top of page

Paslaptingoji Meksika 14 Dienų Kelionė

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Pasakiški vaizdai, laukiniai slėniai, vaizdingi uolynai, bekraščiai toliai ir adrenalino pliūpsnis, sumišęs su romantiška nuotaika – visa tai siūlo vienas didžiausių kanjonų kompleksų pasaulyje – Vario kanjonas

Tik € 1099 Vienam asmeniui

Please reload

Kelionės programa

1 DIENA MEKSIKAS

21 Lapkričio 2020

Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.

Atvykimas į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta Paslauga

Pervežimas iš oro uosto

2 DIENA MEKSIKAS

22 Lapkričio 2020

Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką.

Kodėl pusryčiai neįskaičiuoti?  Jūs tikrai girdėjote seną posakį, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Na, o Meksikoje tai ypč aktualu. Kadangi meksikiečiai linkę mėgautis lengvais pietumis, todėl jiems labai svarbu sočiai “pasipildyti” ryte. Turėdami tai omenyje, atsisakysime įprastų viešbučio pusryčių ir už 5 amerikos dolerius išbandysime geriausius meksikietiškų pusryčių patiekalus, kuriuos tiesiog privaloma išbandyti lankantis Meksikoje.

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla

Visos dienos ekskursija po Meksiką, įskaitant Xochimilco

3 DIENA MEKSIKAS

23 Lapkričio 2020

Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.
Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

Maitinimas Neįtrauktas

Įtraukta veikla

Ekskursija po Teotihuacano archeologinę vietą
Gvadalupės bazilika

4 DIENA EL FUERTĖ

24 Lapkričio 2020

Po ankstyvo skrydžio ir poros valndų kelionės atvyksime i El Fuerte.
El Fuertė yra isikurusi pakrantės lygumoje prieš Siera Madros kalno papėdę. Žavingomis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir dailiais kolonijiniais dvarais kuriame pilna ryškiai nudažytų namų. El Fuertė išnykstantis istorinis personažas ir gražiausias miestelis traukinių maršrute. Miestas yra kilęs dėl sidabro gavybos, o pastaruoju metu egzistuoja dėl klestinčio žemės ūkio. Nuo XVIII amžiaus pabaigos miestą valdė kelios šeimos, ir iki šiol didžioji dalis nekilnojamojo turto miesto centre ir aplink jį liko jų rankose. Miesto aikštė yra nuostabus ir gražus, XIX amžiaus ansamblis yra apsuptas grakščių delnų.  

Maitinimas Neįtrauktas 

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Meksikas - Los Mochis ir 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis

20kg bagažas iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

5 DIENA EL FUERTĖ - VARIO KANJONAS

25 Lapkričio 2020

Šiandien keliausime traukiniu, patirsite vieną įspūdingiausių kelionių pasaulyje. „Copper Canyon“ geležinkelis yra stulbinantis inžinerijos laimėjimas. Geležinkelis buvo atidarytas 1961 m. Po dešimtmečius trukusių statybų. Jis buvo sukurtas sujungti Ramųjį vandenyną su centrine Meksikos dykumos teritorija ir Čihuahua. Jos važiavimas 653 kilometrais kerta Vario kanjoną, unikalių tokio tipo kanjonų seriją tarp Čihuahua ir Sinaloa. Kelionės metu apvažiuosite tunelius ir tiltus, kurie laikomi Meksikos inžinerijos brangakmeniu, pamatysite ir vieną didingiausių Meksikos kraštovaizdžių. Maršruto metu pasiekiami skirtingi aukščiai nuo 100 iki 2400 metrų virš jūros lygio, būdinga tai, kad susidaro įvairus mikroklimatas. Atvyke i vario kanjona apsistosime jo širdije, ir leisitės į kalnus ir susipažinsite su vienu iš Meksikos gamtos stebuklų. Pasivaikščiosite jo miškais, stebėsite jo augmeniją, susipažinsite su istorinėmis vietomis. Vario kanjonas yra Meksikos dykumoje. Tarahumara žmonės, actekų palikuonys, vis dar gyvena paprastą gyvenimą šiuose kanjonuose, kaip tai darė tūkstančius metų. Šiandien jie taip pat parduoda savo amatus ir maistą lankytojams, kurie atvažiuoja „Copper Canyon“ traukiniu. Vario kanjono kelionės video >>

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Kelionė traukiniu į Vario kanjoną,
Jodinėjimas žirgais kanjonu,

6 DIENA VARIO KANJONAS

26 Lapkričio 2020

Vario kanjoną galėsite aplankyti pėsčiomis ar jodami žirgais. Visas Vario kanjonas, iš tikrųjų yra 20 kanjonų, susiformavusių per šešias upes. Šis rajonas kartais lyginamas su Arizonos Didžiuoju kanjonu, nors Vario kanjono regionas yra septynis kartus didesnis ir turi skirtingą topografiją, florą ir fauną nei Didysis kanjonas. Kelionė per Vario kanjoną yra viena žaviausių kelionių, kurias galėsite patirti Meksikoje.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Vario kanjono parko aplankymas

7 VARIO KANJONAS - KRILIS - ČIHUAHUA

27 Lapkričio 2020

Šiandiena mes važiousime į Chihuahua, kurioje gyvena įvairios kultūros. Miestas turi daug įdomių ir istorinių vietų, įskaitant generolo Francisco namus, rezidenciją, kurioje jis gyveno kai buvo valdytojas. Miesto centre rasite barokinę katedrą ir pagrindinę aikštę, kur tikrai galėsite išbandyti skaniausią meksikietišką maistą. Be to dar sustosime ir stebuklingo miesto Sierra Tarahumara miestelyje. Tai vartai į tūkstantmečio tradicijas ir gamtos kampelius, stebinančius Barrancas del Cobre. Tai labai mėgstama vieta, apsupta pušynų ir įdomių uolienų bei draugiškų vietinių gyventojų.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Vario kanjono parko vizitas

8 DIENA ČIHUAHUA - GVADALACHARA

28 Lapkričio 2020

Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Orientacinis pasivaikščiojimas po miestą

Įtraukta Paslauga

Skrydžio bilietas Chihuahua- Guadalajara ir 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis

20kg bagažas iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

9 DIENA TEKILA

29 Lapkričio 2020

Jalisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste.

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla

Tekilos kaimo ir tekilos degustacijos turas

10 DIENA TONALA - TLAKEPAKĖ

30 Lapkričio 2020

Mėgaukitės visos dienos nepakartojama, kultūrine ir gastronomine patirtimi, kuri padės jums susipažinti su papročiais ir gyvenimo būdais „Tapatíos“ (žodis Gvadalacharos gyventojams). Apžiūrėsite stebuklingus Tonalo ir Tlaquepaque miestus, kuriuos pristatis vietinis ekspertas. Du priešspanietiški miestai, skirti menui ir keramikai. Tyrinėsite ir atrasite visas jo vietas, kolonijinius pastatus, muziejus, aikštes, turgus, šventyklas, meno galerijas ir vietines rankdarbių dirbtuves, sužinoję apie Jalisco regioninę kultūrą, pasimegausite tradiciniu maistu ir gėrimais. Ekskursijos metu jūsų vietinis šeimininkas pasidalins istorija, tradicijomis ir gastronomija  draugiškoje ir linksmoje atmosferoje. Ši patirtis skirta tiems, kurie nori kažko kitokio, autentiško, vietinio ir asmeniško. 

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta veikla 

Visos dienos Tonalos turas

11 - 12 - 13 DIENA PUERTO VALLARTA

1, 2, 3, Gruodžio 2020

Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.
Mėgaukitės pora dienų poilsio, tai istorinė sostinė, tai paplūdimio kurortas, tai gyvas, romantiškas miestelis.
Valartos mieste yra daug ką pamatyti ir nuveikti, o mes norėjome įsitikinti, kad turėsite šiek tiek laiko, kad galėtumėte visa tai panaudoti. Nesivaržykite atsipalaiduoti ar išbandyti pasirenkamą veiklą, pavyzdžiui, ekologinių banginių stebėjimą, misijos metu įsitrauksite į nepaprastą nuotykį į vandenyno gyluma. Susitikti ir pasimaudyti su delfinais jų natūralioje buveinėje arba atsipalaiduoti atliekant masažą, dviračiu apžiūrėti netoliese esančias kalvas ar apsilankyti vietinėje vaisių turgavietėje.

Pusryčiai įskaičiuoti​​

Pasirenkama veikla

Dviračių nuoma - 8 USD

14 DIENA PUERTO VALLARTA - MEKSIKAS

4 Gruodžio 2020

Mūsų kelionė baigiasi šiandien. Galite išvykti bet kada. Išsiregistravimo laikas yra 12 val., Tačiau jūs galite naudoti viešbutį savo daiktams laikyti, jei dar turite laiko. Jūsų pervežimas į Puerto Vallartos oro uostą yra įskaičiuotas, 

Pusryčiai įskaičiuoti

Įtraukta Paslauga

Pervežimas i oro uostą

Skrydžio bilietas Puerto Vallarta - Meksikas ir 10kg rankinio bagažo

Papildomas Mokestis

20kg bagažas iš anksto 20 USD, oro uoste 35 USD

Please reload

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 

* Pasitikimas oro uoste.

* 13 nakvynių 3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).

* Vietinio skrydžio bilietai: Meksikas - Los Mochis ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Chihuahua - Guadalajara ir 10 kg rankinio bagažo

* Vietinio skrydžio bilietai: Puerto Vallarta - Meksikas  ir 10 kg rankinio bagažo

Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.

* Bilietai į lankomus turistinius objektus.

* Vietinių gidų paslaugos.

* Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.

* Profesionalaus Guru Journeys kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

* Maitinimas: 10 Pusryčiai 

* Pervežimo bilietas į Puertos Vallartos oro uostą

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

* Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas; Meksikas - europos miestas (su persėdimu).

* Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

* Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. 

Arbatpinigiai.

* Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 Eur

Small Street in Japan

Japonija traukiniu

Atšauktas turas 10 Dienų Kelionė

Ar norite patyrti Japoniją, bet galvojate, kad tai kainuoja brangiai? Nebe! Ši ypač nebrangi 10 dienų kelionė į kylančios saulės kraštą yra sprendimas.

+ lėktuvų bilietai

€1500 EUR

pyramid.jpg

Majų kelias (Meksika)

29/Spalio/2021 14 Dienų Kelionė

Meksika yra viena kultūringiausių Amerikos milžinių. Jos istorija, apimanti unikalias religijas, atsirado Olmeco, Tolteko, Majų ir Actekų imperijose. Meksika yra ta vieta, kur maistas ir gėrimai sujungia nepriekaištingą skonio chaosa, 

+ lėktuvų bilietai

€1100 EUR

measure-904898_640.jpg

Kontrastingas Tailandas

Atšauktas turas 14 Dienų Kelionė

Pasinerkite į šiltus Krabi salų vandenis, iš arti pamatykite dramblius Čiangmajuje, apžiūrėkite gražias senovines Ajutajos miesto šventyklas, patyrinėkite judrias Bankoko turgavietes, aplankykite kalnų genčių kaimelius Tailando ...

+ lėktuvų bilietai

€950 EUR

rio-de-janeiro-809755_640.jpg

Pietų Amerikos kelionė

Atšauktas 19 Dienų Kelionė

Jei turite laiko ir negalite apsispręsti tarp Peru ir Brazilijos, pamatykite jas abi - ir beveik viską tarp jų - šioje 19 dienų ekstravagancijoje

+ lėktuvų bilietai

€2500 EUR

cuba.jpg

Meksika ir Kuba

30/Spalio/2020 15 Dienų Kelionė

Tai unikali patirtis, jaudinantys pojūčiai, nepaliksiantys nei vieno abejingo.  Tai archeologinių vertybių žemė, gyvybingi miestai, iki šių dienų išlikusi kultūrą ir svetingi vietiniai gyventojai. Nuo šiuolaikinio Meksiko miesto...

+ lėktuvų bilietai

€1250 EUR

atostogos meksikoje.jpg

Peru Ekspresas

Pasirinkite kurortus

Leiskitės į istoriją apimančią kelionę per neįtikėtiną Peru, nuo Limos iki Kusko ir Kolkos kanjono. Aplankysite paslaptingą senosios inkų civilizacijos miestą  ir architektūros stebuklą - Maču Pikču...

+ lėktuvų bilietai

€700 EUR

bottom of page