top of page
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje.jpg

Tikroji Kolumbija ir jos Ypatumai 17 Dienų Kelionė 

Kolumbija paprastai yra neįvertinta kelionių kryptis, o tai reiškia, kad yra daugiau nepaliestų šios gražios šalies dalių, kurias galite patirti. Keliautojams ji nėra gerai žinoma, todėl atrodo, kad tarsi reiks kirsti vieną iš paskutinių kelionių sienų. Kolumbija pribrendo atradimams, o ten visko tiek daug: žalių slėnių, auksinių paplūdimių ir snieguotų kalnų, kolonijinės tvirtovės ir siautulingos Bogotos energijos. Susipažinsite su nacionaliniais parkais, paplūdimiais, kaimų bendruomenėmis ir miestais. Be to, nėra geresnės vietos, norintiems  paragauti skanėstų, pavyzdžiui, šviežių jūros gėrybių ir skanios kavos. Prisijunkite prie šios šiltos, svetingos šalies ir grįžkite su daugiau istorijų, nei kada nors turėsite laiko papasakoti.

Kolumbijos map.jpg

Kaina € 2500 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA BOGOTA

Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).

bogota.jpg
bogota 2.jpg
bogota 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Nakvynė viesviešbutyje ⭐⭐⭐⭐

2 DIENA DRUSKOS KATEDRA

Po pusryčių vyksime į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįžime į Bogotą.

Druskos katedra.jpg
zipaquiro.jpg
kolumbija.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija į Zipaquiro miestą ir Druskos katedrą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Nakvynė viesviešbutyje ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA BOGOTA - SAN JOSE DE GUAVIARE

San José del Guaviare yra miestas ir Guaviare departamento sostinė, įsikūrusi šalies pietryčiuose. Tai vartai į Amazonijos džiungles, garsėjantys savo natūraliu grožiu, biologine įvairove ir kultūriniu paveldu. Miestas yra svarbus tiek turistams, tiek tyrinėtojams, siekiantiems pažinti unikalų regioną. San José del Guaviare yra strateginėje vietoje, jungiančioje Andus ir Amazonijos regioną. Miestas yra prie Guaviare upės, kuri yra viena iš pagrindinių Amazonės upės intakų. Turizmas sparčiai auga dėl natūralaus regiono grožio ir unikalių lankytinų vietų. Miestas yra vartai į Amazonijos džiungles, kur lankytojai gali tyrinėti upes, krioklius, urvus, senovės uolų piešinius ir stebėti laukinę gamtą.

Šiandiena aplankysime du lankytinus objektus:
(Cerro Azul) Tai įspūdinga uola su senovės indėnų uolų piešiniais. Šie piešiniai datuojami daugiau nei 10 000 metų ir yra svarbus archeologinis objektas. (Tuneles) Natūralūs gamtos urvai žinomi dėl savo neįtikėtino gamtos grožio ir įspūdingų geologinių formacijų. Viena iš svarbiausių ir labiausiai intriguojančių vietų yra tuneliai ir grotos, kurie traukia tiek turistus, tiek tyrinėtojus. Šie tuneliai, susidarę natūraliai per tūkstančius metų, siūlo unikalią galimybę pasinerti į slaptą pasaulį ir atrasti paslėptus gamtos stebuklus. Tuneliai regione yra namai daugeliui unikalių rūšių šikšnosparniams, vabzdžiams, gyvatėms ir retiems augalams. Šios ekosistemos yra svarbios mokslininkams, tyrinėjantiems biologinę įvairovę ir ekologinius procesus. Kai kuriose vietose pamatysite senovės uolų piešinių ir artefaktų, kurie liudija apie pirmykščių gyventojų buvimą šiame regione

GV 1.jpg
GV2.jpg
GV3.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija į Zipaquiro miestą ir Druskos katedrą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Nakvynė viesviešbutyje ⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA  SAN JOSE DE GUAVIARE

Patirtis su upės delfinais San José del Guaviare. Šiandienos patirtis su upės delfinais bus unikali galimybė pasinerti į natūralų Kolumbijos grožį ir pažinti šiuos nuostabius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Tai ne tik praturtins jūsų patirtį, bet ir prisidės prie svarbių ekologinių ir socialinių tikslų. Apsilankymas šioje vietoje palieka ilgalaikį įspūdį ir skatina giliau suprasti ir gerbti gamtą. Guaviare departamentas garsėja savo natūraliais grožiais, įskaitant nuostabias upes, džiungles ir laukinės gamtos įvairovę. Vienas iš unikalių ir įspūdingų patirčių, kurias patirsite tai susitikimas su Amazonijos upės delfinais. Regiono upėse gyvena du pagrindiniai upės delfinų tipai: Amazonijos upės delfinas (Inia geoffrensis): Taip pat žinomas kaip rožinis upės delfinas dėl savo unikalios spalvos.
Pilkas upės delfinas (Sotalia fluviatilis): Taip pat vadinamas tukuksiu. Šie delfinai gyvena gėlo vandens upėse ir ežeruose Amazonės baseine. Jie yra puikiai prisitaikę prie savo aplinkos ir yra žinomi dėl savo intelekto ir žaismingumo. Kelionė į delfinų buveines vyksite į netoliese esančias upes ( 2val laivu). Kelionė paprastai prasideda anksti ryte, kai delfinai yra aktyviausi. Išskirtine ekskursija leidžia keliautojams priartėti prie delfinų jų natūralioje aplinkoje. Valtimis lėtai plaukiant upe, gidas papasakos apie delfinų elgesį, ekologiją ir svarbą ekosistemai. Mūsų ekskursijos leidžia turistams plaukti ir maudytis upėje kartu su delfinais. Ši patirtis suteikia unikalų kontaktą su šiais nuostabiais gyvūnais. Delfinai dažnai priplaukia prie valčių, žaismingai iššokdami iš vandens ir demonstruodami savo akrobatinius sugebėjimus. Gidai dažnai žino geriausias vietas ir laiką, kada galima stebėti didžiausią delfinų aktyvumą.
Mūsų ekskursijos yra organizuojamos bendradarbiaujant su vietinėmis bendruomenėmis, kurios turi gilias žinias apie regiono ekosistemą ir tradicijas. Tai ne tik suteikia turistams autentišką patirtį, bet ir prisideda prie vietinių gyventojų ekonominės gerovės.

GV4.jpg
GV5.jpg
GV6.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija į amazones, plaukiojimasplaukiojimas su upės delfinais

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Nakvynė viesviešbutyje ⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietūs  

5 DIENA SAN JOSE - MESETAS - GÜEJAR KANJONAS

Šiandien anksti ryte paliksime San Jose ir privačių transportu vykstame i Mesetas (4 val.). Vienas iš šios kelionė įdomiausių nuotykių bus plaukimas plaustais (rafting) Güejar upe, kur pamatysite įspūdingus krioklius, paukščius, drugelius ir milžiniškas senovines uolas, apsuptas įspūdingos vietinės augmenijos. Güéjar kanjonas yra viena iš įspūdingiausių Kolumbijos gamtos vietovių, įsikūrusi Meta departamente, netoli San José del Guaviare. Tai vieta, kur susitinka vešlios džiunglės, dramatiškos uolos ir galingos upės, sukurdamos kvapą gniaužiančius vaizdus ir daugybę nuotykių galimybių. Kanjonas yra populiarus tarp nuotykių ieškotojų, gamtos mylėtojų ir tyrinėtojų.

CAN GUEJAR.jpg
Kanjonas-del-Rio-Guejar.jpg
5.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Plaukimas plaustais (rafting) 17 kilometrų kelionėje 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietūs 

6 DIENA MESETAS - GUAPE KANJONAS - VILLAVICENCIO

Tai kelionė po Guape kanjono vidų. Šio nuotykio metu pamatysite uolas, kurios sudaro kanjoną; Ekskursijos metu turėsite galimybę paplaukioti kai kuriose vietose, pamatyti krioklius, mišką ir šviesos įteklius pro mažas duobutes. Tai idealus turas mėgstantiems nuotykius ir vandenį. Kanjono kraštovaizdis yra įspūdingas, su stačiomis uolomis, giliomis tarpeklių angomis, kriokliais ir natūraliais baseinais. Uolos yra formuotos per tūkstančius metų vandens erozijos, kuri sukūrė dramatiškas ir gražias formacijas.

Uribe Meta yra 195 km nuo Villavicencio, 50 iš jų yra neasfaltuoti keliai, todėl važiuosime 4x4 transportu. Maršrutas gali keistis dėl oro sąlygų.

Canon-del-Guape-.jpg
G4.jpg
8.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Plaukimas padangomis po Guape kanjona

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Nakvynė viesviešbutyje ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietūs 

7 DIENA VILLAVICENCIO - MEDELJINAS

Šįryt vykstame į oro uostą skridžiui Medeljiną . Devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Ir kai kurie iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat dabar daug saugesnės ir patogesnės atmosferos). Atrasite Medeljino miestą privačioje kelionėje, kurioje aplankysite pagrindines Medeljino centro vietas, senas bažnyčias, sužinosite istorinį ir meninį nuostabių bronzinių maestro Botero statulų kontekstą, lipsite į oro lynų keltuvus ir važiuosime funikulieriumi iš kurio mėgausitės nuostabiu miesto vaizdu, pasivaikščiosite kartu su savo patyrusiu gidu ir pajusite bendruomenės atmosferą arba „barrio“, kad pamatytumėte, kaip žmonės gyvena ir išgyvena kasdien.Po pietų aplankysime (Comuna - 13). Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausios ir gyvybingiausios miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

medellin.jpg
medellin 3.jpg
medellin 2.jpg

Įtraukta Paslauga:💺 Skrydžio bilietas į Medeljiną + 👜 10 kg rankinis bagažas

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas po Medeljino miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

8 DIENA GVATAPĖ 

Šiandiena keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol) šioje be streso visą dieną trunkančioje kelionėje. Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausitės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapė ežerą! 

La Piedra del Peñol.jpg
La Piedra del Peñol 1.jpg
cartagena 4.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija į Gvatape, čia turėsite laiko užlipti į Peñol uolos viršūnę 742 laiptais ir mėgautis įspūdingais Gvatapė ežero vaizdais iš viršaus 👨‍👩‍👦‍👦 Po apsilankymo Peñol uoloje jūsų laukia pelnyta pietų pertrauka ir galėsite pasimėgauti tipišku Antioko patiekalu. Jūsų popietė baigsis ekskursija po Gvatapė ežerą mūsų privačiais išskirtiniais laivais. Dabar tai tikrai bus vienas iš svarbiausių jūsų kelionės į Kolumbiją renginių! 

Įtraukta Paslauga:💺 Skrydžio bilietas į Kartahena + 👜 10 kg rankinis bagažas

👨‍👩‍👦‍👦 Kartachenos miesto turas.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

9 DIENA MEDELJINAS - SALIENTAS

Šį rytą su privačiu mikroautobusu  važiuosime į Salento miestelį (apie 7 val.). Skirsime laiko pasivaikščiojimui nuostabiomis gatvėmis ir pasigrožėkite geriausiomis „paisa“ architektūros spalvomis. Butinai paragausime upėtakį, kuris patiekiamas su sodriu česnakiniu sūrio padažu. Kolumbijos nacionalinė sporto šaka (tejo) yra populiari pramoga Salente. Šį vakarą išbandykite savo jėgas šiame smagiame užsiėmime su grupe – dar geriau su alumi rankoje!

salento.jpg
salento 3.jpg
salento 2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Salienta + 👜 10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Saliento miestelį 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

10 DIENA SALIENTAS - KOKORA - KAVOS REGIJONAS

Ryte vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių. 
Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje, vyksime į esantį kavos ūkį. Dėl savo atogrąžų aukščio ir derlingo vulkaninio dirvožemio Kolumbija yra viena didžiausių kavos gamintojų pasaulyje. Šią priklausomybę sukeliančią pupelę daug geriau pažinsite ekskursijoje po kavos plantaciją. Pasigilinsite į ūkio istoriją ir sužinosite vidinės pramonės, kuri ilgą laiką kėlė šalies ekonomiką, istoriją. Pažiūrėsite, kaip pupelės auginamos, nuimamos, apdorojamos, džiovinamos, skrudinamos ir malamos, o tada iš pirmų lūpų išgirsite, dėl ko kyla tas triukšmas. Išbandysite įvairių rūšių kavos grūdelius ir išmoksite ruošti įvairių rūšių kavą – viską užbaisite garuojančiu puodeliu šviežiai užplikytos kavos. Po to atsipalaiduosite tarp nuostabių Estancia apsuptų žalių kalvų ir slėnių.

kokora.jpg
kokora2.jpg
coffe.jpg

Įtraukta veikla👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija į Kokoros slėnį, ir į kavos plantaciją ir perdirbimo centrą.

Neįskaičiuota: 🏇 jojimas ant arklių 30 USD.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

11 - 12 DIENA KARTACHENA

Atsisveikinsime su Salentu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Po to lauks - 3 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste. Praleiskite šiek tiek laisvo laiko susipažindami su sena ir nauja Kartachena. Pasivaikščiokite po senamiestį, apsipirkite vietinių rankdarbių, arba plaukite laivu į Punta Arenas arba Playa Blanca, nes nusipelnėte maudynių Pietų Karibų jūroje. Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. 

cartagena 3.jpg
cartagena 2.jpg
cartagena.jpg

Įtraukta Paslauga:💺 Skrydžio bilietas į Kartahena + 👜 10 kg rankinis bagažas

Įtraukta Paslauga: 👨‍👩‍👦‍👦 Kartachenos miesto turas.

Pasirenkama:🐎Ekskursija po Kartahena vežimu (iki 4 žmonių) už vežima 20 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

13 DIENA KARTACHENA - TAIRONA

Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta.

tairona.jpg
tairona 2.jpg
tairona.jpg

Įtraukta Paslauga: 👨‍👩‍👦‍👦 ✔🚍 Kelionė mikroautobusu ar autobusu į Tayroną 5 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

14 - 15 DIENA TAIRONA

Laisvas laikas.  Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

tairona 3.jpg
tairona 4.jpg
tairona 5.jpg

Įskaičiuota:  🏖️Poilsis prie jūros

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

16 DIENA TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (-1,5 val.) ir skrydis į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien apžiūrėsite keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybe jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksite į Aukso muziejų, kad sužinotumėte apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame ir lengvai naršomame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosite apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotas grupes konflikte, ir kaip šalis pavirto į tokią situaciją, kokia yra dabar. . Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Cerro de Monserrate, kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį visame didžiuliame mieste.

santa marta.jpg
monserat 2.jpg
monserat.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Bogota + 👜10 kg rankinis bagažas

Neįskaičiuota: ❌👜 23 kg registruojamas bagažas (30 Eur) Jei reikia

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija Keltuvu į Monserata

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

17 DIENA BOGOTA

Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. 

Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.

colombia 3.jpg
colombia 2.jpg
colombia.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į  oro uostą

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos

2024.07.10 - 2024.07.22  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  2950,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 8 vietos  užsakykite dabar >>   ir 48 valandas Išsaugosime jūsų vietą be jokio depozito ar užstato

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 12 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 12 Pusryčių

* Vietinio skrydžio bilietai: Bogota - Salentas  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Medeljinas - Katarhena  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Santa Marta - Bogota  ir 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas -  Bogota - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.

*Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.

* Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD);

Aviabilietai į Kolumbiją ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~690–990 Eur), tiesioginis skrydis ir atgal iš Madrido, Paryžiaus, Amsterdamo ar Londono  (~590–790 Eur). Aviabilietai į Meksiką per JAV yra pigesni.Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 450 Eur

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 4 keliautojų grupei

* Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 25 USD, oro uoste 35 USD

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

bottom of page