top of page
peru ekspresas.jpg

Peru Ekspresas 9 Dienų Kelionė

Mes siūlom ryškų, emocingą ir greitą Peru maršrutą. Ši epinė kelionė leis jums ištyrinėti Peru geografiją, kultūrą ir istoriją, siūlant jums puikų mišinį, vedamos ekskursijos ir laisvalaikis. Pasivaikščiosite inkų taku, kuris apdovanoja nuostabiais griuvėsių, kalnų peizažų ir debesų miško vaizdais. Vaikščiosite po Kolkos kanjoną, garsėjantį svaiginančiais kondorų skrydžiais. Lankysitės Limoje, kuri pasižymi savo architektūrinių stilių įvairove. Tai kelionė po aukso ir kraujo imperija, paslaptingosios Saulės vaikų inkų žemės, kur susitinka būtojo laiko intriga ir laukinių Andų didybė... 

PERU ekspresas 9 dienu kelione.jpg

Kaina € 950 Vienam asmeniui + lėktuvų bilietai

Book on Trip Advisor >>
1 DIENA LIMA

Sveiki atvykę į Peru! Nepaisant sudėtingo, dažnai įspūdingo ir netikėto oro ar kraštovaizdžio, Peru patenka į didžiuosius pasaulio senovės civilizacijos centrus. Lima yra vienas įdomiausių ir daugiausiai iššūkių keliančių miestų Pietų Amerikoje, turintis didžiulę archeologinę, istorinę ir kultūrinę praeitį. Daugelis jo lobių gali būti gerai paslėpti, tačiau juos verta atrasti.

lima.jpg
lima1.jpg
lima-1051374_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Atvykimas į Limos miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA LIMA

Šios apžvalginės ekskursijos metu atrasime gausybę istorinių ir modernių objektu Limoje. Apžiūrėdami miesto kolonijinę ir inkų architektūrą, apsilankysite žaviose gyvenamosiose apylinkėse, apžiūrėsite vaizdingas uolų apaugusias pakrantes ir pasgrožėsitės daugybe religinių šventovių bei bažnyčių, pasijausite kaip tikri „Limeño“ (vietiniai Limos gyventojai). Į šią ekskursiją po Limą taip pat įskaičiuoti įėjimo mokesčiai ir vietinis gidas.

fountain-4585010_640.jpg
historic-centre-3416862_640.jpg
lima-4136013_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Puse dienos ekskursija po Limos miestą, 

Pasirenkama veikla

„Miraflores“ maisto degustacija, mokėti tik už maistą ir gėrimus

Šiandien aplankysite: „El Parque del Amor“ , Limos katedra, Bazilika ir Santo Domingo vienuolyna.

Daugeliui Peru asocijuojasi tik su garsiuoju inkų miestų Maču Pikču, tačiau ši šalis jau šeštus metus iš eilės didžiuojasi geriausios kulinarinės krypties statusu pasaulyje. 2017-ųjų „World Travel Awards“ apdovanojimuose ji nurungė tokias šalis, kaip Argentina, Australija, Italija, Prancūzija, Indija, Meksika, Malaizija, Tailandas ar JAV. Tad jei norisi patikrinti savo skonio receptorius ir praplėsti gurmaniškas patirtis, galbūt 2021-aisiais verta leistis šia kryptimi? 

3 DIENA KUSKAS

Šiandiena ankstyvą rytą skrisime į Kuską. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu intriguojančiu inkų ir ispanų kultūros mišiniu. Apžiūrėsite keletą pagrindinių Kusko lankytinų vietų, taip pat mažiau žinomų įžymybių, tokių kaip Qoricancha šventykla, San Pedro turgus, pagrindinė aikštė, 12 kampinis akmuo, Regocijo aikštė ir San Blas aikštė. Kelionę pėsčiomis baigsite apsilankymu Šokolado muziejuje, kur galėsite paragauti karšto šokolado, pagaminto iš vietinių kakavos pupelių. Taip pat yra nedidelė parduotuvė, kurioje galite apsipirkti rankdarbių ir amatininkų šokolado gaminių. Nepraleiskite progos paragauti mate de coca (kavos arbatos) būnant čia.

Kuskas yra 3450 metrų aukštyje, šalia Urubambos upės slėnio, iškilusį Kuską patyrę keliautojai tituluoja vienu žavingiausių Pietų Amerikos miestų. Galbūt būtent dėl to, kad jo ore vis dar sklando inkų dvasia. Išlikusi ji siaurose gatvelėse, akmeninėse namų sienose, senųjų šventyklų liekanose. Iki šiol tyrinėtojai regione randa senosios civilizacijos užuominų. O jas vietomis dangsto ori atėjūnų iš Ispanijos architektūra. Tačiau net užkariautojai pripažino, jog tai buvęs galingas ir kilnus miestas.

cusco.jpg
cusco-698928_640.jpg
san-pedro-4701722_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla 

Kusko miesto turas

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Lima - Kuskas ir 15kg registruotas bagažas

Speciali informacija: Kadangi Kuskas yra aukštikalnių miestas (3450 metrų), kai kuriems gali pasireikšti kalnų arba aukštumų liga, dėl sumažėjusio deguonies ir slėgio poveikio. Galimas pasireiškiantis galvos svaigimas, pykinimas, viduriavimas, galūnių dilgčiojimas ar tirpimas.

4 DIENA KUSKAS / VAIVORYKŠTĖS KALNAS

Fantastiška dienos kelionė su žygiu į Vaivorykštės kalną - vadinamąjį 7 spalvų kalną Peru, išvykstantį iš Kusko. Šis pietų Peru, Kusko regione esantis maršrutas nuves jus į nuostabius kraštovaizdžius su ledynais, snieguotus kalnus ir krištolo skaidrumo upes bei ežerus. Pravažiuosite vietinius (Quechua) palikuonių kaimus ir patirsite kvapą gniaužiančią gamtą. Vaivorykštės kalno spalvos paliks nepamirštamą įspūdį. Mūsų kelionės į Vaivorykštės kalnus video kurį sukūrė keliautojas Tomas Beinertis iš Latvijos >>

peru-5143632_640.jpg
peru-4563286_640.jpg
peru-4862475_640.jpg

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Visos dienos turas vyks maždaug 12 val

Visas pėsčiųjų taškas į pagrindinį „Rainbow Mountain“ viršūnių susitikimo tašką vyksta dideliame aukštyje (pradedant nuo maždaug 4600 metrų), o jo viršūnė yra 5200 metrų virš jūros lygio - šis aukščio lygis nėra pokštas, yra žymiai didesnis nei Kuskas 3450 metrų, kurį patyrėme. Viršūnių susitikime leidžiama buti tik 10-20 minučių. Kadangi tik atvykote į Kuską,  jūsų kūnas dar nebus pripratęs prie šių sąlygų (būtent, ten yra aukštas oras ir deguonies trūkumas). Tad turėsime tinkamai pasiruošti dėl kalnų ligos aukštyje.

5 DIENA MAČU PIKČU

Šiandiena vyksite į Maču Pikču. Galų gale pabūsite prarastajame inkų mieste, kurio pavadinimą įsiminėte jau taip seniai, kad nė nepamenate. Galbūt dar vaikystėje, kai žavėdavotės pasakomis apie indėnus. Galbūt mokyklos laikais, kai su ilgesiu žiūrėdavote į klasėje pakabintą žemėlapį arba ant geografijos mokytojos stalo pūpsantį Žemės gaublį, kuriame viskas atrodė nesuvokiamai tolima.

Pervežimas iš viešbučio bus anksti ryte 05.30 val. Į Ollantaytambo traukinių stotį. Kelionę traukiniu sudaro įspūdingi vaizdai į šį nuostabų inkų kraštą, nuostabūs kalnų ir slėnių kraštovaizdžiai, inkų žemdirbystės terasos iš abiejų slėnių pusių, sniegu padengti kalnai ir subtropinės džiunglės šalia Ceja de Selva. Dešinėje pusėje pamatysite Veronikos snieguotą kalną. Atvykus į Aguas Calientes (2040 m), gerai žinomą kaip Machu Picchu kaima. Vietinis gidas mus pasitiks traukinių stotyje ir nuves į autobusų stotį, tada 25 minutes autobusu važiuosime iki Machu Picchu citadelės. (Atsineškite savo originalų pasą) Ekskursija po Machupicchu trunka maždaug 2 valandas, tada turėsite šiek tiek laisvo laiko nuotraukoms. Grįžimas traukiniu į Ollantaytambo ir iš čia į Kuską.

peru-2135770_640.jpg
cusco-1214076_640.jpg
heritage-85136_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kelionė į Maču Pikču, traukinio bilietas įskaičiuotas

Turistams kartais siūlomos „dvasinio valymo“ programos Amazonės rajone, Šiaurės Peru ir Kuske. Jie kartais vadinami Ayahuasca arba San Pedro ir paprastai vartoja haliucinogeninį vaistą dimetiltriptaminą (DMT). Ši praktika nėra reglamentuojama, o žmonės, dalyvaudami šiose ceremonijose, patyrė sunkias ligas, o kartais ir mirtį.

6 DIENA KUSKAS - AREKIPA

Po pietų maždaug 1 valanda dienos, skrydziu iš Kusko atvyksite į Arekipą. Šis miestas yra išsidėstęs ugnikalnio El Misti papėdėje. Jis pastatytas iš šviesaus ir porėto vulkaninio akmens, ir skleidžiantis geriausią ispaniško kolonijinio žavesio vaizdą. Su Kusku konkuroja tapti patraukliausio Peru miesto titulu. Iš blyškios vulkaninės uolos, vadinamos sillar, pastatyti senieji pastatai akina nuo saulės spindulių, suteikdami miestui slapyvardį - „Baltasis miestas“. Pagrindinė aikštė su kavinėmis ir netolima katedra yra puiki vieta praleisti dieną. Kur tik pažvelgsti, pro palmių lapus saulėje spindi baltos bažnyčios, vienuolynai ir vienaaukščiai lavos nameliai.

arequipa 1.jpg
arequipa.jpg
monastery-of-santa-catalina.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Lima - Kuskas ir 15kg registruotas bagažas

Įtraukta veikla

Arekipos miesto turas

Pageidaujantieji turės galimybę už papildomą mokestį apkankyti Šv. Katalinos moterų vienuolyne. Tai tarsi miestas mieste. Jį įkūrė jauna bevaikė našlė Dona Maria de Guzman XVI amžiuje. Į šį dominikonų ordino vienuolyną svetimi lankytojai įleidžiami tik tris pastaruosius dešimtmečius. Nuo pat pradžios po grakščiais jo skliautais sklandė prieštaringos istorijos.

7 DIENA AREKIPA - KOLKOS KANJONAS

Šiandien apie 5 valandas mikroautobusu keliausite į Chivay miestą. Pakeliui pamatysite lamas, alpakas ir vikunas - nežinote, kaip atskirti šias žavingas būtybes? Jūsų kelionės vadovas paaiškins jų skirtumus. Taip pat sustosite pertraukėlių, nuotraukų galimybių ir paragauti vietinės kokos arbatos. Trečioji stotelė nukelia į aukščiausią ekskursijos vietą Patapamoje (4800 metrų virš jūros lygio) prieš nusileidžiant į tikslą Chivay. Mėgaukitės pertrauka per pietus mieste, tada aplankysite Kolkos kanjoną, daugiau nei dvigubai gilesnį nei Didysis kanjonas, iš Kolkos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Čia pamatysite terasinius pasėlius, kuriuos nuo prieš inkų laikų augino vietiniai kaimai. Čia taip pat gyvena Andų kondoras. Liudytojas, kaip vienas didžiausių pasaulyje skraidančių paukščių pakyla virš tavęs ir žemiau iš pagrindinio apžvalgos taško virš kanjono.

colca-canyon-3416830_640 (1).jpg
condor-peru.jpg
colca-canyon.jpg
Viešbutis Hostelis

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kolka kanjono turas

Speciali informacija
Sustodami Patapamoje, greičiausiai patirsite dusulį. Dėl to nereikia jaudintis, nes tai trumpas sustojimas ir autobusas greitai nusileis į mažesnį aukštį. Nepamirškite prieš kelionę pasirengti aukščio ligai. Chivay apgyvendinimas yra labai paprastas, neturi šildymo ir kartais gali būti triukšmingas. Vis dėlto yra vonios kambariai, o šaltą naktį galite paprašyti papildomų antklodžių.

8 DIENA KOLKOS KANJONAS - AREKIPA

Pusryčiai. Anksti ryte, apie 6 val., laukia ilgas važiavimas, tačiau dėl dramatiškų Peru aukštumų - Altiplano vaizdų - pajusite ekstremalią Peru gamtos įvairovę. Pats Kolkos kanjonas – vienas tų gamtos stebuklų, kurių dramatiško vaizdo negali persverti jokie įmantriausi epitetai ar pasakojimai – vis tiek reikia ten pabūti, kad pajustum svaiginamą jo galią. Pervežimas į viešbutį Arekipoje.

cruz-3597158_640.jpg
colca-canyon-5.jpg
child-2351015_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kolka kanjono turas

Vakare galbūt subursime grupę paskutinei nakčiai mieste, pavalgyti lamos kepsnio netoliese esančiame restorane arba pamatyti gyvą Andų muziką pena (vietiniame bare).

9 DIENA AREKIPA - LIMA

Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į Lima. Atskridus į Limą, kelionė artėja prie pabaigos. Trokštantiems dar daugiau nuotykių – išskirtinis pasiūlymas. Kelionę galite pratęsti papildomu 3 dienų turu  į Naską - Piską - Uakačiną -Baljestos salas ir Parakasą.

Daugiau informacijos rasite čia >>

peru- travel 1.jpg
peru- travel 2.jpg
peru- travel 3.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Palika kanjono turas

Papildoma informacija : vietinių skrydzių aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami. Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, rekomenduotinų skiepų sąrašą rasite čia: www.ulac.lt/keliautojams 

Datos ir kainos

peru ex datos kainos

2021.03.05 - 2021.03.14  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      950 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.02.15 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.06.01 - 2021.06.10  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1100 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.04.01 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

2021.12.10 - 2021.12.19  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje      1110 EUR + lėktuvų bilietai

Garantuotas išvykimas / atšaukimas nemokamas iki 2021.09.15 / liko 10 vietų  užsakyti dabar >>   Depozitas tik 50 EUR

įskaičiuota:

* Pasitikimas Limos oro uoste.

* 9 nakvynes 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Lima - Kuskas ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Kuskas - Arekipa  ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Arekipa  - Lima ir 15 kg registruoto bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 9 Pusryčiai, 2 Pietus

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas – Lima; Lima - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur

* Vietinių skrydžių visų : papildomas +5kg registruoto bagažo kaina iš anksto 50 USD, oro uoste pagal avio kompanijos politika

Jums Taip Pat Patiks

Small Street in Japan

Japonija traukiniu

1/Spalio/2021 10 Dienų Kelionė

Ar norite patyrti Japoniją, bet galvojate, kad tai kainuoja brangiai? Nebe! Ši ypač nebrangi 10 dienų kelionė į kylančios saulės kraštą yra sprendimas.

+ lėktuvų bilietai

€1500 EUR

measure-904898_640.jpg

Kontrastingas Tailandas

12/Spalio/2021 14 Dienų Kelionė

Pasinerkite į šiltus Krabi salų vandenis, iš arti pamatykite dramblius Čiangmajuje, apžiūrėkite gražias senovines Ajutajos miesto šventyklas, patyrinėkite judrias Bankoko turgavietes, aplankykite kalnų genčių kaimelius Tailando ...

+ lėktuvų bilietai

€950 EUR

cuba.jpg

Meksika ir Kuba

30/Spalio/2020 15 Dienų Kelionė

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto...

+ lėktuvų bilietai

€1250 EUR

bottom of page