top of page
peru ir bolivija.jpg

Tikrieji Peru ir Bolivijos akcentai

Atraskite šios žavingos Pietų Amerikos dalies ypatybes ir būkite nublokšti šio pasaulio kampelio klestinčių spalvų ir grožio. Atraskite gyvus miestus, kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius ir spalvingus turgaus miestelius. Patirkite geriausias Peru ir Bolivijos vietas per šią 15 dienų nuotykių kelionę, kuri suteiks daug jaudulio, intrigos ir malonumo.

mab Peru - Bolivia.jpg

Kaina € 2950 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA LIMA 

Sveiki atvykę į Peru! Nepaisant sudėtingo, dažnai įspūdingo ir netikėto oro ar kraštovaizdžio, Peru patenka į didžiuosius pasaulio senovės civilizacijos centrus. Lima yra vienas įdomiausių ir daugiausiai iššūkių keliančių miestų Pietų Amerikoje, turintis didžiulę archeologinę, istorinę ir kultūrinę praeitį. Daugelis jo lobių gali būti gerai paslėpti, tačiau juos verta atrasti.

lima.jpg
lima1.jpg
lima-1051374_640.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐⭐

2 DIENA LIMA 

Šios apžvalginės ekskursijos metu atrasime gausybę istorinių ir modernių objektu Limoje. Apžiūrėdami miesto kolonijinę ir inkų architektūrą, apsilankysite žaviose gyvenamosiose apylinkėse, apžiūrėsite vaizdingas uolų apaugusias pakrantes ir pasgrožėsitės daugybe religinių šventovių bei bažnyčių, pasijausite kaip tikri „Limeño“ (vietiniai Limos gyventojai). Į šią ekskursiją po Limą taip pat įskaičiuoti įėjimo mokesčiai ir vietinis gidas.

fountain-4585010_640.jpg
historic-centre-3416862_640.jpg
lima-4136013_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Visos dienos ekskursija po Limos miestą, 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐⭐

3 DIENA KUSKAS 

Šiandiena ankstyvą rytą skrisime į Kuską. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu intriguojančiu inkų ir ispanų kultūros mišiniu. Apžiūrėsite keletą pagrindinių Kusko lankytinų vietų, taip pat mažiau žinomų įžymybių, tokių kaip Qoricancha šventykla, San Pedro turgus, pagrindinė aikštė, 12 kampinis akmuo, Regocijo aikštė ir San Blas aikštė. Kelionę pėsčiomis baigsite apsilankymu Šokolado muziejuje, kur galėsite paragauti karšto šokolado, pagaminto iš vietinių kakavos pupelių. Taip pat yra nedidelė parduotuvė, kurioje galite apsipirkti rankdarbių ir amatininkų šokolado gaminių. Nepraleiskite progos paragauti mate de coca (kavos arbatos) būnant čia.

Kuskas yra 3450 metrų aukštyje, šalia Urubambos upės slėnio, iškilusį Kuską patyrę keliautojai tituluoja vienu žavingiausių Pietų Amerikos miestų. Galbūt būtent dėl to, kad jo ore vis dar sklando inkų dvasia. Išlikusi ji siaurose gatvelėse, akmeninėse namų sienose, senųjų šventyklų liekanose. Iki šiol tyrinėtojai regione randa senosios civilizacijos užuominų. O jas vietomis dangsto ori atėjūnų iš Ispanijos architektūra. Tačiau net užkariautojai pripažino, jog tai buvęs galingas ir kilnus miestas.

cusco.jpg
cusco-698928_640.jpg
san-pedro-4701722_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursija po Kusko miestą, 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

Įtraukta Paslauga

✈️Skrydžio bilietas Lima - Kuskas ir 15kg🧳registruotas bagažas

4 DIENA MAČU PIKČU 

Šiandiena vyksite į Maču Pikču. Galų gale pabūsite prarastajame inkų mieste, kurio pavadinimą įsiminėte jau taip seniai, kad nė nepamenate. Galbūt dar vaikystėje, kai žavėdavotės pasakomis apie indėnus. Galbūt mokyklos laikais, kai su ilgesiu žiūrėdavote į klasėje pakabintą žemėlapį arba ant geografijos mokytojos stalo pūpsantį Žemės gaublį, kuriame viskas atrodė nesuvokiamai tolima.

Pervežimas iš viešbučio bus anksti ryte 05.30 val. Į Ollantaytambo traukinių stotį. Kelionę traukiniu sudaro įspūdingi vaizdai į šį nuostabų inkų kraštą, nuostabūs kalnų ir slėnių kraštovaizdžiai, inkų žemdirbystės terasos iš abiejų slėnių pusių, sniegu padengti kalnai ir subtropinės džiunglės šalia Ceja de Selva. Dešinėje pusėje pamatysite Veronikos snieguotą kalną. Atvykus į Aguas Calientes (2040 m), gerai žinomą kaip Machu Picchu kaima. Vietinis gidas mus pasitiks traukinių stotyje ir nuves į autobusų stotį, tada 25 minutes autobusu važiuosime iki Machu Picchu citadelės. (Atsineškite savo originalų pasą) Ekskursija po Machupicchu trunka maždaug 2 valandas, tada turėsite šiek tiek laisvo laiko nuotraukoms. Grįžimas traukiniu į Ollantaytambo ir iš čia į Kuską.

peru-2135770_640.jpg
cusco-1214076_640.jpg
heritage-85136_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursija - kelionė traukiniu į Maču Pikču

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

5 LAISVA DIENA KUSKAS 

Siulome fantastiška dienos kelionė su žygiu į Vaivorykštės kalną - vadinamąjį 7 spalvų kalną Peru, išvykstantį iš Kusko. Šis pietų Peru, Kusko regione esantis maršrutas nuves jus į nuostabius kraštovaizdžius su ledynais, snieguotus kalnus ir krištolo skaidrumo upes bei ežerus. Pravažiuosite vietinius (Quechua) palikuonių kaimus ir patirsite kvapą gniaužiančią gamtą. Vaivorykštės kalno spalvos paliks nepamirštamą įspūdį. Mūsų kelionės į Vaivorykštės kalnus video kurį sukūrė keliautojas Tomas Beinertis iš Latvijos >>

peru-5143632_640.jpg
peru-4563286_640.jpg
peru-4862475_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla

Visos dienos turas vyks maždaug 12 val 50 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

6 DIENA LA PASAS 

Šiandien skrendame į Bolivijos širdį – La Pasą. La Pasas – aukščiausią nacionalinę sostinę pasaulyje. Aukštis svyruoja nuo 3100 iki 4050 metrų. Miestas yra kanjone, kur apylinkių turtingumas didėja dugno link (kur yra daugiau deguonies). Tolumoje galima pamatyti snieguotus kalnus - antrą aukščiausią Bolivijos kalną, esantį 6438 m. aukstyje. 

Priklausomai nuo skrydžio laiko, galbūt aplankysite kokamedžio muziejų (Museo de la Coca) kuris yra ne per toli nuo jūsų viešbučio. Šis neįprastas muziejus, kuris jus supažindins, šiame regione augančio kokos augalo istoriją. Kokamedis suvaidino didžiulį vaidmenį formuojant ir žlugdant vyriausybes, buvo vienas iš originalių mėgstamiausių pasaulyje gaiviųjų gėrimų ingredientų. 

La-Paz.jpg
beach-1210567_640.jpg
rio-de-janeiro-809755_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla

Ekskursija į kokos muziejų

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐⭐

Įtraukta Paslauga

✈️Skrydžio bilietas Kuskas - La Pasas ir 15kg🧳registruotas bagažas

7 DIENA PALKA KANJONAS - SUKRĖ 

Leisimės į dienos kelionę ir apžiūrėsime dvi nuostabias, mažai lankytinas vietas La Paso pietuose, vos už kelių kilometrų nuo miesto. Ši kelionė pirmiausia nuves jus į Sielų slėnį ir jo unikalius uolėtus kraštovaizdžius, kupinus magijos. Vėliau tyrinėsite kanjoną, besidriekiantį po didingojo Illimani kalno papėdę. Palka Kanjonas - nepaprasto gamtos grožio zona, jis buvo suformuotas vėjais ir lietum, per tūkstančius metų ir yra vienas įspūdingiausių ir dramatiškiausių Bolivijos peizažų. Mes turėsime laiko čia pasivaikščioti ir apžiūrėti kanjoną, o mūsų gidas išsamiai paaiškins ir padės fotografuotis esant 4572 m. kalnu fone.

Vakare dar turėsime 1 valandos skrydį į Pasaulio paveldo sąrašą įtraukta Bolivijos sostinę. Atvykę į Sukrę įsikursite viešbutyje, truputį atsikvėpe, susipažinsite su vietinių kultūrų ir Ispanijos kolonijinės architektūros centru. 

Palca1.jpg
valle-de-la-luna-4546328_640.jpg
Palca+Canyon.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursija į Sielų slėnį ir Palkos kanjoną 

✈️Skrydžio bilietas La Pasas - Sukre ir 15kg🧳registruotas bagažas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

8 DIENA SUKRĖ

Ekskursija pradėsime apsilankymu „La Recoleta“, aikštėje, esančioje „Sica Sica“  kalvų papėdėje, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis panoraminis vaizdas ir susipažinsite su Sucre istorija. Tada istorinėmis gatvėmis pėsčiomis nusileisime į centrinę miesto dalį, kur aplankysite, pagrindinę aikštę (priskirta kaip kultūros ir istorijos paveldo vieta), Metropoliteno katedra, Vyriausybės rūmus, išvaduotojo namą (Casa de la Libertad), ir gubernatoriaus rezidenciją. Po to apsilankysime centriniame turguje, pasimėgausite tradiciniais užkandžiais.

sucre.jpg
sukrė.jpg
santa%20cruz.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursija La Paso mieste

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

9 DIENA  SUKRĖ - POTOSI - UJŪNIS

Šį rytą važiuosite į kolonijinį kalnakasių miestelį Potosi (maždaug 3–4 val.) – kadaise turtingiausią Amerikos miestą, dėl turtingo savo vietos sidabro rūdos kalno (Cerro Rico) papėdėje. Sidabro atradimas ir gavyba sukėlė finansinį Ispanijos imperijos bumą; tačiau miesto turtai greitai sumažėjo, o jo piliečiai greitai nuskurdo, kai sidabro nebeliko. Kelionė ir trumpa Cerro Rico istorija tikrai yra svarbiausias dalykas, kurį čia reikia apsvarstyti. Kita lankytina vieta bus šventos Teresės vienuolyno muziejus, kuriame galėsite pamatyti meną ir lobius, eksponuojamus originaliose vienuolyno sienose.

Po to dar turėsime 3 valandų kelionę į  Pasaulio paveldo sąrašą įtraukta Bolivijos sostinę. Atvykę į Sukrę įsikursite viešbutyje, truputį atsikvėpe, susipažinsite su vietinių kultūrų ir Ispanijos kolonijinės architektūros centru. 

Atvyksime į Ujūnio miestą vėlai vakare. Šis atokus miestelis yra aukšto Altiplano pakraštyje - dykumos zona, besitęsianti šimtus kilometrų link Argentinos ir Čilės sienos. Ši sritis garsėja kaip ypač šalta, todėl svarbu pasiimti šiltus drabužius.

potosi.jpg
peru-1683418_640.jpg
salt-5000808_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursija po Potosi miestą - kelionė automobiliais į Ujūnio miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

10 DIENA UJŪNIS - DRUSKOS EŽERAS 

Šiandien jūsų kelionę lydės dar neregėti peizažai, kuriuos vienija didelis planetos turtas - druska. Pirma stotelė bus aprūdijusiose traukinių kapinėse, nors tai gali būti tipiška stotelė daugeliui keliautojų, ji taip pat dažnai yra akcentas. Po to važiuosite daugiau nei 3600 metrų aukštyje didžiausią pasaulyje druskos ežerą – Salar de Uyuni. Daugiausiai laiko praleiskite ant druskos darydami daug nuotraukų, bet ir apžiūrėsite Inka Wasi slą, kuri yra uolėta sala, apaugusi kaktusų ir koralų tipo struktūromis.

Vėlyvą vakarą išvyksite iš Ujūnio naktiniu autobusu į La Paso miestą (maždaug 9–10 valandų kelionė).

salt-flat-2614890_640.jpg
bolivia-2494518_640 (1).jpg
bolivia s.jpg

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Druskos dykumos turas

Nakvynė: 🚌Naktiniame autobuse

Informacija: Keliausite aukštos klasės maršrutiniu autobusu, patogiose sėdynėse su atlošais, vadinamomis „coche cama – kėdė lova“. Paprastai autobuse yra tualetas, o vairuotojas taip pat sustos pakeliui.

11 DIENA LA PASAS

Šiandiena mėgausitės unikalia patirtimi La Paso mieste, patirsite kelione garsiuoju funikulieriumi, apsilankysite visame La Paso mieste iš oro, pasmėgausite įspūdingais vaizdais iš oro. Dar be to apžiūrėsite ir kolonistų palikimą – tvirtąją Šv. Francisko baziliką, gyvybės pilną Murijo aikštę ir Metropoliteno katedrą. 
Jūsų antrą dienos dali, trumpą ekskursiją po La Pasa galite apžiūrėti su vadovu . Miestas garsėja savo turgais, ypač „Mercado de Hechiceria“ (Raganų turgus), kuriame prekiaujama potionais, užkalbėjimais, akmenimis ir artefaksais.

la-paz-2773765_640.jpg
la-paz-2099634_640 (2).jpg
la-paz-699333_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursija La Paso mieste

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

12 DIENA LAPASAS - KOPAKABANA - PUNO

Po pusryčių vykstame į Kopakabaną. Tai tik 3 valandų vaizdinga kelionė.  Pakeliui galėsite pasimėgauti laukine Titikakos gamta ir tyru oru bei pamažu įsilieti į naują aplinką, važiuosite gražiausiu Anduose pripažintu keliu, tad nustebsite gėrėdamiesi vaizdais, atsiveriančiais pro autobuso langą. Tačiau su nuostabiuoju Titikakos ežeru neskubėkite atsisveikinti. Atvažiave į Kopakabaną galite pailsėti. Čia – daugiau namų, daugiau šurmulio, dar daugiau milžiniško, dviem šalims priklausančio, ežero spalvų. 
Privažiavę Bolivijos - Perų sieną, perėję tiltą, pamatysite didžiulį Peru užraša, kuris visur paplitęs per šalies turistinius objektus ir tai puiki galimybė nuotraukai! Paliksite Boliviją ir kirsite Perų sieną. Pamažu kilsite aukštyn, kol atvyksite į Puno miestą.

peru-2532604_640.jpg
500.jpg
bolivia-207674_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

13 DIENA PUNO

Peru Andų plokščiakalnyje įsikūrusiame Puno regione vyrauja Titikakos ežeras, šventa inkų vieta ir natūralių bei dirbtinių salų namai. Tarp daugelio vietų yra prieš Ispaniją esančių archeologinių vietų su žiedinėmis konstrukcijomis, kurios vis dar vadinamos originaliu „chullpas“ pavadinimu. Puno bažnyčios pasižymi savita kolonijine architektūra.
Šį rytą turime nuostabią ekskursiją po didžiausią Pietų Amerikos gėlavandenį ežerą, kuris telkšo maždaug 3820 metrų aukštyje. Aplankysime Uros salas, tai kai kurios natūralios ir laukinės, kai kurios – įrengtos ir apgyvendintos. Vietos gyventojai saloms gaminti naudoja natūralias nendres, kurios auga aplink. Pasaulyje laikoma unikalia jų plūduriuojančių salų istorija ir jų sudarymo būdas. Mes atplauksime pamatyti šio neįtikėtino gyvenimo būdo ir sužinoti daugiau apie šios puikios kaimo bendruomenės istoriją.

Vakare dar turėsime 1 valandos skrydį į Limos miestą.

island-15957_640.jpg
peru-143876_640.jpg
titicaca-2427709_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Ekskursiją laivu po Uros salas

✈️Skrydžio bilietas La Pasas - Sukre ir 15kg🧳registruotas bagažas

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

14 LAISVA DIENA LIMA

Pasirinkite išskirtinę ekskursiją, kupiną laukinės gamtos, pasivažinėsite keturračiais „bagiais“ dykumos apsupty ir užsuksite į nedidelę vyno gamyklėlę, kur Peruiečiai iš šviežio vynuogių vyno gamina piską. Nuvykę į Parakasą, leisitės į kelionę laivu po Baljestos salas, reguliariai lyginant su Galapagų sala, kad pamatytumėte jūrų liūtų ir ruonių kolonijas. Ekskursijos metu turėsite galimybę pamatyti daugybę jūros paukščių, tokių kaip raudonkojai kormoranai, pelikanai, Humboldto pingvinai, Inkų ir Perų žuvėdros. Po to važiuosite į Nacionalinį Parakaso rezervatą, kuris buvo įkurtas siekiant apsaugoti sausringos pakrantės augaliją ir gyvūniją. Vėliau kelionę tęsite į dykumos oazę Uakačiną.

Huacachina Oasis.jpg
PALOMINO PENGUIN'S.jpg
KK.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Pasirenkama veikla

Visos dienos turas vyks maždaug 12 val 70 USD

Nakvynė Viešbutyje: 🛌⭐⭐⭐

15 DIENA LIMA

Pusryčiai. Laisvas laikas. Numatytu laiku išvyksime į oro uostą. Nors daugelis keliautojų atvyksta aplankyti Maču Pikču griuvėsių, tikroji Peru slypi šiltuose, išdidžiuose jos gyventojuose.

Quechua Indigenous Women
machu-picchu.jpg
Uyuni.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Itraukta Paslauga:🚖 Pervežimas į  oro uostą

Datos ir kainos

Anchor 1

2025.03.29 - 2025.04.12  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  2950,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 10 vietos   užsakykite dabar >>   Šią kelionę galima užsisakyti kelionių akademijoje

2025.--.-- - 2025.--.--  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  2950,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 10 vietos   užsakykite dabar >>   Šią kelionę galima užsisakyti kelionių akademijoje

įskaičiuota:

* Pasitikimas Limos oro uoste.

* 13 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* 1 nakvynė tarpmiestiniame autobuse

* Vietinio skrydžio bilietai: Lima - Kuskas ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Kuskas - La Pasas ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: La Pasas  - Sukrė ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Puno - Lima ir 15 kg registruoto bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 14 Pusryčiu, 1 Pietus

* Pervežimo paslauga į Limos  oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas – Lima; Lima - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 650 Eur

* Vietinių skrydžių visų : papildomas +5kg registruoto bagažo kaina iš anksto 100 USD, oro uoste pagal avio kompanijos politika

*

bottom of page