top of page
meksikos ekspresas 12 dienu.jpg

Meksikos Ekspresas 11 Dienų Kelionė su poilsiu Puerto Vallartoje 

Nuimkite kaukę ir rasite daugybę kultūrų ir papročių, sumaišytų vienoje šalyje apipiltoje tekila. Nors mūsų kėlionė jus suartins su vietos gyventojais, ji taip pat parodis geriausias lankytinas vietas. Jei norite pajusti visus Meksikos skonius, jums reikės ne tik tako ir tekilos, bet ir muzikos, istorijos ir visų žmonių. Miestai, paplūdimiai, džiunglės ir įdomūs šokolado padažo prieskoniai laukia šios 12 dienų kelionėje, leidžianti patekti į paplūdimį, atrasti astekų griuvėsius ir klajoti kolonijiniais miestais. 

Meksikos Ekspresas.jpg

Kaina € 1350 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

MAX - 8  Tai tik 8 keliautojų grupės kelionė, kurioje daugiau komforto, laisvės ir įspūdžių.

1 DIENA MEKSIKAS

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

mexico city 1.jpg
mx.jpg
mexico-cathedral.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Papildoma informacija: SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Kali Ciudadela

2 DIENA MEKSIKAS

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką. Taip pat aplankysite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

belas artes.jpg
mexico-cathedral.jpg
mexico city tour.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco, Gvadalupės bazilika.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Kali Ciudadela

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA MEKSIKAS

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

mex2.jpg
teotihuacan.jpg
guadalupe.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą,

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Kali Ciudadela

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS

Po ankstyvo skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.

san kristobalis.jpg
san kristobalis 2.jpg
San Cristobal del casas 1.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į oro uostą 💺 Skrydžio bilietas Meksikas - Tuxtla + 👜 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis: 20kg registruotas bagažas, kaina iš anksto 20 USD, ar oro uoste 35 USD (jei būtina)

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Orientacinis pasivaikščiojimas - turas po miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Grand Maria

5 DIENA SAN JUAN CHAMULA - SUMIDERO KANJONAS

Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Lankysimes bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais.Mūsų kelionė tęsiasi į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

sumidero 2.jpg
crocodile del Chapas.jpg
san juan chamula.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 San Juan Chamula kaimo vizitas, Kelionė „Sumidero“ kanjonu laivu

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Grand Maria

6 DIENA GVADALACHARA

Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

guadalajara-2342422_640 (1).jpg
guadalajara-4562242_640.jpg
SAN MIGELIS 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į oro uostą 💺 Skrydžio bilietas Meksikas - Tuxtla + 👜 10kg rankinio bagažo

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Gvadelaharos miesto turas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Dali Plaza

7 DIENA TEKILA

Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant atgal sustosim paraugauti o gal ir netik, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio.

tekila2.jpg
TEKILA.jpg
meksika%202%20081.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas Tekilos mieste ir apsilankymas Tekilos gamykloje.

Speciali informacija: 🔞 Norėdami išbandyti tekila ar ragauti alkoholinius gėrimus Meksikoje, turite būti sulaukęs 18m. ir daugiau!

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Dali Plaza

8 DIENA GUADALAJARA - PUERTO VALLARTA

Šiąndien autobusu važiuosime į (Puerto Vallarta). Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.

Pasirenkama Ryte 6 :30  Šiandiena turite galimybę su vietiniu gidu aplankyti Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

Huentitán 2.png
puerto-vallarta.png
playa del carmen 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚍 Pervežimas į Puerto Vallarta turistines klasės autobusu.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Puerto Vallarta miesto turas.

Papildoma informacija: Šiąndien autobusu važiuosime į (Gvadelahara). Kelionė autobusu Meksikoje bus gana maloni patirtis, pranokstanti daugelio žmonių pradinius lūkesčius. Autobusų kompanija, teikianti aukščiausios klasės paslaugas, yra labai profesionali, o darbuotojai visada yra labai mandagūs, o autobusas važiuoja laiku ir yra tiesioginis. Autobuse yra oro kondicionierius, tualetas ir televizorius. Sėdynių konfigūracija bus dosni, o tai reiškia, kad bus daug vietos išsitiesti / miegoti. Kai kurie pirmos klasės autobusai yra dviaukščiai; iš kurio atsiveria puikūs įvairių Meksikos peizažų vaizdai. Iš viešbučio išsiregistruosime tik prieš važiuodami į stotį.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Portonovo Plaza

9 - 10 DIENA PAPLŪDIMŲ TURAS

 Ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius. Norėdami pažinti gražiausius paplūdimius, keliausime kaip vietiniai gyventojai. Kontaktas su gamta, einant Makao keliu ir besimėgaujant krištolo skaidrumo įlankos vandenimis. Kelionę pradėsime nuo (Boca de Tomatlan), nuo nedidelio vietinio kaimelio, kuris randasi džiunglėse, yra mieguistas ir dirba kaip valčių uostas. Tai suteikia labai įdomią atmosferą. Tai puikus Puerto Vallartos paplūdimys, skirtas Instagram tinkamoms nuotraukoms. Džiunglių uolos, išsiliejusios į vandenyną, valčių, paliekančių įlanką, ar spalvingų vietinių namų nuotraukos, tikras perlas jusų atostogoms. Smagiausia vieta fotografuoti paplūdimyje bus nedidelis akmeninis maleconas arba takas, vedantis per džiungles. Taip pat prieisime nedidelį akmeninį taką, vedanti į vandenį - tikriausiai maža prieplauka. Jum tikrai patiks ši vieta pasivaikščioti ir nusifotografuoti. Jus visiškai sups gyvybinga vandens jūra, atsukta į žemiau esančias uolas. Tai labai dramatiška ir graži vieta poilsiui. Šis žygis taps jusu mėgstamiausiu visoje kelionėje, užpildyta daugybe išsibarsčiusiomis aukštomis palmėmis - tarsi apleista sala, niekada nemačiusi kitų žmonių.

puerto vallarta.jpg 4.jpg
puerto vallarta.jpg6.jpg
puerto vallarta.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Portonovo Plaza

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

11 DIENA PUERTO VALLARTA

11 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos. Nesate pasiruošę išvykti? Jūsų gidas gali padėti su organizuoti keliones toliau ir pratęsti jūsų nuotykius. Jei norėtumėte praleisti daugiau laiko Puerto Vallartoje, mielai suorganizuosime papildomą apgyvendinimą. Sėkmingų būsimų kelionių! ir kviečiame pasidalinti nepamirštamau maršrutu su savo draugais. Daugiau nuotraukų rasite mūsų facebook puslapyje >>

puerto vallarta 01.jpg
puerto vallarta 02.jpg
puerto vallarta 03.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas mikroautobusu į oro uostą

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos centrines a p 1

2023.08.02 - 2023.08.12  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1350 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas susirinkus 8 žmonių grupei / liko 0 vietos  užsakyti dabar >>   

2022.08.12 - 2022.08.22  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1350 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas  susirinkus 4 žmonių grupei / liko 8 vietos  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 100 EUR

įskaičiuota:

* Pasitikimas oro uoste.

* 4 nakvynės 3*, 5 nakvynės 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Meksikos angliškai šnekančiai paslaugos.

* Maitinimas: 8 Pusryčiai 

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

Aviabilietai į Meksiką ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~690–990 Eur), tiesioginis skrydis ir atgal iš Madrido, Paryžiaus, Amsterdamo ar Londono  (~590–790 Eur). Aviabilietai į Meksiką per JAV yra pigesni.
Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 250 Eur

* Vietinio skrydžio: Puerto Vallarta - Mexico City kaina nuo 30 Eur.

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puerto Vallartoje. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.

*Išlaidos gėrimams ir maistui apie 150 – 250 Eur

bottom of page