top of page
rio.jpg

Pietų Amerikos kelionė (Peru - Bolivija - Argentina - Brazilija) 19 dienų

Jei turite laiko ir negalite apsispręsti tarp Peru ir Brazilijos, pamatykite jas abi - ir beveik viską tarp jų - šioje 19 dienų ekstravagancijoje. Eisime legendiniu Inkų taku į Machu Picchu, pervažiuosite Bolivijos druskos ligumas, gurkšnosite vyną Argentinoje ir pasimegausit paplūdimiais Brazilijoje. 

Pietu Amerikos Kelione.jpg
Kaina € 2500 EUR Vienam asmeniui
Užsakyti >>
Book on Trip Adviser >>
1 DIENA LIMA

Sveiki atvykę į Peru! Nepaisant sudėtingo, dažnai įspūdingo ir netikėto oro ar kraštovaizdžio, Peru patenka į didžiuosius pasaulio senovės civilizacijos centrus. Lima yra vienas įdomiausių ir daugiausiai iššūkių keliančių miestų Pietų Amerikoje, turintis didžiulę archeologinę, istorinę ir kultūrinę praeitį. Daugelis jo lobių gali būti gerai paslėpti, tačiau juos verta atrasti.

lima.jpg
lima1.jpg
lima-1051374_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

Atvykimas į Limos miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA LIMA

Šios apžvalginės ekskursijos metu atrasime gausybę istorinių ir modernių objektu Limoje. Apžiūrėdami miesto kolonijinę ir inkų architektūrą, apsilankysite žaviose gyvenamosiose apylinkėse, apžiūrėsite vaizdingas uolų apaugusias pakrantes ir pasgrožėsitės daugybe religinių šventovių bei bažnyčių, pasijausite kaip tikri „Limeño“ (vietiniai Limos gyventojai). Į šią ekskursiją po Limą taip pat įskaičiuoti įėjimo mokesčiai ir vietinis gidas.

fountain-4585010_640.jpg
historic-centre-3416862_640.jpg
lima-4136013_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Puse dienos ekskursija po Limos miestą, 

Pasirenkama veikla

„Miraflores“ maisto degustacija, mokėti tik už maistą ir gėrimus

Šiandien aplankysite: „El Parque del Amor“ , Limos katedra, Bazilika ir Santo Domingo vienuolyna.

Daugeliui Peru asocijuojasi tik su garsiuoju inkų miestų Maču Pikču, tačiau ši šalis jau šeštus metus iš eilės didžiuojasi geriausios kulinarinės krypties statusu pasaulyje. 2017-ųjų „World Travel Awards“ apdovanojimuose ji nurungė tokias šalis, kaip Argentina, Australija, Italija, Prancūzija, Indija, Meksika, Malaizija, Tailandas ar JAV. Tad jei norisi patikrinti savo skonio receptorius ir praplėsti gurmaniškas patirtis, galbūt 2021-aisiais verta leistis šia kryptimi? įdomiausių Peru patiekalų, kurių verta paragauti >>

3 DIENA KUSKAS

Šiandiena ankstyvą rytą skrisime į Kuską. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu intriguojančiu inkų ir ispanų kultūros mišiniu. Apžiūrėsite keletą pagrindinių Kusko lankytinų vietų, taip pat mažiau žinomų įžymybių, tokių kaip Qoricancha šventykla, San Pedro turgus, pagrindinė aikštė, 12 kampinis akmuo, Regocijo aikštė ir San Blas aikštė. Kelionę pėsčiomis baigsite apsilankymu Šokolado muziejuje, kur galėsite paragauti karšto šokolado, pagaminto iš vietinių kakavos pupelių. Taip pat yra nedidelė parduotuvė, kurioje galite apsipirkti rankdarbių ir amatininkų šokolado gaminių. Nepraleiskite progos paragauti mate de coca (kavos arbatos) būnant čia.

Kuskas yra 3450 metrų aukštyje, šalia Urubambos upės slėnio, iškilusį Kuską patyrę keliautojai tituluoja vienu žavingiausių Pietų Amerikos miestų. Galbūt būtent dėl to, kad jo ore vis dar sklando inkų dvasia. Išlikusi ji siaurose gatvelėse, akmeninėse namų sienose, senųjų šventyklų liekanose. Iki šiol tyrinėtojai regione randa senosios civilizacijos užuominų. O jas vietomis dangsto ori atėjūnų iš Ispanijos architektūra. Tačiau net užkariautojai pripažino, jog tai buvęs galingas ir kilnus miestas.

cusco.jpg
cusco-698928_640.jpg
san-pedro-4701722_640.jpg

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla 

Kusko miesto turas

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Lima - Kuskas ir 15kg registruotas bagažas

Speciali informacija: Kadangi Kuskas yra aukštikalnių miestas (3450 metrų), kai kuriems gali pasireikšti kalnų arba aukštumų liga, dėl sumažėjusio deguonies ir slėgio poveikio. Galimas pasireiškiantis galvos svaigimas, pykinimas, viduriavimas, galūnių dilgčiojimas ar tirpimas.

4 DIENA KUSKAS / VAIVORYKŠTĖS KALNAS

Fantastiška dienos kelionė su žygiu į Vaivorykštės kalną - vadinamąjį 7 spalvų kalną Peru, išvykstantį iš Kusko. Šis pietų Peru, Kusko regione esantis maršrutas nuves jus į nuostabius kraštovaizdžius su ledynais, snieguotus kalnus ir krištolo skaidrumo upes bei ežerus. Pravažiuosite vietinius (Quechua) palikuonių kaimus ir patirsite kvapą gniaužiančią gamtą. Vaivorykštės kalno spalvos paliks nepamirštamą įspūdį. Mūsų kelionės į Vaivorykštės kalnus video kurį sukūrė keliautojas Tomas Beinertis iš Latvijos >>

peru-5143632_640.jpg
peru-4563286_640.jpg
peru-4862475_640.jpg

Pusryčiai, Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Visos dienos turas vyks maždaug 12 val

Visas pėsčiųjų taškas į pagrindinį „Rainbow Mountain“ viršūnių susitikimo tašką vyksta dideliame aukštyje (pradedant nuo maždaug 4600 metrų), o jo viršūnė yra 5200 metrų virš jūros lygio - šis aukščio lygis nėra pokštas, yra žymiai didesnis nei Kuskas 3450 metrų, kurį patyrėme. Viršūnių susitikime leidžiama buti tik 10-20 minučių. Kadangi tik atvykote į Kuską,  jūsų kūnas dar nebus pripratęs prie šių sąlygų (būtent, ten yra aukštas oras ir deguonies trūkumas). Tad turėsime tinkamai pasiruošti dėl kalnų ligos aukštyje.

5 DIENA MAČU PIKČU

Šiandiena vyksite į Maču Pikču. Galų gale pabūsite prarastajame inkų mieste, kurio pavadinimą įsiminėte jau taip seniai, kad nė nepamenate. Galbūt dar vaikystėje, kai žavėdavotės pasakomis apie indėnus. Galbūt mokyklos laikais, kai su ilgesiu žiūrėdavote į klasėje pakabintą žemėlapį arba ant geografijos mokytojos stalo pūpsantį Žemės gaublį, kuriame viskas atrodė nesuvokiamai tolima.

Pervežimas iš viešbučio bus anksti ryte 05.30 val. Į Ollantaytambo traukinių stotį. Kelionę traukiniu sudaro įspūdingi vaizdai į šį nuostabų inkų kraštą, nuostabūs kalnų ir slėnių kraštovaizdžiai, inkų žemdirbystės terasos iš abiejų slėnių pusių, sniegu padengti kalnai ir subtropinės džiunglės šalia Ceja de Selva. Dešinėje pusėje pamatysite Veronikos snieguotą kalną. Atvykus į Aguas Calientes (2040 m), gerai žinomą kaip Machu Picchu kaima. Vietinis gidas mus pasitiks traukinių stotyje ir nuves į autobusų stotį, tada 25 minutes autobusu važiuosime iki Machu Picchu citadelės. (Atsineškite savo originalų pasą) Ekskursija po Machupicchu trunka maždaug 2 valandas, tada turėsite šiek tiek laisvo laiko nuotraukoms. Grįžimas traukiniu į Ollantaytambo ir iš čia į Kuską.

peru-2135770_640.jpg
cusco-1214076_640.jpg
heritage-85136_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kelionė į Maču Pikču, traukinio bilietas įskaičiuotas

Notes

6 DIENA KUSKAS - PUNAS

Peru Andų plokščiakalnyje įsikūrusiame Puno regione vyrauja Titikakos ežeras, šventa inkų vieta ir natūralių bei dirbtinių salų namai. Tarp daugelio vietų yra prieš Ispaniją esančių archeologinių vietų su žiedinėmis konstrukcijomis, kurios vis dar vadinamos originaliu „chullpas“ pavadinimu. Puno bažnyčios pasižymi savita kolonijine architektūra.
Šį vakarą turime nuostabią ekskursiją po didžiausiu Pietų Amerikos gėlavandeniu ežeru, kuris telkšo maždaug 3820 metrų aukštyje. Šį vakarą aplankysime Uros salas, tai  kai kurios jų natūralios ir laukinės, kai kurios – įrengtos ir apgyvendintos.Vietos gyventojai saloms gaminti naudoja natūralias nendres, kurios auga aplink. Pasaulyje laikoma unikalia jų plūduriuojančių salų istorija ir jų sudarymo būdas. Mes atplauksime pamatyti šio neįtikėtino gyvenimo būdo ir sužinoti daugiau apie šios puikios kaimo bendruomenės istoriją.

island-15957_640.jpg
peru-143876_640.jpg
titicaca-2427709_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kelionė cruzdelsur autobusu i Puno

Ekskursiją laivu po Uros salas

Kuskas - Puno  390 km „Saulės maršrutas“ važiuodami apžiūrėsime senų Andų kraštovaizdį, nepamirštamus peizažus 7 valandų prabangia kelione autobusu. Tai yra pats populiariausias ir įdomiausias būdas važiuoti autobusu iš Kusko į Puno.

7 DIENA PUNAS - KOPAKABANA - LA PASAS

Po pusryčių vykstame į pirmąją kelionės dalį į Kopakabaną. Tai tik 2 valandų vaizdinga kelionė. Privažiavę Peru - Bolivijos sieną, perėję tiltą, pamatysite didžiulį Peru užraša, kuris visur paplitęs per šalies turistinius objektus ir tai puiki galimybė nuotraukai! Paliksite Peru ir kirsite Bolivijos sieną, tačiau su nuostabiuoju Titikakos ežeru neskubėkite atsisveikinti. Pakeliui į triukšmingąjį La Pasą dar galėsite pasimėgauti laukine Titikakos gamta ir tyru oru bei pamažu įsilieti į naują aplinką. Atvažiave į Kopakabaną galite pailsėti. Čia – daugiau namų, daugiau šurmulio, dar daugiau milžiniško, dviem šalims priklausančio, ežero spalvų. Į La Pasą važiuosite gražiausiu Anduose pripažintu keliu, tad ilsėkitės gėrėdamiesi vaizdais, atsiveriančiais pro autobuso langą. Pamažu kilsite aukštyn, kol atvyksite į Bolivijos širdį – La Pasą.

Įsigilinę į Bolivijos sostinę La Pasą, aukščiausią nacionalinę sostinę pasaulyje. Aukštis siekia nuo 3100 metrų iki 4050 metrų. Miestas yra kanjone, kur apylinkių turtingumas didėja dugno link (kur yra daugiau deguonies). Tolumoje galima pamatyti snieguotus kalnus - antrą aukščiausią Bolivijos kalną, esantį 6438 m. aukstyje. 

peru-2532604_640.jpg
500.jpg
bolivia-207674_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Pasirengę šiek tiek daugiau gauti rašalo pase? Sienos kirtimas (Peru - Bolivija)

8 DIENA LA PASAS

Šiandiena mėgausitės unikalia patirtimi La Paso mieste, patirsite kelione garsiuoju funikulieriumi, apsilankysite visame La Paso mieste iš oro, pasmėgausite įspūdingais vaizdais iš oro. Dar be to apžiūrėsite ir kolonistų palikimą – tvirtąją Šv. Francisko baziliką, gyvybės pilną Murijo aikštę ir Metropoliteno katedrą. 
Jūsų antrą dienos dali, trumpą ekskursiją po La Pasa galite apžiūrėti su vadovu . Miestas garsėja savo turgais, ypač „Mercado de Hechiceria“ (Raganų turgus), kuriame prekiaujama potionais, užkalbėjimais, akmenimis ir artefaksais. Paklauskite vietinio jų svarbos - dauguma žmonių mielai paaiškina. Galbūt apsilankykite „Coca“ muziejuje, kuris nėra per toli nuo jūsų viešbučio Rosarijo rajone.

la-paz-2773765_640.jpg
la-paz-2099634_640 (2).jpg
la-paz-699333_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Lapaso miesto turas

Šiandien vienintelė diena, kai gali patirti pavojingiausią pasaulio kelią? Važiuoti liūdnai pagarsėjusiu Bolivijos mirties keliu dviračiu ir patirti nepamirštamą adrenalino potvynį! Už papildomą mokestį – kaina priklauso nuo keliautojų skaičiaus (tikslinama po užklausimo). 60 - 90 USD

9 DIENA PALKA KANJONAS

Kitas mūsų vizitas yra Palka Kanjonas - nepaprasto gamtos grožio zona.  Palka Kanjonas buvo suformuotas per vėjus ir lietų per tūkstančius metų ir yra vienas įspūdingiausių ir dramatiškiausių Bolivijos peizažų. Mes turėsime laiko čia pasivaikščioti ir apžiūrėti kanjoną, o mūsų gidas išsamiai paaiškins ir padės fotografuotis esant 4572 m. kalnu fone.

Palca1.jpg
valle-de-la-luna-4546328_640.jpg
Palca+Canyon.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Palika kanjono turas

Vėlai vakare mes paliksime Lapasa ir važiuosime per naktį į Uyuni (maždaug 11–12 val.).. Autobuse yra patogios sėdimosios - pusiau gulamos vietos, tačiau jame gali būti šalta, todėl svarbu atsinešti šiltus drabužius. Autobuse yra tualetas, vairuotojas taip pat padarys porą stotelių pakeliui.

10 DIENA UJŪNIS - DRUSKOS DYKUMA

Atvyksime į Uyuni miestą ankstyvą rytą. Šis atokus miestelis yra aukšto Altiplano pakraštyje - dykumos zona, besitęsianti šimtus kilometrų link Argentinos ir Čilės sienos. Ši sritis garsėja kaip ypač šalta, todėl svarbu pasiimti šiltus drabužius. Atvykę į Uyuni (ankstyvą rytą), pusryčiai, po to jūsų kelionę lydės dar neregėti peizažai, kuriuos vienija didelis planetos turtas - druska. Pirma stotelė bus aprūdijusiose traukinių kapinėse, nors tai gali būti tipiška stotelė daugeliui keliautojų, ji taip pat dažnai yra akcentas. Po to važiuosite daugiau nei 3600 metrų aukštyje didžiausią pasaulyje druskos ežerą – Salar de Uyuni. Daugiausiai laiko praleiskite ant druskos darydami daug nuotraukų, bet ir apžiūrėsite Inka Wasi slą, kuri yra uolėta sala, apaugusi kaktusų ir koralų tipo struktūromis.

salt-flat-2614890_640.jpg
bolivia-2494518_640 (1).jpg
bolivia s.jpg

Pietūs įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Druskos dykumos turas

Notes

11 DIENA UJŪNIS - TILKARA

Mūsų ankstyvo ryto kelionė iš Ujuni į Villazono miesta nusipelno būti pažymėta už nepamirštamus paprastumo vaizdus, ​​kuriuos mums gali suteikti. Po 5 valandų mikroautobusu kelionės, pėsčiomis kirsime Bolivijos ir Argentinos sieną, o atlikę muitinės procedūrą ir lagaminų patikrinimą, važiuosime taksi, kad pasiektume La Kika stotį, kur dar važiuosime autobusu į Tilkarą.

„Tilcara“ tai miestelis atgal į praeitį, kai žemė buvo nepaliesta europiečių. Šis UNESCO pasaulio paveldo objektas atkreipia daugelio keliautojų dėmesį į nepriekaištingą vietinio meno ir kultūros bei archeologinių radinių išsaugojimą.

salt-5000808_640.jpg
peru-1683418_640.jpg
salta to.png

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Pasirengę šiek tiek daugiau gauti rašalo pase? Sienos kirtimas (Bolivija - Argentina)

12 DIENA TILKARA - PURMAMARKA - BUENOS AIRĖS

Pabuskime vaizdingame kalnų slėnyje (Quebrada de Humahuaca)  kur randasi dulkėtas ir kerintis Tilkaros miestas. Su žmonių buvimo pėdsakais, datuojamais daugiau nei 10 000 metų, Tilkara yra viena iš seniausių nuolat apgyvendinamų vietų Argentinoje. Dėl turtingos vietinės kultūros ir dramatiškų kalnų, supančių jį, šis mažas miestelis yra labai patrauklus objektas Argentinoje. 
Pusdienis laisvo laiko tai tikrai pakaks aplankyti visas lankytinas vietas, o poto toliau i kelia. Pirma stotelė po valandos kelio, Purmamarka. Tai kaimas Jujuy provincijoje šiaurės vakarų Argentinoje. Jis pastatytas ties įspūdingo kelių atspalvių kalno, vadinamo „Seven Colors Hill“. Iš kaimo takas veda į aplinkinius dykumos kraštovaizdžius, iš kurių atsiveria kalno vaizdai. Aplankysime pagrindineje aikštėje įsikūrusi populiarų amatų turgų ir netoliese šimtmečių senumo Santa Rosa de Lima bažnyčia. 

Išvažiavę iš Purmamarkos, mes turėsime nuvažiuoti maždaug 3 valandas iki artimiausio oro uosto. Mes skrendame i Buenos Airės. Skirtingai nei bet kuris kitas miestas, kurį aplankysite savo gyvenime. Kodėl taip yra? Sunku pasakyti. Galbūt Argentinos sostinė išsiskiria Pietų Amerikos nuojautos ir europietiškos elegancijos deriniu.

tilcara2.jpg
tilcara 3.jpg
tilcara 4.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po Buenos Airės

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Salta - Buenos Airės ir 15kg registruotas bagažas

Note:

13 DIENA BUENOS AIRĖS

Šiandiena apžiūrėsime svarbiausius Buenos Airės lankytinus objektus autobusu, pėsčiomis, metro ir viešuoju transportu. Buenos Airės siūlo daugybę lankytinų vietų, pradedant tokiomis svarbiomis istorinėmis įžymybėmis kaip garsusis Colono teatras, „Plaza de Mayo“, rožinės spalvos „Casa Rosada“ ir „Plaza de la República“ ir baigiant vietinėmis apylinkėmis. Ši informatyvi ekskursija po miestą Buenos Airėse vyks per spalvingą La Boca, istorinį San Telmo, Tonį Recoletą ir žaliąjį Palermo mišką.

buenos-aires-2437858_640.jpg
caminito-51625_640.jpg
emotional-50309_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Vakare norintys, už papildomą mokestį – galite sudalyvauti naktinėje tango šou, kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus (tikslinama vietoje) apie 40 USD

14 DIENA PUERTO IGVASU (ARGENTINA)

Ankstyvas rytas pervežimas į oro uostą, trumpas skrydis į Puerto Igvasu, įsikūrusį trijų valstybių (Argentinos, Brazilijos ir Paragvajaus) sankirtoje. Igvasu kriokliai laikomi vienu gražiausių pasaulio gamtos stebuklų ir yra įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Prieš kirsdami sieną į Braziliją, aplankysime Argentinos krioklius. Atsižvelgiant į upės vandens lygį, parke yra nuo 150 iki 300 atskirų krioklių, kuriais vanduo krenta nuo 60 - 90 metrų aukštcio. Nepaisant šimtų mažesnių kritimų, kurie atsiranda ir išnyksta virš uolų, daugiau nei pusė upės ištakų teka kanalu, vadinamu tiesiog Velnio gerkle. Argentinos puse užtruks mums mažiausiai 2 valandas, kad pamatytumėte geriausią dalį. Po to, atsisveikinsim su Argentina ir važiuosime į Braziliją. 

iguazu1.jpg
foz-do-iguacu-521500_640.jpg
falls-747713_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Argentinos Igvasu kriokliu aplankymas

Orientacinis pasivaikščiojimas po Foz de Igvasu (Brazilija) miestą

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Buenos Airės - Igvasu ir 15kg registruotas bagažas

Pasirengę šiek tiek daugiau gauti rašalo pase? Sienos kirtimas (Argentina-Brazilija)

15 DIENA IGVASU KRIOKLIAI (BRAZILIJA)

Po pusryčių tęsite pažintį su Igvasu kriokliais, džiunglių flora ir fauna iš Brazilijos pusės. Lankysitės Igvasu nacionaliniame krioklių parke, kuriame pamatysite vaizdingą krioklių komplekso panoramą.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Igvasu kriokliu aplankymas (Brazilijos pusė)

Note:

16 DIENA RIO DE ŽANEIRAS

Ankstyvas rytas pervežimas į oro uostą, trumpas skrydis į Rio de Žaneirą. Sveiki atvykę į nuostabųjį miestą, kuriame gausu kultūros ir kuri stebina kiekvieną kampą. Dramatiškai pastatytas tarp kalnų ir jūros, Rio yra tiek daug. Pasaulyje garsūs Kopakabanos ir Ipanemos paplūdimiai, pagrindiniai orientyrai, įskaitant Kristaus Atpirkėjo statulą, esančią Corcovado kalno viršūnėje ... Rio de Žaneiras yra tikras kultūrų tirpimo puodas, kuriame gyvena daugiau nei šeši milijonai žmonių, neturintys jokios ypatingos rasės, religijos kuri dominuoja, todėl tai yra unikalus perlas Pietų Amerikos širdyje, kur laukiami visi.

vacations-4183721_640.jpg
beach-1210567_640.jpg
rio-de-janeiro-809755_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po Kopakabana ir poilsis prie vandenyno

Note:

17 DIENA RIO DE ŽANEIRAS

Yra keletas mėgstamų lankytinų vietų, kurias šiandien aplankysime. 1. Korkovado kalnas su Kristaus Atpirkėjo statula yra populiariausia atrakcija. Vaizdas į įlanką iš kalno viršaus yra įspūdingas. 2. Unikalūs ir ryškūs „Escadaria Selarón“ laipteliai stovi prie Lapos įėjimo ir siekia iki pat Santa Teresa kalvos. Čilėje gimęs Jorge Selarón žingsnius sukūrė rankomis, kruopščiai sujungdamas įdomių ir spalvingų plytelių gabalėlius, kad sukurtų (125 metrų) ilgio mozaiką ant to, kas tapo viena garsiausių laiptų pasaulyje.

Pageidaujientiems ekskursija (už papildomą įėjimo mokestį) :  į Cukraus galvos kalną (396m). Pakėlėju kelsitės aukštyn į Urkos kalvą, nuo kurios prasidėjo Rio de Žaneiro miesto istorija. Sustojimas apžvalgos  aikštelėje, galimybė iš viršaus nužvelgti Guanabaros paplūdimį su vandenyne pabirusiomis salelėmis, Rio-Niteroi ir Korkovado tiltus bei miestą saugančią kalnų grandinę. Norintieji galės papietauti čia esančiame greito maisto restorane

viewpoint-of-christ-the-redeemer-4100407
rio-de-janeiro-3549794_640.jpg
coconut-trees-4440048_640.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Note:

18 DIENA RIO DE ŽANEIRAS

Šį rytą kelionė baigėsi ir jūs turite išvykti iš viešbučio. Išsiregistravimo laikas yra 11 ryto, o jei išvykstate vėliau, galėsite naudotis lagaminų saugykla viešbutyje, kol eisite paskutinę minutę apsipirkti ar tiesiog pasimegauti aštuoniolika kilometrų auksinio įkaitusio smėlio pliažų. Taip pat yra galimybė pratęsti kelionę poilsiui Rio de Žaneire arba garsiausiame Brazilijos kurorte - Buzios.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas i oro uostą

Note:

įskaičiuota:

* Pasitikimas Limos oro uoste.

* 18 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Lima - Kuskas ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Salta - Buenos Airės  ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Buenos Airės  - Igvasu ir 15 kg registruoto bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Foz - Rio de Žaneiras ir 15 kg registruoto bagažo

* Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 15 Pusryčiu, 2 Pietus

* Pervežimo paslauga į Rio de Žaneiro oro uostą

neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas – Lima; Rio de Žaneiras - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

* Arbatpinigiai

pasirenkami priedai

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 450 Eur

* Vietinių skrydžių visų : papildomas +5kg registruoto bagažo kaina iš anksto 50 USD, oro uoste pagal avio kompanijos politika

*Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Rio de Žaneire.

*Pageidaujantiems yra galimybė pratęsti kelionę poilsiui Rio de Žaneire arba garsiausiame Brazilijos kurorte - Buzios.

bottom of page