top of page
peru ekspresas.jpg

Šventoji Inkų Žemė 12 Dienų Kelionė 

Mes siūlom ryškų, emocingą ir greitą Peru maršrutą. Ši epinė kelionė leis jums ištyrinėti Peru geografiją, kultūrą ir istoriją, siūlant jums puikų mišinį, vedamos ekskursijos ir laisvalaikis. Pasivaikščiosite inkų taku, kuris apdovanoja nuostabiais griuvėsių, kalnų peizažų ir debesų miško vaizdais. Vaikščiosite po Kolkos kanjoną, garsėjantį svaiginančiais kondorų skrydžiais. Lankysitės Limoje, kuri pasižymi savo architektūrinių stilių įvairove. Tai kelionė po aukso ir kraujo imperija, paslaptingosios Saulės vaikų inkų žemės, kur susitinka būtojo laiko intriga ir laukinių Andų didybė... 

PERU ekspresas 9 dienu kelione.jpg

Kaina € 2150 Vienam asmeniui + tarptautiniai lėktuvų bilietai

1 DIENA LIMA

Sveiki atvykę į Peru! Nepaisant sudėtingo, dažnai įspūdingo ir netikėto oro ar kraštovaizdžio, Peru patenka į didžiuosius pasaulio senovės civilizacijos centrus. Lima yra vienas įdomiausių ir daugiausiai iššūkių keliančių miestų Pietų Amerikoje, turintis didžiulę archeologinę, istorinę ir kultūrinę praeitį. Daugelis jo lobių gali būti gerai paslėpti, tačiau juos verta atrasti.

lima.jpg
lima1.jpg
lima-1051374_640.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas iš oro uosto

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Mercure Ariosto ⭐⭐⭐⭐

2 DIENA LIMA

Šios apžvalginės ekskursijos metu atrasime gausybę istorinių ir modernių objektu Limoje. Apžiūrėdami miesto kolonijinę ir inkų architektūrą, apsilankysite žaviose gyvenamosiose apylinkėse, apžiūrėsite vaizdingas uolų apaugusias pakrantes ir pasgrožėsitės daugybe religinių šventovių bei bažnyčių, pasijausite kaip tikri „Limeño“ (vietiniai Limos gyventojai). Šiandien aplankysite: „El Parque del Amor“ , Limos katedra, Bazilika ir Santo Domingo vienuolyna.

fountain-4585010_640.jpg
historic-centre-3416862_640.jpg
lima-4136013_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija po Limos miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Mercure Ariosto ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

3 DIENA LIMA - AREKIPA

Anksti ryte, skrydziu iš Limos atvyksite į Arekipą. Šis miestas yra išsidėstęs ugnikalnio El Misti papėdėje. Jis pastatytas iš šviesaus ir porėto vulkaninio akmens, ir skleidžiantis geriausią ispaniško kolonijinio žavesio vaizdą. Su Kusku konkuroja tapti patraukliausio Peru miesto titulu. Iš blyškios vulkaninės uolos, vadinamos sillar, pastatyti senieji pastatai akina nuo saulės spindulių, suteikdami miestui slapyvardį - „Baltasis miestas“. Pagrindinė aikštė su kavinėmis ir netolima katedra yra puiki vieta praleisti dieną. Kur tik pažvelgsti, pro palmių lapus saulėje spindi baltos bažnyčios, vienuolynai ir vienaaukščiai lavos nameliai.

Jei mes nepatirsime didelių vėlavimų, dar turėsime galimybę apkankyti Šv. Katalinos moterų vienuolyne. Tai tarsi miestas mieste. Jį įkūrė jauna bevaikė našlė Dona Maria de Guzman XVI amžiuje. Į šį dominikonų ordino vienuolyną svetimi lankytojai įleidžiami tik tris pastaruosius dešimtmečius. Nuo pat pradžios po grakščiais jo skliautais sklandė prieštaringos istorijos.

arequipa 1.jpg
monastery-of-santa-catalina.jpg
arequipa.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺Skrydžio bilietas į Arekipą + 👜 5kg mažas rankinis bagažas + 🧳15kg registruotas bagažas.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija po Arekipos miestą

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Rosa ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

4 DIENA AREKIPA - KOLKOS KANJONAS

Šiandien apie 5 valandas mikroautobusu keliausite į Chivay miestą. Pakeliui pamatysite lamas, alpakas ir vikunas - nežinote, kaip atskirti šias žavingas būtybes? Jūsų kelionės vadovas paaiškins jų skirtumus. Taip pat sustosite pertraukėlių, nuotraukų galimybių ir paragauti vietinės kokos arbatos. Trečioji stotelė nukelia į aukščiausią ekskursijos vietą Patapamoje (4800 metrų virš jūros lygio) prieš nusileidžiant į tikslą Chivay. Mėgaukitės pertrauka per pietus mieste, tada aplankysite Kolkos kanjoną, daugiau nei dvigubai gilesnį nei Didysis kanjonas, iš Kolkos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Čia pamatysite terasinius pasėlius, kuriuos nuo prieš inkų laikų augino vietiniai kaimai. Čia taip pat gyvena Andų kondoras. Liudytojas, kaip vienas didžiausių pasaulyje skraidančių paukščių pakyla virš tavęs ir žemiau iš pagrindinio apžvalgos taško virš kanjono

condor-peru.jpg
colca-canyon-3416830_640 (1).jpg
colca-canyon.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija, turas po Kolos kanjoną

Nakvynė Viešbutyje: 🛌 Turistų Stovykloje

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietus, Vakarienė 

5 DIENA KOLKOS KANJONAS - AREKIPA

Pusryčiai. Anksti ryte, apie 6 val., laukia ilgas važiavimas, tačiau dėl dramatiškų Peru aukštumų - Altiplano vaizdų - pajusite ekstremalią Peru gamtos įvairovę. Pats Kolkos kanjonas – vienas tų gamtos stebuklų, kurių dramatiško vaizdo negali persverti jokie įmantriausi epitetai ar pasakojimai – vis tiek reikia ten pabūti, kad pajustum svaiginamą jo galią. Pervežimas į viešbutį Arekipoje. Vakare galbūt subursime grupę paragauti lamos kepsnio netoliese esančiame restorane arba pamatyti gyvą Andų muziką pena (vietiniame bare).

cruz-3597158_640.jpg
colca-canyon-5.jpg
child-2351015_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija, turas po Kolos kanjoną

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Santa Rosa⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai, Pietus 

6 DIENA KUSKAS

Šiandiena ankstyvą rytą skrisime į Kuską. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu intriguojančiu inkų ir ispanų kultūros mišiniu. Apžiūrėsite keletą pagrindinių Kusko lankytinų vietų, taip pat mažiau žinomų įžymybių, tokių kaip Qoricancha šventykla, San Pedro turgus, pagrindinė aikštė, 12 kampinis akmuo, Regocijo aikštė ir San Blas aikštė. Kelionę pėsčiomis baigsite apsilankymu Šokolado muziejuje, kur galėsite paragauti karšto šokolado, pagaminto iš vietinių kakavos pupelių. Taip pat yra nedidelė parduotuvė, kurioje galite apsipirkti rankdarbių ir amatininkų šokolado gaminių. Nepraleiskite progos paragauti mate de coca (kavos arbatos) būnant čia.

Kuskas yra 3450 metrų aukštyje, šalia Urubambos upės slėnio, iškilusį Kuską patyrę keliautojai tituluoja vienu žavingiausių Pietų Amerikos miestų. Galbūt būtent dėl to, kad jo ore vis dar sklando inkų dvasia. Išlikusi ji siaurose gatvelėse, akmeninėse namų sienose, senųjų šventyklų liekanose. Iki šiol tyrinėtojai regione randa senosios civilizacijos užuominų. O jas vietomis dangsto ori atėjūnų iš Ispanijos architektūra. Tačiau net užkariautojai pripažino, jog tai buvęs galingas ir kilnus miestas.

cusco.jpg
cusco-698928_640.jpg
san-pedro-4701722_640.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Arekipą + 👜 5kg mažas rankinis bagažas + 🧳15kg registruotas bagažas.

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Ekskursija po Kusko miestą

Speciali informacija: Kadangi Kuskas yra aukštikalnių miestas (3450 metrų), kai kuriems gali pasireikšti kalnų arba aukštumų liga, dėl sumažėjusio deguonies ir slėgio poveikio. Galimas pasireiškiantis galvos svaigimas, pykinimas, viduriavimas, galūnių dilgčiojimas ar tirpimas.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Inka Wasi Boutique Ex Truco⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

7 DIENA KUSKAS / VAIVORYKŠTĖS KALNAS

Fantastiška dienos kelionė su žygiu į Vaivorykštės kalną - vadinamąjį 7 spalvų kalną Peru, išvykstantį iš Kusko. Šis pietų Peru, Kusko regione esantis maršrutas nuves jus į nuostabius kraštovaizdžius su ledynais, snieguotus kalnus ir krištolo skaidrumo upes bei ežerus. Pravažiuosite vietinius (Quechua) palikuonių kaimus ir patirsite kvapą gniaužiančią gamtą. Vaivorykštės kalno spalvos paliks nepamirštamą įspūdį. Mūsų kelionės į Vaivorykštės kalnus video kurį sukūrė keliautojas Tomas Beinertis iš Latvijos >>

peru-4563286_640.jpg
peru-5143632_640.jpg
peru-4862475_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👨‍👧‍👧 Visos dienos eksekskursija, žygis į Vaivorykštės kalną, Visas pėsčiųjų taškas į pagrindinį „Rainbow Mountain“ viršūnių susitikimo tašką vyksta dideliame aukštyje (pradedant nuo maždaug 4600 metrų), o jo viršūnė yra 5200 metrų virš jūros lygio - šis aukščio lygis nėra pokštas, yra žymiai didesnis nei Kuskas 3450 metrų, kurį patyrėme. Viršūnių susitikime leidžiama buti tik 10-20 minučių. Kadangi tik atvykote į Kuską,  jūsų kūnas dar nebus pripratęs prie šių sąlygų (būtent, ten yra aukštas oras ir deguonies trūkumas). Tad turėsime tinkamai pasiruošti dėl kalnų ligos aukštyje

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Inka Wasi Boutique Ex Truco⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

8 DIENA MAČU PIKČU

Šiandiena vyksite į Maču Pikču. Galų gale pabūsite prarastajame inkų mieste, kurio pavadinimą įsiminėte jau taip seniai, kad nė nepamenate. Galbūt dar vaikystėje, kai žavėdavotės pasakomis apie indėnus. Galbūt mokyklos laikais, kai su ilgesiu žiūrėdavote į klasėje pakabintą žemėlapį arba ant geografijos mokytojos stalo pūpsantį Žemės gaublį, kuriame viskas atrodė nesuvokiamai tolima.

Pervežimas iš viešbučio bus anksti ryte 05.30 val. Į Ollantaytambo traukinių stotį. Kelionę traukiniu sudaro įspūdingi vaizdai į šį nuostabų inkų kraštą, nuostabūs kalnų ir slėnių kraštovaizdžiai, inkų žemdirbystės terasos iš abiejų slėnių pusių, sniegu padengti kalnai ir subtropinės džiunglės šalia Ceja de Selva. Dešinėje pusėje pamatysite Veronikos snieguotą kalną. Atvykus į Aguas Calientes (2040 m), gerai žinomą kaip Machu Picchu kaima. Vietinis gidas mus pasitiks traukinių stotyje ir nuves į autobusų stotį, tada 25 minutes autobusu važiuosime iki Machu Picchu citadelės. (Atsineškite savo originalų pasą) Ekskursija po Machupicchu trunka maždaug 2 valandas, tada turėsite šiek tiek laisvo laiko nuotraukoms. Grįžimas traukiniu į Ollantaytambo ir iš čia į Kuską.

peru-2135770_640.jpg
cusco-1214076_640.jpg
heritage-85136_640.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Visos dienos turas, kelionė į Maču Pikču.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Inka Wasi Boutique Ex Truco⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

9 DIENA HUMANTAY LAGŪNA

Nuotykiai link Humantay lagūnos prasidės anksti ryte. Mėgausitės nuostabiu kalnų kraštovaizdžiu, Andų gyvūnais ir pasėlių laukais. Privačiu mikroautobusu važiuojame 2 valandas iki Mollepatos kaimo, kur sustosite papusryčiauti. Po to kelionė tęsis iki Soraypampa bendruomenės kaimo. Atvykę pradėksite žygį 2 valandas, kol pasieksite Humantay lagūną. Profesionalus gidas papasakos apie lagūnos istoriją ir kodėl ši vieta buvo svarbi Inkams.
Nufotografuosite gražiausius Peru kraštovaizdžius, ten pasivaikščiosite, prieš grįždami mikroautobusu į Mollepatą. Ten pietausime ir po to sugrįžtame į Kuską. Numatomas atvykimas į Kuską 17.30 val.

HUMANTAY LAGOON 2.jpg
HUMANTAY LAGOON.jpg
HUMANTAY LAGOON 3.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija, žygis į Humantay lagūną

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Inka Wasi Boutique Ex Truco ⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

10 - LIMA

Po pietų išvykite iš Kusko ir skriskite į Limą, kur praleisite vakarą. Daugeliui Peru asocijuojasi tik su garsiuoju inkų miestų Maču Pikču, tačiau ši šalis jau šeštus metus iš eilės didžiuojasi geriausios kulinarinės krypties statusu pasaulyje. 2017-ųjų „World Travel Awards“ apdovanojimuose ji nurungė tokias šalis, kaip Argentina, Australija, Italija, Prancūzija, Indija, Meksika, Malaizija, Tailandas ar JAV. Tad jei norisi patikrinti savo skonio receptorius ir praplėsti gurmaniškas patirtis, galbūt subursime grupę pavalgyti lamos kepsnio netoliese esančiame restorane arba pamatyti gyvą Andų muziką pena (vietiniame bare). 

LIMA.jpg
seviche.jpg
cuy.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas  viešbutis - oro uostas - viešbutis 💺 Skrydžio bilietas į Limą + 👜 5kg mažas rankinis bagažas + 🧳15kg registruotas bagažas.

Nakvynė Viešbutyje: 🛌Estelar Miraflores⭐⭐⭐⭐ ar Mercure Ariosto ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

11 DIENA BALJESTOS SALOS - PARAKASO NACIONALINIS PARKAS - UAKAČINA

Patirsite išskirtinę ekskursiją, kupiną laukinės gamtos, pasivažinėsite keturračiais „bagiais“ dykumos apsupty ir užsuksite į nedidelę vyno gamyklėlę, kur Peruiečiai iš šviežio vynuogių vyno gamina piską.
Nuvykę į Parakasą, leisitės į kelionę laivu po Baljestos salas, reguliariai lyginant su Galapagų sala, kad pamatytumėte jūrų liūtų ir ruonių kolonijas. Ekskursijos metu turėsite galimybę pamatyti daugybę jūros paukščių, tokių kaip raudonkojai kormoranai, pelikanai, Humboldto pingvinai, Inkų ir Perų žuvėdros. Po to važiuosite į Nacionalinį Parakaso rezervatą, kuris buvo įkurtas siekiant apsaugoti sausringos pakrantės augaliją ir gyvūniją. Vėliau kelionę tęsite į dykumos oazę Uakačiną.

Huacachina Oasis.jpg
PALOMINO PENGUIN'S.jpg
KK.jpg

Įtraukta veikla: ✔👨‍👩‍👦‍👦 Ekskursija 

Nakvynė Viešbutyje: 🛌 Mercure Ariosto ⭐⭐⭐⭐

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

12 DIENA LIMA

Pusryčiai. Laisvas laikas. Numatytu laiku išvyksime į oro uostą. Nors daugelis keliautojų atvyksta aplankyti Maču Pikču griuvėsių, tikroji Peru slypi šiltuose, išdidžiuose jos gyventojuose.

peru- travel 1.jpg
peru- travel 2.jpg
peru- travel 3.jpg

Įtraukta Paslauga: ✔🚖 Pervežimas į  oro uostą

Maitinimas:🍳Pusryčiai 

Datos ir kainos

datos kainos

2025.03.17 - 2025.03.28  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  2050,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 10 vietos   užsakykite dabar >>   Šią kelionę galima užsisakyti kelionių akademijoje

2025.03.30 - 2025.04.10  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  2150,- EUR + tarptautinių✈️ bilietai

Garantuotas išvykimas / liko 10 vietos   užsakykite dabar >>   Šią kelionę galima užsisakyti kelionių akademijoje

įskaičiuota:

* Pasitikimas Limos oro uoste.

*10 nakvynių 4*-3*  viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją) 1 nakvynė kolkos kanjone turistų bazėje .

* Vietinio skrydžio bilietai: Lima - Arekipa ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Arekipa - Kuskas ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Kuskas  - Lima ir 15 kg registruoto bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 11 Pusryčių, 4 Pietus, 1 Vakarienė 

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas – Lima; Lima - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);

*Nascos geoglifais dykumoje skrydis su pervežimu iš Limos nuo 200 USD. Papildomą tura galime suorganizuoti 11 kelionės dieną, svarbu: šis turas nevisada imanomas dėl oro sąlygų kaip didelio vėjo ar rūko.

Svarbu:

* Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 350 Eur

*Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 6 keliautojų grupei

*SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

*Papildoma informacija : vietinių skrydzių aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami. Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų. 

bottom of page