top of page
Kosta Rika - Atogrąžų Rojus.jpg

Kosta Rika - Atogrąžų Rojus 12 Dienų Kelionė su poilsiu

Unikali gamta ir nepamirštami nuotykiai! Civilizacijos dar nepaliesta nepaprasto grožio gamta, garuojančios versmės ir ugnikalniai. Laukinė šios Karibų valstybės pusė iš nuostabos privers aiktelti net ir daug kraštų mačiusius keliautojus. Jei norite tikrai įsimintinos kelionės, Kosta Rika - Atogrąžų Rojus neabejotinai puikus pasirinkimas, o nuotraukose įamžinta gyvūnija, ugnikalniai ir gamtos draustiniai dar ilgai leis gyventi nepamirštamais įspūdžiais.

KOSTA RIKA.jpg

Kaina € 1750 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

1 DIENA SAN CHOSĖ

2023 Vasario 6 d. Vos tik išėjus iš oro uosto, Jus pasitiks mūsų Guru Journeys atstovas, saugiai palydėsime iki jūsų viešbučio, kuris yra vos tik 30 minučių kelio nuo oro uosto, San Chosė miesto centre.
Truputi pailsėje vyksite į ekskursiją po Kosta Rikos sostinę. Aplankysite Demokratijos aikštę, Nacionalinį muziejų, Nacionalinį teatrą, Aukščiausiojo Teismo ir Kongreso rūmus, Sabanos parką. Vakaras bus laisvas, galite mėgautis vakariene viešbutyje ir pasiruošti rytdienos nuotykiams.

san jose kosta rika.jpg
costa-rica-4584475_640.jpg
san jose.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto į viešbutį 

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - trumpas  turas po miestą 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Balmoral ⭐⭐⭐⭐

2 DIENA PUERTO VJECHAS

Vasario 7 d. Po pusryčių autobusu keliausite link Puerto Vjecho, į Karibų jūros pakrantę. Netoli pasienio su Panama įsikūrusiame miestelyje susimaišė daugybė įvairių tautų nuo afrokaribų iki indėnų bribrių. Atvykus pajusite ne tik šiltesnį klimatą, bet ir pamatysite augmenijos pokytį. Popietė skirta jūsų laisvalaikiui, mėgautis šiltu Punta Cocle paplūdimiu ar susipažinti su jo apylinkėmis. Šioje vietovėje yra daug gražių paplūdimių, o dėl stiprių ir aukštų bangų ją ypač vertina banglentininkai. Apsistosite vietovėje Punta Cocle netoli Puerto Vjecho. Čia galėsite pailsėti ir dar kartą pasimėgauti Kosta Rikos gamta. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Punta Cocle.

tropical-1514446_640.jpg
coconut-trees-1644929_640.jpg
puerto-viejo-4048875_640 (1).jpg

Įtraukta Paslauga:🚍 Kelionė į Punta Cocle , (5 valandos) 

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 

Papildoma Paslauga: Pirmiausia tie, kurie norėsite daugiau ne tik mėgautis šiltu Punta Cocle paplūdimiais, turėsite galimybę išsinuomuoti kalnų dviračius. Žygiai kalnų dviračiais: Išbandykite jėgas kalnų dviračiais “Pura Vida” žemėje! Važiuosite asfaltu nuklotomis ir kalnuotomis trasomis, kur susipažinsite tiek su tropinio paplūdimio, tiek miško keliais. Kaip visada jus lydės nuostabi laukinė gamta ir gyvūnija, turėsite galimybę išvysti tropinių paukščių ar kur ne kur šmėžuojančių roplių.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Lanna Ban ⭐⭐⭐

3 DIENA MANZANILLO

Vasario 8 d. Siūlome išbandyti papildomą ekskursiją kalnų dviračiais.
Leiskitės į žygį vienoje gražiausių vietų Karibuose! Manzanillo yra nedidelis miestas, esantis 9 kilometrai kelio nuo Punta Cocles. Čia yra Gandoca-Manzanillo saugoma teritorija su balto smėlio paplūdimiais, koralų rifais ir nepaliestu atogrąžų mišku, su laukine gamta ir jos gyventojais. Turėsite galimybę apsilankyti Manzanillo apžvalgos aikštelėje, gražioje vietoje su nuostabiu vaizdu į Karibų jūrą. Galėsite stebėti tropinių paukšciu rūšis ir jų verdantį kasdieninį gyvenimą, nardyti ir maudytis skaidriuose pakrančių vandenyse, o galbūt tiesiog pakrantėje mėgautis nepakartojamo rojaus kampelio vaizdais ir saulės spinduliais, medituoti, paragauti tropinių vaisių.

Gandoca.jpg
MANZANILO.jpg
punta cocles.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 🚲Ekskursiją kalnų dviračiais ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po Manzanillo parką

Papildomas Mokestis: Dviračio nuoma nuo 5 USD, Įėjimas į parką 5 USD

Jau žinote, kad didžiąją Kosta Rikos dalį sudaro nacionaliniai parkai ir draustiniai (o mes Jums atrinkome pačius įspūdingiausius). Dosnioji gamta ir ekoturizmo politiką palaikanti valdžia sukuria geriausias sąlygas ir ramiam, patogiam, ir aktyviam, klajūniškam laisvalaikiui.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Lanna Ban ⭐⭐⭐

4 - 5 DIENA PUNTA COCLE

Vasario 9 - 10 d. Paplūdimys (Punta Cocles)  Iš kurio atsiveria puikus vaizdas į vandenyną ir atogrąžų mišką, o mažus paplūdimius, kurie yra tarsi paslėpti brangakmeniai, galima rasti mažose įlankose aplink Punta Cocles. Gyvenimo tempas Karibų jūros pakrantėje Kosta Rikoje yra šiek tiek lėtesnis nei likusioje šalies dalyje. Žmonės yra ramūs, o maistas skiriasi nuo to, kurį galite rasti San Chosėje ar Ramiojo vandenyno pakrantėje. Afro-Karibų jūros šaknys pažymėjo šalį savo unikalia kultūra ir tradicijomis.
Banglentės, paviršinis nardymas, važinėjimas dviračiu, jodinėjimas, ekskursijos po laukinę gamtą ir dar daugiau ką galite veikti laisvalaikiu. Medžiuose yra kaukiančios beždžionės, o jūroje - daugybė žuvų rūšių. Apylinkėse galima žvejoti ir su vietiniais žvejais. 

lazy-902838_640.jpg
MANTONIO BEACH.jpg
animal-1450480_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Siūlome ekskursiją po (The Jaguar Rescue Center) Jaguaru gelbejimo centrą.

Mūsų ekskursija po „Jaguar Rescue Center“ jaguaru gelbėjimo centrą nepanaši į jokią ankstesnę patirtį su gyvūnais. Mūsų pasaulinės klasės turas priartins jus prie beždžionių, laukinių kačių, tinginių, skruzdžių teatrų ir kt. Medžiuose pamatysite beždžiones, laisvai skraidančius paukščius ir nuodingiausias Kosta Rikos gyvates, apgyvendintas terariumuose, imituojančiuose jų natūralią buveinę. Vedami profesionalų, kruopščiai apmokiusių mūsų gyvūnus, pamatysite tai, ko net nežinojote ir sužinosite dalykus, kurių niekada negalėjote įsivaizduoti.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Lanna Ban ⭐⭐⭐

6 DIENA PUERTO VJECHAS - POAS UGNIKALNIS - ARENALIS

Vasario 11 d. Pusryčiaujame viešbutyje ir leidžiamės į kelią. Atstumas tarp Puerto Viejo ir Arenalio La Fortuna yra 300 km., bet pakeliui turėsite galimybe aplankyti Poás ugnikalnio nacionalinį parką. Poas yra ugnikalnis, kuris iškyles iki 2 708 metrų virš jūros lygio. Nuo 1989 m. Pastebimai padidėjo dujų emisija, sukelianti rūgščiųjų lietų reiškinius, kurie pakenkė florai kai kuriuose parko sektoriuose ir aplinkinėse žemės ūkio plantacijose. Viršuje yra du krateriai, kurių pagrindinis skersmuo yra 1,5 km skersmens ir Botos lagūna, šaltas vanduo ir lietus, nutekantys į Karibus. Šiandien ugnikalnis išmeta didelį kiekį dujų ir vandens garų iš skirtingų fumarolių, esančių vidiniame kraterio kūgyje.

Po pietų atvykstame į Arenal Ugnikalnio teritoriją, kur įsikursite savo viešbutyje, iš kurio galėsite pasimėgauti alsuojančio ugnikalnio vaizdais, o vakare tikriausiai pamatysite, kaip tolumoje stūksantis milžinas retkarčiais aukštai į dangų išspjauna raudonos lavos fakelus. Likusi dienos dalis bus laisva.

Poas-Ugnikalnis.jpg
jungle-4003374_640.jpg
Arenal-Manoa-Resort-Hotel-Hot-Springs.jp

Įtraukta Paslauga:🚍 Kelionė į La Fortuna , (5 valandos) 

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Aplankymas po Poás ugnikalnio nacionalinį parką, ✔👨‍👩‍👦‍👦 Atsipalaiduokite terminėse vulkaninėse karštuose šaltiniuose

Papildomas Mokestis: Poás ugnikalnio nacionalino parko bilietas 20 EUR. Leidimą galime gauti tik prieš kelis mėnesius, kadangi ugnikalnis gamina dujas, nesame tikri, ar galėsime apsilankyti parke. Tad pasiliekame teisę keisti maršrutą, 

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Mėgaukitės fantastiškais karštų šaltinių baseinais, besiplečiančiais vienas nuo kito! Karštosios versmės porelėms yra ideali vieta romantiškai praleisti laiką. Tik įsivaizduokit. Gulite karštame baseine, tropinių augalų apsuptyje, gurkšnojate kokteilį ir gėritės jau tamsoje skendinčiu bei žėrinčiu vulkanu.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Arenal Manoa & Hot Springs ⭐⭐⭐⭐

7 DIENA ARENALIS

Vasario 12 d. Bundame su saulės spinduliais ir po sočių pusryčių  su jumis pasisveikins ugnikalnis Arenalis. Kosta Rikoje Arenalis yra andezitinio tipo stratovulkanas. Šis ugnikalnis yra taisyklingos kūgio formos bei jauniausias iš šalyje esančių, 1968 metais, liepos mėnesį, po pirmojo stipraus išsiveržimo, jis pasidengė teliūrine danga, prieš tai daug metų Aresanlis buvo laikomas kaip vienas iš vietos kalnų. Nuotykiai prasideda – mėgaukitės Kosta Rikos krioklių didybę ir jų baseinų malonumais, trumpais pasivaikščiojimais upe, atogrąžų džiunglėmis.  Po nuotykių gamtoje Jūsų lauks skanūs pietūs ir dienos nuotykius pratęsime laukinėje atogrąžų gamtoje ir galimybe atsipalaiduoti terminiuose šaltiniuose, esančius ugnikalnio papėdėje. Žygyje Nacionaliniame Arenalio parke su profesionaliu gidu sužinosite daug įdomių faktų apie ugnikalnį Arsenalis, jo istoriją bei kitų Kosta Rikos ugnikalnių istoriją. Maršrute galėsite mėgautis ramybe ir laukinės gamtos stebėjimu, gidas Jums paaiškins visus iškilusius klausimus apie fauną ir florą, kurią sutiksite pakeliui. Dieną pabaigsime poilsiu terminiuose ugnikalnio šaltiniuose, kur galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis ramiu pasiplaukiojimu šiltame vandenyje. 

ARENAL.jpg
monkey-796824_640.jpg
costa-rica-2802867_640.jpg

Įtraukta Veikla:Pusryčiai įskaičiuoti  ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po Arenalio ugnikalnio rajoną

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Arenal Manoa & Hot Springs ⭐⭐⭐⭐

8 DIENA ARENALIS - MONTEVERDĖS DRAUSTINIS - KUEPOS

Vasario 13 d. Pusryčiaujame viešbutyje ir leidžiamės į kelią. Atstumas tarp Monteverdės ir Arenalio  yra reikšmingas. „La Fortuna“ arčiausiai Arenalio ugnikalnio esantis miestas yra 350 metrų aukščio, o Monteverde 1500 metrų. Neapsigaukite pažiurėje, atrodo tai trumpas atstumas, kai skrenda varna, bet didžiulis ežeras su vingiuotais kalnų keliais tai ne bus mažai. Daugiau nei 914 m. aukščio pažemėjimas sukuria nuostabią aplinką, tačiau kelyje bus ir nelygumų. Mėgautis stulbinančiais Arenal ežero ir jo fone esančio ugnikalnio vaizdais.

Po to vyksite į ekskursiją „Sky Adventures“. Monteverde parką. Parkas yra viename iš labiausiai pripažintų ir nuostabiausių debesų miškų. Monteverde, esanti aukštuose Puntarenas provincijos kalnuose ir dėl didelio aukščio, tarp 1200 m. ir 1750 m  virš jūros lygio, turi kintamą klimatą, kuris padėjo sukurti itin didelę biologinę įvairovę. Pats dėl to Monteverde yra toks populiarus, kad yra pripažintas kaip viena iš iškiliausių laukinės gamtos draustinių pasaulyje. Šią įvairią gyvenimo sistemą sudaro daugiau kaip 2500 augalų rūšių, daugiau kaip 100 žinduolių rūšių, daugiau nei 400 paukščių rūšių, 120 roplių ir varliagyvių rūšių ir tūkstančiai vabzdžių; iš tikrųjų visas pasaulis.

Pietausime ir po to išvykstame link Ramiojo vandenyno, keliausime į Kuepos (Manuel Antonio nacionalinis parkas). Palyginus ramus, bet gyvas paplūdimys su maža bangų mūša yra tobula vieta poilsiui atogrąžų augmenijos apsuptyje. Netoli Manuelio Antonio nacionalinio parko yra gražūs balto smėlio paplūdimiai ir šilti turkio spalvos vandenys, idealiai tinkantys maudynėms, žvejybai, baidarėms, laipiojimui, buriavimui. Mėgausimės porą dienų atsipalaidavę ir apžiūrėdami Manuelio Antonio nacionalinį parką.

hanging bridge monteverde.jpg
jeep-boat-jeep.jpg
MANUELIO ANTONIO PAPLUDIMYS.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti🚍🚤Pervežimas į Monteverde autobusu ir laivu 🚍Pervežimas į Kuepos autobusu

Įtraukta Veikla:✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Monteverdės kabančius tiltus

Nakvynė Viešbutyje: 🛌The Falls Resort ⭐⭐⭐⭐

9 DIENA MNUELIO ANTONIO PARKAS

Vasario 14 d. Manuelio Antonio nacionalinis parkas yra žavus atogrąžų miškų, paplūdimių ir koralinių rifų derinys. Šie paplūdimiai yra gražiausi šalyje, apaugę vešliu mišku. Miške gyvena dvipirščiai tinginiai, tukanai, iguanos, retos ir žavingos voverės beždžionės, milijonai spalvingų mažų krabų ir daug daugiau. Vingiuotas kelias aplink siūlo įspūdingus vaizdus. 

Šios konkrečios ekskursijos metu per maždaug 2,5–3 valandas pasivaikščiosite per atogrąžų mišką 1500 metrų lengvai pasiekiamomis trasomis, naudodamiesi patyrusiu ir dvikalbiu gamtininkų, patvirtintu Kosta Rikos turizmo tarybos.  Jūsų vadovas padės jums surasti įvairiausią florą ir fauną , taip pat galesite pasinaudoti jų teleskopų iš arti fotografuoti gyvūnus. Turėsite galimybę pastebėti kaukiančią, baltaveidę ir Titi beždžionę, taip pat Aguti ir, jei pasiseks, gražią nuodų smiginio varlę (Dendrobates auratus), sužinoti apie mitybą, įpročius ir daugelį kitų faktų, apie rūšių įvairovę, su kuria susidursite per šį neįtikėtiną gamtos nuotykį.

MANUELIO ANTONIO PARKAS.jpg
capuchin-monkey-2759768_640.jpg
sloth manuel antonio national park.jpg

Įtraukta Veikla:✔👨‍👩‍👦‍👦 Manuelio Antonijo nacionalinio parko ekskursija su gidu/gamtininku, Visi parko mokesčiai įskaičiuoti

Nakvynė Viešbutyje: 🛌The Falls Resort ⭐⭐⭐⭐

10 - 11 DIENA KUEPOS

Vasario 15 - 16 d. Šios dienos skirtos poilsiui vandenyno pakrantėje. Turėsite galimybę paplaukioti viešbučio baseine, apsilankyti SPA ar pasirinkti Jums tinkamą poilsio būdą.  Trokštantiems daugiau įspūdžių, pasidarikite  ekskursiją į nacionaliniį parką - tai džiunglės vandenyno pakrantėje. Vietovės ten pakankamai uolėtos, todėl vaikštant parke siaurais takeliais tenka tai kilti į viršų, tai leistis žemyn. Kad po kojomis būtų kietesnis pagrindas, kas žingsnį išmėtyti cementiniai blokeliai. Kai kur jų nematyti, tad kartais neatsargiai pastačius koją, ji beveik per sprindį smenga į permirkusią minkštą žemę. Drėgmės ten tiek ore, tiek ant žemės yra be galo daug. Kai kuriose atkarpose net takeliu bėga vandens upeliai. Kitur jis nuo uolų krenta kriokliais žemyn.  Kadangi nacionaliniai parkai Kosta Rikoje saugomi, todėl augmenija čia žmogaus nepaliesta ir labai vešli. Kai kuriose vietose šios džiunglės yra neįžengiamos. Gyvūnija čia irgi pakankamai gausi. Visoje parko teritorijoje knibždėte knibžda daugybė krabų, galima pamatyti ir krokodilų. Vandenyno pakrantėje medžiais karstosi beždžionės, giliau džiunglėse skraido spalvingi plaštakos dydžio drugeliai, medžio drevėse ar ant šakų tupi iguanos. Garsų įvairovė taip pat čia lydi kiekviename žingsnyje. Girdėti įvairių gyvūnų čirpimas bei rėkimas, vandenyno bangų ošimas, vandens čiurlenimas. Kartais eidamas takeliu netikėtai patenki į nuostabų laukinį paplūdimį, kur gali atgaivinti kūną vandenyno bangose. 

quepos.jpg
park.jpg
quepos.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌The Falls Resort ⭐⭐⭐⭐

12 DIENA KUEPOS - SAN CHOSĖ (ORO UOSTAS)

Vasario 17 d. Po paskutinių pietų viešbutyje atsisveikinkite su puriu smėlio paplūdimiu ir važiuosite patogiu autobusu (apie 3 val. kelio) kuris jus lydės į sostinę San Chosę oro uostą. Šiandien tenka ištarti “Sudie” žavingai Kosta Rikos gamtai ir jos žmonėms. Tačiau gerų įspūdžių tikrai parsivešite į namus, kurių užteks jūsų šeimai ir draugams papasakoti.

this-is-cahuita-beach.jpg
coffee-beans-1369780_640.jpg
parrot-4785502_640.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti  ✔🚍 Pervežimas į San Josė oro uostą

Speciali informacija: Lauktuvės iš Kosta Rikos: kavos pupelės turėtų būti numeris vienas, juk Kosta Rika pirmoji valstybė Centrinėje Amerikoje pradėjo auginti kavamedžius. Margaspalviai rankų darbo gaminiai papuoš tiek artimųjų, tiek jūsų pačių namų interjerą ar taps puikia aprangos detale.

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 7 nakvynės 4* ir 4 nakvynės 3* žvaigždučiu viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 10 Pusryčiai

* Pervežimas į San Chosė oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas - San Chosė   San Chosė - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.

* Arbatpinigiai

svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  650 Eur

* Papildomą ekskursiją po  Poás ugnikalnio nacionalinį parką 22 USD 

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 6 keliautojų grupei

✅  Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kosta Riką būtina turėti ne maziau kaip 6 menesius galiojantį Lietuvos piliečio pasą. Trumpalaikiam apsilankymui Kosta Rikoje Lietuvos Respublikos piliečiams viza nereikalinga.

Apgyvendinimas kelionės metu

kostarika

Viešbutis Balmoral

Central Ave, between 7th and 9th St, San Jose, 3344-1000, San Jose, Costa Rica

Mėgaukitės nuostabiai kambariais ir liukso numeriais, kurie atgaivins miesto oazes. Paragaukite autentiškų Kosta Rikos patiekalų, tarptautinės virtuvės patiekalų ir gėrimų įspūdingame atogrąžų sode, iš kurio atsiveria vaizdas į Centrinę prospektą, mūsų apdovanojimų pelniusiame restorane, bare ir kavinėje „El Patio del Balmoral“. „El Patio del Balmoral“ yra gyva susibūrimo vieta, kur galima mėgautis skaniu maistu, gardžiais kokteiliais ir net nemokama gyva muzika. Viešbutyje „Balmoral“ viskas, ko jums reikia, visada yra ranka pasiekiami.

hotel (1).jpg
hotel 2.jpg
hotel 3.jpg

Viešbutis Lanna Ban

400 sur de la plaza de cocles, 70403 Puerto Viejo, Costa Rica 

Puerto Viejo mieste įsikūrusiame viešbutyje „Lanna Ban“ yra tiesioginis išėjimas į paplūdimį. Viešbutyje yra egzotiškas sodas ir šiuolaikinė Tailando architektūra. Čia veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename „Lanna Ban Hotel“ numeryje yra palydovinius kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius, rašomasis stalas ir valgomojo stalas. Vonios kambariuose rasite vonias arba dušus ir nemokamus higienos reikmenis. Čia taip pat rasite seifą ir patalynės užvalkalus. Viešbutyje yra ekskursijų informacijos punktas ir dviračių nuoma. Automobilius pasistatysite nemokamoje aikštelėje.

hotel.jpg
hotel 3.jpg
hotel 2.jpg

Viešbutis Arenal Manoa & Hot Springs

 La Fortuna San Carlos, 21007 Fortuna, Costa Rica 

Už 10 minučių kelio automobiliu nuo Arenal ugnikalnio nacionalinio parko ir La Fortuna miesto centro įsikūrusiame viešbutyje yra didelis sodas, atvira terasa su baseinu, atliekamos SPA procedūros ir veikia nemokamas belaidis internetas. Šiuolaikiško interjero liukso numeriuose yra oro kondicionieriai, rašomieji stalai, seifai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Čia taip pat rasite kavos virimo aparatą ir šaldytuvą, o vonios kambariuose rasite nemokamus higienos reikmenis. Kai kurie iš jų turi terasas, iš kurių atsiveria Arenal ugnikalnio vaizdai. „Arenal Manoa & Hot Springs“ restorane patiekiami tarptautiniai valgiai ir baras su šlapiuoju baru. Susitikimų kambarys, kuriame telpa iki 150 svečių, yra už papildomą mokestį.

hotel (1).jpg
hotel 2.jpg
hotel 3.jpg

 Viešbutis The Falls Resort at Manuel Antonio

Manuelio Antonio mieste, 1,8 km nuo La Macha paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „The Falls at Manuel Antonio“ yra restoranas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, sezoninis lauko baseinas ir baras. Maždaug už kelių žingsnių nuo „El Santuario Canopy Adventure Tour“ įsikūręs viešbutis su nemokamu belaidžiu internetu taip pat yra už 2,1 km nuo Playa Biesanz. Svečiams siūloma išsinuomoti automobilį, yra sodas ir atvira terasa.
Viešbutyje kiekviename kambaryje yra drabužių spinta. Kiekviename „The Falls at Manuel Antonio“ numeryje yra rašomasis stalas, plokščiaekranis televizorius ir vonios kambarys. Svečiams siūlomi savitarnos arba amerikietiški pusryčiai.

hotel 3.jpg
hotel (1).jpg
hotel 2.jpg
bottom of page