top of page
pino del rio.jpg

Meksika ir Kuba 15 Dienų Kelionė

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto iki archeologinių Teotihuacano griuvėsių bei Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

MAP MEXICO.png
Tik € 1250 Vienam asmeniui
Book on Trip Adviser >>
1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

belas artes.jpg
mexico city 1.jpg
mexico-cathedral.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Atvykimas į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

mexico city tour.jpg
mexico city 2.jpg
mx.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla

Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco

Kodėl pusryčiai neįskaičiuoti?  Jūs tikrai girdėjote seną posakį, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Na, o Meksikoje tai ypč aktualu. Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakysime įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandysime geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

teotihuacan.jpg
mex2.jpg
gudelupe .jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla 

Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą, Gvadalupės bazilika

Notes

4 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Po ankstyvo skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

Chapas.jpg
San Cristobal.jpg
Chamulitas.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Meksikas - Tuxtla ir 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis 20kg bagažas iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

5 DIENA SAN JUAN CHAMULA / SUMIDERO KANJONAS

Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai.  Lankysimes bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.
 Mūsų kelionė tęsiasi į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
CHIAPAS.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

San Juan Chamula kaimo vizitas,
Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

Notes

6 DIENA VAIZDINGA KELIONĖ - PALENKĖ

Keliausime link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, privačiu mikroautobusu, sustojant prie Agua Azul. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

agua azul.jpg
waterfall.jpg
Palenke.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Aqua Azul ir Misol Ha kriokliu aplankymas

Palenkės archeologinės vietovės vizitas

Notes

7 DIENA PALENKĖ - MERIDA

Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant uodų ir intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus, pėsčiųjų ir dviračių sportą.

MERIDA MEXICO.jpg
merida.jpg
mexican food.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Notes

8 DIENA MERIDA - KUZAMA

Šiandien aplankysime tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio

Cenotes cuzama.jpg
cenote yucotan.jpg
mexico cenote.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kuzama cenotes turas

Henequén – tai augalas su ilgais, trikampiais, “mėsingais” lapais, pasibaigiančiais aštriais dantukais. Jis auga tik Meksikoje ir yra naudojamas tekstilės pluoštų, meskalio ir tekilos gamyboje.

9 DIENA MERIDA - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

Šį rytą patogiu mini autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 1,5 valandos laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Po 3 valandų  vakarop atvyksite į viešbutį Kankune arba į Rivjerą Majos kurorte.

pyramid.jpg
chiten itza.jpg
mexico 5.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Čičen Icą apsilankymo bilietas

Notes

10 - 11 DIENA PLAYA DEL KARMEN

Playa del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Playa del Carmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

cancun.jpg
playa del carmen.jpg
tulum.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Pasirenkama veikla

A

Notes

12 DIENA KANKUNAS - HAVANA

Ankstyvą rytą vyksime į oro uostą skrydžiui į Kubą. Atvykę į Havaną ir atlikę migracijos formalumus, būsite pervežti į savo viešbutį.

Malonaus ir interaktyvaus pasivaikščiojimo metu sužinosite gražiausias ir seniausias 4 senosios Havanos vietas ir jų istoriją. Vietas, kur gyveno grafai, kunigaikščiai ir markizės, bei vietas, kurios buvo atkurtos tais metais, kai Kuba buvo kolonija, Ispanijos korserų ir piratų užpulta. Jūs galėsite grožėtis pirmaisiais Havanos kolonijos stiliaus namais, kurie išliko tokios pat išvaizdos po daugiau nei 300 metų. Aplankysite unikalias senovines ir modernesnes vietas, kaip pavyzdžiui, „Tamsos rūmai“.

cuba-2188179_640.jpg
havana.jpg
havana kuba.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas i oro uostą

Skrydžio bilietas Kankunas - Havana ir 10kg rankinio bagažo

Įtraukta veikla

Puse dienos ekskursija po senaja Havana

Papildomas Mokestis 20kg bagažas iš anksto 30 USD, oro uoste 40 USD

13 DIENA VINALES

Iš Havanos į Vinales slėnį - puiki dienos kelionė, kuri leis mums pamatyti, koks gyvenimas yra Kubos kaime. Vinales slėnis yra viena vaizdingiausių lankytinų vietų Kuboje. Kelionė klasikiniu Kubos automobiliu, atrandant nuostabius Vinales slėnius, suteikia neišdildomus įspūdžius ir galimybę papildyti foto albumą unikaliomis fotografijomis. Apsilankydami tabako plantacijoje „Vega“, tabako sandėlyje ir ūkininko namuose, susipažinsite su tabako auginimu. Stebėsite, kaip rankomis susukamas cigaras ir išbandysite naminę kavą.

havana cars.jpg
vinales.jpg
vinales valley.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Vinales visos dienos turas

Notes

14 DIENA HAVANOS PAPLUDIMYS

„Playas del Este“  - didžiausias ir geriausiai žinomas iš visų Havanos paplūdimių, kuris  yra 9 km juostos stulbinančiame krante, kuriame yra daugybė skirtingų paplūdimių. Važiuosime patogiu autobusu apie maždaug 30 minučių nuo Havanos. Geriausia leisti laiką Santa María del Mar, vietoje, kuri laikoma pagrindiniu paplūdimiu. Nuo birželio iki rugpjūčio čia gali būti sunku rasti tučios vietos nusimesti rankšluosčiui, o jausmas, kaip viename milžiniškame paplūdimio vakarėlyje. Čia jausmas, kaip nepriklausomame paplūdimio kurorte, nors jis vis dar yra Havanos dalis.

havana beach.jpg
havana beach 2.jpg
cuba 5.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Poilsis Havanos papludimije

Notes

15 DIENA HAVANA

Šį rytą kelionė baigėsi ir jūs turite išvykti iš viešbučio. Išsiregistravimo laikas yra 11 ryto, o jei išvykstate vėliau, galėsite naudotis lagaminų saugykla viešbutyje, kol eisite paskutinę minutę apsipirkti. 

cuba 3.jpg
havana 3.jpg
cuba4.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas i oro uostą

Notes

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 14 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Meksikas - Tuxla ir 10 kg rankinio bagažo

* Tarptautinio skrydžio bilietai: Kankunas - Havana ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 8 Pusryčiai 

* Pervežimas į Havanos oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Havana - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Kubos Viza perkant iš Guru Journeys 30 Eur

* Arbatpinigiai.

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur

* Vietinio skrydžio: Meksikas - Tuxla

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

* Tarptautinio skrydžio: Kankunas - Havana

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 30 USD, oro uoste 40 USD

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Kankune, Plaja Del Karmen, Tulume, Majų Rivjeroje. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.

* Kubos Viza perkant iš Guru Journeys 30 Eur

bottom of page