top of page
izamal.jpg

Meksika su Tekila 12 Dienų Kelionė su pasirenkamu papildomu poilsiu Del Karmen, Tulume ar Kankuno kurorte

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto iki archeologinių Teotihuacano griuvėsių bei Chichen Itza griuvėsių, neseniai pavadintų vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų,

meksika ir tekila.jpg

Kaina € 1000 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

Sausio 28 d. Atvykstantiems svečiams taikomas 30 eurų papildomas mokestis

1 DIENA MEKSIKAS

29 Sausio Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

belas artes.jpg
mexico city 1.jpg
mexico-cathedral.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Papildoma informacija: SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Viešbutis Astor >>

2 DIENA MEKSIKAS

30 Sausio Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

mexico city tour.jpg
mexico city 2.jpg
mx.jpg

Įtraukta veikla:Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco Xochimilco miestas, buvo įkurtas prie Xochimilco ežero pietinės pakrantės ikikolonijiniu laikotarpiu. Miestelis turi identitetą, kuris žinomas dėl savo kanalų, kurie liko iš to, kas buvo plati ežerų ir kanalų sistema, jungusi daugumą Meksikos slėnio gyvenviečių. Šie kanalai kartu su dirbtinėmis salomis, vadinamomis chinampomis, vilioja turistus ir kitus miesto gyventojus pasivažinėti spalvingais į gondolą panašiais laiveliais, vadinamais „trajineras“, aplink 170 km kanalų. Šis kanalų ir chinampos sistema, kaip ikikoloninės praeities ženklas, pavertė Xochimilco pasaulio paveldo objektu.

Viešbutis Astor >>

3 DIENA MEKSIKAS

31 Sausio Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

mex2.jpg
teotihuacan.jpg
guadalupe.jpg

Įtraukta veikla: ✔Pusryčiai įskaičiuoti✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą, Gvadalupės bazilika

Pasirenkama veikla:

Viešbutis Astor >>

4 DIENA GVADALACHARA

1 Vasario Nuvežimas į Meksiko oro uostą. Ankstyvas skrydis į Gvadalacharą. Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

guadalajara-2342422_640 (1).jpg
guadalajara-4562249_640.jpg
guadalajara.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į oro uostą 💺 Skrydžio bilietas Meksikas - Gvadalachara + 👜 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis: 20kg registruotas bagažas, kaina iš anksto 20 USD, ar oro uoste 35 USD (jei būtina)

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą Pusryčiai įskaičiuoti: Jūs tikrai girdėjote seną posakį, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Na, o Meksikoje tai ypč aktualu. Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakysime įprastų viešbučio pusryčių, bet atvyke į Gvadalachara išbandysime geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Viešbutis Morales Historical >>

5 DIENA TEKILA

2 Vasario Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant atgal sustosim paraugauti o gal ir netik, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio.

tekila2.jpg
TEKILA.jpg
meksika%25202%2520084_edited.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas Tekilos mieste ir apsilankymas Tekilos gamykloje.

Speciali informacija: 🔞 Norėdami išbandyti tekila ar ragauti alkoholinius gėrimus Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

Viešbutis Morales Historical >>

6 DIENA GVADALACHARA - SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

3 Vasario Šiandiena anksti ryte tie kas panorės, su vietiniu gidu aplankysime Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán. Po to visi grįšite į viešbutį, galėsite nusiprausti, ir vyksime į oro uostą.

Po popietinio skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

Huentitán 2.png
Chapas.jpg
San Cristobal del casas 2.jpg

Įtraukta Paslauga:✔🚖 Pervežimas į oro uostą 💺 Skrydžio bilietas Gvadalachara - Tuxtla + 👜 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis: 20kg registruotas bagažas, kaina iš anksto 20 USD, ar oro uoste 35 USD (jei būtina)

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti 🚶‍♂️🗻Žygis Huentitano kanjone ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po San Kristobalio miestą

Viešbutis Grand Maria >>

7 DIENA SAN JUAN CHAMULA / SUMIDERO KANJONAS

4 Vasario Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Lankysimes bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.
Mūsų kelionė tęsiasi į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
san juan chamula.jpg

Įtraukta veikla: ✔Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 San Juan Chamula kaimo vizitas, Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

Viešbutis Grand Maria >>

8 DIENA VAIZDINGA KELIONĖ - PALENKĖ

5 Vasario Keliausime link Palenkės. Visos dienos kelionė džiunglių vingiuotu keliu, privačiu mikroautobusu, sustojant prie Agua Azul. Pasiekę šią blizgančių slenksčių ir kaskadų “sieną”, turėsite laisvo laiko pasinerti į baseinus, o vėliau užkasti tradicinių sūrio bandelių. Po pietų nusileisite nuo Lakandono viršukalnių ir pakeliui sustosite prie vaizdingo vieno iš aukščiausio Meksikos krioklio - Misol Ha. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Vaizdinga kelionės diena per kalnus, kuri mus atvež į Palenkės pakraštį – į vieną paslaptingiausią pasaulio vietovę, svarbiausią buvusios majų galybės liudininkę.

Palenkės archeologinė vietovė, viena iš svarbiausių Meksikos turistų lankomų vietų su vienais reikšmingiausių griuvėsių visame Majų Pasaulyje. Šiandien aplankisyte Palenkės griuvėsius, esančius pirmame Tumbalos kalnų pakilime, išsidėsčiusius giliai džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis. Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai, kurie galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vakare turėsite laisvo laiko kuri galėsime praleisti gurmaniško maiso paieškose ar tiesiog atsigauti viešbučio baseine.

Palenke.jpg
CHAPAS 2.jpg
misol - ha2.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i Palenkę, su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: o✔👨‍👩‍👦‍👦 Aplankymas,  (Agua Azul) 2val. - (Misol Ha) 45 min. Palenkės archeologinė zona 2val. Visi parko ir archeologinės zonos mokesčiai įskaičiuoti. Suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

Viešbutis Maya Tulipanes >>

9 DIENA PALENKĖ - MERIDA

6 Vasario Po ilgos keliones  konfortišku autobusu, kirtę Chiapaso, Tabasco ir Campeche valstijas, atvyksime į gyvybingą Meksikos valstijos Jukatano sostinę Merida. Jums šis miestas tikrai patiks. Nepaisant intensyvaus karščio, visa kita yra nuostabu. Čia gyvybingumas yra tikrai išskirtinis. Šis maždaug milijono žmonių miestas per savaitę pritraukia visus mėgstančius gatvių šventes, koncertus, šokius, interaktyvius pasirodymus, pardavėjus. Dar šiandiena mūsų laukia apžvalginė ekskursija po Meridą: Didžioji aikštė, Šv. Idelfonso katedra, įspūdingasis Paseo Monteo prospektas.

MERIDA MEXICO.jpg
MERIDA HORSE RIDING.jpg
ETN MEXICO.jpg

Įtraukta Paslauga:Pusryčiai įskaičiuoti  ✔🚍 Pervežimas į Merida turistines klasės autobusu

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Pasirenkama veikla: Išbandykite istorinę, žirgų vežimo ekskursiją miesto gatvėmis. (kaina 20 Eurų už vežimą iki 4 asmenų)

Viešbutis Gamma >>

10 DIENA MERIDA - KUZAMA

7 Vasario Šiandien aplankysime tris majų šulinius (cenotes), kurių kiekviena pasižymi įspūdingomis savybėmis. Natūralus šio gamtos kūrinio grožis jus nustebins. Galėsite maudytis jų vandenyse. Vyksime arkliu kinkytu vežimu, kuris buvo naudojamas gabenti henequen. Taip pat ten nuvykti galėsime ir dviračiais. Pasirinkimas bus Jūsų! Pirmasis vizitas bus į Cascabel cenote, kur natūralių formų didingumas jus apakins. Toliau galėsite mėgautis Čakikikino cenote ir jos giliaisiais vandenimis. Kaip ir ankstesnėje cenote, jus nepaprastai žavės laisvas maudymasis dar vienoje požeminėje cenote. Kelionę tęsime į cenote Xoch, kur galėsite mėgautis aplink esančia gamta. Apsilankymas baigiasi skaniu maistu vietiniame restorane. Nepamirškite atsinešti savo maudymosi kostiumėlio ir rankšluosčio.

santa_barbara.jpg
Cenotes cuzama.jpg
cenote yucotan.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Kuzamos cenotu turas

Pasirenkama veikla: Antrosios dienos pusės, kelionė į Progreso paplūdimi Meksikos įlankoje 

Viešbutis Gamma >>

11 DIENA CELESTUN

8 Vasario Leiskitės į visos dienos kelione  į Celestuno nacionalinį parką, kuris priglaudžia klestinčią migruojančių paukščių populiaciją. Mėgausitės atpalaiduojančiu ir edukaciniu pasiplaukiojimu laivu, per gamtos draustinio viduje esančias mangroves ir smėlio kopas. Be flamingų parke, ieškosime pelikanų, garnių, albatrosų ir kitų rūšių. Jukatano flamingai dažniausiai dalijasi laiką tarp Celestuno ir Rio Lagarta. Kurį pasirinkti, priklauso nuo metų laiko. Flamingai poravimosi sezonui apsistoja Rio Lagarta rezervate nuo balandžio iki spalio. Tada lapkritį-kovą jie migruoja į Celestuną, kur pradeda pereti vaikus.Pasimėgausite saule paplūdimyje ir pasigrožėsite Meksikos įlankos vaizdais. Po to prieš grįždami į Meridą, sustosime pietums netoliese esančiame jūrų gėribių restorane.

selestun.jpg
Celestun-Boat.jpg
celectun beach.jpg

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Celectuno visos dienos turas

Viešbutis Gamma >>

12 DIENA IZAMALAS - ČIČEN ICA - PLAYA DEL KARMEN

9 Vasario Šį rytą patogiu, privačiu autobusu važiuojame į Čičen Icą („Chichen Itza“), kur jūs gausite išsamią informacija ir turesite 2 valandas laiko aplankyti visus svarbiausius objektus. Galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kulkulkan piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte. Čičen Icą (UNESCO) – vienas didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių majų ir toltekų kultūros paminklų, esantis Jukatano pusiasalyje. 
Bet prieš tai sustojimas, vos 30 kilometrų iki Čičen Icos, kur yra įsikūręs Pueblo Mágico (stebuklingas miestas) Izamalas , dar žinomas kaip miestas „Iš 3 kultūrų“, turintis titulą dėl to, kad jame sutelkta puiki pries ispanikinė praeitis. kolonijinės konstrukcijos ir dabartinis gyvenimas, kuris neužgožė šio geltonai ir ochra dažyto miesto teisėtumo.
O dar po 3 valandų  vakarop atvyksite į viešbutį Kankune ar Plaja del Karmen, ar į Rivjerą Majos kurortą, tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

pyramid.jpg
izmal2.jpg
playa del carmen 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į i pasirnkta kurorta , su sustojimais aplankant lankytinas vietoves.

Įtraukta veikla: Pusryčiai įskaičiuoti ✔👨‍👩‍👦‍👦 Izamalo turas, Čičen Icą apsilankymo bilietas, suteiksime savarankiškos kelionės Pdf planą ir gidą.

Kaip pasirinkti kurortą ar viešbutį?

Kaip pasirinkti kurortą ?

Plaja del Karmen daugiausia žinomas dėl puraus balto smėlio paplūdimių, žydros spalvos vandens, šiek tiek naktinio gyvenimo ir ramios atmosferos. Jums patiks šis rojus ... jis nepalieka abejingų, dar ir dėl to, kad čia yra tiek daug ką nuveikti: poilsis ir maudymasis Karibų jūroje, nardymas tarp mangrovių, galimybė aplankykiti žavią majų archeologinę vietą Tulume. Įsigykite suvenyrus garsiajame 5-ajame prospekte, kuris eina per miestą ir yra pilnas parduotuvėlių visiems skoniams. Jūros gėrybių restoranai, barai su palmėmis ir šviečiančiomis lemputėmis. Įsitikinkite, kad jūsų atostogos Plaja del Karmen dar ilgai bus pripildytos nuostabių prisiminimų.

Kankunas yra pripažintas visame pasaulyje dėl įspūdingų balto smėlio paplūdimių ir žavingos turkio mėlynos spalvos atspalvių jūros. Su unikaliomis gamtos vietomis, majų kultūra, vandens pramogomis ir nuotykiais. Tarptautinė virtuvė, įspūdingi golfo aikštynai, išskirtiniai prekybos centrai, tipiškos rankdarbių parduotuvės, taip pat šou, barai ir naktiniai klubai, garsinantys jos neprilygstamą naktinį gyvenimą.

Tulumas yra viena iš labiausiai vertinamų Meksikos Karibų kurortų , galbūt dėl ​​10 kilometrų balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų.Tulume gamta yra visa savo šlove per lagūnas, cenotus ir pajūrio majų archeologinę vietovę. Dviračių pasivažinėjimas džiunglėmis yra gana įprastas ir populiarus būdas tyrinėti begalę jos stebuklų. Priešingai nei Kankūne, Tulume nėra milžiniškų kurortų, kuriuose viskas įskaičiuota. Vietoj to, jis siūlo mažus viešbučius, kurie įsilieja į džiungles; jie gali būti tokie puošnūs ar išskirtinei, kokių tik tai trokštate, kuriose siūlomi masažai, majų kulturos vykstantys ritualai ar vakariniai jogos užsiėmimai.

Besidomintiems mūsų kelione siūlome nemokamą konsultaciją, kurią suorganizuosime tiesiogiai „zoom“ ar „facebook“ platformose.

playa del carmen.jpg
cancun.jpg
Plaja Del Karmen.jpg

Kodėl Meksika? Meksikos turizmo rinkoje sėkmingai dirbame nuo 2005 metų. Mes ne tik užsakymų agentūra - Mes kvalifikuota ir kūrybinga komanda – entuziastingi kelionių ekspertai, konsultantai, kelionių vadovai ir gidai. 

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 11 nakvynių 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją). apačioje šiame puslapyje, galite pažvelgti į viešbučius

* Vietinio skrydžio bilietai: Meksikas - Gvadalachara ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Gvadalachara - Tuxla ir 10 kg rankinio bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 9 Pusryčiai 

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Kankunas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur ( Šiuo atveju netaikoma)

* Vietinio skrydžio: Meksikas - Gvadalachara ir Gvadalachara - Tuxla

papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD per skrydį

*Papildoma diena prieš kelionę kainuoja 30 Eur. asm. viešbučio ir sutinkančio asmens išlaidoms padengti

Apgyvendinimas kelionės metu

Anchor 1

Viešbutis „Astor“

Antonio Caso 83, 06470 Mexico City, Mexico 

Vos už 350 m nuo Reformos prospekto įsikūrusiame viešbutyje „Astor“ siūlomas nemokamas belaidis internetas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Erdviuose minimalistinio stiliaus numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys LCD televizoriai. Stilingais neutraliais atspalviais dekoruotuose „Hotel Astor“ numeriuose yra oro kondicionieriai, Visuose numeriuose yra vonios kambariai su dušais. „Astor“ yra baras ir restoranas, kur galėsite mėgautis tipiškais meksikietiškais valgiais.

astor.jpg
astor1.jpg
astor 2.jpg

Viešbutis Morales Historical & Colonial Downtown Core

Avenida Corona 243-Historic Downtown, 44100 Guadalajara, Mexico

Šis istorinis viešbutis, įsikūręs pačiame Gvadalacharos centre, siūlo elegantišką apgyvendinimą, aukščiausios klasės patogumus ir yra netoli nuo daugelio lankytinų vietų. Netoliese yra daugybė istorinių vietų, katedrų ir kt.  „Morales“ svečiai gali atsipalaiduoti viešbučio poilsio salone su gėrimais ir klausytis gyvos muzikos arba pasinaudoti moderniausiu verslo centru, kuriame veikia nemokamas belaidis internetas.

morales.jpg
morales 3.jpg
morales 2.jpg

Viešbutis Grand Maria

Flavio A. Paniagua # 17, Centro, 29230 San Cristóbal de Las Casas, Mexico

San Cristóbal de Las Casas mieste įsikūrusiame viešbutyje „Grand Maria“ yra restoranas ir baras. Apgyvendinimo įstaigoje yra sodas. Čia veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename viešbučio kambaryje yra kabelinius ir palydovinius kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius ir rašomasis stalas. Vonios kambariuose rasite vonias arba dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis. Viešbutis yra už 300 m nuo San Cristobal katedros, už 400 m nuo Centrinės aikštės ir parko bei už 400 m nuo Santo Domingo bažnyčios ir San Cristobal de las Casas.

grand maria.jpg
grand maria.jpg2.jpg
grand maria 3.jpg

Viešbutis Maya Tulipanes 

Cañada # 6, Col. La Cañada, 29960 Palenque, Mexico 

Šis viešbutis įsikūręs ekologiško turizmo vietovėje La Cañada, už 8 km nuo Palenkės archeologinės vietovės. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, lauko baseiną, karaokės barą, restoraną. „Hotel Maya Tulipanes“ numeriuose yra oro kondicionieriai, telefonai ir kabelinius kanalus rodantys televizoriai. Ventiliatorius ir vonios kambarys su dušu, plaukų džiovintuvu, kosmetiniu veidrodžiu ir higienos reikmenimis. Vietą puošia majų meno kopijos ir archeologiniai kūriniai. 

tulipanes 2.jpg
tulipanes.jpg
tulipanes 3.jpg

Viešbutis Gamma Merida El Castellano

Calle 57, 513. Colonia Centro, 97000 Mérida, Mexico

„Gamma Mérida El Castellano“ yra lauko baseinas su gultais. Jis yra tik 350 m nuo pagrindinės Meridos aikštės ir XVI a. Katedros. Yra automobilių stovėjimo aikštelė ir nemokamas belaidis internetas. Klasikinio dizaino „El Castellano“ numeriuose su plytelėmis išklotomis grindimis Visuose kambariuose yra kabelinė televizija ir lyginimo įranga. Kambariuose yra oro kondicionieriai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis. Viešbučio restorane patiekiami tipiški Jukatano ir tarptautiniai valgiai.

gama.jpg
gama 3.jpg
gama 2.jpg
bottom of page