top of page
Tailandas.jpg

 Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Puketo saloje

Pasinerkite į šiltus Krabi salų vandenis, iš arti pamatykite dramblius Čiangmajuje, apžiūrėkite gražias senovines Ajutajos miesto šventyklas, patyrinėkite judrias Bankoko turgavietes, aplankykite kalnų genčių kaimelius Tailando šiaurėje, nukeliaukite į įžymųjį Azijos Auksinį trikampį, pamatykite gražiausią pasaulio ežerą.

tailando kelione.jpg

Kaina € 1550 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

Book on Trip Advisor >>
Apgyvendinimo variantai >>
Visos datos ir kainos >>

2021.01.08 - 01.21 vietų yra       2021.01.21 - 02.03 vietų yra       2021.05.19 - 06.01 vietų yra 

1 DIENA BANKOKAS

Jūsų atostogos oficialiai prasidėjo. Nusileidus Bankoko oro uoste jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. 
Likusi dienos dalis laisva, skirta jūsų atradimams. Pakankamai laiko jūsų pasirinktai veiklai arba galite skirti jia pirkiniams, nes čia galima nusipirkti viską. Nuo puošnių tikmedžio retenybių iki naujausių mados tendencijų, nuo pigių marškinėlių iki naujausio modelio Lamborghini Diablo, nedaug yra dalykų, kurių kitur nerasite. Ir tai, kad Bankoke galima rasti gausybę tarptautinių prekės ženklų, nereiškia, kad turėsite mokėti tiek, kiek pirmojo pasaulio valstybėse. Informacinis susitikimas įvyks šį vakar maždaug 18 val.

bangkok-5088795_640.jpg
tourist-956780_640.jpg
thailand-4678597_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Atvykimas į Bankoko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje. Norintiems susipažinti su miestu, kelionės vadovas mielai rekomenduos kur galima skaniai pavalgyti bei smagiai praleisti laiką. Vakare po informacinio susitikimo keliausime susipažinti su Bankoko naktiniu gyvenimu.

2 DIENA BANKOKAS

Šią dieną mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Bankokas – miestas, vadinamas Rytų Venecija, kur nuostabiai dera europietiškas komfortas ir Azijos prabanga. Tai niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Ekskursija pradėsime plaukimu miesto kanalais, kuriais pasieksime Karališkuosius rūmus (Grand Palace), kurie iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Iš karto po apsilankymo šventykloje kartu su vietiniu gidu patrauksime į Rymančio Budos arba (Wat Pho) šventyklą, garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Po to laiveliu persikelsime i kita upės puse kur dar aplankysime aušros šventyklą (Wat Arun), skirtą induistų nušvitimo dievui Arun garbei. Pagrindinės šventyklos bokštas atspindi pirmuosius kylančios saulės spindulius ir dovanoja nepaprastai gražų reginį visiems tuo metu atėjusiems juo pasigėrėti.

bangkok-4079036_640.jpg
temple-3925984_640.jpg
reclining-buddha-5284305_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Bankoko turas

Šiandien mūsų kelionė vyks įvairiu transportu. Turėsite nueiti ilgą atstumą ir patirti didelį karštį.

3 DIENA AJUTAJA

Po pusryčių vyksite į Ajutaja, kur jus stebins senoviniai vienuolynai ir puošnios šventyklos išsibarsčiusios šiame gamtos kampelyje, kuriame kadaise buvo antikinė Siamo sostinė. Mianmaro kariai sunaikino Ajutają XVIII a., bet šios UNESCO pasaulio paveldo sąraše įtrauktos vietos griuvėsiai suteikia galimybę žvilgtelėti į didingą miesto praeitį. Pasimėgausite maistu iš geriausio maisto turgaus, kokiame mums teko lankytis! Bang-Ain naktinis maisto turgus nusidriekęs pusę mylios, jame parduodama viskas nuo šviežios ant grotelių keptos žuvies ir rankomis rinktų mango vaisių iki klasikinių Pad Thai patiekalų, viskas gaminama iš šviežiausių produktų. Tai tikra gurmano svajonė! Vakare traukiniu vyksime i Čiangmajų.

thailand-1459045_640.jpg
thailand-315034_640.jpg
ayutthaya-1552835_640.jpg
Nakvynė traukinyje į Čiangmajų

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Ajutajos dienos turas

Įtraukta Paslauga

Traukinio bilietas ir Pervežimas i Čiangmajų

Naktinio traukinio kelione važiuosime traukiniu, kuriame yra minkšti miegamieji vagonai. Kupė keliems žmonėms su oro kondicionieriumi ir dviaukštėmis lovomis – paklodės ir pagalvės pateikiamos. Mūsų bagažas keliauja vagone su mumis. Traukinyje galima užsisakyti maistą ir gėrimus.

4 DIENA ČIANGMAJUS

Mes atvykstame į Čiangmajų, įsikūrusį tarp įspūdingų kalnų, žaliuojančio kraštovaizdžio, kuriame yra daugiau nei 300 šventyklų. Sienomis aptvertas Čiangmajaus miestas – tikras šiaurės brangakmenis. Ši vieta, kurios istorija siekia daugiau nei 700 metų, tobulai tinka pasivaikščioti slaptomis siauromis alėjomis, apžiūrėti šventyklas ir dekoratyvinius tikmedžio namus. Likusią dienos dalį galėsite patyrinėti šį vaizdingą, stulbinamą ir ramų miestą. Praleiskite vakarą atrasdami naktinį Čiangmajaus gyvenimą. Apžiūrėkite žymiojo Naktinio turgaus prekių gausybę. Pasimėgaukite tailandietišku masažu arba vietos gatvės maistu. Čiangmajaus maistas – vienas geriausių Tailande! Patys drąsiausi gali išmėginti Čiangmajaus ypatingąjį patiekalą – keptus žiogus.

chaingmai-4309820_640.jpg
chiang-mai-1670926_640.jpg
thailand-1526540_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla 

Turas į Wat Phra That Doi Suthep šventyklą

Anksti ryte mes atvykstame į Čiangmajų, ne visada kambariai yra laisvi tad jų tenka palaukti. Vakare visi kartu vyksime į naktini Čiangmajaus turgu.

5 DIENA ČIANGMAJUS

Po pusryčių vyksite į Čiangmajaus džiungles. Pirma apsilankysime gražioje orchidėjų fermoje, kurioje auga virš 50 įvairių spalvotų orchidėjų, tuomet aplankysime Akha kalnų genties kaimą, dramblių rezervatą ir maždaug valandą su drambliais praleisim laiką, grožėsimės gamta miško gilumoje ir kaimo gyvenimu. Po to pereisime Mae Tang upę ir sustosime papietauti. Po pietų eisime į žygį pėsčiomis, po 1 val. pasieksime gražų krioklį, atsipalaiduosite ir išsimaudysite krioklyje, tuomet eisime apie 1 val. iki Mae Tang upės, kurioje maždaug 1 val. plauksime plaustais ir maždaug 40 min. – bambuko plaustais. Turo pabaigoje aplankysime Karen ilgakaklių moterų genties kaimą.

elephant-1500095_640.jpg
rice-field-2306228_640.jpg
thailand-5048780_640.jpg

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta Veikla

Visos dienos nuotikinis turas

SVARBU: Visiems šio turo užsiėmimams nebūtina turėti patirties; nors jie įtraukti į programą, bet jūs renkatės, ar dalyvausite juose.

6 DIENA ČIANGRAJUS ( PASIRENKAMA )

Važiuodami pro liūdnai pagarsėjusį Auksinį trikampį (kur susitinka Mianmaras, Tailandas ir Laosas), mes keliaujame link Tailando-Laoso sienos (2,5 val. su mini autobusu). Kalnai ir džiunglės su gausia augmenija ir gyvūnija yra tobula vieta gamtos ir nuotykių mylėtojams. Daugybė čia tekančių upių suteikia galimybę įdomiai keliauti ir pasigrožėti šio kraštovaizdžio gamta. Taip pat sustojame aplankyti Wat Rong Khun (žymiosios Baltos šventyklos) ir vėlai vakare grįžtame į Čiangmajų.

003495-02-villa-exteriors-jungle-view.jp
kanchanaburi-883182_640 (1).jpg
wat-rong-khun-671494_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla 

Čiangrajaus turas - 1200 THB

Tie kas nepageidauja vykti į kelionę, gales leisti laika viešbutyje prie baseino ar savarankiškai dar daugiau susipažinti su miestu. Kelionės vadovas mielai rekomenduos kur galima skaniai pavalgyti bei smagiai praleisti laiką. O gal tiesiog įdomu bus stebėti kitokį vietinių gyvenimą.

7 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio  į Čiangmajaus oro uostą ir skrydis į Suratanio miestą. Atskride mini autobusu keliausime į Khao Sok nacionalinį parką. (maždaug 2 val.). Sveiki atvykę į atogrąžų rojų! Pietų Tailande esantis Khao Sok nacionalinis parkas – nuostabi vieta. Parkas yra viename iš seniausių nuolat žaliuojančių tropinių miškų, didžiuliai kalkakmenių kalnai su smailomis viršukalnėmis, gilūs slėniai, kvapą gniaužiančios vietos, įdomūs urvai, laukiniai gyvūnai ir dar daugiau. Šiandien – laisvadienis, galbūt norėsite plaukti kanojomis žemyn upe šalies gražiausiame ir didžiausiame atogrąžų miške. Pakeliui pastebėkite šalia vandens žaidžiančias beždžiones. Galima pasivaikščioti daugybe įdomių pėsčiųjų takų ir šalia parke esančių vandens šaltinių.

thailand-4852121_640.jpg
monkey-2038859_640.jpg
thailand-677799_640.jpg
Viešbutis Khao Sok Green Valley Resort

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Skrydis Čiangmajus - Suratanis ir 15 kg registruotas bagazas

Kodėl būtina išbandyti masažą Tailande? Masažas yra ne tik masažas, tai viena iš Tailando kultūros sudedamųjų dalių. Todėl labai rekomenduojame išbandyti masažą, kai lankysitės Khao Soke, kitu atveju, galite daug prarasti.

8 DIENA KHAO SOK - CHEOW LAN EŽERAS

Pasaulyje yra vietų, kurios yra nepaliestų didingų gamtos stebuklų pavyzdžiai. Tailandas – viena tokių vietų. Apsilankysite šioje ekologinė oazėje, patyrinėsite nuostabų Cheow Lan ežerą ir paplaukiosite krištolo švarumo vandenyje; išgyvenkite nepamirštamas akimirkas Khao Sok nacionalinio parko širdyje. Nakvosime 12 km nuo artimiausio kelio, miegosime saugiose prabangiose nameliouse ant vandens.

lake 1.jpg
thailand-735723_640.jpg
showPictureServletBig.jpg

Pusryčiai, Pietūs, Vakarienė įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Plaukimas kanojomis Cheow Lan ežere

Naktinis safaris

Prieš lipdami į valtį, sustosime turguje kur galite išvysti daugybę egzotiškų vaisių ir jų nusipirkti. Rekomenduojeme įsimesti žvakučių romantiškam pasėdėjimui, nes elektra bus ne visą laiką. Telefono ryšio ir interneto čia nesitikėkite. 

9 DIENA CHEOW LAN EŽERAS - PHI PHI

Saulei pakilus žengę kelis žingsnius galėsite atsibusi ežere, šoksime į valtį ir vyksime apžiūrėti nuostabių langūrų, tai vienos labiausiai paplitusių beždžionių Khao Sok parke, ypač prie Cheow Lan ežero. Po pusryčių nuotykinis žygis pėsčiomis į Nam Ta Loo urvą, tai didelis erdvus urvas. Tai geriausiai žinomas urvas. Grįšime į namą ant vandens, pailsėsime ir vėliau vyksime valtimi į prieplauką. 

Po kelionės autobusu į Krabi, ir po 2 valandų kelionės keltu pasieksime Phi Phi salą. Ši sala – Tailando superžvaigždė. Joje buvo filmuojami filmai. Apie ją kalbasi keliautojai visame Tailande. Praleisime likusią dienos dalį Phi Phi Leh, aplankysime Maya paplūdimį, kuriame buvo filmuotas Holivudo filmas „Paplūdimys“ ir panardysime vienuose iš švariausių vandenų mūsų planetoje. 

P1280952.JPG
thailand-1742563_640.jpg
cliff-2129547_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Rytinis safaris

Žygis pėsčiomis Nam Ta Loo urve

6:30 rytinis safaris laivu 7:30 pusryčiai 8:30 ekskursija į Nam Ta Loo olą per džiungles

10 DIENA PHI PHI SALA - PUKETAS

Po pusryčių galite pasirinkti 20 minučių trukmės kopimą į įspūdingą Phi Phi Done apžiūros aikštelę, kurioje galite pasigrožėti vaizdu ir padaryti įspūdingų nuotraukų, kurios primins kelionę, o likusią dienos dalį praleisime paplūdimyje ir atgal grįšime keltu. Mini autobusu keliausime į Patonga (maždaug 1 val.)

island-1574374_640.jpg
thailand-1451386_640.jpg
boats-628741_640 (1).jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kelionė tradicine tailandietiška valtimi ir nardymas Maya paplūdimyje    

Apsilankymas Beždžionių paplūdimyje   

Vanduo čia toks skaidrus, kad atsiveriantis povandeninis pasaulis yra tikras rojus nardytojams.

11 - 12 - 13 DIENA PUKETO SALA / PATONGAS

Puketo sala tai viena iš labiausiai poilsiautojų mėgstama Tailando sala, dažnai vadinama „Tailando perlu“. Salą supa daugybė kitų smulkių salelių, o krantus skalauja skaidrus smaragdinis vanduo. Puketo sala – tai didžiausia Tailando sala, jos ilgis yra 70 km, o plotis – 21 km. Aplink Puketo salą yra daugybė kitų, mažesnių salų, į kurias galima nuplaukti.

buddah-2789015_640.jpg
beach-261574_640.jpg
sunset-3298341_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Poilsis prie jūros Puketo saloje. Norintieji galės užsisakyti papildomas ekskursijas viešbutyje ar tiesiog gatvėje. Pasirinkimas čia platus: nuo ekstremalaus raftingo upe iki kopinėjimo uolomis ar nardymo su specialia įranga.

14 DIENA PUKETAS

14 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos,.Tikimės, kad jums patiko kelionė ir kviečiame pasidalinti nepamirštamais prisiminimais su savo draugais.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas į Puketo oro uosta

jei jusu skrydis atgal į europa yra iš Bankoko, mes galime padeti su vietiniu skrydžiu Puketas - Bankokas

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 13 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Čiangmajus - Surutanis ir 15 kg registruoto bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 12 Pusryčiai 2 Pietus

* Pervežimas į Puketo oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Kankunas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur

* Vietinio skrydžio: Čiangmajus - Surutanis

papildomas 5kg bagažas kaina iš anksto 10 USD, oro uoste 20 USD

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Pukete. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.

stamp real.png
bottom of page