top of page

for more information please contact us via e-mail: info@gurujourneys.com

7 DIENA PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS

(Raftingas) Pasimėgaukite švelniu jauduliu šioje plaustų kelionėje žemyn Tampaono upe. Išklause savo vadovo saugos instruktažą, Pradėsite plaukima švelniai pasivažinėdami ramiu vandeniu, kol apžiūrėsite apylinkes. Peršoksite per III klasės slenksčius, o tai reiškia, kad slenksčiai yra lengvi ir įdomūs - puikiai tinka šeimoms, naujokams ir gamtos entuziastams, ieškantiems ramių nuotykių. Pasigrožėsite nuostabiausiais (Huasteca Potosina) apylinkių vaizdais.

(Minas Viejas) krioklio ir (Micos) krioklių turas. Taip pat žinomas kaip turkio maršrutas, jis idealiai tinka žmonėms, norintiems iš arti susipažinti su kriokliais. Susipažinkite su šiuo neįtikėtinu 50 metrų aukščio kriokliu! Atsigaivinkite turkio spalvos mėlynuose natūraliuose baseinuose, ant kurių teka 50 metrų aukščio „Minas Viejas“ krioklys. Vėliau leiskitės į kelionę per džiungles, link kito gražaus paslėpto krioklio.

(Puente de Dios y Cascadas de Tamasopo) Dievo tiltas ir Tamasopo kriokliai. Šios ekskursijos metu aplankysite (Puente de Dios), natūralios uolos formos urvą, į kurį saulės spinduliai patenka pro plyšį, sukuriantį dirbtinį apšvietimo efektą vandenyje. Šioje vietoje galėsite stebėti turkio spalvos vandens mėlynę, stalaktitus ir stalagmitus ant sienų, kurie daro šią ekskursiją nepamirštama patirtimi. Vėliau vyksite į Tamasopo krioklius, vešlios augmenijos vietą. Klausantis vandens garso, krentančio iš 20 metrų aukščio. Kaip dalijasi vienoda vandens mase ir slenkant uolomis, tampa reginys, kuris džiugins tavo širdį.

Ciudad Valles bus galima rasti daugiau ekskursijų, kurias galite užsisakyti prieš dieną.

Pasirenkama veikla: 🚣‍♀️ (Raftingas) 50 Eur 👨‍👩‍👦‍👦 (Minas Viejas) 45 Eur 🥽 (Puente de Dios) 45 Eur

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 Pervežimas į Gvadelahara turistines klasės autobusu

Papildoma informacija: Šiąnakt naktiniu autobusu važiuosime į (Gvadelahara). Kelionė naktiniu autobusu Meksikoje bus gana maloni patirtis, pranokstanti daugelio žmonių pradinius lūkesčius. Autobusų kompanija, teikianti aukščiausios klasės paslaugas, yra labai profesionali, o darbuotojai visada yra labai mandagūs, o autobusas važiuoja laiku ir yra tiesioginis. Autobuse yra oro kondicionierius, tualetas ir televizorius. Sėdynių konfigūracija bus dosni, o tai reiškia, kad bus daug vietos išsitiesti / miegoti. Kai kurie pirmos klasės autobusai yra dviaukščiai; iš kurio atsiveria puikūs įvairių Meksikos peizažų vaizdai. Iš viešbučio išsiregistruosime tik prieš važiuodami į stotį.

stamp real.png
bottom of page