top of page
cooper .jpg

Vario kanjono turas

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Pasakiški vaizdai, laukiniai slėniai, vaizdingi uolynai, bekraščiai toliai ir adrenalino pliūpsnis, sumišęs su romantiška nuotaika – visa tai siūlo vienas didžiausių kanjonų kompleksų pasaulyje – Vario kanjonas

copper canyon map.jpg

Kaina € 800 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

Ši kelionė gali būti organizuojama bet kurią dieną (reikia mažiausiai 4 keliautojų)

1 DIENA EL FUERTĖ

Po ankstyvo skrydžio ir poros valndų kelionės atvyksime i El Fuerte.
El Fuertė yra isikurusi pakrantės lygumoje prieš Siera Madros kalno papėdę. Žavingomis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir dailiais kolonijiniais dvarais kuriame pilna ryškiai nudažytų namų. El Fuertė išnykstantis istorinis personažas ir gražiausias miestelis traukinių maršrute. Miestas yra kilęs dėl sidabro gavybos, o pastaruoju metu egzistuoja dėl klestinčio žemės ūkio. Nuo XVIII amžiaus pabaigos miestą valdė kelios šeimos, ir iki šiol didžioji dalis nekilnojamojo turto miesto centre ir aplink jį liko jų rankose. Miesto aikštė yra nuostabus ir gražus, XIX amžiaus ansamblis yra apsuptas grakščių delnų.  

El fuerte mexico.jpg
EL FUERTE MEXICO 2.jpg
EL FUERTE MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto į El Fuerte  

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą 

Viešbutis Posada del Hidalgo >>

2 DIENA EL FUERTĖ - VARIO KANJONAS

Šiandien keliausime traukiniu, patirsite vieną įspūdingiausių kelionių pasaulyje. „Copper Canyon“ geležinkelis yra stulbinantis inžinerijos laimėjimas. Geležinkelis buvo atidarytas 1961 m. Po dešimtmečius trukusių statybų. Jis buvo sukurtas sujungti Ramųjį vandenyną su centrine Meksikos dykumos teritorija ir Čihuahua. Jos važiavimas 653 kilometrais kerta Vario kanjoną, unikalių tokio tipo kanjonų seriją tarp Čihuahua ir Sinaloa. Kelionės metu apvažiuosite tunelius ir tiltus, kurie laikomi Meksikos inžinerijos brangakmeniu, pamatysite ir vieną didingiausių Meksikos kraštovaizdžių. Maršruto metu pasiekiami skirtingi aukščiai nuo 100 iki 2400 metrų virš jūros lygio, būdinga tai, kad susidaro įvairus mikroklimatas. Atvyke i vario kanjona apsistosime jo širdije, ir leisitės į kalnus ir susipažinsite su vienu iš Meksikos gamtos stebuklų. Pasivaikščiosite jo miškais, stebėsite jo augmeniją, susipažinsite su istorinėmis vietomis. Vario kanjonas yra Meksikos dykumoje. Tarahumara žmonės, actekų palikuonys, vis dar gyvena paprastą gyvenimą šiuose kanjonuose, kaip tai darė tūkstančius metų. Šiandien jie taip pat parduoda savo amatus ir maistą lankytojams, kurie atvažiuoja „Copper Canyon“ traukiniu. Vario kanjono kelionės video >>

el-chepe train.png
chepe.jpg
baranca.jpg

Įtraukta Paslauga:🚂🚃🚃 Chepe traukinio bilietas Turistinėje klasė vagone El Fuerte - Divisadero

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Susipažinimas su Kanjonu

Papildomas Turas: Kelione žirgais po kanjona 350 MXN

Speciali informacija: 🔞 Norėdami išbandyti tura su arkliais Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

Viešbutis Mansion Tarahumara  >>

3 DIENA VARIO KANJONAS

Vario kanjoną galėsite aplankyti pėsčiomis ar jodami žirgais. Visas Vario kanjonas, iš tikrųjų yra 20 kanjonų, susiformavusių per šešias upes. Šis rajonas kartais lyginamas su Arizonos Didžiuoju kanjonu, nors Vario kanjono regionas yra septynis kartus didesnis ir turi skirtingą topografiją, florą ir fauną nei Didysis kanjonas. Kelionė per Vario kanjoną yra viena žaviausių kelionių, kurias galėsite patirti Meksikoje. Mes turime atrakcionų visiems skoniams! Tarahumara kalnuose kur randasi Vario kanjonas, būtent čia yra „Barrancas del Cobre“ nuotykių parkas, įkurtas 2010 m. Kaip unikali vieta, kur susilieja linksmybės, gamta ir kultūra. Nuotykių parke galite mėgautis nuostabiais daugiau nei 60 tūkstančių kvadratinių kilometrų regos diapazono vaizdais iš skirtingų taškų, kurie paverčia Vario kanjoną kalnuotoje kanjonų sistemoje.

cooper 2.jpg
cooper - adventures park.jpg
cooper 3.jpg

Įtraukta Paslauga:✔🚖 Pervežimas į Advetrres Parka

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 🚶‍♂️🗻Žygis Vario kanjone ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po kanjoną ✔👨‍👩‍👦‍👦turas keltuvu 

Viešbutis Mansion Tarahumara  >>

4 DIENA VARIO KANJONAS - KRILIS (CREEL)

Čihuahua yra didžiausia Meksikos valstija ir tai siejama ne tik su geografine apimtimi, bet ir su peizažų įvairove, kurie atrodo kaip labai gerai saugomi lobiai įspūdinguose kalnuose, kurie sudaro (Sierra Madre Occidental). Vienas iš šių lobių yra miestelis (Pueblo Mágico) Krilis. Kelias į Krilį yra ypatingas dėl panoraminių vaizdų, kurie lydės jus važiuojant, nes tiesiogine prasme turėsime pervažiuoti kalnų grandinę. Iki Krilio bus maždaug dvi valandos kelio automobiliu ar autobusu priklausomai nuo grupės dydžio.

Krilis yra žavingas mažas kalnų miesteli. Istoriškai tai buvo susitikimo vieta Raramuri - čiabuvių gentims, kurių gimtoji vieta yra ši vietovė. Štai kodėl šios tautos kultūra, dar vadinamos Tarahumaromis, yra visur aplink miestą, pradedant drabužiais, baigiant tradicijomis ir maistu. Patyrę šių žmonių kalbą ir energiją, natūralią aplinką ir ekonomiką, jūs sužinosite unikalią jų pasaulėžiūrą.

copper-canyon (1).png
creel.jpg
creel.jpg

Įtraukta veikla: ✔Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Turas kelione i Krili

Viešbutis St Cruz Plus >>

5 DIENA VAIZDINGA KELIONĖ - BATOPILAS

Giliai vario kanjone yra Batopilas de Manuel Gómez Morín, vienas iš trijų stebuklingų Čihuahua kaimų, kurį išdrįsta aplankyti tik širdyje drąsus. Yra net sakančių, kad susipažinus su miesteliu, jų gyvenimas niekada nebūna toks pats. Ar gali būti, kad juos užburia protėvių Rarámuri kultūros turtingumas ir didingi peizažai, prasiskverbiantys per nesibaigiančias daubas? „Batopilas“ atsirado 1632 m., Kai tyrinėtojų grupė šiame nesvetingame kampelyje rado gausias sidabro, cinko ir aukso gyslas. Tada kraštas patraukė žymių verslininkų, tokių kaip Aleksandras Shepherdas, istorijoje vadinamas „Vašingtono tėvu, žvilgsnį. Magnatas privertė Batopilą spindėti ir tapti vienu svarbiausių kasybos miestų pasaulyje: jis pastatė mokyklą, ligoninę ir „Hacienda de San Miguel“, kurios dalį griuvėsių galima pamatyti einant Batopilos upės šlaitu, kurio reikšmė Rarámuri balsu yra „Rio Encajonado“ (Boxed River). 
Keliausime viename iš giliausių kanjonų pasaulyje. Visos dienos kelionė per nesuskaičiuojamą daugybę vingių ir tarpeklių. 

batopilas.jpg
batopilas2.jpg
batopilas drive.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas automobiliu į Batopilas ir atgal, su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Aplankymas,  (Cusarare) 1 val. - 

Viešbutis St Cruz Plus >>

6 KRILIS - ČIHUAHUA

Šiandiena mes važiousime į Čhihuahua, kurioje gyvena įvairios kultūros. Miestas turi daug įdomių ir istorinių vietų, įskaitant generolo Francisco namus, rezidenciją, kurioje jis gyveno kai buvo valdytojas. Miesto centre rasite barokinę katedrą ir pagrindinę aikštę, kur tikrai galėsite išbandyti skaniausią meksikietišką maistą. 

creel3.jpg
chihuaua.png
ETN MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti  ✔🚍 Pervežimas į Čhihuahua turistines klasės autobusu.

Speciali informacija: Kelionė baigiasi vėlai vakare, apgyvendinimas įskaičiuotas į kelnės kainą, tad 7 dieną galite išvykti bet kuriuo metu iki 12 val.

Viešbutis Quality Inn Chihuahua >>

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 6 nakvynės 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją). apačioje šiame puslapyje, galite pažvelgti į viešbučius

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 4 Pusryčiai 

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur 

*

Apgyvendinimas kelionės metu

vario kanjonas

Viešbutis Posada del Hidalgo - Centro Historico

5 De Mayo e Hidalgo, 81200 El Fuerte, Mexico

Viešbutis „Posada“ yra didingas kolonijinis dvaras, pastatytas 1800-aisiais. Jame yra baseinas, meksikietiškas restoranas ir unikaliai dekoruoti kambariai. Tradicinio meksikietiško stiliaus „Posada de Hidalgois“ numeriai dekoruoti medinėmis sijomis ir plytelėmis išklotomis grindimis. Kambariuose yra oro kondicionieriai, plaukų džiovintuvai ir televizoriai, o pro langus atsiveria sodo vaizdai.
Viešbutyje yra restoranas po atviru dangumi, kuriame patiekiami gurmaniški meksikietiški valgiai. Čia taip pat siūlomas puikus Meksikos vynų pasirinkimas.

hotel 2.jpg
hotel.jpg
hotel 3.jpg

Viešbutis Mansion Tarahumara 

Avenida Corona 243-Historic Downtown, 44100 Guadalajara, Mexico

Viešbutis „Mansion Tarahumara“ įsikūręs įspūdingame Vario kanjono fone, Urique mieste. Tai įspūdingas į pilį panašus pastatas, kuriame yra sūkurinė vonia, uždaras baseinas ir terasa, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. Kaimo stiliaus „Mansion Tarahumara“ numeriuose su plytelėmis išklotomis grindimis ir medinėmis sijomis Kiekviename yra vonios kambarys ir puikus vaizdas į slėnį. Viešbučio restorane „El Castillo“ patiekiami tradiciniai meksikietiški valgiai, grojami gyva muzika. „Barrancas“ bare yra didelis ekranas, iš kurio atsiveria panoraminiai slėnio vaizdai.

hotel.jpg
hotel 2.jpg
hotel 3.jpg

Viešbutis St Cruz Plus

AVENIDA LOPEZ MATEOS 48, 33200 Creel, Mexico –

Chihuahua regione, Creel mieste, už 7 km nuo Arago salos įsikūrusiame viešbutyje „ST CRUZ PLUS“ yra terasa, Tarp šio viešbučio patogumų yra restoranas, visą parą dirbanti registratūra, aptarnavimo kambariuose paslaugos ir visame pastate veikiantis nemokamas belaidis internetas.

hotel.jpg
hotel 2.jpg
hotel 3.jpg

 Viešbutis Quality Inn Chihuahua San Francisco

 Victoria 409, 31000 Chihuahua, Mexico 

Šalia Čihuahua katedros įsikūrusiame viešbutyje „Quality Inn Chihuahua“ yra sporto salė, elegantiškas restoranas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Klasikinio stiliaus kambariuose yra nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija ir kavos virimo aparatas. „Quality Inn Chihuahua San Francisco“ įsikūręs istoriniame miesto centre, Plaza de Armas aikštės pakraštyje. Aplinkinėse gatvėse gausu parduotuvių, barų ir restoranų. Kiekviename „Quality Inn Chihuahua“ numeryje yra oro kondicionierius, telefonas ir darbo stalas. Vonios kambaryje rasite higienos reikmenis.

hotel.jpg
hotel 2.jpg
hotel 3.jpg
bottom of page