top of page
japan by train.jpg

​ Japonija traukiniu 11 dienų kelionė

Sumo, geišos, sake, karaokės, onseno ir izakaya namai – Japonija yra tikra šventė visiems jūsų pojūčiams. Praleiskite dešimt dienų apimdami šio žavingo krašto taškus – nuo ryškių Tokijo šviesų iki kultūros sostinės Kioto. Didžiuosiuose Japonijos miestuose vaikščiosite po keistus rajonus ir valgysite visą įprastą gatvės maistą! Užsuksite į žavingą pakrantės miestelį Kamakurą, kuris netoli Fuji kalno. Tūkstančius metų istorija, distiliuota tokioje vizualiai malonioje šalyje – atvykite ir atraskite Japonijos įžymybes patys.

Senovės ir prisitaikanti pažangi kultūra, kuriai įtakos turėjo senovės filosofija, ir šiuolaikinės įmonės. Japonija siūlo patobulintą pažįstamo draugo variantą kaip.. pardavimo automatai - tiekiantys šaltą alų, viešbučiai - kuriuose dirba robotai, ir išskirtinę kultūrą, kuri žavi keliautojus. Mokykitės iš soba makaronų meistrų Tokijuje, susižavėkite Fudži kalno papėdėmis, pamedituokite su budistų vienuoliais Kiote ir padainuokite karaokę iki paryčių Osakoje. Japonijoje beveik viskas – nuo sultingo sušio gabalėlio iki pasimirkymo garuojančiame onsenuose – kur atliekama stilingai ir originaliai.

Epic JapanSpeed Trains & Samurai map.jpg

Kaina € 1950 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA TOKIJAS

Konnichiwa draugai, sveiki atvykę į kylančios saulės kraštą. Išgarsėjusi dėl savo grožio, kultūros, virtuvės ir tiesiog beprotišku akcentu, tai yra viena kelionė, kurios niekada nepamiršite. Susitvarkę atvykimo į šalį formalumus Tokijo Naritos tarptautiniame oro uoste, kur mes ir susitiksime, jus pervežime į Tokijo viešbutį. ! Mūsų epinė kelionė Japonija Greituoju traukiniu  prasideda Tokijuje,  Jūsų nuotykiai prasideda gyvybingoje šalies sostinėje. Jei atvyksite anksti, galėsite apžiūrėti daugybę Tokijo lankytinų vietų – nuo žavių muziejų ir pasaulinio lygio parduotuvių iki kaimynystėje esančių už kampinių gatvių, užkandinių ir barų. 

geisha.jpg
kyoto-1976538_640.jpg
japanese-1690364_640.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Apa Kyoto-Ekimae ⭐⭐⭐

2 DIENA TOKIJAS

Šiandien mes aplankysime svarbiausias Tokijo lankytinas vietas. Mėgausitės rytiniu pasivaikščiojimu po garsųjį Tsukiji turgų, kur kasdien pristatomos šviežios jūros gėrybės. Pasivaikščiosite siaurais praėjimais, kad surastumėte nuostabaus maisto ir galbūt užsuksime į vieną iš sušių restoranų šviežių pusryčių. Vėliau pėsčiomis eisime iki netoli esančius Imperatorių rūmų rytinius sodus, įkurtus buvusios Edo pilies vietoje.. Ši idiliška lauko erdvė, kurioje įsikūręs tradicinis japonų sodas, arbatos paviljonas, akmeninės sienos, yra Edo eros pilies komplekse. Grįžtame į Tokijo stotį ir trumpam važiuojame į Asakusa Kannon šventyklą (Senso-ji) - vieną iš svarbiausių Japonijos budistų vietų. Po trumpo vizito pėsčiomis einame į Nakamise prekybos gatvę, kur galėsime papietauti. Popiete praleisime Akihabaros rajonę ir skirsime laiko pirkiniams. Akihabara yra šurmuliuojantis prekybos centras, garsėjantis elektronikos mažmenininkais – nuo mažų prekystalių iki didelių universalinių parduotuvių, tokių kaip „Yodobashi Multimedia Akiba“.

japan-4608746_640.jpg
tokyo 2.jpg
japan dance.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija po Tokio miestą.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA TOKIJAS - TAKAJAMA (TAKAYAMA) 

Šį rytą atsisveikinkite su Tokiju, važiuosime Shinkansen kulkiniu traukiniu, važiuojantį iki 300 kilometrų per valandą greičiu. Pamatysite, kad Japonijoje stebėtinai lengva keliauti traukiniu, kurie važiuoja nuostabiai tiksliai, o sargybinis baltomis pirštinėmis nusilenkiantis pilnam keliautojų vagonui yra tai, ką tikrai prisiminsite!
Takayama yra žavingas Edo laikotarpio miestelis, esantis Japonijos Alpėse. Šis tradicinėmis užeigomis, sake alaus daryklomis ir ramia atmosfera garsėjantis Honšiu centro upės brangakmenis gali būti viena maloniausių jūsų kelionės stotelių. Atvykę leiskitės į žygį pėsčiomis su savo vadovu, kuris, tyrinėdamas senąją miesto dalį, parodys gražios tradicinės architektūros pavyzdžius. Sužinosite, kaip dėl izoliuoto miesto vietos atsirado unikali kulinarinė scena. Vietovė ypač garsi Hida jautiena, kilusia iš juodaplaukių japonų galvijų, kurie Gifu prefektūroje buvo auginami mažiausiai 14 mėnesių. Sustosite ir paragausite skanių Hida jautienos sušių ar kepsnių. Tada apsilankysite Takayama Showa-kan muziejuje. Tai nėra jūsų nuobodžiausias muziejus – čia rasite popkultūros šventę iš neramios imperatoriaus Hirohito šešis dešimtmečius trukusio valdymo laikotarpio. Atrasite eksponatus, kuriuose pristatoma viskas – nuo virtuvės prietaisų iki karaokės aparatų. Vakare jūsų vadovas galės nurodyti keletą puikių restoranų, kuriuose galėsite paragauti daugiau firminio vietinio maisto.

takayama2.jpg
Japan-Takayama.jpg
shinkansen-5237269_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Takajama. 🚅Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Tokijas - Takajama 4 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Svarbu: **Mūsų kelionėse Japonijoje būtina turėti lengvą ir kompaktišką lagaminą🧳. Shinkansen traukiniuose yra taikomi bagažo dydžio apribojimai. Už didesni bagažą taikomas papildomas 1000 JPY negabaritinio bagažo mokestis.

4 DIENA TAKAJAMA - KIOTAS

Šį rytą po trumpo važiavimo greituju traukiniu atvyksime į Kioto miestą, kuris buvo Japonijos sostinė ir imperatoriaus rezidencija nuo 794 iki 1868 m. Kyote išliko daugybė šventyklų, šventovių ir kitų istoriškai neįkainojamų statinių, kurie buvo pastatyti per šį ilgą laikotarpį. Septyniolika istorinių vietų, įskaitant Kiyomizu šventyklą ir Nijo pilį, yra įtrauktos į pasaulio kultūros paveldo vietas. Šiandien ne visus galime aplankyti, tačiau stengiamės iš visų jėgų. 

Nishiki turgus (viena judriausių Kioto šviežio maisto turgų)
Nijo pilis (buvusi shooto rezidencija Kiote su erdviais japoniškais sodais)
Kinkakuji šventykla (garsusis Auksinis paviljonas)
Ryoanji (vienas žymiausių „Zen“ akmenu sodų Japonijoje)
Arashiyama  (nuostabi bambuku giraite)

kinkaku-ji-3970248_640.jpg
architecture-1869398_640.jpg
kyoto-1229559_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija po Kioto lankytinas vietas (apsilankymo bilietai) 🚅Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Takajama - Kijotas 4 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Apa Kyoto-Ekimae ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

5 DIENA OSAKA

Ryte avyksite į Osaką - svarbiausią miestą šalies vakaruose, garsėjantį savo pramone. Tai didžiulis uostamiestis, kuriame yra daugybė akcinių bendrovių, fondų, medvilnės ir ryžių biržos, bankai, yra du universitetai. Vyksite į apžvalginę ekskursiją po Osaką. Osaka – trečias pagal dydį ir antras pagal svarbą Japonijos miestas. Tai – Kansajo regiono ekonominis centras. Aplankysime keletą ikoniškiausių Osakos įžymybių ir patirsime tiek tradicinę, tiek šiuolaikinę Osaką. Ekskursijos metu aplankysite Osakos pilį – pagrindinė miesto pilis, pradėta statyti dar 1583 metais. Tai gynybinis statinys, kurio kompleksą sudaro tvirtovė, bokštai, vartai, kalvos ir akmeninės sienos. Pasigrožėsite Nišinomaru sodu. Jame auga 600 sakurų, gražiai įkomponuotas arbatos namelis. Iš sodo matyti puikūs pilies vaizdai. Šis parkas – populiariausia Osakos sakurų stebėjimo vieta pavasarį. Matysite plūduriuojantį dangaus pastatą Umedą – įspūdingą 173 m statinį, susidedantį iš dviejų pagrindinių bokštų, sujungtų observatorijos platforma, esančia 39 aukšte. Pasivaikščiosite, jei liks laiko, po Šinsaibašio ir Dotonborio rajonus. Sugrįžime į viešbutį Kijote, kur jūsų lauks vakarienė ir poilsis.

osaka-98350_640.jpg
osaka-555596_640.jpg
night-4735915_640 (1).jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Osakos miesto orientacinis turas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Apa Kyoto-Ekimae ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

6 DIENA KIOTAS -  HIMEDŽIS - HIROŠIMA

Šį rytą po trumpo važiavimo greituju traukiniu atvyksime į Himeji, apžiūrėti didingąjį pilį, pastatytą karui, persekiojamą kerštingų vaiduoklių, saugomą „stebuklingų“ keraminių plytelių ir pasižyminčią keistu kariniu labirintu, norint supainioti įsibrovėlių. Mitas, prietarai, kraujo praliejimas ir šlovė atgimsta per 83 didžiausios ir gerbiamiausios Japonijos pilies pastatus. Šiandien turistų traukos objektas už Kobės ribų esančioje tvirtovėje yra tamsiai keistas.

Po to važiuosime traukiniu į Hirošimą, istoriškai reikšmingą miestą, pažymėtą pirmosios atominės bombos sprogimu 1945 m. (Kiotas - Hirošima 354 km, maždaug 1,5 valandos traukiniu). Hirošima yra lobis. istoriniai pastatai ir vietovės. Nesvarbu, ar tai senieji Edo laikotarpio miestai, ar išlikę liekanos iš atominės bombos 1945 m., Per pastatus galite atsekti kiekvieną Hirosimos istorijos aspektą. Šiame mieste galite pamatyti keletą svarbiausių vietų ir paminklų, suteikiančių galimybę suprasti Hirošimos praeitį.

heritage-5430081_640.jpg
japan-1457468_640.jpg
monument-887390_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Himeji pilies aplankymas, Ekskursija po Hirošimos miestą. 🚅Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Kioto - Hirošima 3 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Apa Hiroshima-Ekimae Ohashi ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

7 DIENA HIROŠIMA - MIJADŽIMOS SALA

Po pusryčių traukiniu vyksime į uostą ir Iš ten laivu plauksime į vieną gražiausių Japonijoje „epinę dievų salą“ – Mijadžimą. Mijadžima yra maža sala, esanti netoli už Hirošimos. Tai yra „UNESCO“ pasaulio paveldo objektas, vienas iš japonų lankomiausių turistinių objektų. Mijadžimoje Jums nereiks skubėti ir kad įsijaustumėte į jos tarsi dievų laiku plaukiančią kasdienybę, vaikštinėsite pėsčiomis. Jos atrakcija numeris vienas yra ryškiai raudoni Itsukushima-jinja šventovės vartai, išsiskiriantys jūroje.„Plūduriuojančių šventovės vartų“ scena yra viena iš trijų geriausių vaizdų Japonijoje!
Miyajima taip pat turi gražų ir jaukų centrą su siauromis gatvelėmis su kavinėmis, restoranais ir mažomis parduotuvėmis. Čia galite įsigyti visko: suvenyrų, rankdarbių, sausainių ir ledų.

Miyajima.jpg
japan-4842718_640.jpg
Miyajima 2.jpg

Įtraukta veikla: 👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Mijadžimą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Apa Hiroshima-Ekimae Ohashi ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

8 DIENA HIROŠIMA - HAKONĖ (FUJI KALNAS)

Šį rytą važiuojame traukiniu į kalnuotą onseno (karštųjų versmių) miestą Hakone. (Hirosima - Hakonė 730 km, 4 valandos kulkiniu traukiniu).Toli nuo miesto šurmulio, Hakone siūlo ramybę tarp nuostabių gamtos peizažų. Po pietų pakilsite funikulieriumi į kalnus iki Owakudani sieros angų, o po to leisitėse laivu per ramų Ashinoko ežerą. Mėgausitės įspūdingais vaizdais, o giedrą dieną tolumoje pamatysite Fudži kalną. Vėliau įsikursime svečių namuose, kur patirsite tradicinio japoniško riokano dizainą ir atmosferą neprarandant šiuolaikinių patogumų. Šį vakarą mėgausitės vakariene vietoje esančiuose restoranuose, kuriuose patiekiami klasikiniai japonų patiekalai, o pasisotinę praleisite palaimingą vakarą atsipalaiduodami onsene iš kurio atsiveria vaizdas į aplinkinę žalumą.

mt-fuji-2582263_640.jpg
lake-ashi-3971861_640.jpg
sulphur-3984364_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Hakone. 🚅Pervežimas „Bullet“ traukiniu su rezervuota vieta Hirošima - Hakone 4 val.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

9 DIENA HAKONĖ - KAMAKURA - TOKIJAS

Ryte šoksime į traukinį ir leisimės kelionei į pakrantės Kamakura. Kamakura kadaise buvo Japonijos politinis centras nuo XII iki XIV amžiaus. Dabar tai puiki vieta, siūlanti įvairiausių įspūdžių, kur pasivaišinsite gatvės maistu, leistis į žygį kalnuose ir tiesiog pasivaikščiosite paplūdimiu. Susipažinsite su vietove važiuodami Enodeno traukinių linija, kuri yra labai populiari Japonijos kultūrinėje Mangoje ir Animacijoje, kelionė pirmyn ir atgal trunka apie valandą. Net jei nemėgstate animacijos, elektrinis geležinkelis važiuoja pakrante švelniai, todėl tai puikus būdas pamatyti kai kurias lankytinas vietas. Tada eisime Daibutso taku (apytiksliai trys valandos), kuris veda pėsčiomis iš dalies asfaltuotu takeliu per gražius žalius sodus, pro Zeniarai Benten šventyklą ir baigiasi prie garsiosios Budos statulos. Laisvalaikiu apsipirksite Komachi Dori gatvėje – 360 metrų ilgio maisto, suvenyrų, drabužių ir gėrimų ruože. Vėlai vakare kulkiniu traukiniu važiuosime į Tokiją.

buddha-219885_640.jpg
kamakura beach.jpg
shinkansen-5237269_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija po Kmakura🚅Pervežimas „Bullet“ traukiniu Hakone - Kamakura - Tokijas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

10 DIENA TOKIJAS

Šį rytą su grupe keliausime į metro ir apžiūrėsite šurmulingą Shibuya rajoną. Apžiūrėsite vieną judriausių sankryžų pasaulyje prieš eidami į depačiką (požeminę maisto salę) ir pasimėgauti viliojančiais japoniškais patiekalais. Tada aplankysite Meiji šventyklą – įeisite pro didžiulius torii (vartus) ir pastebėsite, kad įėjus į ramų mišką, miesto vaizdai ir garsai nublanksta. Po to apžiūrėsite Harajuku rajoną, kuriozinės jaunimo popkultūros namus. Po pietų, važiuosime į Tokijo Shinjuku. Taigi mes galime išsiskirstyti čia, jei jums patiks ar tęsti kelione su grupę, grįžtam į viešbutį vėliau vakare.

tokyo 3.jpg
shinjuku-4503496_640.jpg
tokyo 4.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija po Tokio miestą.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Ibis ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

11 DIENA TOKIJAS

Šį rytą kelione baigesi ir jūs galite bet kada išvykti iš viešbučio. Išsiregistravimo laikas yra 11 ryto, o jei išvykstate vėliau, galėsite naudotis lagaminų saugykla viešbutyje ir išeiti paskutinę minutę apsipirkti.

​Pervežimas į Naritos tarptautinį oro uostą.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į oro uostą

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos

2024.09.01 - 2024.09.11  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1950 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2024.06.01 / liko 0 vietos  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 150 EUR

2024.09.11 - 2024.09.21  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1950 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2024.06.15 / liko 0 vietos  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 150 EUR

įskaičiuota:

* Pasitikimas Tokijo Naritos oro uoste.

* 10 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio  „Shinkansen“ kulkinio traukinio bilietai pagal programa ir riboto didzio bagažas

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 10 Pusryčiai 

* Pervežimo bilietas į Narita oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas – Tokijas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai.

* Jūsų lagaminas jei didesnis nei 160 cm. Kaina nuo 150 Eur.

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 550 Eur

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 4 keliautojų grupei

*

bottom of page