top of page
Tailandas.jpg

Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabio kurorte

Pasinerkite į šiltus Krabi salų vandenis, iš arti pamatykite dramblius Čiangmajuje, apžiūrėkite gražias senovines Ajutajos miesto šventyklas, patyrinėkite judrias Bankoko turgavietes, aplankykite kalnų genčių kaimelius Tailando šiaurėje, nukeliaukite į įžymųjį Azijos Auksinį trikampį, pamatykite gražiausią pasaulio ežerą.

Kontrastingasis Tailandas LT .jpg

Kaina € 1300 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA BANKOKAS

Jūsų atostogos oficialiai prasidėjo. Nusileidus Bankoko oro uoste jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. 
Likusi dienos dalis laisva, skirta jūsų atradimams. Pakankamai laiko jūsų pasirinktai veiklai arba galite skirti jia pirkiniams, nes čia galima nusipirkti viską. Nuo puošnių tikmedžio retenybių iki naujausių mados tendencijų, nuo pigių marškinėlių iki naujausio modelio Lamborghini Diablo, nedaug yra dalykų, kurių kitur nerasite. Ir tai, kad Bankoke galima rasti gausybę tarptautinių prekės ženklų, nereiškia, kad turėsite mokėti tiek, kiek pirmojo pasaulio valstybėse. Informacinis susitikimas įvyks šį vakar maždaug 18 val.

Atvykimas į Bankoko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje. Norintiems susipažinti su miestu, kelionės vadovas mielai rekomenduos kur galima skaniai pavalgyti bei smagiai praleisti laiką. Vakare po informacinio susitikimo keliausime susipažinti su Bankoko naktiniu gyvenimu.

bangkok-5088795_640.jpg
tourist-956780_640.jpg
bangkok-4079036_640.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hotel⭐⭐⭐

2 DIENA BANKOKAS

Šią dieną mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Bankokas – miestas, vadinamas Rytų Venecija, kur nuostabiai dera europietiškas komfortas ir Azijos prabanga. Tai niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Ekskursija pradėsime plaukimu miesto kanalais, kuriais pasieksime Karališkuosius rūmus (Grand Palace), kurie iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Iš karto po apsilankymo šventykloje kartu su vietiniu gidu patrauksime į Rymančio Budos arba (Wat Pho) šventyklą, garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Po to laiveliu persikelsime i kita upės puse kur dar aplankysime aušros šventyklą (Wat Arun), skirtą induistų nušvitimo dievui Arun garbei. Pagrindinės šventyklos bokštas atspindi pirmuosius kylančios saulės spindulius ir dovanoja nepaprastai gražų reginį visiems tuo metu atėjusiems juo pasigėrėti.

reclining-buddha-5284305_640.jpg
temple-3925984_640.jpg
thailand-4678597_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija po Bankoką. Šiandien mūsų kelionė vyks įvairiu transportu.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hotel⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA AJUTAJA

Po pusryčių vyksite į Ajutaja, kur jus stebins senoviniai vienuolynai ir puošnios šventyklos išsibarsčiusios šiame gamtos kampelyje, kuriame kadaise buvo antikinė Siamo sostinė. Mianmaro kariai sunaikino Ajutają XVIII a., bet šios UNESCO pasaulio paveldo sąraše įtrauktos vietos griuvėsiai suteikia galimybę žvilgtelėti į didingą miesto praeitį. Pasimėgausite maistu iš geriausio maisto turgaus, kokiame mums teko lankytis! Bang-Ain naktinis maisto turgus nusidriekęs pusę mylios, jame parduodama viskas nuo šviežios ant grotelių keptos žuvies ir rankomis rinktų mango vaisių iki klasikinių Pad Thai patiekalų, viskas gaminama iš šviežiausių produktų. Tai tikra gurmano svajonė! Vakare traukiniu vyksime i Čiangmajų.

thailand-1459045_640.jpg
ayutthaya-1552835_640.jpg
buddha-1386988_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Ajutaja

Nakvynė Traukinyje: 🚂🚃🚃Kelionė naktiniu traukiniu. Keliausime su minkštais miegamaisiais vagonais, kuriuose yra oro kondicionierius ir dviaukštės atskiros miegamos lovos, su paklodėmis ir pagalvėmis. 🧳Mūsų bagažas keliauja vagone su mumis. Traukinyje galima užsisakyti maistą ir gėrimus.

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA ČIANGMAJUS

Mes atvykstame į Čiangmajų, įsikūrusį tarp įspūdingų kalnų, žaliuojančio kraštovaizdžio, kuriame yra daugiau nei 300 šventyklų. Sienomis aptvertas Čiangmajaus miestas – tikras šiaurės brangakmenis. Ši vieta, kurios istorija siekia daugiau nei 700 metų, tobulai tinka pasivaikščioti slaptomis siauromis alėjomis, apžiūrėti šventyklas ir dekoratyvinius tikmedžio namus. Likusią dienos dalį galėsite patyrinėti šį vaizdingą, stulbinamą ir ramų miestą. Praleiskite vakarą atrasdami naktinį Čiangmajaus gyvenimą. Apžiūrėkite žymiojo Naktinio turgaus prekių gausybę. Pasimėgaukite tailandietišku masažu arba vietos gatvės maistu. Čiangmajaus maistas – vienas geriausių Tailande! Patys drąsiausi gali išmėginti Čiangmajaus ypatingąjį patiekalą – keptus žiogus.

chaingmai-4309820_640.jpg
thailand-1526540_640.jpg
chiang-mai-1670926_640.jpg

Įtraukta veikla: 👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija į Wat Phra That Doi Suthep šventyklą, vakare aplankysite naktinį turgų.

Pastaba: ✅ Anksti ryte mes atvykstame į Čiangmajų, ne visada kambariai yra laisvi tad jų tenka palaukti. Vakare visi kartu vyksime į naktini Čiangmajaus turgu.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hotel⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

5 DIENA ČIANGMAJUS

Po pusryčių vyksite į Čiangmajaus džiungles. Pirma apsilankysime gražioje orchidėjų fermoje, kurioje auga virš 50 įvairių spalvotų orchidėjų, tuomet aplankysime Akha kalnų genties kaimą, dramblių rezervatą ir maždaug valandą su drambliais praleisim laiką, grožėsimės gamta miško gilumoje ir kaimo gyvenimu. Po to pereisime Mae Tang upę ir sustosime papietauti. Po pietų eisime į žygį pėsčiomis, po 1 val. pasieksime gražų krioklį, atsipalaiduosite ir išsimaudysite krioklyje, tuomet eisime apie 1 val. iki Mae Tang upės, kurioje maždaug 1 val. plauksime plaustais ir maždaug 40 min. – bambuko plaustais. Turo pabaigoje aplankysime Karen ilgakaklių moterų genties kaimą.

elephant-1500095_640.jpg
thailand-5048780_640.jpg
P1280259.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos nuotikinis turas, visiems šio turo užsiėmimams nebūtina turėti patirties; nors jie įtraukti į programą, bet jūs renkatės, ar dalyvausite juose.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Hotel⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietūs

6 DIENA KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio  į Čiangmajaus oro uostą ir skrydis į Suratanio miestą. Atskride mini autobusu keliausime į Khao Sok nacionalinį parką. (maždaug 2 val.). Sveiki atvykę į atogrąžų rojų! Pietų Tailande esantis Khao Sok nacionalinis parkas – nuostabi vieta. Parkas yra viename iš seniausių nuolat žaliuojančių tropinių miškų, didžiuliai kalkakmenių kalnai su smailomis viršukalnėmis, gilūs slėniai, kvapą gniaužiančios vietos, įdomūs urvai, laukiniai gyvūnai ir dar daugiau. Šiandien – laisvadienis, galbūt norėsite plaukti kanojomis žemyn upe šalies gražiausiame ir didžiausiame atogrąžų miške. Pakeliui pastebėkite šalia vandens žaidžiančias beždžiones. Galima pasivaikščioti daugybe įdomių pėsčiųjų takų ir šalia parke esančių vandens šaltinių.

thailand-4852121_640.jpg
monkey-2038859_640.jpg
thailand-677799_640.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas 🛫 Skrydžio bilietas į Khao Sok + 🧳10 kg rankinis bagažas

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Eksekskursija  į beždžionių mišką 💆‍♀️Kodėl būtina išbandyti masažą Tailande? Masažas yra ne tik masažas, tai viena iš Tailando kultūros sudedamųjų dalių. Todėl labai rekomenduojame išbandyti masažą, kai lankysitės Khao Soke

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Khao Sok Green Valley Resort ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

7 DIENA KHAO SOK - CHEOW LAN EŽERAS

Pasaulyje yra vietų, kurios yra nepaliestų didingų gamtos stebuklų pavyzdžiai. Tailandas – viena tokių vietų. Apsilankysite šioje ekologinė oazėje, patyrinėsite nuostabų Cheow Lan ežerą ir paplaukiosite krištolo švarumo vandenyje; išgyvenkite nepamirštamas akimirkas Khao Sok nacionalinio parko širdyje. Nakvosime 12 km nuo artimiausio kelio, miegosime saugiose prabangiose nameliouse ant vandens.

Prieš lipdami į valtį, sustosime turguje kur galite išvysti daugybę egzotiškų vaisių ir jų nusipirkti. Rekomenduojeme įsimesti žvakučių romantiškam pasėdėjimui, nes elektra bus ne visą laiką. Telefono ryšio ir interneto čia nesitikėkite. 

lake 1.jpg
thailand-735723_640.jpg
lake.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Plaukimas kanojomis Cheow Lan ežere, Naktinis safaris

Nakvynė: 🛌Nakvynė Ežero name ant vandens

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietūs, Vakarienė 

8 DIENA CHEOW LAN EŽERAS - AO NANGAS

Jums tikrai pasisekė su rytu seniausiame amžinai žaliuojančiame atogrąžų miške pasaulyje. Saulei pakilus žengę kelis žingsnius galėsite atsibusti ežere. Šį rytą turėsite laiko pagauti rūką, slenkančią palei ežerą, ieškodami laukinės gamtos.  Šoksime į valtį ir vyksime apžiūrėti nuostabių langūrų, tai vienos labiausiai paplitusių beždžionių Khao Sok parke, ypač prie Cheow Lan ežero. Po pusryčių nuotykinis žygis pėsčiomis į Nam Ta Loo urvą, tai didelis erdvus urvas, geriausiai žinomas iš visų. Grįšime į namą ant vandens, pailsėsime ir vėliau vyksime valtimi į prieplauką. Tada privačiu transportu vyksite į Ao Nangą, esantį Andamanų jūroje. Pasiruoškite, nes atvykote į pajūrio rojų.

P1280952.JPG
limestone-lake-rainforest.jpg
PICT0410.JPG

Įtraukta Veikla: 👨‍👩‍👦‍👦 Rytinis safaris, 🚶Žygis pėsčiomis Nam Ta Loo urve (6:30 rytinis safaris laivu 7:30 pusryčiai 8:30 ekskursija į Nam Ta Loo olą per džiungles)

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Deevana Plaza Krabi Aonang ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

9 DIENA AO NANGAS - RAILAY

Ao Nang paplūdimys yra pietinėje Tailando pakrantėje ir trykšta balto smėlio paplūdimiu ir ramia nuotaika. Viena iš populiariausių vietų atsipalaiduoti yra netoliese esantis Railay paplūdimys, tačiau į tai įdomu patekti. Nors ji yra sujungta pakrantėje, įlanką supančių didžiulių kalkakmenio karstų beveik neįmanoma pasiekti sausuma. Tad kelioms minutėms plauksite laivu ir būsite išplauti ant nesugadintų krantų. Bus daug laiko paplaukioti ir atsipalaiduoti ant smėlio. 

Pats Ao Nangas turi du idiliškus, nepaliestus paplūdimius, kuriuos supa skaidrus, šiltas vanduo. Kiti nesugadinti paplūdimiai randasi atokiose salose, į kurias iš Ao Nango galima pigiai ir greitai pasiekti vietinėmis ilgauodegėmis valtimis.
Ao Nangas siūlo platų užsiėmimų ir pramogų spektrą, įskaitant nardymą, plaukimą baidarėmis, laipiojimą, nardymą, masažą, apsipirkimą, plaukimą plaustais, žygius pėsčiomis, baidares, nardymą su vamzdeliu, apsilankymus šventyklose, žvejybą , maisto gaminimo pamokas.

cliff-2129547_640.jpg
P1280006.jpg
THAILAND%20025.JPG

Pasirenkama: 👨‍👩‍👦‍👦 🏝🏖 Ekskursija į Railay papludimį 10 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Deevana Plaza Krabi Aonang ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

10 DIENA PHI PHI SALA 

Po 2 valandų kelionės keltu pasieksime Phi Phi salą. Ši sala – Tailando superžvaigždė. Joje buvo filmuojami filmai. Apie ją kalbasi keliautojai visame Tailande. Praleisime dienos dalį Phi Phi Leh, aplankysime Maya paplūdimį, kuriame buvo filmuotas Holivudo filmas „Paplūdimys“ ir panardysime vienuose iš švariausių vandenų mūsų planetoje. Atplaukę į pagrindinę salą, turėsime 30 minučių trukmės kopimą į įspūdingą Phi Phi Done apžiūros aikštelę, kurioje galimą pasigrožėti vaizdu ir padaryti įspūdingų nuotraukų, kurios primins kelionę, o likusią dienos dalį praleisime paplūdimyje ir atgal grįšime keltu. 

boats-628741_640 (1).jpg
thailand-1451386_640.jpg
island-1574374_640.jpg

Įtraukta Veikla: 👨‍👩‍👦‍👦🚤 Kelionė į Phi Phi salą 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Deevana Plaza Krabi Aonang ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

11 - 12 - 13 DIENA AO NANGAS

Poilsis prie jūros. Norintieji galės užsisakyti papildomas ekskursijas viešbutyje ar tiesiog gatvėje. Pasirinkimas čia platus: nuo ekstremalaus raftingo upe iki kopinėjimo uolomis ar nardymo su specialia įranga.

02.jpg
beach-261574_640.jpg
mangrove.jpg

Įskaičiuota:  🏖️Poilsis prie jūros

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Deevana Plaza Krabi Aonang ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

14 DIENA AO NANGAS - BANKOKAS

14 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos. Jei jūsų skrydis atgal į europa yra iš Bankoko, pervežimas ir lėktuvo bilietas yra įskaičiuotas.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas 🛫 Skrydžio bilietas į Bankoka + 🧳10 kg rankinis bagažas

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos

2022.12.27 - 2023.01.09  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  1500,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 2 vietos  užsakykite dabar >>   ir 48 valandas Išsaugosime jūsų vietą be jokio depozito ar užstato

2023.10.01 - 2023.10.14  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  1300,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 8 vietos  užsakykite dabar >>   ir 48 valandas Išsaugosime jūsų vietą be jokio depozito ar užstato

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 13 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 13 Pusryčių 2 Pietūs, 1 Vakarienė 

* Vietinio skrydžio bilietai: Chiang Mai - Khao Sok  ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Krabi - Bankokas  ir 10 kg rankinio bagažo

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas -  Bangkokas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.

*Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.

* Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD);

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 250 Eur

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 4 keliautojų grupei

* Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 25 USD, oro uoste 35 USD

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

bottom of page