaina pažymėta baltame stulpelyje gali sviruouti, paskutini kartą puslapis buvo peržiūrėtas ir pakoreguotas 2022/Rugpjūčio/15d.

📑Atsisiųsti Kelionės PDF >>

1 Diena 🛬Meksikas

👨‍👩‍👦‍👦 Bienvenidos Meksike! Tai vienas didžiausių pasaulio miestų centrų, triukšmingas metropolis, turintis tiek daug įtakos, siūlantis daugybę muziejų, galerijų ir architektūros malonumų, taip pat pumpuojantis naktinį gyvenimą ir neprilygstamą gatvės maistą. Jūsų nuotykiai prasideda šį vakarą. Bet jei atvykstate anksti, galbūt aplankykite Zocalo - didžiulę centrinę aikštę - ir apžiūrėkite netoliese esančius actekų griuvėsius ir kolonijinę architektūrą. Taip pat yra daug parkų ir sodų, kuriuose galite atsipalaiduoti ir prisitaikyti prie meksikietiško gyvenimo būdo

mexico oro uostas.jpg
mexico city 1.jpg
belas artes.jpg

💱Kur Pasikeisti Pinigus? 

Kaip nusigauti iki viešbučio?

🏨 Kur Apsitoti Meksike?

Meksikas turi 350 rajonų, todėl išsirinkti, kur apsistoti, gali būti labai sunku. Kad neapsistotumėte netinkamoje vietoje, pasinaudoję ilgamete patirtimi Meksikoje, mes jums atrinkome ir rekomenduojame 3 populiariausias vietas.

„Mexico City Reforma“ Tai yra viena žinomiausių gatvių visame mieste! Yra saugi, puiki ir įdomi vieta, kur galima rinktis prabangius ir pigius viešbučius, puikius restoranus, muziejus, taip pat kai kurias gerai žinomas pramogas.

Istorinis centras „Centro Histórico“ – apsupkite save istorija, kultūra ir architektūra. Čia pirmą kartą susiformavo Ispanijos kolonijinis miestas ir nuo tada miestas sparčiai plėtėsi. Rajonas yra sutelktas aplink Zocalo, centrinę miesto aikštę. Aplink rasite nuostabių istorinių pastatų, tokių kaip Meksikos katedra ir Nacionaliniai rūmai, kurie turi nuostabų auksinį blizgesį, ypač saulėlydžio metu. Šioje vietovėje galima rinktis iš daugybės viešbučių, „airbnb“ ir nakvynės namų, kurių dauguma yra įsikūrę gražiai suprojektuotuose, istorijos perpildytuose pastatuose.

„La Roma ir Condesa  Medžiais apsodintos gatvės ir hipsteriškos kavinės. Nors techniškai La Roma ir Condesa yra du rajonai, jie yra vienas šalia kito ir jų atmosfera labai panaši. Tai reiškia, kad nesvarbu, į kurį iš jų pateksite, jūs pasijusite tarsi nuklydęs į Europą. Abiejuose rajonuose vyrauja madinga ir bohemiška atmosfera, sklindanti iš gatvėse besidriekiančių hipsteriškų kavinių. Architektūra labai panaši į pietų Europą, kurią pabrėžia įmantrūs balkonai su vaizdu į medžiais apsodintas gatves. Šiose vietose yra daugybė parduotuvių, restoranų, meno galerijų ir barų. Taip pat rasite vyresnės ir jaunesnės kartos atstovų mišinį, suteikiantį šioms vietoms įdomų derinį.
Šiose vietovėse yra daugybė elegantiškų ir stilingų viešbučių.

kali hotel. 3.jpg
kali hotel.jpg
kali hotel 2.jpg

🏨Viešbučiai: pasinaudoję ilgamete patirtimi Meksikoje, mes jums atrinkome kelis viešbučius, kurie atitinka kokybę ir kainą. ⭐⭐⭐ pažymėti viešbučiai daugiau ar mažiau atitinka jūsų biudžeto kainą, užsisakę juos neišleisite daugiau pinigų. ⭐⭐ pažymėti viešbučiai bus pigesni, bet atitinkantis kokybę ir kainą. ⭐⭐⭐⭐ pažymėti viešbučiai bus brangesni ar brangus, neatitinkantis jūsų biudžeto kainą, užsisakę juos išleisite daugiau pinigų. Visi pažymėti žodžiai ar mūsų piktogramos (simboliai >>) turi nuorodas į kitus ar kitų svetainių puslapius, paspaudus ant ju busite nukreipti į kitus ar kitų svetainių puslapius.

  🏨💶 Pasirinkite Viešbutį 3 paroms         

jūsų biudžete 🛒40 Eur už kambarį parai 2 asmenims, patikrinkite kainas booking.com svetainėje spustelėdami pavadinimą

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐ Astor >>                                      35,- 

👍Arti Reformos avenue, dideli kambariai  

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

2 Diena 📷 Meksikas

Sveiki atvykę į seniausią Amerikos sostinę - ir pasiruoškite būti priblokšti! Jei Meksike lankysitės pirmą kartą, mes jums siulome mūsų 🗺️ pasivaikščiojimą istoriniame centre >> kuris geriausias būdas susipažinti su Meksikos kultūros raida nuo pat ankstyvųjų iki šių dienų. Jei norite atrasti miestą savo ritmu pradėkite pažinti anksti ryte. 🕣(9 val-12 val)  Pradėkite dieną nuo „Plaza de la Constitución“ (kitaip vadinamame „Zocalo“), plakančia miesto širdimi, kurioje yra katedra, prezidento rūmai ir vyriausybės įstaigos. Būtent ši aikštė buvo ištraukta Jameso Bondo filme „Spectre“. Aikštės šiaurės rytuose yra senovės actekų miesto Tenochtitlán centras ir šventyklos liekanos. Pasivaikščiokite po griuvėsius prieš apžiūrėdami muziejų. Tada aplankykite „Palacio Nacional“, kuriame yra prezidento kabinetai ir Diego Rivera freskos, kuriose pasakojama apie Meksikos istoriją prieš Ispanijos užkariavimą. Katedros viršuje tas patsvarpas, kuris skambėjo per Nepriklausomybės karą. (Catedral Metropolitana) didžiausią katedrą Amerikoje. Daugybė vietinių gyventojų meldžiasi prie daugybės paauksuotų ir medinių altorių. Įsitikinkite, kad prisijungkite prie varpinės turo, kuris nuves jus ant katedros stogo ir suteiks puikų vaizdą į Zocalo aikšte ir miestą. 🕐(13 val-18 val) Antrą dienos dalį mes siūlome pasinaudoti „Hop-on Hop-off“ autobusais. Tai patogus būdas atrasti miestą savo ritmu ir susikurti savo asmeninį maršrutą. Ši paslauga leidžia jums įlipti ir išlipti iš autobuso taip dažnai, kaip jums patinka bet kurioje stotelėje, kol galioja jūsų bilietas. Turas autobusai turi keturis skirtingus „Hop-on Hop-off“ maršrutus, kur galėsite atrasti viską, ką šis puikus miestas gali pasiūlyti: istorinis miesto centro maršrutas, pietų maršrutas, Polanco žirgų trasa-Chapultepec maršrutas ir bazilikos maršrutas. Kiekvienas maršrutas nukels jus į geriausias lankytinas vietas.

mexico-cathedral.jpg
mx.jpg
mexico city 2.jpg

👤Ar saugu Meksike vieniems?

Kaip praleisti dieną Meksike?

Guruwalk 👨‍👩‍👧Free guru pasivaikščiojimas

„GuruWalk“ yra vietinių gidų bendruomenė, organizuojanti ekskursijas pėsčiomis. Free - tai mokėkit, tiek kiek norit!
GuruWalk bendruomenę sudaro „guru“ (vietiniai gidai), kurie yra atviri, dėmesingi, linksmi žmonės, puikiai išmanantys miestą ir kurie bus tavo draugai, kad ir kur keliautum.
Kita dalis tai jūs „pėstieji“ arba turistai, kurie pasirenka tokio tipo, o ne tradicines keliones, kurie mėgaujasi nepamirštamomis patirtimis ir, svarbiausia, mėgsta keliauti po pasaulį su guru pasivaikščiojimais.

guru walk tour.jpg
taco tour.jpg
Magical trip in the Museum of Anthropology!.jpg

📸Free Walking Tour Historic Downtown>> Apie Turą: Anglų ar Ispanų kalba .Šios pėsčiųjų ekskursijos metu pažinsite istorinį Meksiko miesto centrą. Apeisite jo gatves, susipažinsite su pagrindiniais, lankytinais objektais ir gerai žinomais pastatais kartu su istorija, rekomendacijomis ir įdomiais faktais, kurie suteiks jums bendrą ir svarbią šio nuostabaus miesto panoramą. Jei norite sužinoti, kaip elgtis viename iš didžiausių pasaulio miestų.

📸Taco Free Tour>> Apie ekskursiją: Anglų kalba. Jūs vaikščiosite po vieną gražiausių miesto rajonų, išbandydami įvairių rūšių tacos. Išmoksite teisingą jų valgymo techniką ir tapsite padažų atpažinimo ekspertu.  Pagal jūsų pageidavimus ir pomėgius informuosime apie kiekvieno tradicinio patiekalo istoriją ir gamybos procesą. Ekskursija su draugu, kuris parodys tikrus tacos, kuriuos valgo visi meksikiečiai. Aplankysime penkias greito maisto vietas, kurių kiekviena yra skirtinga. Kiekvienas taco kainuoja apie 20 MXN.

📸Magical trip in the Museum of Anthropology>> Apie ekskursiją: Anglų kalba. Kokia yra Amerikos žmonių kilmė? Kuo skiriasi actekai ir majai? Ir kodėl neteisinga sakyti "actekai? Kokias technikas jie naudojo? Kokia tikroji Meksikos nacionalinio herbo prasmė? O meksikietiškos virtuvės kilmė – pasaulio paveldas? Kodėl actekų kalendorius nėra kalendorius? Jei nenorite aplankyti, bet suprasti Antropologijos muziejų, prisijunkite prie šios įspūdingos kelionės per Mezoamerikos meną, saugomą svarbiausiame Meksikos muziejuje. 

3 Diena 📷 Meksikas

Ryte po pusryčių siulome keliauti į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa. arba už mažiau nei puodelį kavos isgikite laiką ir pinigus taupanti leidinį  - Išsamų vadovą, Lietuvių kalba, kaip aplankyti Dievų miestą Teotihuakaną>> šį leidinį pridedame nemokamai įsigyjant mūsų kelionės PDF.
Grįžus į Meksiko miestą, jei dar nebuvot, pakeliui butinai sustokite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

teotihuacan.jpg
mex2.jpg
gudelupe .jpg

👤Labiausiai paplitusi visų turistų apgaulė?

4 Diena Meksikas 🛫🚐 San Kristobalis Del Kasas

Ši diena, kai keliaujate į San Kristobalį. Trumpas vidinis 🛫skrydis Meksikoje yra pigus ir daug lengvesnis ir greitesnis nei kelionės autobusu išbandymas. Taigi iš Meksiko oro uosto yra keletas operatorių kurie skrenda į Tuxlą ir kainos gali siekti tik 50 JAV dolerių asmeniui. Pasirinkite rytinį skrydį, nes tai svarbu. (MEX ✈ TGZ)  Mexico City Juarez International  - Tuxtla Gutierrez. Atskridus po (2val.) kelionės 🚐 mikroautobusu ar taksi, Centrinėje Čiapaso aukštumoje jus rasite žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštai apylinkėse.

Po pietų siūlome kelione tęsti į San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Apsilankykite bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.

san kristobalis 2.jpg
san kristobalis.jpg
san juan chamula.jpg

Ką nedaryti šiame regione, labiau nei bet kur kitur?

🏨 Kur Apsitoti San Kristobalyje?

San Kristobalis – palygintinai su kitais, yra mažas miestas, iš visų pusių apsuptas kalnų. Be to, kad galima būtų greičiau pažinti mažą miestą,  yra tik viena vieta San Kristobalio centras, ar netoli istorinio centro.

grand maria.jpg
grand maria 3.jpg
grand maria.jpg2.jpg

🏨 Viešbutis Grand Maria ⭐⭐⭐⭐ (Gera kaina apie 40 EUR už naktį dviems) Kodėl mes jums siūlome šį viešbutį? Tik atvykus Jūs pajusite, kad patekote į senovės istoriją. Meksikos kolonijinio stiliaus viešbutis su išraižytų meksikiečių amatininkų medinėmis detalėmis, ir 4 žvaigždučių viešbučio patogumais. Viešbutis Grand María įsikūręs miesto centre, vos už kelių metrų nuo Gvadalupės pėsčiųjų tako ir visai netoli centrinio parko.

  🏨💶 Pasirinkite Viešbutį 2 paroms         

jūsų biudžete 🛒50 Eur už kambarį parai 2 asmenims, patikrinkite kainas booking.com svetainėje spustelėdami pavadinimą

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐ Astor >>                                      35,- 

👍Arti Reformos avenue, dideli kambariai  

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

5 Diena 📷Sumidero Kanjonas

Šiandien mes siūlome aplankyti gražų Sumidero kanjoną >>. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustokite turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
Chapas.jpg

Kaip aplankyti kanjoną?

6 Diena 🚐 Agua Azul 📷 Misol Ha 🚐 Palenkė 

Keliausite link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, sustojant prie Agua Azul >>. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha >>. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė >>, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Palenke.jpg
CHAPAS 2.jpg
misol - ha2.jpg

🚐📷Kelionė į Palenkę: Norintiems aplankyti abu krioklius, kelionė įmanoma tik su organizuotu turu i Palenkę. Ekskursiją tiksliau kelionę (nes jus keliausite su savo daiktais) prieš 2 dienas galite užsisakyti San Kristobalyje, arba iš anksto užsisakyti per mūsų agentūrą. Svarbu pasirinkti patikimus operatorius kurie turi didelia patirtį. Negaiškite laiko ir užsisakykite mūsų maršruto PDF, kurioje rasite visa informaciją ir nuolaidų kuponą.

🏨 Kur Apsitoti Palenkėje?

Palenkė yra pakankamai mažas ir tankus miestas, kuriame yra tik dvi galimybės apsistoti, Palenkės mieste ar netoli griuvėsių, daugiau džiunglėse.

„Miesto centras arti ADO“ Jei ieškote patogumo, rekomenduojame apsistoti pačiame Palenkės mieste, nes sekančią dieną išvykstate autobusu, būsite arčiau ADO autobusų stoties, sutaupydami laiko ir pinigų taksi. Papildomas pranašumas apsistojant šioje vietovėje  yra daugybė restoranų ir nuostabių kavinių.

„Džiunglėse“ Kai kurie keliautojai nusprendę apsistoti toliau į džiungles. Kur galite priartėti prie Palenkės griuvėsių,  ir vis tiek bus labai lengva patekti į miestą. Jei svajojate praleisti papildomą dieną gulėdami džiunglių apsuptame baseine, toks viešbutis kaip „La Aldea del Halach Huinic“ bus vienas geriausių pasirinkimų, galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais bei ramybe.  Ir patikėkite mumis, jums reikės baseino, nes čia bus labai  KARŠTA!

CANADA HOTEL 3.jpg
CANADA HOTEL. 2.jpg
CANADA HOTEL.jpg

🏨 Viešbutis Cañada Internacional ⭐⭐⭐ Kodėl rekomenduojame šį viešbutį? Patogus, švarus, ir pigus, mūsų išbandytas. Viešbutis yra už 50 m nuo centrinės autobusų stoties, La Cañada ekologinėje turistinėje zonoje, ir už už 8 km nuo archeologinės zonos. Viešbutis įsikūręs restoranų zonoje, už 500 metrų yra prekybos centras. Patogiuose kambariuose yra 2 dvigulės lovos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir oro kondicionieriai. Vonios kambariuose rasite dušus, nemokamus higienos reikmenis ir rankšluosčius. Taip pat yra seifas.

  🏨💶 Pasirinkite Viešbutį 1 parai              

jūsų biudžete 🛒50 Eur už kambarį parai 2 asmenims, patikrinkite kainas booking.com svetainėje spustelėdami pavadinimą

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐ Astor >>                                      35,- 

👍Arti Reformos avenue, dideli kambariai  

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

7 Diena Palenkė 🚌 Merida

Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksite į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Kolonijinis miestas Merida, įkurtas 1542 m. (senovės majų miesto) vietoje, kuris išlaiko didžiąją dalį senojo pasaulio žavesio, visų pirma dėl žmonių ir architektūros. Pasivaikščiokite ir mėgaukitės, tiesiog praleiskite laiką klajodami „Plaza Grande“ aikštėje: žalioje, šešėlinėje aikštėje, apsuptoje XVI a. Katedros, miesto rotušės. Apsilankykite valstijos vyriausybės rūmuose ir „Casa Mantejo“, arba lauko turguose, kur galesite paragauti vietinių maisto užkandžių.

MERIDA MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
ETN MEXICO.jpg

🚍 Autobusas išvyksta: 🕣8:30 val., o kelionė į Meridą trunka 8 valandas. (fiksuota bilieto kaina 830 pesų, tai kainuos apie 40 Eur) 

🏨 Kur Apsitoti Meridoje?

Meridoje yra daug gražių rajonų, kuriuose galima apsistoti. Tai priklauso nuo to, ko ieškote kaip keliautojas.

„Centro Historico ir Plaza Grande“ Turistams ir keliautojams centras yra ten, kur jis yra. Šioje srityje rasite seniausius miesto pastatus, viešbučius, restoranus, barus, parduotuvių gatves ir pagrindinę aikštę. Čia taip pat yra dauguma muziejų, istorinių ir kultūrinių įžymybių bei turizmo agentūrų.

„Zona Paseo Montejo“ Yra artimiausia kaimynystė, glaudžianti Paseo Montejo ir pagrindinį centrinį bulvarą. Pats Paseo Montejo yra labai gražus, su dideliais žaliais medžiais, plačiais šaligatviais. Jei nuspręsite apsistoti Zona Paseo Montejo,  jame rasite daug restoranų, barų, parduotuvių ir galėsite nueiti iki centro per 40 minučių.

hotel marija jose 1.jpg
hotel marija jose 3.jpg
hotel marija jose 2.jpg

🏨 Viešbutis María Jose ⭐⭐⭐ Kodėl rekomenduojame šį viešbutį? Apsistokite miesto širdyje – Nuostabi vieta, vos už 700 metrų nuo Meridos katedros ir pagrindinės aikštės. Jis turi lauko baseiną ir nemokamą belaidį internetą. Viešbutyje yra visą parą dirbanti nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

  🏨💶 Pasirinkite Viešbutį 2 paroms         

jūsų biudžete 🛒50 Eur už kambarį parai 2 asmenims, patikrinkite kainas booking.com svetainėje spustelėdami pavadinimą

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐ Astor >>                                      35,- 

👍Arti Reformos avenue, dideli kambariai  

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

⭐⭐⭐⭐ Kali Ciudadela >>                40,- 

👍Arti Centro netoli metro, labai tvarkingas

8 Diena 📷 MERIDA 

Šiandien aplankykite tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio.

Grįžę nepraraskite progos 📷Free Walking Tour Mérida - Estación México. Geriausias būdas pažinti Meridą tai su draugais rožiniais marškinėliais. Pasivaikščiokite gražiomis kolonijinėmis gatvėmis, sužinokite apie jos istoriją ir paslaptis. Atraskite viską, ką šis miestas jums siūlo, jo meną, tradicijas ir kultūrinę įvairovę. Ateikite ir smagiai praleiskite laiką šioje pėsčiųjų ekskursijoje , kurią sukūrėme specialiai jums! 

santa_barbara.jpg
cenote yucotan.jpg
Free Walking Tour Mérida.jpg

Kaip nuvykti į Kuzamos cenotes?

9 Diena Merida  🚌📷 Čičen itsa  🚌 Pasirinktas Kurortas

Šį rytą patogiu autobusu važiuokite į Čičen Icą („Chichen Itza“). Čičen Icą , vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų, senovės majų metropolis, ikoniškas ir tikrai įspūdingas. „Chichen Itza“ neabejotinai bus jūsų hitų sąraše per pastarąją kelionę į Meksiką. Atsisiuskite pdf kur jūs rasite išsamią informacija ir turėsite 2,5 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 

Autobusas iš archeologinės vietovės išvyksą i Kankuną, Plają del Karmen ar Tulumą 16.30 val. Kaip rašoma ADO svetainėje, kelionė trunka šiek tiek daugiau nei tris valandas. Jei tie laikai jums netinka, apie kitas galymibes daugiau info rasite mūsų PDF.

pyramid.jpg
chiten itza.jpg
mexico 5.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Bogotos miesto turgų 

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

⛱️Kaip išsirinkti kurortą? 

Besidomintiems mūsų paslaugomis siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

„Plaja del Karmen“ $$$ Daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

„Kankunas (Zona Hotelera)“ $$$$ Yyra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

„Tulumas“ $$$$$ Yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

KANKUNAS .jpg
TULUM 3.jpg
KANKUNAS (2).jpg

Ruošiatės kelionei į Meksiką? Pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi: 1. Domina detalus atostogų planas 📑 po Meksika? Rašykite mums ⌨📧 info@gurujourneys.com 2. Patikrinti ✅ maršrutai ir 🏨 viešbučiai, keliautojams rekomenduojama tik, ką akyse esame matę. Visus maršrutus, turus, viešbučius esame kruopščiai patikrinę ir patys ne kartą išbandę.

  🏨💶 Pasirinkite Viešbutį 2 paroms         

🏨Rekomenduojami Viešbučiai Kankune

🏨Rekomenduojami Viešbučiai Kankune

rekomenduojama:

* Rekomenduojame atsisiųsti mūsų maršruto PDF, kur gausite išsamią informaciją apie pervežimus, viešbučius, pinigų (valiutos) keitimą, ir dar daugiau vertingos informacijos.

* Atskriskite mažu bagažu, tai labai palengvins jūsų kelionę ir sautaupysite nemažai pinigų.

*

nerekomenduojama:

* Nerekomenduojama gerti vandens iš čiaupo.Taip pat patartina vengti ledo gėrimuose ir prieš valgant nulupti vaisius ir daržoves..

Svarbu:

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

bottom of page