top of page
TAMULO KRIOKLYS.jpg

Centrinės Meksikos Perlai 12 Dienų Kelionė su poilsiu Puerto Vallartoje 

Nuimkite kaukę ir rasite daugybę kultūrų ir papročių, sumaišytų vienoje šalyje apipiltoje tekila. Nors mūsų kėlionė jus suartins su vietos gyventojais, ji taip pat parodis geriausias lankytinas vietas. Jei norite pajusti visus Meksikos skonius, jums reikės ne tik tako ir tekilos, bet ir muzikos, istorijos ir visų žmonių. Miestai, paplūdimiai, džiunglės ir įdomūs šokolado padažo prieskoniai laukia šios 12 dienų kelionėje, leidžianti patekti į paplūdimį, atrasti astekų griuvėsius ir klajoti kolonijiniais miestais. 

Viduri meksikos perlai map.jpg

Kaina € 1650 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai 

Skrydžio  Vilnius - Meksika bilieto kaina Trip.com >>

MAX - 14  Tai tik 14 keliautojų grupės kelionė, kurioje daugiau komforto, laisvės ir įspūdžių.

1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

mexico city 1.jpg
mx.jpg
mexico-cathedral.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Papildoma informacija: SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Astor Hotel 

2 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką. Taip pat aplankysite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

belas artes.jpg
mexico-cathedral.jpg
guadalupe.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco, Gvadalupės bazilika.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Astor Hotel 

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA MEKSIKAS - TEOTIHUAKANAS - TOLANTONGAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.

Argi ne žavu, kad keliausime į paslėptą rojų (3,5 val.), kuris yra natūraliai šildomas ugnikalnių karštųjų versmių ir maitinamas daugybės baseinų, ištekančių iš aplinkinių uolų kaip ryžių terasos. Nedvejodami ištirsime šią rojaus vietą 1280 metrų virš jūros lygio aukštyje. Atvykę išsimaudysite karštosiose versmėse, aplankysite urvus, estuarijas, baseinus, krioklius. Jei norite šiek tiek daugiau nuotykių, Tolantongo urvų parkas suteiks daug laiko tyrinėti savo tempu. Apsilankykite paslėptoje rojaus dalyje, kurią sudaro 40 terminio vandens baseinų, iš kurių vienas su čiuožykla. Pasiekite rojaus tunelį, kuriame yra kabantis tiltas. Fotografuokite nuostabias nuotraukas ir pasimėgaukite įdomia veikla, arba tiesiog mirkite šiltame mineraliniame vandenyje. 

mex2.jpg
guru journeys travel.jpg
grutas waterfall.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą,

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Tolatongo parke

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA TOLATONGAS - XILITLA

Ryte dar apžiūrėsime urvus ir iš bandysime natūralios pirties karštį. Urvas kuris pilnas stalaktitų ir stalagmitų, iš kurio išteka upė. Lankytojai viduje apipilami šiltu vandeniu, kuris purškia iš sienų ir lubų, kurio viduje pastebimai pakyla temperatūra (temperatūra viduje panaši į garų pirties temperatūrą). Urvo vienos dalies viduje yra įduba, užpildyta vandens srove, kurioje galima maudytis. Tai bus nuostabi SPA procedūra prieš ilgą mūsų kelionę.

Po puikių procedūrų vykstame toliau. Kelias į Xilitla kertant Sierra Madre Oriental kalnus  yra labai vaizdingas. Kelias yra ypač įspūdingas dėl stačių nuolydžių, kai kurių posūkių ir dramatiškų aukščio pokyčių. Iš kelio dažnai atsiveria neįtikėtini kalnų, uolų ir kanjonų vaizdai su vešlia atogrąžų augmenija apačioje ir pušynu aukštesnėje vietoje, kelias pakyla iki didžiausio 2,480 m. aukščio. (kelionės trukmė apie 7 val.)

Vakarop atvyksime į vieną iš gražiausių Meksikos zonų, be jokios abejonės kuri yra (Huasteca Potosina) su nuostabiais kraštovaizdžiais ir džiunglėmis, kuriose gausu krioklių, cenotų ir neįtikėtinų urvų, paruoštų jums juos ištyrinėti. 

tolatongo baseinai.jpg
cave de grutas.jpg
driving hidalgo.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Posada James

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

5 DIENA XILITLA - LAS POZAS - GOLONDRINAS - SIUDAD VALLESAS

Ryte po pusryčių keliausite į stebuklingąjį (žavujį protėvių miestą) Xilitla. Šis vardas priskiriamas Nahua indėnams ir reiškia „kozolių vietą“. Atvykę į miestą pamėgsite jo žmonių šiluma ir jų draugiškuma. Miesto įkūrimas datuojamas XVI a., Todėl jis yra seniausias miestas visame San Luis Potosí regijone.  Šis  perlas, kaip dar žinoma, turi nuostabias kavos plantacijas, kurios vietovei suteikia magijos, čia pamatysite labai įvairios augmenijos. Buvimas džiunglių rajone bus dar vienas pliusas su gamtos grožiais ir išskirtine gastronomija.
Aplankysite buvusį San Agustino vienuolyną, kuris buvo pastatytas kaip prieglobstis sulaikant 1557 m. Čičimekų išpuolius. Užlipsite į varpinę, kad pamatytumėte geriausią miesto vaizdą, ir pasigrožėsite (Cerro de la Silleta) kalnais.
Aplankysime (Edward James Surrealist Garden) Edvardo Jameso siurrealistinį sodą, esanti Las Pozaso viduje, Meksikos džiunglėse. Ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje į Xilitlą, atvyko vienas ekscentriškiausių ir įdomiausių dvidešimto amžiaus siurrealistinio meno kolekcininkų Edwardas Jamesas. Britų rašytoją pakerėjo „Las Pozas“ (Šuliniai) kraštovaizdžio spindesys, kur jis sukūrė fantastiškus namus, kuriuose yra unikali skulptūrinė erdvė, nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Siurrealizmo, kurio kūrybos šaltiniai randami sapnuose ir pasąmonėje, teoriškai niekada nebuvo galima panaudoti kuriant daiktus realiame gyvenime. Edwardas Jamesas, kurį Salvadoras Dalí apibūdina kaip „beprotiškesnį už visus siurrealistus kartu“, sukūrė skulptūrų sodą, kuris nepaiso jokios architektūrinės etiketės ir leidžia pažvelgti į kažką naujo, judantį tarp fantazijos ir realybės.
Paskutinė stotelė - Kregždės ola ar Kregždžių urvas (Swallow's Cave). Šį milžinišką urvą supa tanki augalija, būdinga (Huasteca Potosina) regionui. 512 metrų gylio ir 60 metrų pločio, 370 metrų laisvu kritimu, kregždžių urvas yra antras pagal dydį Meksikoje ir vienas didžiausių pasaulyje. Jo kalkakmenio sienos suteikia prieglobstį tūkstančiams paukščių, įskaitant baltakakles ir žaliasias papūgėles, kurios kiekvieną rytą plūsta iš savo lizdų ir sukasi į aplinkinius miškus ieškodami maisto, kad vakare grįžtų tuo pačiu būdu. Šis reginys vyksta kiekvieną dieną saulėtekio ir saulėlydžio metu, tad mes jį stebesime besibaigenčiai mūsu dienai.

XILITA.jpg
MONESTRY.JPG
COLONDRINAS1.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija,  (Xilita) 2val. - (Edward James Surrealist Garden) 3 val. (Swallow's Cave) 2val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Bonito Express

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

6 DIENA TAMULO KRIOKLYS

Visa diena skirta pažinčiai su Tamulo kriokliu, vienas iš gamtos stebuklų, kurį pamatysite, yra šis krioklys. Jo vandens užuolaidos yra paslėptos tarp aukštų vertikalių kanjono sienų. Tamulo krioklys siekia 105 metrus ir su juo susipapažinsite mažoje medinėje valtyje, pavadintoje (panga) tradicine šiame regione. Ekskursija prasideda žemės valdoje La Morena, kur teka Tampono upė, rodanti savo gražius mėlynus ir žalius atspalvius. Kelionės metu galėsite grožėtis vandens kontrastu su augmenija ir uolomis. Galėsite net šiek tiek paplaukioti upe. Kelionė uzužtruks maždaug pusantros valandos, kol pasieksite Tamulą. Laivas bus atitoles 100 metrų atstumu tarp krioklių, kad galėtumete pasigrožėti be jokio pavojaus. Geriausias metų laikas jį aplankyti yra nuo spalio iki kovo.

TAMUL 6.jpg
TAMUL 2.jpg
TAMUL 9.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Tamulo krioklio vizitas, Kelionė „Tamulo“ kanjonu laivu

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Bonito Express

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

7 DIENA SIUDAD VALLESAS - TAMOSOPO - SAN LUISE POTOSI

Vyksite į Tamasopo. (1val.) Pasigrožėsite nuostabiausiais (Huasteca Potosina) apylinkių vaizdais. 

(Puente de Dios y Cascadas de Tamasopo) Dievo tiltas ir Tamasopo kriokliai. Šios ekskursijos metu aplankysite (Puente de Dios), natūralios uolos formos urvą, į kurį saulės spinduliai patenka pro plyšį, sukuriantį dirbtinį apšvietimo efektą vandenyje. Šioje vietoje galėsite stebėti turkio spalvos vandens mėlynę, stalaktitus ir stalagmitus ant sienų, kurie daro šią ekskursiją nepamirštama patirtimi. Vėliau vyksite į Tamasopo krioklius, vešlios augmenijos vietą. Klausantis vandens garso, krentančio iš 20 metrų aukščio. Kaip dalijasi vienoda vandens mase ir slenkant uolomis, tampa reginys, kuris džiugins tavo širdį.

Pervežimas į San Luise Potosi. (2,5 val.) San Luis Potosi - miestas centrinėje Meksikos dalyje. Tai buvo pagrindinis aukso ir sidabro kasybos centras „Camino Real de Tierra Adentro“, prekybos kelias nuo XVI a. Vidurio iki XIX a. Jis žinomas dėl savo kolonijinių pastatų, tokių kaip įspūdingas baroko eros „Templo de San Francisco“, dominuojantis vešliame San Francisko parke. Netoliese esantis XVIII a. „Templo del Carmen“ turi puošniai raižytą fasadą.

puente de dios.jpg
SAN MIGELIS 3.jpg
SAN MIGELIS 2.jpg

Įtraukta  veikla: 👨‍👩‍👦‍👦 Puente de Dios krioklio aplankymas, turas po San Luise Potosi 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Panorama

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

8 DIENA GVADALACHARA

Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

guadalajara-2342422_640 (1).jpg
guadalajara-4562242_640.jpg
ETN MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 Pervežimas į Gvadelahara turistines klasės autobusu

Papildoma informacija: Šiąndien autobusu važiuosime į (Gvadelahara). Kelionė autobusu Meksikoje bus gana maloni patirtis, pranokstanti daugelio žmonių pradinius lūkesčius. Autobusų kompanija, teikianti aukščiausios klasės paslaugas, yra labai profesionali, o darbuotojai visada yra labai mandagūs, o autobusas važiuoja laiku ir yra tiesioginis. Autobuse yra oro kondicionierius, tualetas ir televizorius. Sėdynių konfigūracija bus dosni, o tai reiškia, kad bus daug vietos išsitiesti / miegoti. Kai kurie pirmos klasės autobusai yra dviaukščiai; iš kurio atsiveria puikūs įvairių Meksikos peizažų vaizdai. Iš viešbučio išsiregistruosime tik prieš važiuodami į stotį.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Gvadelaharos miesto turas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Dali Plaza

9 DIENA GUADALAJARA - TEKILA - PUERTO VALLARTA

Šiąndiena autobusu važiuosime į (Puerto Vallarta). Bet pakeliui sustosime Tekilos mieste. Kadangi Halisco valstija garsėja tekila, tad ši ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. Gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant sustosim paraugauti, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio. Po pietų važiuosime į (Puerto Vallarta). Po ilgos dienos atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.

tekila2.jpg
TEKILA.jpg
meksika%202%20081.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Dienos turas po Tekilos miestą ir apsilankymas Tekilos gamykloje.

Speciali informacija: 🔞 Norėdami išbandyti tekila ar ragauti alkoholinius gėrimus Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 Pervežimas į Puerto Vallarta turistines klasės autobusu.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hacienda Buenaventura Hotel & Mexican Charm

10 DIENA PUERTO VALLARTA - POILSIS PRIE JŪROS 

Sveiki atvykę į „Hacienda Buenaventura Hotel & Mexican Charm“.
VISKAS ĮSKAIČIUOTA VIEŠBUTIS PURTO VALARTA
Svečius, atvykstančius sužavi nepakartojamas autentiškos meksikietiškos haciendos žavesys, įrėmintas gražiai išpuoselėtais sodais, šnabždančiomis palmėmis, raudonų plytų arkomis, ir tik porą minučių pėsčiomis nuo paplūdimio. Tai „viskas įskaičiuota“ viešbutis Puerto Valjartoje, su draugiškų darbuotojų aptarnavimu, pasiruošusiu patenkinti jūsų poreikius kiekvieną akimirką, žadedami autentišką, atpalaiduojančią patirtį, kuriai gali prilygti tik nedaugelis viešbučių.

hotel.jpg
puerto-vallarta.png
tulipanes.jpg

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hacienda Buenaventura Hotel & Mexican Charm

Maitinimas:🍳Viskas įskaičiuota

11 DIENA PAPLŪDIMŲ TURAS

Ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius. Norėdami pažinti gražiausius paplūdimius, keliausime kaip vietiniai gyventojai. Kontaktas su gamta, einant Makao keliu ir besimėgaujant krištolo skaidrumo įlankos vandenimis. Kelionę pradėsime nuo (Boca de Tomatlan), nuo nedidelio vietinio kaimelio, kuris randasi džiunglėse, yra mieguistas ir dirba kaip valčių uostas. Tai suteikia labai įdomią atmosferą. Tai puikus Puerto Vallartos paplūdimys, skirtas Instagram tinkamoms nuotraukoms. Džiunglių uolos, išsiliejusios į vandenyną, valčių, paliekančių įlanką, ar spalvingų vietinių namų nuotraukos, tikras perlas jusų atostogoms. Smagiausia vieta fotografuoti paplūdimyje bus nedidelis akmeninis maleconas arba takas, vedantis per džiungles. Taip pat prieisime nedidelį akmeninį taką, vedanti į vandenį - tikriausiai maža prieplauka. Jum tikrai patiks ši vieta pasivaikščioti ir nusifotografuoti. Jus visiškai sups gyvybinga vandens jūra, atsukta į žemiau esančias uolas. Tai labai dramatiška ir graži vieta poilsiui. Šis žygis taps jusu mėgstamiausiu visoje kelionėje, užpildyta daugybe išsibarsčiusiomis aukštomis palmėmis - tarsi apleista sala, niekada nemačiusi kitų žmonių.

puerto vallarta.jpg 4.jpg
puerto vallarta.jpg6.jpg
puerto vallarta.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hacienda Buenaventura Hotel & Mexican Charm

Maitinimas:🍳Viskas įskaičiuota

12 DIENA PUERTO VALLARTA

12 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos. Nesate pasiruošę išvykti? Jūsų gidas gali padėti su organizuoti keliones toliau ir pratęsti jūsų nuotykius. Jei norėtumėte praleisti daugiau laiko Puerto Vallartoje, mielai suorganizuosime papildomą apgyvendinimą. Sėkmingų būsimų kelionių! ir kviečiame pasidalinti nepamirštamau maršrutu su savo draugais. Daugiau nuotraukų rasite mūsų facebook puslapyje >>

puerto vallarta 01.jpg
puerto vallarta 02.jpg
puerto vallarta 03.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į oro uostą.

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Kaip pasirinkti kurortą ?

Norėdami puikiai pailsėti prie jūros, kartu ar su kompanija ir tuo pačiu nepadaryti klaidos pasirinkdami viešbutį, kuris patenkintų visus jūsų norus ir atitiktų jūsų biudžetą, pasinaudokite patyrusio Guru Journeys agento paslaugomis. Galų gale, tai yra profesionalus turizmo verslo atstovas, turintis asmeninės patirties, atsiliepimų iš savo klientų ir asmeniškai aplankęs daugelį viešbučių, suteiksiantis objektyviausias konsultacijas. 

Puerto Vallarta Mėgaukitės pora dienų poilsio, tai istorinė sostinė, tai paplūdimio kurortas, tai gyvas, romantiškas miestelis.
Valartos mieste yra daug ką pamatyti ir nuveikti, o mes norėjome įsitikinti, kad turėsite šiek tiek laiko, kad galėtumėte visa tai panaudoti. Nesivaržykite atsipalaiduoti ar išbandyti pasirenkamą veiklą, pavyzdžiui, ekologinių banginių stebėjimą, misijos metu įsitrauksite į nepaprastą nuotykį į vandenyno gyluma. Susitikti ir pasimaudyti su delfinais jų natūralioje buveinėje arba atsipalaiduoti atliekant masažą, dviračiu apžiūrėti netoliese esančias kalvas ar apsilankyti vietinėje vaisių turgavietėje.

Besidomintiems mūsų kelione siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

playa del carmen.jpg
cancun.jpg
puerto vallarta 04.jpg

Kodėl Meksika? Meksikos turizmo rinkoje sėkmingai dirbame nuo 2005 metų. Mes ne tik užsakymų agentūra - Mes kvalifikuota ir kūrybinga komanda – entuziastingi kelionių ekspertai, konsultantai, kelionių vadovai ir gidai. 

Datos ir kainos

datos kainos centrines a p 1

2024.10.14 - 2024.10.25  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1650 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2022.09.10 / liko 8 vietos  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 100 EUR

🛬Skrydžio iš Vilniaus į Meksika bilieto kaina Trip.com >>

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 5 nakvynės 3*, 6 nakvynės 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 9 Pusryčiai, 2 pietus, 2 vakarienės

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

Aviabilietai į Meksiką ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~890–990 Eur), tiesioginis skrydis ir atgal iš Madrido, Paryžiaus, Amsterdamo ar Londono  (~790–990 Eur). Aviabilietai į Meksiką per JAV yra pigesni.
Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 350 Eur

* Vietinio skrydžio: Puerto Vallarta - Mexico City kaina nuo 50 Eur.

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puerto Vallartoje. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.

*Išlaidos gėrimams ir maistui apie 150 – 250 Eur

*Susirinkus mažesnei nei 6 žmonių grupei keliausime iš San Luis Potosí su prabangios klasės maršrutiniu autobusu.

bottom of page